Автор Тема: Відлучення від грудей - 2  (Прочитано 35428 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Таня555

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя 3.03.2005, Евелінка 15.02.2013
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Re: Відлучення від грудей - 2
« Reply #51 : 25 Червень 2013, 09:12:27 »
дівчата, я вже сьогодні 4-й день не прикладаю, груди ніби порожні, але я спати і їсти не можу, тошнота, серцебиття і т.д. ще й родичі говорять, що після відлучення вже прикладати не можна, бо це дуже погано. Дитина вже какає нормальним жовтеньким і не проносом. А от мені все гірше, ні корвалтаб, ні чай з м'яти не помагають. я так хочу крихітку прикласти до грудей, що аж світ крутиться, земля валиться з під ніг. але так боюсь, щоб знову не поносила. ці останні дні більше 3 год за ніч не можу спати, де стану, там і плачу
що робити, дівчата підкажіть

Offline мися

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +361/-0
  • до мене на ти :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #52 : 25 Червень 2013, 09:22:32 »
я би ще годувала, бо дитинка зовсім ще маленька d25 ви ж не відлучали дитину і припинення ГВ у вас було тимчасове і вимушене
перегляньте своє харчування і не поспішайте пробувати ті продукти, на які ще не розпочався у нас сезон, тобто можна їсти все (я так і робила) але вводила нові продукти обережно, дивлячись на реакцію дитини і їла їх коли вони достигали у бабусі на городі у свій сезон
Рухаюсь без шуму, бачу в темноті, чую здалеку, можу не спати ночами... Я-ніндзя??? -Ні-я мама!

СП Покупки з Англії Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Залишки моїх СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #53 : 25 Червень 2013, 10:38:01 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
дівчата, я вже сьогодні 4-й день не прикладаю, груди ніби порожні, але я спати і їсти не можу, тошнота, серцебиття і т.д. ще й родичі говорять, що після відлучення вже прикладати не можна,
Це забобони, вирішувати вам.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #54 : 25 Червень 2013, 11:31:35 »
Я б 100% годувала і нікогог не слухала. Це забобони, а вірити в них - гріх. Це не погано, це дуже добре, думайте про здоров'я дитини і своє здоров'я, слухайте насамперед себе, бо ви - мама.
Уліточка, я вже десь про це писала: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]. Відлучала дуже легко і просто, але дуже поступово. Робила приблизно так, як Мися, тільки все було дуже розтягнуто в часі. Забирала проміжні годування вдень, потім в обід його хтось (тато, дідусь, а потім і я) вкладали спати без ціці, а просто колисали в люлі, потім забрала (десь за кілька місяців до відлучення) годування на ніч (вкладав чоловік, розказував казку), вночі малий уже добре спав, останнім забрала ранкове годування. Малий зовсім не плакав, груди не набирали, не цідилася, ніякого тріла не пила.

Offline мися

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #55 : 25 Червень 2013, 13:55:43 »
і я ніякого трійла не пила, молока вже вкінці було мало, дитина легко відлучилася. А тепер влітку ще лекше відлучати. бо дитину можна забавити (відволікти) чимось іншим, гуляти багато, то дитина виснажується і сама про цицю забуває, після прогулянки швидко засинає, так можна і повідміняти кілька годувань, правда поступово, не декілька зразу
Рухаюсь без шуму, бачу в темноті, чую здалеку, можу не спати ночами... Я-ніндзя??? -Ні-я мама!

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
« Reply #56 : 25 Червень 2013, 19:20:08 »
Я вже десь писала, що категорично не сприймаю відлучення, коли в мами купа молока, вона не п'є, перев'язує груди, травиться різною хімкою. Це ж дуже шкідливо для грудей, проблеми можуть потім вилізти! Для чого спішити (якщо таке відлучення, звичайно, не вимушений крок через якісь особливі обставини)? Та й коли молока мало, дитина не дуже за грудьми гине, я малому казала, молочка вже нема, пусти ціцю, то він і пускав. А як там фонтан, то яка дитина добровільно від нього відірветься?! ;)
А найперші годування, які ми з мамами з нашої компанії забрали пізньою осінню, були годування на вулиці. До того ми давали, коли малі просили, а восени їм вже було приблизно 1,6, то ми домовилися, що на холоді не годуємо. Діти вже старші, можуть до хати дотерпіти. Бо в них була ланцюгова реакція: хтось один попросить груди, і всі решта теж дряпаються на коліна мамі і просять ціцю :) А так сказали, що ціці холодно, вона в хатці - і все, на вулиці цю тему закрили.

