Автор Тема: Відлучення від грудей - 2  (Прочитано 46144 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline машенька + ....

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
  • [url=http://mamka.info][img]http://mamka.info/Simp
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Re: Відлучення від грудей - 2
« Reply #1241 : 18 Листопад 2017, 09:11:43 »
На 2 ніч малий вже мене кілька разів просинався,а на 3 проснувся 1 раз, забула написати ,до того я мазала  груди і зеленкою і полином-на малого не діяло, один нюанс,що я дала йому бутилочку потім,чого краще не робіть,він до того ніколи не брав бутилочку ,а тут взяв і до цього часу вночі просинається пити молоко. Всім бажаю спркійного завершення гв без стресів для себе і дитини

Offline Вишенька))

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +238/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #1242 : 18 Листопад 2017, 19:32:19 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
В нас було кілька спроб залишити гв, перша в 1р6міс-закінчилася невдало,бо малий ніби відчув в першу ніч захворів і я його пожаліла,наступна була в 1 р7міс- я цілу ніч не давала груди ,а під ранок 1 р погодувала,дуже вже ті плачі мене розжаліли,все було б ок,бо в день ми теж вже не їли,але в мене почалися проблеми з грудьми,застій мене впродовж гв  часто бував,поїхала я до масажистки ,вона розмасажувала груди і сказала,що в моєму випадку краше випити таблетки,бо молока ще багато є і буде прибувати-я не хотіла так як мріяла закінчити гв без таблеток,тому вирішила ще продовжити гв.Але мене це вже було настілтки виснажило,що через 1 міс,намминуло 1р8міс я твердо вирішила закінчую,1 день цілу ніч дитина плакала,заходилася,спав може годинку,я думаю,що це пов'язано з тим,що ми дуже вже були прив'язані до грудей вночі,я вирішила спати в ін.кімнаті,колисав чоловік,на наступний день-в менетзнову проблема-засиій,знову до масажистки,вона мені сцідила повністю груди,я за її порадою одягнула спортивний топ,випила 1 таблетку достінексу,на наступний день іншу-молоко пропало,ще кілька днів оьмежуваоа себе в рідині
чому не забирали поступово нічні годування?
стрес і для дитини і для грудей  d16

Offline KotiKomori

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +97/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #1243 : 18 Листопад 2017, 21:40:37 »
я денні забрала і нічні самі порідшали . А як змінила на пляшечку, то і не просили вночі вже циці. На обід іграшка улюблена виручала. Соску з молоком, поївши перед сном, не просила вночі. Хоч цідила цицю всю ніч  d111

Offline andronata

• Свідома Мамка
  • Репутація: +109/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталка
« Reply #1244 : 18 Листопад 2017, 22:28:59 »
синові майже 2 роки і я досі годую на денний і нічний сон. не уявляю як буду завершувати, але бачу, що він ще не готовий :xmm

Сказали спасибо: інессс

Offline Barby

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
  • Вероніка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #1245 : 18 Листопад 2017, 23:13:43 »
Моїй в четвер 2 роки 2 місяці, ми завершуєм.Сьогодні спали без грудей, будилася.Вона спить біля мене , з чоловіком помінялися місцями.Зрозуміли, коли встає треба притулити до себе і так заспокоюється.Перед цим днем, коли я давала грудей суто вночі.Мене вона почала смоктати і покусувати за сосок, зробила мені тріщини, такі як в роддомі.Перший раз мені стало себе жалко , тепер лікую .Чесно, я насолодилася ГВ сповна  і моя квіточка їла цицю , навіть з діагнозом лактозна недостатність.

Сказали спасибо: div4unk@, ♡Таня

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #1246 : 19 Листопад 2017, 10:45:24 »
синові майже 2 роки і я досі годую на денний і нічний сон. не уявляю як буду завершувати, але бачу, що він ще не готовий :xmm
дитина шв дорослішає ) потім ще будете просити до циці, а почуєте - не хочу я дорослий  d27

