Автор Тема: Відлучення від грудей - 2  (Прочитано 32630 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Олюсик

• При желании , и до неба можно дотронуться.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +714/-0
  • Стоит только захотеть )
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка 6 років, Арсенчик 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Re: Відлучення від грудей - 2
« Reply #68 : 04 Липень 2013, 10:58:33 »
Цитувати
Зціджуватись треба лише до відчуття полегшення, кожного дня старатися зцідити хоч на 10 мл менше
я так і роблю... дякую :flv
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Galjysik

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +125/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, 6.03.2011р.
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #69 : 08 Липень 2013, 10:39:55 »
Я також настій шавлію пила, то за 3-4 дня молоко пропало

Offline Вітаміночка

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віра 30-09-2012
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #70 : 09 Липень 2013, 22:46:59 »
Цитувати
Я також настій шавлію пила
підкажіть як його вживати, якісь пропорції.бо молоко ніби і не думає пропадати.груди величезні ,тріщать... :oox

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #71 : 13 Липень 2013, 00:21:08 »
Усьо, я вже відкрила цю тему... d16 :oox :oox :oox
Справді думала, що це набагато легше. Хоча напевне дівчата праві, відлучення відбувається легко, коли до цього готові і мама, і дитина. І варто це робити поступово

Я зараз після кожного годування прикладаю малого, бо відлучати найближчим часом не планую. Я не думаю, що це проблема, бо коли мене нема, то синок спокійно може прикорм "не заїдати" ціцьою і нормально вдень засинає.
Тому поки ще "годуємось", то хай їсть скільки хоче.

...а якщо чесно, уявити собі не можу як оце воно - відлучення d107

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #72 : 13 Липень 2013, 01:15:55 »
Цитувати
а якщо чесно, уявити собі не можу як оце воно - відлучення
Коли легко зможеш уявити, значить, - пора відлучати.

Offline Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +878/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #73 : 15 Липень 2013, 16:40:46 »
ми теж ще гамаємо цицю, думаю мінімум до 1,5року годувати, а там буду бачити, може й довше

GrandTrend-мода доступна кожному. Оргзбір 8% на все Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Олюсик

• При желании , и до неба можно дотронуться.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +714/-0
  • Стоит только захотеть )
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка 6 років, Арсенчик 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #74 : 16 Липень 2013, 01:26:56 »
Поділюся своїм непростим шляхом "розлучення" з молочком. Сьогодні два тижня як відлучила синочка.
і донечку і синочка годувала до 2,4
доню відлучила, бо взнала що вагітна(а з першою вагітністю мала трохи проблем) все пройшло дуже легко
критичними були 1-3ночі, бо доня в мене приймала лежаче положення тільки біля грудей і годування були тільки нічними - в той час вже вийшла була на роботу, ні чим не мастила, не перевязувала...зато як народила синочка - вже в перший день прибуло молочко z4
а от із синочком набагато складніше прийшлося - він був досить привязаний до грудей і досі ще не їсть дуже багатьох продуктів - навіть не хоче пробувати, і силою в нього не впхаєш - відразу викликає рвотний рефлекс d111 ми не їмо ні які молочні і кісломолочні продукти, сирі овочі(крім огірків), а з фруктів тільки компот і то недавно почав пити і пару днів як, нарешті, попробував банан d111 (це при тому, що їдять одночасно з донею, а та обожнює фрукти, пюре і т.д., а улюблений сніданок - гречка з молоком d104)
але відлучати прийшлось терміново, бо трохи себе запустила і прийшлось екстренно приймати ліки, які не сумісні з ГВ  d35 Допомогла бабуся - на 5-ть днів, поки я лікувалась, забрала до себе. Перші три дня груди просто камяніли і приходилося по трохи зціджуватися,  мастила троксевазином - допомагав на первах зняти больові відчуття. На третій день груди стали мякші, але приливи відчувала ще до недавна. Нічого не пила і більше нічим не мастила, не перевязувала, просто ходила в білизні.
На шостий день забрала синочка :oox У бабусі вдень він досить легко переніс відсутність мами, важче було вночі - якраз ще лізуть останні два зуба d111 День, коли його забрала, був самим важким - синочок зразу кинувся до мене шукати, вередував не хотів нічого їсти, спати не вкладався. Ще в цей день захворіла доня - пів ночі вертала...короче в ночі я навіть не задрімала, бо то відпоювала доню, то носила на ручках, гладила, пропонувала водичку, заспокоювала синочка, який заснув вже після четвертої ночі. Не знаю чи не здалася б я, якби вдійсності не можна було давати груди :oox. На наступний день синок ще просив молочка, але вже без істерик, як то було напередодні, вночі ще часто прокидався, але вже не кричав і досить швидко заспокоювався. Став набагато краще їсти, ночі 2 вже спить з вечора до ранку, більше гризе сухарики і бублики - бо зубки таки дуже турбують....щоправда ще не можу відрегулювати обідній сон, бо він не вкладається + донечка не дає заснути...пару днів взагалі не спав в обід.
 часто проситься на ручки, іноді просто приходить вилазить мені на коліна і тулиться до грудей, так ніжно d9, але вже не просить і не шукає d78

