Автор Тема: Відлучення від грудей - 2  (Прочитано 37057 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Evangelina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +96/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: Відлучення від грудей - 2
« Reply #17 : 14 Травень 2013, 23:35:46 »
Дякую дівчатка всім, хто відгукнувся. Мені вже трохи краще, але все одно груди ще болять. Перші дні трохи зціджувала, а зараз уже ні. Але в бюстгалтері набагато легше, ніж коли знімаю. Тому доводиться в ньому навіть спати, хоча я до цього не дуже звикла. Проте так груди менше болять. А Матвійко молодець. Але цицю не просить, сам всім розказує, що молочка вже нема.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Vazelinka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
« Reply #18 : 14 Травень 2013, 23:54:06 »
ох...читаю і мороз по шкірі,як подумаю як то я буду відучати від циці...їмо ми мамине молочко лише на обідній сон і на нічний, та цілу нічку....і я уявлення не маю як то дитину вкласти спати без циці...на вулиці щоб її вкласти,то ми возимся годину-півтора...і то останній раз спала на вулиці десь 1,5 місяці тому...в ліжечку взагалі не хоче колисатись,зразу встає в ньому...ой не знаю,що то мене чекає....

Всегда есть "место",в котором тепло в любую погоду.Это может быть дом,может быть человек,может быть "уголок" внутри тебя. Отправляйся туда когда устал,когда нужно просто расслабиться и набраться сил,тепла. А набравшись сил, отогревшись, сумей согреть того, кто придет к тебе за теплом.

Offline Liloo

• Своя Мамка
  • Репутація: +211/-0
  • happymommy:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #19 : 15 Травень 2013, 00:11:16 »
і я собі не уявляла як то дитину вкласти без циці. якось ше раніше раз пробувала вкладати, ніби вляглися, він мені каже "тітя", я сказала, шо нема, він подивився так, ніби "чого ти мене тоді кликала спати", зліз з ліжка і побіг...) , а от коли рішуче настроїлись.. то після двох днів істерики, таки навчились вкладатись без грудей

Offline Галина 13

• Активна Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #20 : 15 Травень 2013, 01:49:25 »
я коли відлучала думала як я буду без циці жити,це в нас було і снодійне і заспокійливе,але коли відлучила,то як на світ народилась,і засинав нормально,і для заспокоєння знайшлись інші методи.

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #21 : 15 Травень 2013, 02:37:39 »
Цитувати
я коли відлучала думала як я буду без циці жити,це в нас було і снодійне і заспокійливе,але коли відлучила,то як на світ народилась,і засинав нормально,і для заспокоєння знайшлись інші методи.
так-так, приємно нарешті більш як за 3 роки усвідомлювати, що твоє тіло належить тільки тобі :)

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #22 : 15 Травень 2013, 23:01:14 »
в нас сьогодні 3 ніч без циці і з кожним днем Софія все швидше засинає.Сьогодні взяла її на руки, на руках поспівала їй може від сили 5 хвилин і дитина як заснула то спитьвже годину, а з грудьми то за першу годину сну могла вже 3-4 рази прокинутись  :)
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +267/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк, 8.05.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #23 : 15 Травень 2013, 23:09:10 »
в нас присутні і денні, і нічні годування, я навіть не можу точно сказати скільки їх - от зараз зуби так важко щось прорізуються, то взагалі тільки ціця і рятує, інакше я б від того ниття вже поїхала  d111 та й малюку хочеться полегшити страждання .. а деколи, як довго гуляли, то могло бути за день 2 рази тільки  - коли спати вкладалися, бо без ціці не засне  d128  :)
і щось не можу уявити, як би я зараз без такого чудового заспокійливого обійшлася  :xmm

Offline Метелик

• Досвідчена Мамка
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
« Reply #24 : 15 Травень 2013, 23:18:06 »
Алла я теж собі не уявляла, як без циці обійдуся.Раз залишила Софію в свекрухи на цілий день, щоб вона без мене спати вклала, то так доня цілий день і не спала, просто вставала і все.А зараз відлучила і без циці вже 2 ночі спокійно засинає, обіймає мене за шию , голову кладе на плече і так засинає на руках а через 5 хвилин я кладу в ліжко

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 15 Травень 2013, 23:26:42 »
я вже якось писала - один раз пробувала без циці вкласти, то годину ниття, плачу, аж поки просто від втоми не вирубався  :(
зате на другий день просто не випускав ціцю з ротика, тільки засне і випустить, як зразу з таким схлипуванням знову прокидається і до ціці, аж поки міцно не заснув :)
я поки що не планую відлучати, але придивляюся до нього, як він себе веде, вже такого "маніакального захоплення" не бачу, але на сон і під час прорізування зубів ще потребуємо :)