Сказали спасибо: інессс, andronata

Offline lee69lou

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Міла, 11 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #1247 : 30 Червень 2018, 11:51:51 »
💠 завершення гв при гіперлактації 💠
чи нормально, що груди болять, коли перестаєш годувати малюка? 🤔 напишу про те, як завершити гв «молочній» мамі, яка могла б прогодувати ще двох дітей 🤪
я вирішила поступово припиняти лактацію і годувати свою донечку Мілу не більше року.
денні годування забирала по одному упродовж 2 місяців.
потім 2 тижні давала Мілі молочко перед нічним сном і раз вночі. далі забрала годування груддю перед сном і залишила одне нічне ще на 2 тижні.
у цей час молока було багато, як і раніше. під час годування чи зцідження груди наповнювались і молоко капало.
зазвичай до 6 місяця лактація налагоджується і молока меншає. але в моєму випадку його було забагато і на 10 місяці. фонтани на півметра не припинялись 🌊
у перші дні, коли залишились лиш 2 годування, вдень двічі здіджувалась електричним молоковідсмоктувачем Avent до полегшення. зціджувала лише коли груди були повні або відчувала ущільнення.
коли залишилось одне годування, зціджувалась раз на добу.
перші вечори донечка засинала нормально, я тримала її на руках, гладила по голові і співала колискові, як завжди.
але на четвертий день моя дівчинка почала плакати перед нічним сном. засинала в ерго-рюкзаку, коли ходити по квартирі, трохи присідаючи, або на руках «стовпчиком». у ці вечори просила чоловіка бути зі мною в кімнаті, так було трохи легше.
з’явилась ще проблема - болі у грудях. почались вони через день, відколи забрала останнє годування.
на 3-й день груди вже не переповнювались, як раніше. я зціджувала молоко 1-2 рази, якщо відчувала «камінці», перед тим легенько їх масажувала від ареоли до периферії.
здавалось, що груди у синцях 😭 ще більше боліло, коли різко повернутись або торкатись грудей. чи це нормально? про це інформації взагалі не знайшла 😳
щоб не хвилюватись, звернулась до консультанта з гв. мені порадили робити легкий масаж, прикладати до грудей холодне листя капусти, попередньо промите і відбите. пити чай з м’яти і шавлії і купити мазь Траумель С. допомогло!
крім того, моя гінеколог пояснила, що болі - це варіант норми, якщо немає «камінців», груди м’які, а температура не підвищена. і порадила зробити згодом узд, щоб переконатись, що все добре 🤗
🙋🏼‍♀️

Offline andronata

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #1248 : 30 Червень 2018, 14:49:05 »
Я завершила ГВ три дні тому, синові 2 роки 7 місяців. З двох років залишилися тільки годування на сон. Зараз вагітна, маю 20 тижнів. Десь тиждень як зовсім молоко пропало, син прикладався вже як до соски, як звичка відходу до сну. Те, що пропало молоко, я побачила через апетит дитини, прокидався і зразу на кухню біг, став значно краще їсти. Скажу, що син був дуже великим любителем ГВ, навіть не уявляла як це мушу закінчити. Але лактація завершилася сама по собі, що часто стається під час вагітності, тому дитина спокійно перенесла відлучення. Я заклеїла соски пластирем і просто показала, що молочка вже немає, що син подорослішав, що циця то для маленьких діточок. Малий трішки хникав перед сном, але сприйняв нормально, засинає тепер трішки довше, ніж раніше, але це скоро мине. Я два дні ходила з пластирем на грудях, син іноді заглядав під футболку, бачив пластир, повертався до стіни й засинав. Отак безболісно і просто ми закінчили гв. Я задоволена, дитина теж була готова і сприйняла без стресів. Я постійно говорю йому про те як люблю, даю йому ще більше фізичного контакту і обіймів. Якби довелося знову пройти цей шлях, то вчинила б так само і годувала б стільки, скільки потрібно для дитини. Всім бажаю лише приємного гв і легкого відлучення, коли прийде час :flv

Подумала і додала ще: [time]Червень 30, 2018, 14:50:43[/time]
А, ну і забула сказати, що так як молока в грудях вже не було, то і для мене цей процес виявився безпроблемним. Груди м'які, ніяких негативних відчуттів не мала d9

Сказали спасибо: julkina, інессс, Akylka

Offline машенька + ....

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #1249 : 30 Червень 2018, 15:46:53 »
В нас було кілька спроб залишити гв, перша в 1р6міс-закінчилася невдало,бо малий ніби відчув в першу ніч захворів і я його пожаліла,наступна була в 1 р7міс- я цілу ніч не давала груди ,а під ранок 1 р погодувала,дуже вже ті плачі мене розжаліли,все було б ок,бо в день ми теж вже не їли,але в мене почалися проблеми з грудьми,застій мене впродовж гв  часто бував,поїхала я до масажистки ,вона розмасажувала груди і сказала,що в моєму випадку краше випити таблетки,бо молока ще багато є і буде прибувати-я не хотіла так як мріяла закінчити гв без таблеток,тому вирішила ще продовжити гв.Але мене це вже було настілтки виснажило,що через 1 міс,намминуло 1р8міс я твердо вирішила закінчую,1 день цілу ніч дитина плакала,заходилася,спав може годинку,я думаю,що це пов'язано з тим,що ми дуже вже були прив'язані до грудей вночі,я вирішила спати в ін.кімнаті,колисав чоловік,на наступний день-в менетзнову проблема-засиій,знову до масажистки,вона мені сцідила повністю груди,я за її порадою одягнула спортивний топ,випила 1 таблетку достінексу,на наступний день іншу-молоко пропало,ще кілька днів оьмежуваоа себе в рідині
чому не забирали поступово нічні годування?
стрес і для дитини і для грудей  d16

Поступово-це як на вашу думку?Можливо-це варіант був не для нас,тому що дитина просиналася більше 3 р за ніч,і в тутніч,коли  я зменшила кількість нічних годувань до одного над ранком,були страшні істерики.Поступово можна зменшувати кількість денних годувань,але аж ніяк не нічних,знову ж таки в нашому випадку ,може в когось ситуація була інша

Offline Akylka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталі
« Reply #1250 : 30 Червень 2018, 16:11:49 »
поступово, я б сказала, коли замість циці даєте випити молочко з бутилки на одному просинанні, потім забираєте наступне годування, тобто замінюєте чимось, а через деякий час і третє годування
мене б здивувало б таке часте просинання дитини вночі в 1,8, може вечором їв замало їди?
я напевно себе занадто люблю, тому таблетки би не пила, припинила б поступово з користю для себе

Offline машенька + ....

