Автор Тема: Відлучення від грудей - 2  (Прочитано 35492 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
Re: Відлучення від грудей - 2
« Reply #85 : 17 Липень 2013, 00:25:57 »
Цитувати
А далі ти вже розумієш, що такої близькості і любові вже не буде ніколи, а час біжить дуже швидко
То правда, я вже кілька разів казала, що завершу, бо ті спання на ціці добивають d111 Але через кілька днів мене попускало і я вже знову говорила, що будем годуватись поки само не завершиться d30
Цитувати
А спиться під це посапування так солодко, як хіба в дитинстві   То для чого так швидко з цим прощатися?
Я відповідаю тільки за себе: якби висіла на циці ще й вдень і постійно просила, то може я б активно задумувалась про відлучення. Плюс в нас з їдою все гаразд, а циця тільки 2 рази на добу: на денний і нічний сон.
А тих, що відлучують швидше теж можу зрозуміти, бо як казала Алла
Цитувати
спокійна і виспана мама - це теж важливий фактор
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #86 : 17 Липень 2013, 00:27:03 »
Оксана, 100 відсоткова правда! z4
В мене от сьогодні була "боротьба" з малюком хто кого - він мене страшенно кусав. Проте от сонний притулився і вже так ніжно сопе коли мене, що я вже йому 1000 разів простила

Offline мися

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +361/-0
  • до мене на ти :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #87 : 17 Липень 2013, 09:36:23 »
Цитувати
Тому й насолоджуєшся кожною хвилиною і намагаєшся розтягнути задоволення. Навіть якщо це 10 годування за ніч, але воно знаходить тебе з закритими очками на запах, на півноті обриває своє хникання, задоволено сопить тобі в ціцю, і ви двоє засинаєте... А спиться під це посапування так солодко, як хіба в дитинстві

так солодко і ніжно написано, дуже сумую за тими часами...
час справді надзвичайно швидко минає і дітки бігом дорослішають
Рухаюсь без шуму, бачу в темноті, чую здалеку, можу не спати ночами... Я-ніндзя??? -Ні-я мама!

СП Покупки з Англії Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Залишки моїх СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #88 : 17 Липень 2013, 11:33:54 »
Цитувати
Малятко моє на моє велике диво капризувала лиш декілька вечорів, але швидко привикла що циці немає і на пляшечку реагує нормально! Я була готова і не спати і забавляти  маа-ма лиш би все потім налагодилось. Але донечка мене помилувала і ніби з розумінням поставилась до цього. Тому не жалію, що відлучила і бачу що травми дитині це не завдало
Так завжди буває якщо відлучення стається до року, бо на той час дитина ще не усвідомлює всієї привязаності до грудей.
В мене також все пройшло просто і легко, і з грудьми проблем не було, бо доця сама підготувала їх до свого глобального плану по відлученні, і з прикормом проблем ніколи не було (як на мене це взагалі не причина, щоб відлучати до року), але коли я читала повідомлення дівчат, як дітки шукають цицю, то реально прям обідно було, що моя взагалі не хоче навіть дивитися на неї :oox  мій чоловік казав, що я знущаюся з дитини, бо десь тиждень після того як вона лишила ціцю, на мене нап :ooxла така ностальгія за ГВ, що я почала підіймати футболку і показувати Насті зі словами: Настя це ціця, памятаєш (бо коли вона ссала то завжди знала де ціця) давай будем гамати ціцю,а вона дивилась на мене як на  d111 і плювалася тою ціцьою. отакі я експерименти робила на дитині d100  ну, тепер звичайно вже пройшла моя ностальгія, але часом ще находить, особливо колли стаю свідком ГВ z4

Цитувати
Тому й насолоджуєшся кожною хвилиною і намагаєшся розтягнути задоволення. Навіть якщо це 10 годування за ніч, але воно знаходить тебе з закритими очками на запах, на півноті обриває своє хникання, задоволено сопить тобі в ціцю, і ви двоє засинаєте... А спиться під це посапування так солодко, як хіба в дитинстві
або коли таке почитаю... d9
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #89 : 17 Липень 2013, 14:51:55 »
Цитувати
Так завжди буває якщо відлучення стається до року,
Моя мала в 1 і 3 місяці теж дуже легко відлучилася, правда, коли бачила потім ціцю, то сміялася до неї і тосяла від радості. Але перед тим вона їла лише на ніч і зранку вже довший час.

