Автор Тема: Відлучення від грудей - 2  (Прочитано 29469 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Re: Відлучення від грудей - 2
« Reply #119 : 03 Серпень 2013, 23:11:31 »
Цитувати
Цитувати
Ми, до речі так само присунули ліжечко до нашого і переселили нашого хлопця туди десь кілька тижнів тому (місяця ще точно немає).
Уляна, а може ти зашвидко переселила малявку?  Ми тільки в 1,7 переселились
Ні, однозначно, що не зашвидко.
Зараз вже не боюся, що малий перестане їсти вночі і так зменшиться кількість молока, ..., ми припинимо ГВ і таке інше. Зараз я вже настроєна, що як буде, так нехай буде. Бо, по перше, справді фізично тяжко і виснаження вже дається взнаки, а по друге, нам скоро рочок, то певно і так добре.
Знаєте, чесно кажучи нема в мене вже такого: буду годувати 2 роки чи три роки... Скільки у нас получиться, стільки нехай і буде. А тим більше, з вересня я йду на роботу d108

До речі, вроді ти, Іванка, писала, що так дитина ніби менше відчуває запах мами... То це все таки правда! Мені здається, що малий все ж ніби рідше просинається в тому ліжечку. Хоча, може мені так здається d112

Цитувати
як він після народження просто цілодобово висів на циці і як спостерігаю його вираз обличчя зараз, коли він її бачить... Він так реагує на неї, що на це без сміху неможливо дивитися
Алла, в мене таке саме. Але думаю, що все буде добре, "без шума і пили"

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
« Reply #120 : 03 Серпень 2013, 23:17:46 »
Цитувати
Уляна, а може ти зашвидко переселила малявку?  Ми тільки в 1,7 переселились
Ні, однозначно, що не зашвидко.
Я чо питала? Бо моя Катруся з такою радістю лягає в своє ліжечко, посмокче трохи груди і каже мені: "Мама, там", тобто я маю вилазити з її ліжка і лягати на своє d30 Ну і першу ж ніч в свому ліжку вона проспала без прокидань. А от тепер були в батьків, вона спала зі мною на ліжку, то крутилась-вертілась-хникала-щось в сні говорила.
Може то так як з горшком? Має настати відповідний час :xmm
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #121 : 03 Серпень 2013, 23:35:36 »
Цитувати
посмокче трохи груди і каже мені: "Мама, там"
прикол d27

Цитувати
Ну і першу ж ніч в свому ліжку вона проспала без прокидань
Я вже б так хотіла

Розумієш, мій малий вже спав трохи без мене, бо раніше (десь до 6 міс) він мене за ніч так вимучував, що чоловік під ранок (4-6 ранку) забирав його в іншу кімнату, щоб я хоч годинку поспала. То справді ми переконались, що без мене він спить краще.
А в даному випадку це не є таке кардинальне "переселення", бо малий певно толком і не розуміє, що він "окремо", а мені все таки легше. Ну і саме важне - чоловік тепер на сьомому небі від щастя, бо до того тіснився все, біднятко, на крайчику ліжка z5

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
« Reply #122 : 03 Серпень 2013, 23:43:11 »
Цитувати
бо до того тіснився все, біднятко, на крайчику ліжка
В нас те саме було  z5 Казав, що спить, впираючись рукою в підлогу аби не впасти d30
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline smix

• Своя Мамка
  • Репутація: +165/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Емілія
« Reply #123 : 03 Серпень 2013, 23:48:28 »
Цитувати
Ну і саме важне - чоловік тепер на сьомому небі від щастя, бо до того тіснився все, біднятко, на крайчику ліжка
Мій взагалі 2міс на підлозі спить d30.  Мала до 6 міс взагалі вночі не вставала (ну може раз на 3-4дні могла біля 6год ранку 1 раз прокинутись) і спала у своєму ліжечку. А як зуби пішли, почала вставати в 3, потім 6... От чоловік і перебрався на підлогу. Але тепер починає далі нормально спати, так що думаю на зиму чоловік буде на ліжку  d140 d140
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #124 : 03 Серпень 2013, 23:48:49 »
Цитувати
В нас те саме було   Казав, що спить, впираючись рукою в підлогу аби не впасти
Ага, а в нас майже щоранку він мені показував отой дерев'яний бік від ліжка, на якому він "всю ніч мучився" d30, це так ніби він вже й матраса не відчуває d140 d140 d140. Я йому завжди відповідала: "піди і скажи це Богданчику"!
А якщо серйозно, то справді вже хочеться трошки більше комфорту, бо ми якісь все як побиті обоє ходимо d100. Тому відлучення - не мало б бути бідою для нас.

Цитувати
Мій взагалі 2міс на підлозі спить
z4 І таке в нас теж було d30. Не два місяці, правда, але було... Треба плавно переходити в іншу тему: "секс, секс, ..." (чи як її там) d140

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #125 : 04 Серпень 2013, 01:02:13 »
Цитувати
То справді ми переконались, що без мене він спить краще.
Я собі деколи думаю, що то може бути двосторонній процес: коли дитина в ліжечку крутиться, тобто коли в неї поверхнева фаза сну, ти в ліжку того не чуєш, вона покрутиться і засне знову міцно. А коли це робиться в тебе під боком, то це заважає, бо мама більше тоді налаштована на дитину і її сигнали (ви ж пам'ятаєте, як перші місяці будились навіть від того, що дитина не так дихає), ти просинаєшся і на автоматі пхаєш дитині ціцьку до рота.