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #1251 : 30 Червень 2018, 16:22:04 »
поступово, я б сказала, коли замість циці даєте випити молочко з бутилки на одному просинанні, потім забираєте наступне годування, тобто замінюєте чимось, а через деякий час і третє годування
мене б здивувало б таке часте просинання дитини вночі в 1,8, може вечором їв замало їди?
я напевно себе занадто люблю, тому таблетки би не пила, припинила б поступово з користю для себе
проблема в тому,що він тоді бутилочки взагалі не брав,так вечером звик дуже мало їсти,такі просинання в нього були до 2,6року,до яких лікарів я не зверталася,різні аналізи робили,все одно просинався,ніхто причини так і не сказав

Подумала і додала ще: 30 Червень 2018, 16:26:29
а на рахунок таблеток,може ви не читали мої попередні повідомлення,коли я лежала в лікарні з лактостазом,иалому 1 міс тільки був і на наступний день хірург прийшов і сказав будемо оперувати,добре,що тоді була гарна масажисткп і вдалося уникнути операції,це все згадала в момент завершення гв і вирішила краще не ризикувати цього разу,так як по словах лікарки,це вже в мене було вразливе місце,тому там робилися затвердіння,навіть при поступовому завершення гв

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +230/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #1252 : 30 Червень 2018, 19:32:27 »
Я завершила ГВ три дні тому, синові 2 роки 7 місяців. З двох років залишилися тільки годування на сон. Зараз вагітна, маю 20 тижнів. Десь тиждень як зовсім молоко пропало, син прикладався вже як до соски, як звичка відходу до сну. Те, що пропало молоко, я побачила через апетит дитини, прокидався і зразу на кухню біг, став значно краще їсти. Скажу, що син був дуже великим любителем ГВ, навіть не уявляла як це мушу закінчити. Але лактація завершилася сама по собі, що часто стається під час вагітності, тому дитина спокійно перенесла відлучення. Я заклеїла соски пластирем і просто показала, що молочка вже немає, що син подорослішав, що циця то для маленьких діточок. Малий трішки хникав перед сном, але сприйняв нормально, засинає тепер трішки довше, ніж раніше, але це скоро мине. Я два дні ходила з пластирем на грудях, син іноді заглядав під футболку, бачив пластир, повертався до стіни й засинав. Отак безболісно і просто ми закінчили гв. Я задоволена, дитина теж була готова і сприйняла без стресів. Я постійно говорю йому про те як люблю, даю йому ще більше фізичного контакту і обіймів. Якби довелося знову пройти цей шлях, то вчинила б так само і годувала б стільки, скільки потрібно для дитини. Всім бажаю лише приємного гв і легкого відлучення, коли прийде час :flv

Подумала і додала ще: [time]Червень 30, 2018, 14:50:43[/time]
А, ну і забула сказати, що так як молока в грудях вже не було, то і для мене цей процес виявився безпроблемним. Груди м'які, ніяких негативних відчуттів не мала d9
Наталю,  ви молодці :flv
Синові 1.1, теж так як ви пишете,  не уявляю,  як залишити гв,  без грудей нікуди.  На сон груди,  вночі,  то і мови не може бути.  Спить він погано,  встає до 10раз, а як лізуть зуби ще більше і зоазу має бути цицька,  пустушки,  пляшечки не бере,  ше більше плаче,  колисатися не дає,  має бути тільки грудь в роті,  може і не їсти,  але вона має бути  :) тому теж буду годувати,  скільки йому потрібно.
Жаль, що проходить літо, а не війна...

Сказали спасибо: andronata

Offline andronata

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #1253 : 30 Червень 2018, 20:37:58 »
Інессс, мій син теж не признавав ні пляшечки, ні соски, він і досі вночі прокидається 1-2 рази, раніше ще частіше. Але в період хвороб і зубів гв було справжнім спасінням. До 2.5 років, поки не вилізли всі зуби, міг прокидатися до 5-7 разів за ніч. Але я рада, що так довго годувала. Другу дитину хотіла б теж довго годувати. Вам терпіння, діти швидко ростуть і цей період також закінчиться, точно Вам кажу :flv

Сказали спасибо: інессс

Offline KotiKomori

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +97/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #1254 : 30 Червень 2018, 21:43:57 »
Для нас з Євою теж не був вихід відмовитися від нічних годувань. І їли добре наніч і бігали, але істерики серед ночі, коли всі четверо просинаються - не вихід. Ми денні зменшували. І так дитина вже обмежувалася цицею більше, менше її тягнуло. Але це також був довгий період. Поки насильно в 2,9р. з лікаркою не придумали заміну історії (дитина вже сприйняла як доросла) і легко ми закінчили  :flv