Автор Тема: Життя крізь призму НЛП  (Прочитано 8836 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline galjaАвтор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +140/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іра
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Життя крізь призму НЛП
« : 12 Квітень 2013, 18:56:56 »
Хочу з Вами поділитись, як я почала розвиваюсь і працювати над собою і своїм сприйняттям.
Все почалось із простої абревіатури НЛП, нлп-практик. Коротко розкажу що це таке і звідки воно взялось

Нейролінгвістичне програмування (також нейро-лінгвістичне програмування, НЛП, від англ. Neuro-linguistic programming) - напрямок у психотерапії і практичної психології.
 Нейролінгвістичне програмування розроблялося спільно трьома людьми Річард Бендлер, Джоном Гриндером, Френк Пьюселік під піклуванням антрополога, соціального вченого, лінгвіста і кібернетика Грегорі Бейтсон в Каліфорнійському університеті, Санта-Крус, в 1960-і і 1970-і роки.

В основу НЛП лягла техніка копіювання поведінки трьох психотерапевтів: Фріц Перлз (гештальттерапія), Вірджинія Сатир (сімейна терапія) і Мілтон Еріксон (Еріксонівський гіпноз) , що допомогло отримати успіх в якій-небудь області, і наборі зв'язків між формами мови, рухом очей, тіла і пам'яттю

У кожного з нас у житті трапляються моменти (ситуації) де нема логічного пояснення. І це досить добре якщо трапляється позитивна подія чи зміна обставин. Але якщо ви отримуєте неочікуваний результат на якісь певні дії і це періодично повторюється, тоді виникають думки: «Чому так? У мене все погано. Всі вважають мене дивним, повільним. Чому це зі мною сталось?Що вони від мене хочуть?Ти мені порадив так зробити, а  винна  я. Я не знаю що мені робити і т.д. І як правило відбуваються непомітні для Вас внутрішні зміни, які супроводжують протягом життя. До тих пір, коли наступить внутрішнє усвідомлення «треба щось міняти».

Мій тренер говорив одну класну річ «все мы родом из детства».  Як виявилось наша підсвідомість – це маленький жорсткий диск, де можна знайти бабусину скриню. А наші діти стають відображенням цієї скрині (поведінка, страхи, успішність, манери). За допомогою НЛП - практик міняється сприйняття і поведінка в різних ресурсних і нересурсних ситуаціях.

На даний момент НЛП  для мене - це спосіб життя. Правда для досягнення своєї цілі я пройшла нелегкий глибинний шлях, для того, щоб скласти своє життя, мов пазл із красивим малюнком. А потім вже і  робота із запитами клієнтів ( вирішення конфліктів, прийняття важливих рішень, гармонія у сім*ї). Одним словом: живи повним життям із широкими можливостями .Як виявилось багато людей є успішними у своїй справі, й самі не можуть дати пояснення, як вони цього навчились «мабуть я в своїй хвилі» або «це моє покликання». І навпаки, менш успішні, які не можуть визначитись чим краще займатись, де працювати і любити те, що робиш. НЛП допомагає розкрити глибині здібності і направити в певне русло дій, а успішні стають кращими з кращих.
 Особливо для мене цікаво стало те, що я можу виростити у своїй донечці успішного лідера із широким спектром задатків. Що принесе великий успіх  у її майбутньому. На даний момент я бачу,  як вона легко піддається на мою провокацію  «маніпуляцію»,  і знає границі дозволеного. Наші діти - це як поролонова губка, яка втягує в себе чисту і брудну воду,що відображається на зовнішньому вигляді. А НЛП – це, так би мовити, фільтр.
 Також широко розкривається тема, що стосується психосоматичних алергій, страхів та фобій, як можна цього позбутись, і з легкістю згадувати про це в минулому часі. Насправді, специфіка у НЛП -  дуже широка, є багато чого обговорювати і розкривати.

Тому найцікавіше чекає нас попереду. Вітаю вас з першим кроком до змін.
СП Косметика з Франції Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +652/-0
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 5 років, Тамарочка 11 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Re: Життя крізь призму НЛП
« Reply #1 : 12 Квітень 2013, 21:17:20 »
Галя, я лише поверхнево знайома з НЛП (тобто в мене немаособистого досвіду), але  мене чомусь насторожили твої оці слова :
Цитувати
Особливо для мене цікаво стало те, що я можу виростити у своїй донечці успішного лідера із широким спектром задатків. Що принесе великий успіх  у її майбутньому. На даний момент я бачу,  як вона легко піддається на мою провокацію  «маніпуляцію»,  і знає границі дозволеного.