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #90 : 01 Серпень 2013, 18:38:50 »
Я два дні не годую малу. Вдень перед сном - без проблем. Пояснила, що молоко закінчилося і стало несмачне (намастила сосок відваром полину, настоянки тут не маю, донечка язичком спробувала і підтвердила, що циця - кака). А вночі прокидається, я нагадую про те, що не годуємось, то вона просила кашу. d104 Я, звичайно, не дала, нехай звикає спати з пустим шлунком. Минулу ніч просто хникала і сама засинала, цю вже плакала, що я мусила включити світло і їі заспокоювати. Потім до ранку вже спала. Подивимось, як буде далі.

Offline tsarivna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #91 : 01 Серпень 2013, 21:55:21 »
Цитувати
Я два дні не годую малу.
О, то ти вже сер"йозно взялась за справу раз пішов полин d30
А в нас навпаки: кілька ночей мала температуру Кася, то я не могла відмовити дитині в циці. Але тільки вночі просила, вдень не згадувала.
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #92 : 01 Серпень 2013, 21:58:47 »
Іванка, а ти що збираєшся відлучати малу???

Offline anne

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #93 : 01 Серпень 2013, 23:26:44 »
Цитувати
Я два дні не годую малу.
О, то ти вже сер"йозно взялась за справу раз пішов полин d30
Так, серйозно. Метод "відволікти", як радили на семінарі, або ж лишити спати з татом не діє. Тому пустила в хід важку артилерію. Хоч і казали, що не можна чимось груди мастити, що буде травма для дитини, але травми щось не помічаю. Кіра мені більше повірила, ніж спробувала, що циця несмачна. Кінчиком язика переконалась і без сліз. Засинає вже і не просить. От нічні прокидання - це ще проблема. Надіюсь, далі буде краще.

Offline Lesjynya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іра 2 роки 11 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #94 : 02 Серпень 2013, 19:02:06 »
мамочки допоможіть порадою... я не знаю що мені робити...моїй доні 2 роки і 2 місяці, планую відлучати але ще не оприділилась коли)) ми з чоловіком йдемо на весілля на ці вихідні і от всі наполягають щоб після весілля я вже грудей не давала, чоловік і мама. мама просто зараз у відпуску і зможе побути з дитиною і допомогти. я з однієї сторони і хочу а з другої, сама не знаю, це мене заганяє в депресію...доня дуже прив"язана до грудей, якось мені так сумно від цього  :(

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #95 : 02 Серпень 2013, 19:22:46 »
Цитувати
якось мені так сумно від цього
Якщо не впевнені, якщо сумуєте, то ви не готові відлучити. Я б не відлучала. Малеча перебуде від грудей, ви можете зцідитися. Забобони про те, що не можна завертати до грудей - фігня повна. Я колись так їхала до Тернополя на весілля, малому було 1,6, я ще активно годувала, то позичила авентівський молоковідсмоктувач, ввечері зцідилася, а вранці вже була дома. Малюк спав спокійно з бабусей, навіть не плакав.
А ви дивіться, як у вас з годуваннями, якщо годуєте частіше, ніж 1-2 рази на добу, можете замість весілля лактостаз собі організувати.

