Автор Тема: Відлучення від грудей - 2  (Прочитано 33635 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Таня555

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя 3.03.2005, Евелінка 15.02.2013
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Re: Відлучення від грудей - 2
« Reply #34 : 23 Червень 2013, 13:36:46 »
а в нас інша ситуація: в дитини почався пронос (нам 4 міс) і я помітила, що чим частіше прикладаю до грудей, тим гірше (хоча я на дієті), чим менше (даю суміш), тоді кал трохи кращий, змінили три схеми лікування, я на 1 добу відлучу - дитині краще,потім я не витримаю і даю груди, а їй знову гірше, то зараз вже призначили антибіотик і я змушена відлучати - серце болить, а душа розривається, ми хоча були на змішаному, але грудне було домінуючим. Ті дні груди трохи боліли, а тепер навіть не набирають, мабуть перегоріло молоко, хоча я 2 рази в день трохи зціджую.
Я б ше годувала й годувала, а так....сижу і плачу...

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #35 : 23 Червень 2013, 14:45:14 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
а в нас інша ситуація: в дитини почався пронос (нам 4 міс) і я помітила, що чим частіше прикладаю до грудей, тим гірше (хоча я на дієті), чим менше (даю суміш), тоді кал трохи кращий, змінили три схеми лікування, я на 1 добу відлучу - дитині краще,потім я не витримаю і даю груди, а їй знову гірше, то зараз вже призначили антибіотик і я змушена відлучати - серце болить, а душа розривається, ми хоча були на змішаному, але грудне було домінуючим. Ті дні груди трохи боліли, а тепер навіть не набирають, мабуть перегоріло молоко, хоча я 2 рази в день трохи зціджую.
Я б ше годувала й годувала, а так....сижу і плачу...
Чотири місяці - це ну дуже рано для відлучення! Що ви називаєте проносом?
Цитувати
Варіабельність частоти випорожнень у дітей на грудному годуванні від 10 – 12 разів на добу (після кожного годування) до одного разу в 2 - 7 днів при достатньому сечовипусканні і прирості маси тіла є нормою.
Звичайно, суміш важча для травлення, довше затримується в ШКТ.

Якщо ж дійсно пронос, то яка саме у вас дієта? Виключіть поки що ягоди, овочі, фрукти. Похарчуйтесь трошки так, ніби у вас пронос: рис, картопля, яйця тощо. Також дитині можна дати пробіотики( Ентерожерміну, Біфідумбактерин чи ін.). Це якщо пронос у дитини не викликаний бактеріальною інфекцією. Було б добре здати аналіз і порадитись з лікарем. А плакати і відлучати ще встигнете, хай дитинка підросте на маминому молоці.

Offline мися

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-0
  • до мене на ти :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #36 : 23 Червень 2013, 15:22:39 »
Цитувати
Якщо ж дійсно пронос, то яка саме у вас дієта? Виключіть поки що ягоди, овочі, фрукти. Похарчуйтесь трошки так, ніби у вас пронос: рис, картопля, яйця тощо. Також дитині можна дати пробіотики( Ентерожерміну, Біфідумбактерин чи ін.). Це якщо пронос у дитини не викликаний бактеріальною інфекцією. Було б добре здати аналіз і порадитись з лікарем. А плакати і відлучати ще встигнете, хай дитинка підросте на маминому молоці.
цілком підтримую, це якщо б від народження був пронос в дитини від маминого молока (а таке буває),то інша справа, а відлучати не поспішайте, бо це імунітет дитини, в першу чергу перегляньте свій раціон і здайте аналізи дитини
Рухаюсь без шуму, бачу в темноті, чую здалеку, можу не спати ночами... Я-ніндзя??? -Ні-я мама!

СП Покупки з Англії Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Залишки моїх СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Таня555

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #37 : 23 Червень 2013, 17:31:06 »
я взагалі практично нічого не їм ці дні, а в дитини пронос почався ще 3 тиж назад, давали смекту, потім ніфурокзазид, потім ентерожерміна, потім сорбекс, потім бактеріофаг і зараз сумамед. Я б не хвилювалась, але кал був зеленуватий з пластівцями , водою і слизом. і вона не набирала вагу

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #38 : 23 Червень 2013, 17:41:08 »
Ці всі ліки лікар призначив? На основі чого? Сумамед - антибіотик, після нього, навпаки, понос буде. Так багато ліків, а причина поносу - ваше молоко?
Нічого не їсти не потрібно, харчуйтеся правильно.
Ваша проблема до відлучення не повинна привести. Знайти і усунути справжню причину поносу і годувати далі.

Offline Таня555

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #39 : 23 Червень 2013, 17:56:25 »
ці всі ліки під контролем лікаря, я трохи зціджую, але боюсь тепер прикладати. причиною проносу я думаю, що була недостатньо прокип'ячена вода на суміш, якою я догодовувала

Offline мися

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 23 Червень 2013, 18:13:39 »
це ж не від народження почалося, тому мусить бути інша причина, виникає таке порушення легко, а от усунути його важко.
А ви повинні обов'язково харчуватися, і пити теж багато, (вар, ромашковий чай не зашкодить вам і дитині з вашим молоком буде корисно), ніякої жирної їжі, гострої або копченого, жодних бульйонів (з магазинної курки не корисно, а з домашньої затяжко буде для дитини)
Рухаюсь без шуму, бачу в темноті, чую здалеку, можу не спати ночами... Я-ніндзя??? -Ні-я мама!