Я якось насторожено відношуся до маніпулятивних технік у вихованні дітей d130 Можеш більше роз'яснити, що ти мала на увазі?
"Миловарня Димко" - відкриваючи природнє в собі...

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline galjaАвтор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #2 : 15 Квітень 2013, 11:07:58 »
Я б хотіла звернути вашу увагу на таке поширене переконання, що маніпуляція, це погано. Маніпуляція, це дійсно погано, але тільки тоді, коли ви не берете на себе відповідальність за те, що ви робите. Бо насправді, маніпуляція, це те, що ми весь час робимо один з одним, коли спілкуємося.

Зараз поясню докладніше. :)

Спілкуючись, люди завжди, причому, як правило, несвідомо, прагнуть отримати від співрозмовника яку-небудь реакцію, починаючи від простої уваги, закінчуючи схваленням, згодою або якоюсь поведінкою. Тому будь-яке спілкування, якщо воно не пасивне на 100%, вже буде маніпуляцією.  Так що якщо у вас є які-небудь цілі, пов'язані з іншими людьми (а це всі цілі, яких ви не можете досягти поодинці - майже всі цілі сучасного соціального людини), то спілкуючись з ними, ви будете змушені ними маніпулювати. Інакше просто не будете досягати своїх цілей.
 І ще один момент. Явною, або прихованої буде маніпуляція - не має особливого значення, так як перед кожною своєю дією, жестом чи словом, говорити співрозмовникові, яку реакцію ми від нього хочемо отримати, погодьтеся, буде абсурдно. І, в той же час, від того що ви спочатку скажете людині, чого ви від нього хочете, а потім зробите все, щоб це отримати, це не перестане бути маніпуляцією. Просто це буде відкритою маніпуляцією, от і все.

І так само я роблю з донечкою, замість того щоб кричати, сварити чи бити її. Я просто в своєму спілкуванні з неї вбудовую певні команди (настанови). Також використовую казко- терапію, доношуючи їй якийсь певний смисл. От і все. d112

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
« Reply #3 : 15 Квітень 2013, 15:23:52 »
Цитувати
Я б хотіла звернути вашу увагу на таке поширене переконання, що маніпуляція, це погано.

Галя, я все ж таки притримуюся думки що маніпуляція - примусове втручання в психіку особистості і це - погано.

Цитувати
Психологічна маніпуляція - тип соціального, психологічного впливу, соціально-психологічний феномен , що представляє собою прагнення змінити сприйняття або поведінку інших людей за допомогою прихованої, обманної або насильницької тактики. Оскільки, як правило, такі методи просувають інтереси маніпулятора, часто за рахунок інших людей, вони можуть вважатися експлуатаційними, насильницькими, нечесними і неетичними.
Згідно Джорджу Саймону (George K. Simon) , успіх психологічної маніпуляції насамперед залежить від того, наскільки маніпулятор:

приховує агресивні наміри і поведінку;
     знає психологічні уразливості жертви, щоб визначити яка тактика буде найбільш ефективною;
     має достатній рівень жорстокості, щоб не турбуватися про те, що завдасть жертві шкоди у разі потреби.

Я все ж таки схильна ( а особливо у вихованні дітей) використовувати такий термін як:

Цитувати
Мотивація (від лат. Movere) - спонукання до дії; динамічний процес психофізіологічного плану, що керуює поведінкою людини, який визначає його спрямованість, організованість, активність і стійкість; здатність людини діяльно задовольняти свої потреби.

Мотив (лат. moveo - рухаю) - це матеріальний або ідеальний предмет, досягнення якого виступає сенсом діяльності. Мотив представлений суб'єкту у вигляді специфічних переживань, що характеризуються або позитивними емоціями від очікування досягнення даного предмета, або негативними, пов'язаними з неповнотою цього положення. Для усвідомлення мотиву потрібна внутрішня робота.

Це дає дитині простір для розвитку особистості дитини та прийняття самостійних рішень у майбутньому, а не просто моделює навички потрібної батькам поведінки.

Така моя думка...