Offline tsarivna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #96 : 02 Серпень 2013, 21:58:10 »
Цитувати
Іванка, а ти що збираєшся відлучати малу???
Не те, щоб планую, і не те, щоб відлучати d30 d30 d30
В мене вже більше місяця Катруся смокче груди тільки на денний і нічний сон. Вночі і зранку вже не просила. Десь від року не просить протягом дня. А тут кілька ночей годувалась, бо була температура, погано спала, то тепер зранку собі прокинулась і зразу "Мама, ціцю" :) Я не хочу знову розгортати активне ГВ, хочу помаленько йти до завершення ( ( хоча може ці денні  і нічні засинання з цицею ще будуть не один місяць d30) Ага, я наївна, і надіюсь, що обійдусь без полину/зеленки і т.д., що дитина одного прекрасного дня без плачу засне з татом і забуде про цицю. Є ж такі унікальні випадки d30

Offline anne

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #97 : 02 Серпень 2013, 22:06:41 »
( хоча може ці денні  і нічні засинання з цицею ще будуть не один місяць d30) Ага, я наївна, і надіюсь, що обійдусь без полину/зеленки і т.д., що дитина одного прекрасного дня без плачу засне з татом і забуде про цицю. Є ж такі унікальні випадки d30
Раптом, як раз Катруся і буде тим унікальним випадком.  d27

Я втомилася чекати, коли Кіра забуде про цицю. Вже півроку як раз лишились тільки ці годування перед сном і нічні, які і годуванням толком не назвеш: прокинеться, трошки посмокче і спить. Від 2 до 10 разів за ніч. Якщо б хоч 2, то я, можливо, б і чекала ще. А тут Кіра активізувалась і прокидалась дуже-дуже часто, від такого годування я втомилася.
Цю ніч Кіра вже спала добре, але в 6 ранку прокинулась з плачем і просила їсти. Не звикла з пустим шлунком спати. Я не дала, заспокоїла, тоді ще пару годин поспали.

Offline tsarivna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #98 : 02 Серпень 2013, 22:08:45 »
Цитувати
Від 2 до 10 разів за ніч
От у нас це якраз в червні припинилось, тому я й боюсь повернення до тих нічних посмоктушок d111

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #99 : 02 Серпень 2013, 22:20:46 »
Цитувати
Є ж такі унікальні випадки

У нашої форумчанки Кнопочки, якраз такий випадок... Малий просто в один прекрасний момент перестав просити груди, але це сталося в два з половиною роки... Але вона якраз і нічим не мазала і ціця не хворіла (здається)  d27

Я також мрію про таке відлучення, про природнє...

Але якщо чесно то поки не уявляю як я проживу без годування  d27 Бо не можу надивитися і намилуватися цим процесом до сих пір... Мене воно не замучує, бо їмо тільки на ніч, і зранку, всю ніч спить... Ну якби вставала по 10 раз, то вже певно і задумалась про відлучення  d30

Доречі у малої було кілька раз поползновєнія вночі просити, вона прокинулася одного разу і просить ціцю, я була дуууууууже сонна, і фізичної змоги навіть не мала встати до її ліжка, то крізь сон сказала їй що ціця буде зранку, а зараз лягай спати.....то вона так томно вздохнула, і лягла  d27

Offline tsarivna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #100 : 02 Серпень 2013, 22:24:31 »
Цитувати
Мене воно не замучує, бо їмо тільки на ніч, і зранку, всю ніч спить..
Мене тепер таке теж не замучує ;) Ну хіба коли хочеться побути десь чуть довше з мамками на зустрічі і потеревенити, а нє палучаєцца, бо ціця d112

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #101 : 02 Серпень 2013, 22:28:27 »
Цитувати
Мене воно не замучує, бо їмо тільки на ніч, і зранку, всю ніч спить...
якщо отак годувати дитину, то звичайно, що це задоволення. Просто коли щоночі (!) прокидаєшся справді по 10 разів, щоб погодувати, то вже фізично організм не витримує такого виснаження. А я теж наівна, думала, що з часом дитина спатиме всю ніч і кількість годувань вночі буде рівна 0. А то "чем дальше в лес, ..."