Offline мися

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-0
  • до мене на ти :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #75 : 16 Липень 2013, 08:23:56 »
Цитувати
часто проситься на ручки, іноді просто приходить вилазить мені на коліна і тулиться до грудей, так ніжно , але вже не просить і не шукає

бо зрозумів, я не вірила цьому, але діти у такому віці дуже добре все розуміють і з ними можна домовитись або переконати іншим способом
Рухаюсь без шуму, бачу в темноті, чую здалеку, можу не спати ночами... Я-ніндзя??? -Ні-я мама!

СП Покупки з Англії Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Залишки моїх СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Вітаміночка

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #76 : 16 Липень 2013, 13:11:42 »
Можу вже з легкістю ділитись історією нашого відлучення. Одразу почну виправдовуватись чому наважилась на це в 9 місяців  і 1 тиждень. Донечка почала гірше їсти прикорм, тобто не кількість прикорму за одне годування не збільшувалась а почала зменшуватись а в додаток вимагалась улюблена циця. Ще від народження навчилась засинати тільки з цицьою і якщо з першого разу не виходило, то погравшись ще пару хвилин (10-15 ) приходила ще перекусити і можливо заснути, а можливо продовжити забавляння. В додачу до цього ми стали гірше спати , замість 2 пробуджень в ночі, просиналась разів 5 щоб перевірити чи мама з молочком на місці, якщо мама спить то бажане шукалось самостійно. Тому мені доводилось майже весь час спати на одному боці тільки циці різні давати, на ранок спина так боліла, що  :oox . А останнім часом донечка зрозуміла що можна не тільки молочко їсти можна ще і кусати свою "подружку"... Для мене грудне вигодовування ставало все більшою мукою і тягарем  :/
Відлучати почала здавалось би поступово, але так вийшло що вже через тиждень замінила повністю цицю на пляшечку, а мої груди були до цього не готові зовсім. Молоко прибувало і прибувало, закамяніли одного дня настільки, що прийшлось пити знеболююче. Я ще дурна їх перемотала  і так ходила весь день  d16 не раджу нікому перемотуватись. За порадою сусідки зняла перемотку, трохи зцідилась і полегшааало. Ще прочитала тут за шавлію, настоювала чай і пила ТІЛЬКИ  його, більше ніякої рідини!! ні супів, ні води, ні компотів, нічого! Тільки шавлія 3 рази в день. Одночасно з цим на груди приклала капусту. Сира капуста трохи прокачана тачівкою, щоб змякшилась і пустила трохи сік. І все, за добу капусти-шавлії груди мягесенькі болю немає.
Малятко моє на моє велике диво капризувала лиш декілька вечорів, але швидко привикла що циці немає і на пляшечку реагує нормально! Я була готова і не спати і забавляти  d79 лиш би все потім налагодилось. Але донечка мене помилувала і ніби з розумінням поставилась до цього. Тому не жалію, що відлучила і бачу що травми дитині це не завдало :flv

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #77 : 16 Липень 2013, 18:18:00 »
Цитувати
замість 2 пробуджень в ночі, просиналась разів 5 щоб перевірити чи мама з молочком на місці, якщо мама спить то бажане шукалось самостійно. Тому мені доводилось майже весь час спати на одному боці тільки циці різні давати, на ранок спина так боліла, що 
В мене теж таке годування. Проте годуємось ще й далі

