Автор Тема: Як ви познайомилися з своїм коханим?  (Прочитано 18454 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline мамусічкаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр ангелочок)
  • Ваше справжнє ім’я: антоніна
 Як ви познайомилися з кохою людиною, де і коли, чи були смішні моменти, розказуйте дуже цікаво, а потім і я розкажу ;)

Offline хрустик

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-1
  • Мій молодший гарбузик
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: христина
Re: Як ви познайомилися з своїм коханим?
« Reply #1 : 20 Квітень 2011, 22:49:32 »
Я познайомилась зі свої найдорожчим у Києві на помаранчевій революції.
Точніше ми разом туди їхали. ДОвга історія... Першу ніч наша новоутворена компанія спала на 18 поверсі новобудови, точніше сирця. Нас так гарно запросила жіночка з майдану. Посеред хати була купа піску, туалету не було, тільки у майбутній ванні була труба з якої і ми набирали воду. Ночували ми в коридорі у палатках. Я якраз і ночувала з своїм майбутнім чоловіком і його другом. Тільки без дурних думок!!! Все було пристойно!  d27
наступного дня я змотала вудочки до свого однокласника, який вчився у Києві. Дві ночі ночувала у палатковому містечку на майдані. Змерзла як цуцик.  d140
І на решту часу переселилась до однокласниці.
Так революція тривала... Я повернулась у Івано-Франківськ. І вирішила написати статтю в газету Галичина. Але от мені бракувало фотографій і згадала про свого теперішнього чоловіка  :8 Він мав цифровий фотік, через знайомих знайшла його мобільний і так ми знову зустрілися...
Ну, от це так дуже коротко. ;)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline beauty

• Своя Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #2 : 20 Квітень 2011, 23:52:07 »
А я зі своїм чоловіком познайомилась через його сестру. Наші батьки, як я потім виявила, були давно знайомі, але ми особисто ніколи не перетинались, я навіть про них нічого не знала. І от, коли мого чоловіка сестра вже надумала поступати, то ходила до мене на репетиторство. Вона, як перший раз у Ф-к приїхала до мене, то я вийшла її зустрічати, а привіз її брат (мій чоловік), а я тоді була у короткій спідниці, то він так зі свого місця водія летів сестрі двері відкривати, щоб був привід вийти з машини, мене зацінити d130 Дивлюсь, а сестра теж у короткій спідниці, та й каже мені, що брат казав, куди то вона в такій спідниці зібралась, на заняття, чи на хлопців, а я собі думаю, от про мене подумав, що викладачка не ліпша за ученицю :8 А, потім сестра мені ще каже, що брат передавав тобі (ми з нею були на ти) палкі вітання (ми вже були знайомі, бо якось раз за пару місяців до цього я з ним їхала в Калуш на вихідні, правда ми після того не бачились і не спілкувались), а я собі думаю, от жук, побачив коротку спідницю і вже палкі вітання, кажу сестрі йому теж привіт передаш.
А ще через деякий час мені якось треба було багато клунків додому відвезти (в Калуш), то я собі подумала "його сестра до мене ходить на заняття (гроші я в неї не брала), то він міг би  мене й додому відвезти". Сама йому подзвонила, а він каже, ок. Так ми в той день познайомились краще, відразу і на річку поїхали, потім День Молоді разом святкували, так і почали зустрічатись :)
Ото накатала d143
А сестра мого чоловіка успішно поступила і стала моєю студенткою :) Так було смішно, як вона до мене на парах на "ви" говорила d27
If one doesn"t have what one loves, one must love what one has!

Offline gadassa

• головне, щоб головне було головним!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Марк, Лія
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
« Reply #3 : 12 Травень 2011, 21:04:45 »
ми познайомились в мене на дні народженні-15 літті! о! вперше мені дозволили до 12 год ночі святкувати дома(батьки пішли в гості), така нагода, а всі хлопці з класу, яких я запросила не могли прийти , перед самим святом я попросила свого троюрідного брата(він мій ровесник) привести когось класного з своїх друзів, щоб не скучно було, а то самі дівчата.Ну а він такий пріколіст, каже я приведу класного пацана-друга з училища, він кмсник. d27Я така в шоці, особливо після того останнього слова, але думаю, напевно якийсь крутель, але питати стидно...ну от прийшли, протягом перших 15 хв-я вже була по вуха закохана в того кмсніка(кандидат в майстри спорту по боксу виявилось),це перше моє кохання і з першого погляду і на все життя,яке триває вже 19 років :* :)

