Автор Тема: Відлучення від грудей - 2  (Прочитано 35415 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Re: Відлучення від грудей - 2
« Reply #102 : 02 Серпень 2013, 22:29:35 »
А без ціці не вкладається?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
« Reply #103 : 02 Серпень 2013, 22:32:20 »
Цитувати
А я теж наівна, думала, що з часом дитина спатиме вся ніч і кількість годувань вночі буде рівна
Мужайся, Уляна ;)
В мене мала перестала просити як тільки почала спати в своєму ліжечку (хоча воно й присунуте до нашого, просто без боковинки). Може вона просто не чує так мого запаху d112 До цього 5-6 годувань за ніч - це супер виспана мама, бо бувало  
Цитувати
щоночі (!) прокидаєшся справді по 10 разів
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #104 : 02 Серпень 2013, 22:52:19 »
Цитувати
Мужайся, Уляна
Дякую-дякую, Івночко, за підтримку :flv

Цитувати
В мене мала перестала просити як тільки почала спати в своєму ліжечку (хоча воно й присунуте до нашого, просто без боковинки). Може вона просто не чує так мого запаху  До цього 5-6 годувань за ніч - це супер виспана мама, бо бувало  
Та я вже зрозуміла, що в нас подібні історії "радості материнства" d30. Ми, до речі так само присунули ліжечко до нашого і переселили нашого хлопця туди десь кілька тижнів тому (місяця ще точно немає). То мушу вам признатись, що ситуація кардинально не змінилась :/, тепер я крім того всього мушу залазити до нього в ліжко і годувати d100
Якось так в нас виходить, що трохи він до мене підлазить, трохи я до нього підсуваюсь... Кароче, капєц повний d111 недурно я вже в цій темці тусуюсь ;)

Цитувати
d140 d140Оксана, я подумала, що це ти мені таке питання задаєш... Оце розсмішила мене на ніч d140 d140

Offline tsarivna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #105 : 02 Серпень 2013, 23:07:39 »
Цитувати
Оксана, я подумала, що це ти мені таке питання задаєш... Оце розсмішила мене на ніч
А що, мені?
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #106 : 02 Серпень 2013, 23:09:35 »
Цитувати
Цитувати
Оксана, я подумала, що це ти мені таке питання задаєш... Оце розсмішила мене на ніч
А що, мені?
Та певно, що тобі! z5

Offline tsarivna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #107 : 02 Серпень 2013, 23:15:05 »
Цитувати
Та певно, що тобі!
Йолки, чесно думала, що не мені d28
Ну одного разу вклалась без циці, бо ми вперше з чоловіком пішли на гулянку без малої. Вклалась з моєю мамою, раз чи два просиналась, а вже перед першою ночі проснулась і почала кликати мене. На щастя, ми якраз вернулись.
А, ну і ще одного разу пробувала вкластись з Сергієм: спочатку він їй розказував казочки, то вона все коментувала і муж більше сміявся, ніж говорив. Потім пробував колискові співати - аналогічно. Але так весело було десь пів години, потім почалось ниття за ммамою ,яке закінчилось криками (мало не істеричними).
Так що наразі без циці ніяк.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
« Reply #108 : 02 Серпень 2013, 23:28:56 »
А мій от зараз поїв ціцю і дременув від мене, а сна ни в одном глазу. То чоловік забрав колисати в люльку (певно, має плани на вечір ;), того такий чемний). А в обід, якщо мене нема, то мала його так само просто в люльці заколисує. Причому з ними він засинає, а зі мною - не хоче колисатися, а раз 5 прикладається - тікає, прикладається - тікає.

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #109 : 02 Серпень 2013, 23:42:44 »
Цитувати
Причому з ними він засинає, а зі мною - не хоче колисатися, а раз 5 прикладається - тікає, прикладається - тікає.
в мене так само- моя мама гарно його заколисує. А коли зі мною, то їсть і повзе d27

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #110 : 03 Серпень 2013, 00:38:20 »
Цитувати
Від 2 до 10 разів за ніч
От у нас це якраз в червні припинилось, тому я й боюсь повернення до тих нічних посмоктушок d111
Був період, що Кіра прокидалась дуже рідко, ближче до ранку раз чи два. Так дійсно можна годувати і це приносить задоволення. А зараз все повернулось до того, ніби ми щойно з роддому. Якби я могла відлучити тільки від нічного смоктання, то ще годувала б. Саме тим, що вдень і ввечері засвоїли, що циця несмачна, я вночі і відволікала малу від спроб присмоктатись. Молоко ще є, трошки зціджувала до полегшення і додавала дитині в кашу. Коли виникає думка дати груди, зразу ж собі нагадую про свій стан щоночі і терплю, не даю.