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +267/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк, 8.05.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #78 : 16 Липень 2013, 18:35:20 »
Вітаміночка, ми також так годуємося, як ти описала - з прикормом буває напряг, коли малого турбують зубки, тоді практично тільки ціця, так само і вночі стає частіше прикладатися, і вкусити ненароком може.. просто манюню турбує щось, я розумію, що тобі важко, але ж манюню теж, напевно, щось турбує, от вона і шукає полегшення. Я тебе не критикую, це твій вибір, спокійна і виспана мама - це теж важливий фактор, але на мою думку таки зарано ви "прикрили лавочку"..  :xmm

Offline Вітаміночка

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #79 : 16 Липень 2013, 18:44:57 »
Цитувати
на мою думку таки зарано ви "прикрили лавочку"
ще пару місяців назад я би була повністю згідна. Ніколи не думала, що так здамся. Мені вагітній дуже часто снилось, що я не маю молока, що дитинка голодна, що я пів міста обійшла в пошуках пляшечки d16 і дуже раділа коли виявилось, що я, таки ще та "Бурьонка". Та останнім часом мене почало трафляти від таких ігор, бо годуванням я це у власному випадку не назву.
Доречі наступні зубки якраз зараз почали активно лізти, але нічого, її поведінка мало відрізняється від періоду ГВ

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
« Reply #80 : 16 Липень 2013, 22:52:18 »
Цитувати
але на мою думку таки зарано ви "прикрили лавочку"..
І я так подумала, але вже не хотіла розстроювати, головне, що ви в своєму виборі впевнені, хай дитина росте здорова і ви ніколи не пожалієте, що так зробили.

Offline Вітаміночка

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #81 : 16 Липень 2013, 23:07:47 »
Цитувати
хай дитина росте здорова і ви ніколи не пожалієте, що так зробили
дякую!!! :)

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
« Reply #82 : 17 Липень 2013, 00:04:04 »
Цитувати
замість 2 пробуджень в ночі, просиналась разів 5 щоб перевірити чи мама з молочком на місці, якщо мама спить то бажане шукалось самостійно.
Ой, Оля, в мене так було до рік і сім. От буквально 3-4 тижні, як Катруся прокидається раз чи два за ніч. Але таке щастя мені підвалило, бо ми "переселили" її в своє ліжечко (присунуте до нашого без боковинки) і вона, мабуть, не чує так мого запаху :xmm А до того 5 прокидань за ніч, то ще щастя, бо бувало щогодини d111
Цитувати
Вітаміночка, ми також так годуємося, як ти описала - з прикормом буває напряг, коли малого турбують зубки, тоді практично тільки ціця, так само і вночі стає частіше прикладатися, і вкусити ненароком може.. просто манюню турбує щось, я розумію, що тобі важко, але ж манюню теж, напевно, щось турбує, от вона і шукає полегшення. Я тебе не критикую, це твій вибір, спокійна і виспана мама - це теж важливий фактор, але на мою думку таки зарано ви "прикрили лавочку".. 
Підписуюсь під кожним словом :)
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #83 : 17 Липень 2013, 00:09:59 »
Цитувати
до нашого без боковинки) і вона, мабуть, не чує так мого запаху  А до того 5 прокидань за ніч, то ще щастя, бо бувало щогодини
О, і я спочатку подумала, що п'ять - це ще добре, бо в мене переважно й важко порахувати.. d112

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #84 : 17 Липень 2013, 00:18:30 »
Мені здається у такій ситуації треба відповісти собі на 2 питання: 1) (в стилі Комаровського) чи багато ви бачили здорових дітей, які в 3 роки їдять лише груди, а дорослу їжу не їдять? 2) що корисніше для 9-місячної дитини, що нею краще засвоюється і відповідає її потребам: прикорм чи мамине молоко?
А взагалі я помітила, що залежності від ціці (так це називають?) бояться мами, які годують першу дитину. А далі ти вже розумієш, що такої близькості і любові вже не буде ніколи, а час біжить дуже швидко. Тому й насолоджуєшся кожною хвилиною і намагаєшся розтягнути задоволення. Навіть якщо це 10 годування за ніч, але воно знаходить тебе з закритими очками на запах, на півноті обриває своє хникання, задоволено сопить тобі в ціцю, і ви двоє засинаєте... А спиться під це посапування так солодко, як хіба в дитинстві  d9 То для чого так швидко з цим прощатися?