Offline Таня555

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 23 Червень 2013, 18:21:08 »
я так і робила, хіба зараз трохи перечекаю, щоб пронос перейшов, але дуже боюсь, щоб знову все це не повторилось

Offline мися

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 23 Червень 2013, 18:32:30 »
терпіння вам, бо грудне вигодовування дуже важливе  ;)

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
« Reply #43 : 23 Червень 2013, 18:59:26 »
Таня для чого давали дитині фаг що був стафілокок? Тепер коли не годуєте то немає проносу?

Offline Таня555

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #44 : 23 Червень 2013, 20:26:01 »
лікарка назначила, бо були лейкоцити в повторному аналізі, після нього день було краще (паралельно без грудного молока), потім я приклала до грудей, на другий день знову зелень, слиз і т.д Цікаво чи десь роблять аналіз молока, може щось в ньому є, а в мене не проявляється?! я день перед проносом їла маленький кусочок огірка, може це не від води, а від огірка?!

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #45 : 23 Червень 2013, 20:36:35 »
Цитувати
Цікаво чи десь роблять аналіз молока, може щось в ньому є, а в мене не проявляється?! я день перед проносом їла маленький кусочок огірка, може це не від води, а від огірка?!
Аналіз молока в нас точно роблять...от не можу пригадати де саме або на Коновальця  або й навіть в роддомі d104 педіатр точно має знати і мені взагалі цікаво чому ви ще до цього часу не зробили цей аналіз, зазвичай його радять робити коли у таких маленьких діток розлади. У моєї подруги була дуже схожа ситуація, але дитина в неї сама відмовилась від грудей у 5м і як тільки перейшли на суміш, то ця проблема відпала(у дитинки в калі виявили стафілокок), але кал такий був в дитини з народження,теж казали така реакція на молоко. У вас я думаю щось інше, адже це не від народження та переривати гв я  б не радила, і частіше зціджуйте щоб не пропало, а коли підлікуєте дитину будете знову прикладати.

Offline мися

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #46 : 23 Червень 2013, 21:22:52 »
теперішні огірки ні в якому разі не вживайте звичайно, може бути і від них
аналіз молока точно роблять, у родички була подібна проблема
Цитувати
У моєї подруги була дуже схожа ситуація, але дитина в неї сама відмовилась від грудей у 5м і як тільки перейшли на суміш, то ця проблема відпала(у дитинки в калі виявили стафілокок), але кал такий був в дитини з народження
теж таке було в знайомих, але це було від народження, а не як у вашому випадку, Таня

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
« Reply #47 : 23 Червень 2013, 22:11:37 »
В мого малого стафілокок золотистий але я здавала аналіз калу на Довгій в поліклініці там і аналіз молока роблять. Якщо в дитини стафілокок то стілець може бути різним. Пару днів пронос потім запор. Від грудей не відлучала але малий до цього часу мучиться з животиком. Але відлучення від грудей не обовязково дасть результат тобто стафілокок якщо він у дитини є то і так буде турбувати поки не вилікуєте або поки дитина не переросте його. Я більш чим впевнена що пронос в дитини від огірка. Свіжі овочі їсти не можна.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #48 : 25 Червень 2013, 01:51:05 »
Дівчата, не вар'юйте з тими аналізами!
Аналіз молока на стерильність роблять лише у нас! Цей аналіз не достовірний, епідермальний стафілокок постійно живе на шкірі всіх людей, він потрапляє в молоко, зібране для аналізу. Ви ж не можете зібрати молоко стерильним, не будете стерилізувати груди і руки, якими зціджуєтесь! Тому не витрачайте часу і зусиль на дурниці!
Таня, від суміші може бути краще, бо від суміші кал оформленіший, ніж від грудей.
Антибіотик - це не причина відлучати. Багато антибіотиків сумісні з ГВ. Всім кесарським жінкам вводять антибіотики (мені 5 днів на вену), але вони годують!!! Та й крім антибіотиків ще копицю всього вводять, і наркотики теж для знеболення :) Мені кололи 5 днів зінацеф від гаймориту, але я продовжувала годувати малого, який тільки перехворів і поносив після аугментину добрих 2 тижні. Як на мене, краще вже молоко з антибіотиком, ніж суміш, тим більше, коли дитина така маленька і вже така залікована! Їй потрібне ваше молочко, я цілком підтримую дівчат.
Лактацію можна відновити (вона згасає до 40 днів), прикладайте дитину до грудей, і молоко знову піде!
Цитувати
Я більш чим впевнена що пронос в дитини від огірка. Свіжі овочі їсти не можна.
А це, даруйте, звичаї і традиції нашого народу. Свіжі овочі їсти треба!!! Не треба їсти нітратні овочі (ранні). Ви що, плануєте годувати лише пару місяців? Я старшого годувала 3 роки, то що, увесь цей час треба було не їсти огірків? Дівчата, не перегинайте палку, не можна їсти хімки, з консервантами, нітратами, барвниками і т.д., не варто їсти несезонних овочів, а все решта - треба їсти! Дитина звикла до вашого зхарчування за 9 місяців у животику! Ви колись бачили корову на дієті, бо в неї телятко? Пробачте, може, це занадто різко, але це з добрими намірами :flv. Не ускладнюйте собі життя різними дурницями, які вам хтось колись сказав, інформації зараз є купа!

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #49 : 25 Червень 2013, 02:02:11 »
Таня, а малеча досмоктується до заднього молока? У моїх малих  був такий перехідний період з зеленими водянистими каками. То я почала контролювати, щоб 2 години чергувала одна грудь, а 2 - друга. Тоді каки стали такими жовтенькими, як сонечко!

Online Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +361/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
« Reply #50 : 25 Червень 2013, 08:59:24 »
Цитувати
старшого годувала 3 роки
Напишіть, як ви в такому віці відлучали? Як для дитини все пройшло?
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)