Offline Liloo

• Своя Мамка
  • Репутація: +211/-0
  • happymommy:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #26 : 15 Травень 2013, 23:28:52 »
Kinder, думаю вам ше пів року можна сміло гамати ціцю :)

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 15 Травень 2013, 23:31:13 »
та ми і довше думаю будем, я просто вже себе настроюю, слідкую за темкою, все надіюся, що хтось підкине чудодійний спосіб  d27, бо бачу, що мало кому вдається відлучити "без шума и пыли"

Offline Метелик

• Досвідчена Мамка
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
« Reply #28 : 16 Травень 2013, 23:35:59 »
моя Софія вже навіть не тягнеться до грудей, а сьогодні тільки 4 ніч, а ще набагато краще почала спати як вночі так і вдень  d9

Offline sashunja

• Активна Мамка
  • Репутація: +137/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владік
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #29 : 17 Травень 2013, 00:42:30 »
і мій уже як 3 ранок не хоче і не тянеться...ох як я буду сумувати за приємними моментами і хвилинами щастя d9

Offline Віра777

• Найбільше щастя в житті це материнство!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Давидик і Євочка
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #30 : 22 Травень 2013, 19:30:39 »
А моє чудо не пропустить жодного моменту щоб поїсти молочка, я тільки ляжу він уже тут як тут d30 навіть не знаю як його відлучати d16

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +247/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
« Reply #31 : 22 Травень 2013, 22:36:42 »
Ми тиждень без ціці  :( Молоко зцідила лише 1 раз,і то трішки,затвердіння не відчуваю.Синок спав добре,мене не було,поруч був тільки тато.Зате маю тепер нюанс,тато навчив при включеному світлі їсти у ночі  d16 d16 d16 Минулу ніч весь час просинався і плакав я ніяк не могла заспокоїти,чай не хоче у ночі,купила суміш теж не хоче навіть попробувати.Навіть не знаю як я маю тепер його ночами годувати,краще би груди їв ніж ночі зі сльозами  :(
Що зробити щоб молоко пропало?Таблетки пити не хочу.Малий згадує ціцю і лізе,обіймає,пробує їсти,кажу,що нема молочка він лишає,але боюся,що не втримається і десь тихенько у ночі присмокчеться  :(

Offline Метелик

• Досвідчена Мамка
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
« Reply #32 : 23 Травень 2013, 00:28:39 »
Знаю, що жорстоко але може помастити груди настойкою полину, і тоді навіть як синочок присмокчеться вночі, то спробує що гірке і не захоче.  d104
Я теж хвилювалась як буду заспокоювати Софію вночі, але проблема відпала сама по собі, бо вона навіть якщо прокидається то я просто трохи "шу-шукаю" і вона засинає, або по спинці її гладжу...ну якщо і це не допомогає, то беру на руки і пару секунд тримаю на руках, вона кладе голову мені на плече і відразу засинає...
А привчати до їжі вночі мабуть не варто, може краще перемучитись деякий час, але щоб дитина не звикала вночі їсти, бо це і з медичної точки не дуже добре

Offline мися

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +361/-0
  • до мене на ти :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #33 : 13 Червень 2013, 08:46:13 »
І я вже нарешті можу похвалитися тим, що ми вже повністю відлучені d41 Все відбувалося дуже поступово, але абсолютно безболісно для дитини і для мене :). В попередній темці вже описувала цей процес: спочатку забрала денні годування, лишила тільки нічні і перед сном, потім почала і спати вкладати без грудей, а тоді і нічні годування зникли самі собою. За нічні переживала найбільше, бо малий, як не отримував груди, починав кричати і плакати. Але видно переріс, тепер як прокидається, спокійно може випити пару ковтків молочка або компотику, і далі спить, а може й взагалі за цілу ніч не вставати :)
цілком згіна, бо в нас аналогічна ситуація, ми теж уже відлучені 2 тижні назад d41. Робила це поступово (з осені), як дівчата писали в попередній темці. Відміняла ті годування, які дитині були непотрібними, маю на увазі те, що час від часу мала забувала про груди і пропускала якісь годування, от я їх і відміняла, так у нас зникли спочатку ранішні, потім денні, потім я помітила, що часом дитина спить цілу ніч - тоді відмінила і нічні (іноді вона прокидалась, але я вже не давала груди). Ну і думала, що найважче буде відлучити від годувань перед нічним сном, але даремно переживала. Молока вже теж практично не було, побачила два вечори підряд, що доонечка крутиться, їй незручно, бо молоко не тече нормально, вона нервується, плаче, тоді я їй пояснила, що молочка вже нема і, як не дивно, вона розвернулась і лягла собі спати. На другий день я просто вже не дала груди - і все.  :) d78
Рухаюсь без шуму, бачу в темноті, чую здалеку, можу не спати ночами... Я-ніндзя??? -Ні-я мама!

СП Покупки з Англії Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Залишки моїх СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]