Offline Lesjynya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іра 2 роки 11 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #111 : 03 Серпень 2013, 11:21:29 »
короче я буду бачити як дитина буде поводитись без ціці, тоді вже вирішу. просто мені вже чоловік каже що я якась фанатична мамуся, що я занадто тим всім захопилась, хватить годувати і т.д... а я вагаюсь, бо може вже й то молочко не має такої користі як їжа, а наша малявочка погано їсть. може після відлучення буде краще їсти)

Offline juli

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +122/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #112 : 03 Серпень 2013, 12:12:57 »
вже і я заглянула в цю темку.....читаю вас, у кожного свої заморочки, ми вночі спимо, ввечері як посмокче, то півночі спить спокійно, потім може підсмоктати ще разок, а може і ні, вже зранку досипає під цицьою, мене це абсолютно не напрягає, лиш чоловік все частіше поговорює щоб може перекладала його в ліжечко, а я відключаюсь з Денисом, але ми вдень на такому активному ГВ, що я просто нічого не можу робити, лиш сяду, а він вже тут як тут, під футболку лізе, як не реагую або кричить, або шкодить
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #113 : 03 Серпень 2013, 13:23:56 »
Ой, дівчата, а нащо Я в цю темку заходжу, то взагалі не знаю :xmm
Якщо чесно то останній місяць якась така ностальгія за ГВ, воно мені прям сниться, і всюди ввижається, і коли ми з Настьою лягаємо спати, то в мене зразу в уяві картинка, якби вона зараз така більшенька гамала ціцю....я вже починаю думати, що в мене НАСЛІДКИ після швидкого відлучення d111  коротче незнаю, що за біда така, треба якось мозок профільтрувати d27
Uly@nk@ Mala а що ви гамаєте перед сном? ти пробувала дати щось суттєвіше ніж цицю, може тоді він поспить трішки без пробуджень.

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +361/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
« Reply #114 : 03 Серпень 2013, 14:40:25 »
Цитувати
Ой, дівчата, а нащо Я в цю темку заходжу, то взагалі не знаю
а коли ви відлучилися?
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #115 : 03 Серпень 2013, 17:16:46 »
Цитувати
зразу ж собі нагадую про свій стан щоночі і терплю, не даю.
Уявляю собі як це важко. Тримайтеся :flv

Цитувати
Uly@nk@ Mala а що ви гамаєте перед сном? ти пробувала дати щось суттєвіше ніж цицю, може тоді він поспить трішки без пробуджень.
Так, ми давно вже імо четвертий раз - ввечері. Даю безмолочну кашу або іноді овочі (овочі даю, бо краще їсть). Потім ягідки може подзьобати і хліб - гризе горбушку від батона. А вечеряємо ми вже десь з 11 місяців.
Короче, повечеряли, трошки погрались, покупались і спати під ціцю.
Після того, як почали вечеряти твердою їжею нічого не змінилось - спить і далі погано. Я гадаю, що пояснення таке: просто це така дитина. Бо в мене і в перші три місяці було інакше, ніж в інших d112

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #116 : 03 Серпень 2013, 20:19:55 »
Цитувати
просто мені вже чоловік каже що я якась фанатична мамуся, що я занадто тим всім захопилась, хватить годувати і т.д.
Як писала одна наша форумчанка в трохи іншій ситуації, тут рецепт простий: груди за вимогою - татові  z5. Може, йому вашої уваги бракує, от він на ГВ стрілки переводить?  ;)

Offline tsarivna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #117 : 03 Серпень 2013, 21:49:15 »
Цитувати
Ми, до речі так само присунули ліжечко до нашого і переселили нашого хлопця туди десь кілька тижнів тому (місяця ще точно немає).
Уляна, а може ти зашвидко переселила малявку? :xmm Ми тільки в 1,7 переселились

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +267/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк, 8.05.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #118 : 03 Серпень 2013, 22:49:57 »
Ми малюка десь з 6 міс в ліжечко спати поклали, але він спить там до першого годування, бо я сонна його забираю в ліжко годувати і зразу ж вирубуюся, так шо можна сказати, що більшу частину ночі він спить з нами. І теж ніякої тенденції до зменшення годувань не бачу - колись може бути 2 рази за ніч, а колись і більше. Вдень буває, що тільки на сон годуємося, а буває, що хоче частіше, особливо, коли зуби турбують - вже просто підходить собі, відтягує блузку і сує голову у виріз  d27
Я чогось теж стараюся себе налаштувати, що відлучимся ми нормально, нема чого заморочуватися, але в душі розумію, що з Марком цей варіант навряд чи проканає, як згадаю як він після народження просто цілодобово висів на циці і як спостерігаю його вираз обличчя зараз, коли він її бачить... Він так реагує на неї, що на це без сміху неможливо дивитися :)