Offline Ксюшик

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +317/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка, Алінка
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #4 : 12 Травень 2011, 21:33:32 »
ого, як прикольно.
а я обганяла свого мужа по дорозі увечері. мчала по конспекти, бо вже 1,5 міс як вчилася. йшла така вся неформальна з двома косами, фіолетовими чи зеленими віями, в кросовках на платформі 7 см,  мужскій мастерці яскраво-жовтого кльор,і  джинсах. от він мене зачепив словами тіпа справа обгін заборонено...досих пір каже нащо я оте чіпав z5 d30як сваримося...сподобьаався мені зразу, бо був дуже смішний. ну прикольний...дав мені свій тел. і я напросилась на побачення, на яке він не прийшов, бо був закордоном.
через місяць я випадково відкопала його номер подзвонила. а трубку взяла сестра. от я їй  де, коли буде, потім тіпа "а ви його дружина" - вона чемно відповіла шо ні. і я вже тоді знала шо він влип d27.
наступного дня сверщилось побачення , а потім він мене провів на вокзал додому їхати.
приїхавши додому я сказала зразу батькам що найшла хлопця і буду виходити заміж. у мами чуть інфаркт не стався.
 як це дитина 2 міс як поступила, а той бандин, наркоман і ким він лише не був вже її запутав мозок.   і пішло поїхало....боролися вони зі мною 1,5 роки, поки я не сказала шо як не видадуть заміж добровільно, то зроблю так що в них не буде вибору...зараз то найкращий зять в світі... :8 :8 :8

ну це так в 3-х абзацах...

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #5 : 12 Травень 2011, 21:41:22 »
а в мене така історія - є що згадати, нема що дітям розказати d112

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #6 : 12 Травень 2011, 21:42:51 »
Свєтік ми не діти, розказуй ;)

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
« Reply #7 : 12 Травень 2011, 21:50:23 »
та в мене всьо банально- подружка попросила з нею піти в кафе бо їй вже надоїло бути одній серед хлопців(вона на той час зустрічалася з одним хлопцем з тої компанії) от я і пішла на свою голову z5 z5 z5 то було 1 листопада, а рівно через 2 роки в цей самий день я народила нашу першу донечку, ось так, тепер ніколи не забуваю коли познайомилася з чоловіком d8 d121

Offline Галочка25

• Свідома Мамка
  • Репутація: +41/-0
  • Наша радість
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна 12.01.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #8 : 23 Травень 2011, 16:02:02 »
А ми познайомились на вулиці, я йшла з сестрою, а мій майбутній чоловік (в той час я навіть припустити такого не могла!) їхав машиною  з другом, зупинився, хотів познайомитись  і просив номер телефону...А я дуже негативно ставилась до такого роду знайомств, тому чемно пішла далі і що саме головне навіть його не побачила, а запам'ятала друга, який сидів поряд...  А моя сестра чогось зупинилась, познайомилась і дала наш домашній номер телефону...А мій теперішній коханий дав їй такий жовтий листочок з номером його телефону і сказав, щоб вона сестрі передала...(листочок той в мене є досі). Було це в вересні, я вчилась тоді на першому курсі, він якось декілька разів дзвонив, ми домовлялись про побачення, але жодного разу не зустрілись!!!  d128 Так пройшов рік, я навіть не уявляла, як він виглядає, і от одного разу через рік в вересні він знову подзвонив, ми поговорили... А через кілька днів ми з подружкою вирішили десь погуляти, але не знали куди піти і що робити, тому я подзвонила коханому...Від того часу пройшло сім років! Зараз ми дуже щасливі!!!!

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #9 : 23 Травень 2011, 16:04:32 »
А ми з чоловіком,як то кажуть за однією партою сиділи, правда не в школі, а вже в університеті. Він перевівся до нас на 3-му курсі з Коломийської філії. Я десь пів поку навіть не знала як його звати  d100, тепер він мені про це завжди нагадує  d112. З часом виявилось, що в нас спільне захоплення - любимо гори. Літом почали разом підкорювати вершини, а зимою кататись на лижах. Ось так воно все і закрутилось. А після університету ми вирішили одружитись. Ось і все.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
« Reply #10 : 23 Травень 2011, 16:20:50 »
Цитувати
Я десь пів поку навіть не знала як його звати  ,
ми теж разом вчились і мій майбутній чоловік 1,5 роки чомусь думав, що мене звати Іра. Аж поки на практиці в Калуші я випадково не облила його водою d30. А потім він мене спеціально облив, а потім запросив на чай d112

Offline nadja_fr

• Свідома Мамка
  • Репутація: +6/-0
  • Мій солоденький синочок)))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярослав 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #11 : 23 Травень 2011, 16:44:32 »
Ми з чоловіком познайомилися в 56 пижику,разом вчилися в університеті. Бачили один одного,але не наважувалися підійти.А тут трапилася така нагода,він уступив мені місце в пижику, зав'язалася розмова, було так легко спілкуватися, ніби ми знайомі дуже давно. Зустрічалися 1,5 роки, а потім одружилися і живемо вже 5 років (буде в серпні) душа в душу!