Offline galjaАвтор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #4 : 19 Квітень 2013, 12:51:20 »
Сперичатись не буду.Так є різні техніки маніпуляції d112,як пасивні так і негативні. І я не знаю які тобі саме відомі, і цілком погоджуюсь з твоєю думкою. Все залежить від майстерності застосування в той чи інший час
рекомендую переглянути відео :hi
чатина 1
частина 2
І я як сертифікований нелпер, своїй Ірусі бажаю тільки добро :hi, зрештою як і кожна мама

Offline Любаша

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +288/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизавета- 12 років і Олександр-5,5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
« Reply #5 : 19 Квітень 2013, 13:09:41 »
цікава тема

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
« Reply #6 : 19 Квітень 2013, 14:48:27 »
Цитувати
цікава тема
Любаша, а ти що думаєш з цього приводу? z3 Дівчата, давайте подискутуємо... Кожне знання несе певний досвід...

Мене поки що, оскільки я відношуся до маніпулювання свідомістю насторожено, цікавить як захистити себе чи дитину від маніпулятивних технологій.... Є такі техніки, Галя? Поділися з нами, будь ласка :)

Offline galjaАвтор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #7 : 20 Квітень 2013, 13:02:46 »
Цитувати
цікавить як захистити себе чи дитину від маніпулятивних технологій.... Є такі техніки, Галя? Поділися з нами, будь ласка

Способи захисту від маніпуляцій:
- Чітко розуміти власну мету. тобто створити певні рамки ,того чого ви хочете.І чітко притримуватись свого бажання.
- Навчання. Бачити і чути маніпулятивні прийоми інших людей. звертати хто як говорить,і що він отримує від цього
- Умійте говорити "НІ" коли ви комусь кажете НІ, то насамперед кажете собі ТАК.Бо в іному випадку ваше НІ нічого не означатиме для інших.І відповідно цього вчити власних дітей

можна ще поподивитись тут на 10,33хв
частина 3

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
« Reply #8 : 20 Квітень 2013, 13:56:12 »
Я трішки в курсі цієї теми, то можу сказати , що вона досить цікава і на мою думку дуже потрібна, тож дякую Галі, що її створила  :*
Дійсно  ми всі живемо в маніпуляціях і робимо це не свідомо, тому що кожен з нас роблячи ті чи інші дії чекає на певну реакцію від людини чи групи людей -от і маніпуляція.  
Не думаю що варто боятись цього слова, і прив"язуватись до досить, я б навіть сказала негативного роз"язнення, що подала Наталя-воно досить однобоке, як на мене d112.
Все таки Галя, тему створила не для цього, а щоб ми виховуючи своїх діток могли наведеними прикладами правильно рооз"яснювати певні речі і я маючи змогу бути стороннім спостерігачем у цьому процесі, хочу сказати, що воно діє  :flv  і я признаюсь дещо стараюсь застосовувати з своєю донечкою d108

Ще додам, що НЛП досить таки цікава тема, і дає змогу розкритись людині ,позбутись багатьох проблем, відшукати в собі давно закопані образи, які несвідомо зараз на нас впливають, як негативно так і позитивно.
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
« Reply #9 : 20 Квітень 2013, 18:40:08 »
Цитувати
Я трішки в курсі цієї теми, то можу сказати , що вона досить цікава і на мою думку дуже потрібна, тож дякую Галі, що її створила 
Дійсно  ми всі живемо в маніпуляціях і робимо це не свідомо, тому що кожен з нас роблячи ті чи інші дії чекає на певну реакцію від людини чи групи людей -от і маніпуляція. 
Не думаю що варто боятись цього слова, і прив"язуватись до досить, я б навіть сказала негативного роз"язнення, що подала Наталя-воно досить однобоке, як на мене .
Все таки Галя, тему створила не для цього, а щоб ми виховуючи своїх діток могли наведеними прикладами правильно рооз"яснювати певні речі і я маючи змогу бути стороннім спостерігачем у цьому процесі, хочу сказати, що воно діє    і я признаюсь дещо стараюсь застосовувати з своєю донечкою

Ще додам, що НЛП досить таки цікава тема, і дає змогу розкритись людині ,позбутись багатьох проблем, відшукати в собі давно закопані образи, які несвідомо зараз на нас впливають, як негативно так і позитивно.