Offline мися

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #57 : 25 Червень 2013, 19:59:16 »
так, діти у такому віці вже все розуміють і багато можна пояснити або ж домовитись

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
« Reply #58 : 26 Червень 2013, 12:36:25 »
Мотря, дякую за відповідь) а чому саме три роки а не 2 чи 4?
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #59 : 26 Червень 2013, 13:54:38 »
Я вже теж писала. Думаю, що годувати треба до 2 (ВООЗ рекомендує :)), тоді вже всі зуби вилазять, для мене це ознака, що дитина може йти на свій хліб без маминого молочка :), смоктальний рефлекс починає згасати, ну, й дитинка вже доросліша і самостійніша. Але в 2 мені було шкода відлучати, я ще була до цього не готова, відчувала, що буду дуже жаліти, навіть не могла уявити, як ми будемо без цього жити. Тому й годувала далі. 2 малому було в квітні, восени на зиму я відлучати не хотіла, хоча молока вже було мало, прикладання стали чисто традиційними в малого (хоча в свинячий грип нас ціця здорово виручила: добу провисів на ній з височенною температурою, а на другий день вже скакав), і я вже не так до цього ставилася. Зиму ще прогодувала, а навесні відлучила.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #60 : 26 Червень 2013, 13:57:01 »
Думаю, що в нас це було майже самовідлучення, яке співпало з інволюцією молочної залози: всі були готові: Ромчик, я і ціця. Треба просто не боятися залежності дитини від грудей, дитина її переростає і все, а коли видирати ціцю з рота, вона з усіх сил цьому противиться і чіпляється за маму мертвою хваткою.

Offline Рідна

• Активна Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
« Reply #61 : 30 Червень 2013, 20:06:07 »
Цитувати
Забирала проміжні годування вдень, потім в обід його хтось (тато, дідусь, а потім і я) вкладали спати без ціці, а просто колисали в люлі, потім забрала (десь за кілька місяців до відлучення) годування на ніч (вкладав чоловік, розказував казку), вночі малий уже добре спав, останнім забрала ранкове годування.
А можете розписати ці  відмови від годувань по віку дитини, мене цікавить скільки було дитині коли залишились нічні і ранкове годування.

Offline мися

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #62 : 30 Червень 2013, 20:29:06 »
Цитувати
А можете розписати ці  відмови від годувань по віку дитини, мене цікавить скільки було дитині коли залишились нічні і ранкове годування.

моїй було приблизно 1,5 р. -1,7р. (я теж так приблизно відлучала)

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #63 : 30 Червень 2013, 21:57:00 »
Я рівно в рік перевела дитину на годування перед сном і зранку....то до сих пір так і годуємося...з шести місяців до року потроху всі денні годування забрала....
З другою дитиною аналогічно буду робити, мені цей принцип дууууже сподобався  :flv :flv :flv

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #64 : 30 Червень 2013, 23:13:44 »
Ой, в мене значно пізніше так було! От зараз малому 1,1, то він їсть під ранок і коли просинається, тоді разок в годині 12, тоді на сон, тоді після денного сну, тоді ввечері раз або два, а потім на ніч і вночі. А коли мене нема, то не їсть, може і мала його в обід після прогулянки заколисати, він втомлений і засинає без ціці. Але коли вкладаю я, то мені колисати впадло, тому вкладаю з грудьми, і Ромчика довго з грудьми в обід вкладала, десь років до 2, бо так було легко, швидко і зручно.
Вибирати вам, просто мені здається, коли дитина ще грудна, ви не плануєте найближчим часом відлучати, а в грудях є молоко, то для чого відмовляти дитині, яка дуже просить? Я не маю на увазі, що треба давати їй смоктати кожен раз, коли вона заскучає, знудиться, і це буде кожних півгодини. Але коли дуже просить, то не треба, щоб вона плакала, бо тоді вона боїться втратити ціцю, більше наполягає на своєму, і мама жаліється, що годування перетворилося на жах, а дитина її переслідує.

Offline Олюсик

• При желании , и до неба можно дотронуться.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +714/-0
  • Стоит только захотеть )
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка 6 років, Арсенчик 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #65 : 02 Липень 2013, 13:07:55 »
дівчатка, а чим можна зменшити лактацію? так сталося, що терміново потрібно відлучити синочка - назначили досить сильний антибіотик і ще купу всяких как, і ніби були у нас в основному годування нічні і на обідній сон, щоб заснути, але груди так набирають, що вже зціджуватись змучилась d111 - моментом твердіють... з донечкою якось менше було, хоча теж її відлучила в 2,3. Може якісь травки можна заварити? хоча намагаюсь зараз взагалі поменше рідини вживати d111

Offline Віра777

• Найбільше щастя в житті це материнство!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Давидик і Євочка
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #66 : 02 Липень 2013, 13:13:00 »
Цитувати
вже зціджуватись змучилась
в такому випадку треба туго перевязувати груди щоб молочко швидко не прибувало :xmm

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #67 : 03 Липень 2013, 15:53:42 »
Знаю, що шалфей (шавлія?) зменшує лактацію. Зайдіть на форум "Молочних рік", там точно є така інформація: як заварювати, як пити. Зціджуватись треба лише до відчуття полегшення, кожного дня старатися зцідити хоч на 10 мл менше, але не можна цідити з 9 вечора до 9 ранку, бо тоді будете стимулювати лактацію.