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #12 : 23 Травень 2011, 17:34:04 »
я вчилася у фізико-технічному ліцеї, ну і одногрупник запросив мене на свій день народження. А чоловік (майбутній) був сусідом, мами-подружки, але йти на ту днюху страшно не хотів, він же на 3 роки нас старший, думав, що ми діти-заучки, йому з нами буде нецікаво. То мама буквально силою його випхала за двері, бо ж незручно перед сусідами. А як прийшов, та побачив мене у довгому сарафані з глибоким декольте - ну в нього просто не було варіантів. Ходив за мною весь день, а це и ще в парк їздили, з дому притяг саморобну світломузику, аби мене вразити. Ну і наступного дня ми зустрілися дивитися відік, а через 5 днів вже "офіційно" зустрічалися. А прикол в тому, що отого першого понеділка, коли ми дивилися відік, його мама несподівано повернулася з Калуша, в мене був просто шок  d107 Правда, вона тут же поїхала назад  d142

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 23 Травень 2011, 18:22:32 »
які класні історії знайомств, так люблю їх читати d9 дівчатка пишіть ще d63

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #14 : 23 Травень 2011, 18:52:43 »

Цитувати
дівчатка пишіть ще
Та вже чекаємо твоєї історії ;)
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline мамуся Галюся

• Свідома Мамка
  • Репутація: +168/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #15 : 23 Травень 2011, 20:39:58 »
Я познайомилася зі своїм чоловіком на весіллі у його брата. Ми з чоловіковим братом вчилися разом в інституті і дружили. Хоч одногрупники і старалися приписати нам роман, навіть ставки робили чи ми будемо зустрічатися, дружню межу ми не перейшли. І от мій друг дозрів для женячки. На той час пройшов місяць як я розійшлася з хлопцем, який, як я думала, був моїм першим і єдиним коханням. Причому ініціатором була я, просто одного прекрасного дня зрозуміла, що любила образ, який собі створила, а в реальності все виявилося не таким. Так от, я вирішила взяти тайм-аут і ніяких нових романів найближчим часом не планувала. Але доля вирішила інакше. Як каже мій коханий чоловік, коли мене побачив, зрозумів, що свого не опустить. На наступний день ми пішли разом гуляти по місту. Мужу в цей же день потрібно було їхати, бо він працював  в Луганській області. Домовилися, що будем переписуватися по інтернету. Через місяць переписувань він приїхав у відпустку і почав активний наступ. За час його відпустки моя фортеця пала, після чого поступила пропозиція «руки і серця», я погодилася на таку авантюру. Такого я від себе сама не чекала, не те що родина і друзі, в яких після такої новини був глибокий шок, який ще більше посилився, коли вони дізналися, що весілля ми плануєм через місяць. Отака получилась тримісячна історія. Після весілля ми поїхали в Луганську область, там я протрималась 2,5 роки. Тепер ми переїхали до Франківська і бавимо нашу радість-донечку. За цей час я ні разу не пошкодувала про свій вибір.

Offline Веснулька

• Своя Мамка
  • Репутація: +64/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #16 : 24 Травень 2011, 15:12:08 »
Я впевнена,що в нашому житті все пов"язано.У всякому випадку у мене так сталося.Колись давно,коли я ще вчилась в університеті на 1 курсі ходила завжди пішком і кожного дня зустрічала симпатичного хлопця,звернула на нього увагу,бо був мені чимось схожий на Брендона з "Беверлі Хілз"(така ж зачіска,невеликий,світлий).Цей хлопчина переважно ходив в голубих джинсах.Потім десь той хлопчина зник,подумала собі ,що кудись переїхав,було цікаво куди він дівся.Пройшло десь так зо 2 роки і мій друг(просто друг)допомагав набирати курсову у нього вдома,я виходжу уже від нього,а тут зверху спускається моя симпатія,ішов гуляти з собакою.І тепер у мене були важливі факти,але тоді я про них навіть не задумувалась.Я жила своїм життям,зустрічалась,розходилась.Поки не поїхала в гості на день міста Львова(до дівчини,з якою познайомились рік наперед)і вона нас з подружкою до себе запросила.Моя подружка не змогла поїхати,я поїхала сама(купила квиток на поїзд,щоб встигнути на роботу).В автобусі знайомлюся з молодою дівчиною,гуляємо з нею по Львову і вона мене переконує здати квиток свій і купити разом на автобус. :)Ми заходимо з нею в автобус в піднесеному настрої з шаріками,з кимось там помінялись щоб сидіти разом(вроді би)пересідаємо і ззаді нас сидить "моя симпатія".Його друг з нами знайомиться,а я своїй симпатії прямо -(ти любиш голубі джинси,живеш біля "Крони" і у тебе є чорна собака).Він був в шоці,уже з вокзалу ми ішли разом,запитав чи можна провести додому,взяв номер тел,на наступний день передзвонив.Через 7 місяців освідчився,а через рік і 2 тижні після знайомства було весілля.І якби мені хтось сказав,що цей хлопчина-це мій майбутній чоловік,то я б через 8 років поїхала у Львів і зустріла свою долю. d30