Offline Lesjynya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +104/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іра 2 роки 11 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #126 : 04 Серпень 2013, 20:45:44 »
8відпишуся кому цікаво.... вночі і на наступний день до вечора цицю не давала і дитинка не згадувала, вночі бабуся була з нею, вона трохи хникала але засинала. я досі вагаюсь чи я готова відлучити свою манюньку...мені так сумно що вона вже більше не їстиме ціцю, на душі не спокійно, хочеться плакати((( не знаю що робитиму вночі, мамочки чи можна давати груди після того як малюк не їв добу??і груди я не зціджувала, вони повні, але відчуття дискомфорту поки нема.  d138

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #127 : 04 Серпень 2013, 21:46:17 »
Леся, якщо годування не приносить клопоту страшенного, і тим більше ти не готова, то не відлучай... А чому не можна дати дитині груди після того як не годувала добу??  d104 d104

Offline Lesjynya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #128 : 04 Серпень 2013, 22:03:27 »
незнаю чому, тому й питаюся, може воно якесь застояне вже)  я дуже вагаюсь з цього приводу чи давати зараз на вечір груди чи ні... на мене тиснуть чоловік і бабуся, можливо тому і вагаюсь. донечка вже поросила груди, але ми її почали купати, не знаю що робити чесно, вже і пора відлучати з одного боку а з іншого, ще не готова.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #129 : 04 Серпень 2013, 22:07:03 »
Дай груди, ніяке воно не застояне, і подумаєш ще якраз чи готова ти чи ні.... А зараз дай груди...

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #130 : 04 Серпень 2013, 22:18:15 »
Цитувати
незнаю чому, тому й питаюся, може воно якесь застояне вже)
На щастя молоко в грудях не скисає d30 тому спокійно можеш давати груди. І взагалі якщо молока ще багато прибуває,то навіть не знаю чи добре от так різко кидати...головне щоб груди не твердли і проблем потім з ними не було. От моя тітка так різко кинула годувати але то малій вде майже 3 було і вона на грудях почала весь час висіти, то само молоко не пропало, мусіла пити таблетки іто зціджувала чучуть бо твердли, молоко само по собі ще й не у всіх пропадає. А на твому місці я б дала, тим більше що ти ще й не вирішила чи переставати кормити чи ні

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #131 : 04 Серпень 2013, 22:23:40 »
8відпишуся кому цікаво.... вночі і на наступний день до вечора цицю не давала і дитинка не згадувала, вночі бабуся була з нею, вона трохи хникала але засинала. я досі вагаюсь чи я готова відлучити свою манюньку...мені так сумно що вона вже більше не їстиме ціцю, на душі не спокійно, хочеться плакати(((
Леся, якщо ти ще не готова, то годуй і нікого не слухай.

У нас сьогодні 5-й день без ГВ. Груди вже не набирають, зцідити довелось всього 3 рази. Кіра цицю не просить взагалі. Перед сном нагадує мені, що циця стала кака і закінчилась. Вночі спить добре, під ранок хоче їсти (всі дні близько 6, сьогодні вже близько 8, то ми вже встали їсти). Декілька разів тулилася до грудей і нюхала, дихала моїм запахом. Це так приємно. Не обов'язково годувати, любов і ласку можна давати і іншими способами.
Так, ми пару днів не дотягнули до 2р. і 5міс.

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #132 : 04 Серпень 2013, 22:31:00 »
Леся, якщо ти ще вагаєшся, то однозначно ти (!) ще не готова залишати це діло (я вже мовчу, що дитина досі просить і молоко прибуває). А годуєш дитину ти (!), а не бабця і не чоловік! Тому в першу чергу роби так, як ти хочеш і не слухай нікого. А то получиться потім, що ти припинила ГВ, бо бабця так сказала чи чоловік тиснув. Припинити годувати - це має бути суто твоє рішення
Я підтримую дівчат, що з твоїх дописів ясно, що ти особисто ще б годувала. А давати дитині груди можна навіть при такій перерві (якщо я не помиляють до 40 днів можна відновити лактацію, а молоко в грудях не "застоюється" ;))

Цитувати
Так, ми пару днів не дотягнули до 2р. і 5міс.
Молодці, добре, що у вас вже все добре :flv

Offline ANUTA

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #133 : 04 Серпень 2013, 22:58:39 »
Цитувати
А годуєш дитину ти (!), а не бабця і не чоловік! Тому в першу чергу роби так, як ти хочеш і не слухай нікого.
Підтримую на всі 100%!!! Сама я теж нікого не слухала і відлучилися ми коли обоє були готові в 2 рочки і 4 міс., все пройшло так легко, що майже й не відчулось ні для мене ні для синочка, в грудях мало було молочка тому не набухали вони, всім раджу свідомо робити свій вибір тоді коли обоє готові, а не тоді як хтось сказав, що то вже треба. І тоді і мама і малюк будуть щасливі :)

Offline Lesjynya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #134 : 04 Серпень 2013, 23:27:19 »
дякую дівчата за підтримку) ми з чоловіком пішли прогулятись, а бабуся пробувала вкласти донечку, доня заснула, правда згадувала декілька раз де мама, але не плакала, трішки хникала. здається у мене просто якийсь депресивний стан, мені весь час хочеться плакати, і я не впевнена в своєму виборі. буду бачити як буде в ночі. якщо доня плакатиме то груди дам. але здається вона карще це переносить ніж я  d35

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #135 : 04 Серпень 2013, 23:31:14 »
Господи Леся у мене реально аж сльози навертаються від твоїх постів  d35