Я згідна, що тема цікаво z4... От тому і пропоную дискутувати, бо мені відомо про маніпулювання те, що я написала (тобто негативне)... але не завжди правильно, те що ти знаєш...

тому і хотілося б, щоб ми тут ділилися думками...

дівчата, напишіть з власного досвіду як ви це використовуєте :) :) :)

Offline galjaАвтор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #10 : 21 Квітень 2013, 08:40:01 »
П'ять основних типів співрозмовників і методи успішного спілкування
Відомий психолог Джеймс Борг у своїй книзі «Сила переконання. Мистецтво впливати на людей »виділяє п'ять основних типів співрозмовників, відповідно, до кожного з цих типів людей потрібно застосовувати свої методи спілкування, в цьому запорука успішного спілкування.

1. «Що там у Вас? Давайте швидше! »
Побоюючись втратити нові можливості, цей співрозмовник готовий дати шанс кожному, хто зуміє його чимось зацікавити. Але не розраховуйте на королівський прийом. Для нього час - гроші. Періодично поглядаючи на годинник, він буде швидко говорити і уважно Вас вивчати. Для такої людини дуже важливо тримати ситуацію під контролем. Так що ні в якому разі не намагайтеся перехопити ініціативу в бесіді!
тактика спілкування
Візьміть до відома: запрошуючи Вас на зустріч, він спочатку налаштований на позитивний фінал. Тому відразу переходите до справи. Говоріть прямо, коротко і по суті. Великі промови розчарують його миттєво. Якщо зумієте правильно себе подати, знайдете справжній «скарб». Не пропустіть свій шанс!

2. «А яка мені від цього вигода?»
Представники даного типу сприймають будь-які пропозиції тільки в письмовому вигляді. Спілкуватися воліють через секретарів, а на зустріч погоджуються як би з милості. Діалог з ними нагадує тортури - до Ваших слів чіпляються, оскаржуючи кожне твердження: «Ви помиляєтеся. Все далеко не так. Я в курсі ». Не піддавайтеся. Це всього лише тактика «вибивання» вигіднішої пропозиції. Насправді опонент багато чого не знає, володіючи лише набором упереджених думок. Однак не варто його викривати!
тактика спілкування
Поглядаючи зверхньо по той бік столу, він почуває свою перевагу. Змініть розстановку сил. Попросіть його сісти поруч з Вами на диван. Скажіть, що це необхідно. Прийменник може бути будь-який: у Вас болить спина, Вам потрібна розетка, а шнур ноутбука короткий і т.п. Будьте напористі, трохи агресивні і не сприймайте атаки опонента на свій рахунок

3. «В'їдливі й допитливий»
Характерні риси: мислить і говорить повільно, розтягуючи слова. Якщо готовий до спілкування, значить, вже зібрав максимум інформації відносно теми переговорів, Вас і Вашої компанії. Тому предмет бесіди треба знати досконально. Якщо попередив, що діалог триватиме 30 хвилин, то рівно через півгодини перестане Вас слухати. Прощаючись, попросить написати і переслати йому перелік обговорених питань. При цьому врахуйте: все, про що Ви говорили, він може забути. Але зміст листа буде пам'ятати довго. Перш ніж прийняти остаточне рішення, візьме тайм-аут, щоб ще раз все обміркувати і ... отримати схвалення третьої особи. Для цього потрібно ще кілька зустрічей. Можливо, із залученням фахівців його і Вашої компанії. Так що запасіться терпінням.
тактика спілкування
Стати його повним відображенням: говорите в середньому темпі і тільки у справі. Чітко відповідайте на поставлені питання. Ні в якому разі не перебивайте його і не запізнюйтесь на зустріч. Після переговорів приділіть особливу увагу підсумкового листа! ..

4. «Давайте все обговоримо особисто»
По телефону Вас уважно слухають і пропонують організувати зустріч. Ви приїжджаєте, і гарний настрій Вашого співрозмовника тільки посилюється: він швидко відкидає формальності і просить Вас звертатися до нього по імені, цікавиться Вами, активно жестикулює, створюючи невимушену атмосферу, і запрошує обговорити всі справи в неформальній обстановці. Якщо представника даного типу зацікавило Вашу пропозицію, то він не буде грати з Вами в кішки-мишки і відразу повідомить про це.
тактика спілкування
З такою людиною мати справу приємно, легко і взаємовигідно. Тому намагайтеся бути настільки ж чесним і відкритим, не зловживаючи його щирістю й гостинністю.

5. «Давай перейдемо на" ти "»
За манерою поведінки він нагадує попередній тип. Однак між ними є істотна різниця. Якщо представник четвертого типу діє абсолютно безкорисливо, то цей «персонаж» сподівається за допомогою показного дружелюбності Вас використовувати. При цьому він ні за що не вийде за свого столу. Буде уважно вивчати Вашу візитку, намагаючись визначити статус її власника. Швидше за все, задасть кілька розлогих питань, намагаючись розташувати до відвертої розмови. Якщо він вирішить, що перед ним важлива персона, то до чаю Вам запропонують ще й печиво. В іншому випадку Ваша розмова буде дуже коротким ...
тактика спілкування
Протягом усього діалогу будьте пильні і не поспішайте за пару милих посмішок і згоду прийняти Вашу пропозицію розповідати всі останні офісні плітки та короткий зміст зустрічей, проведених з конкурентами співрозмовника. Не втрачайте самоконтроль. Пам'ятайте: за Вами уважно спостерігають. Будьте готові постояти за себе. У людей даного типу подібна поведінка викликає повагу.

Offline galjaАвтор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 13 Грудень 2013, 00:51:09 »
Субота 14 грудня о 18,30год відбудеться Майстер клас НЛП-Практик,БЕЗКОШТОВНО

Запрошуємо усіх бажаючих прийти
вул.Грушевського 31,  1 поверх  будинок в якому кафе Траян

відписуйтесь хто буде, зал на 30 людей.ГРУПА НАБРАНА.хіба хтось відмовиться

ЩО ТАКЕ НЕЙРОЛІНГВІСТИЧНЕ ПРОГРАМУВАННЯ?

Нейролінгвістичне програмування, або скорочено НЛП - це мистецтво і наука про досконалість, результат дослідження того, як видатні люди в різноманітних областях діяльності досягали своїх видатних результатів. Цими коммунікативними вміннями може оволодіти кожний, хто хоче підвищити свою особисту і професійну ефективність.

Список бажаючих:

1.natali_z
2.justmary +2
3.ksenchuk
4.Jul4uk
5.Любаша
6.Олюсик +1
7..Ключик
8.Nezabytka
9.Nina2013+1
10.Жасмин
11.Penelope
12.klym_valya +1
13.TaniaMAXNO
14.оксана7777
15.Soulless
16.ховрашка
17.МАРТА

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
« Reply #12 : 13 Грудень 2013, 00:57:03 »
Галя, а яка тривалість МК?

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
« Reply #13 : 13 Грудень 2013, 01:04:14 »
Ох, як я хочу пітииии, буду щось думати, бо то така можливість z4
Дівчата, хто має можливість йдіть не пожіліжте :flv d120
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline galjaАвтор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 13 Грудень 2013, 01:08:35 »
2 год, бажано бути о 18,15год і до 20,30год

Інформація про тренера:

Веде Геннадій Пилипенко - сертифікований тренер міжнародної кваліфікації Certified Trainer of NLP ( PhD Marilyn Atkinson , Erickson University International ; PhD Frank R. Pucelik , META International Inc . , Vsevolod V. Zelenin ) , сертифікований бізнес - тренер міжнародної кваліфікації ( PhD Marilyn Atkinson , Erickson University International ) , MA NLP , тренер Української Академії Тренінгу , практикуючий психолог- консультант . Г.Пилипенко веде тренінги протягом 10 років. Має більше 1000 сертифікованих випускників по всій Україні . На думку Френка П'юселіка (один із засновників НЛП ) Геннадій Пилипенко - один з кращих українських тренерів.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #15 : 13 Грудень 2013, 01:13:03 »
Дуже цікава темка, колись в університеті в мене був такий предмет,правда тільки один семестр та тоді я якось не дуже заглиблювалась в неї d112, а пізніше вже сама трохи щось підчитувала бо стало цікаво. Я можливо прийду з подругою, точніше завтра ще напишу :xmm А з собою щось потрібно мати? І в якому саме приміщенні це буде відбуватись?

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
« Reply #16 : 13 Грудень 2013, 01:13:39 »
Цитувати
2 год, бажано бути о 18,15год і до 20,30год
тоді я буду - цікаво глянути "воочію" і послухати "наживо" що воно таке