Автор Тема: Як ви познайомилися з своїм коханим?  (Прочитано 18403 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline gadassa

• головне, щоб головне було головним!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Марк, Лія
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
Re: Як ви познайомилися з своїм коханим?
« Reply #17 : 24 Травень 2011, 23:15:46 »
Веснулька! це можна роман писати і фільм знімати-круто! я теж переконана, що випадковостей нема і твоя історія ще раз це підтверджує! z4

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
« Reply #18 : 24 Травень 2011, 23:40:40 »
І ми з моїм чоловіком познайомились на помаранчевій революції, тільки в нас в Франківську, я йому сподобалась, він сказав комусь з одногрупників, вони йому розказали інститутські плітки, що я зустрічаюсь з діджеєм, він вирішив перепровірити інформацію, підійшов до мене, питав про якісь організаційні питання (ми були разом в страйккомітеті), потім типу слово за слово, вивідував з ким я знайома з групи, де вчився "суперник"  d140 я звичайно назвала його, ще там когось, коротше в мого опустились руки і він відступив.
Потім через пару днів ми разом повертались додому, лєвий хлопець з яким ми познайомились там же, сказав нам, що ми дуже підходим один одному (просто так) і я якось іншими очима подивилась на свого майбутього чоловіка, ми обговорили питання з діджеєм...  d27 якось трохи погуляли, але все ж не получилось з зустрічанням.
Ми часто бачились в інституті, так получилось, що я йому допомагала з організацією деяких студентських справ і апсолютно несподівано все якось закрутилось...
І от ми разом вже більше як 6 років   d8
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +345/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Старшенькій 10 років, манюні 1. 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #19 : 25 Травень 2011, 09:19:47 »
Поначитувалася ваших історій і напишу свою історію ЗНАЙОМСТВА. d100
Будучи на першому курсі інституту я вперше в своєму житті  пішла з сестрою на дискотеку. d53 Відпочивали, танцювали. За сусіднім столиком компанія людей відзначали когось день народження. smile335 І я звернула увагу на молодого хлопця сподобався ну і більше нічого. Прийшли додому і думаю цікаво би було його знов побачити. Ввечері іду з подружкою гуляти і бачимо компанія хлопців і там він. А в серці щось аж цокнуло. d4 Проходить місяць знов його бачу на вулиці. Проходить 2 місяці приходить сестра і каже я хочу тебе познайомити з одним хлопцем. Кажу я не проти але мені так один подобається хотіла би з ним познайомитися а вона каже та ти його навіть не знаєш забудь. Ну ладно. Приходимо ми на дискотеку і виявляється що той хлопець що мені подобається і сестри друг одна і та сама людина. :) Буває таке в житті.  Він теж на мене звернув увагу і встидався підійти d76 . Так ходили ми 8 місяців один на одного дивилися  і не підходили. Пройшов 8 місяць знов дискотека запросив він мене танцювати і після того ми не розлучалися. Через 5 місяців знайомства вирішили одружитися  d121 це при тому що я завзято і вперто казала швидше як 20 не вийду заміж а стукнуло 18 і вже заява в загсі йому було 20 і вже більше 5 років разом, а на третьому році життя у нас зявилася маленька принцеса  d25 яку ми ми безгранично любимо отака то в мене історія. d72

Offline Веснулька

• Своя Мамка
  • Репутація: +64/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #20 : 25 Травень 2011, 18:21:23 »
Цитувати
Веснулька! це можна роман писати і фільм знімати-круто!
Дякую,всі історії дуже романтичні.

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #21 : 13 Липень 2011, 19:38:12 »
Розкажу і я...

В той день мій майбутній чоловік відірвав листок відривного календаря і прочитав гороскоп, де було написано, що риби в цей день можуть зустріти свою долю. Вдень він разом із другом пішов купатися на міське озеро (це було 17 років тому, тоді ще там багато хто купався). А я також взяла подружку і пішла на озеро. Він, побачивши мене, сказав товаришу: "Ось іде моя доля". Пробували познайомитись, та я навіть імені свого не сказала і його обличчя не запамятала. Потім доля нас ще зводила разом, і коли моя подруга сказала про мого майбутнього чоловіка, що він симпатичний і їй подобається, тоді я вже на нього звернула увагу. Почали спілкуватися, він поводив себе абсолютно не так, як всі мої "ухажери": не ліз з обіймами, поцілунками і т.д., а просто проводив додому і все... Я навіть почала сумніватися, чи подобаюсь йому. А він мені потім сказав, що боявся втратити мене, налякавши своїм напором. Це в моєму випадку була найкраща тактика: до тих, хто бігав за мною, я швидко втрачала інтерес, а тут, навпаки, весь час про нього думала.
Якось він запросив мене до себе в гості, я взяла подругу за компанію, та вона там вже була лишньою... З того дня ми почали зустрічатись, я остаточно закохалася по самі вуха :)

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #22 : 14 Липень 2011, 12:06:25 »
Залізла в цю темку стала читати і так романтикою тут віє!!!! Красота!

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +197/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #23 : 14 Липень 2011, 12:50:50 »
а як я згадаю нашу історію...
ми були ще зовсім діти, тепер якось аж дивно, нам було по 15 років і я ніколи не думала, що все вийде так серйозно.
Пішла з подругою на дискотеку, там ми і зустрілись, це був її однокласник, щоправда в перший вечір  мало звернула на нього увагу, додому кілька раз мене проводив інший, з яким теж в той вечір познайомилась (мій майбутній чоловік і той "інший" на дискотеці разом були, знайомі). Так вийшло, що мій чоловік перебіг йому дорогу десь за третім разом d27. І я про це не жалію. Спочатку бачились ми тільки на вихідних, не було можливості, листи один одному писали, романтика....
Зустрічались ми 5 років, поки нарешті вирішили одружитись (куди вже молодшим одружуватись d100). Хоча ми напевно від самого початку знали, що все життя будемо разом :)

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #24 : 14 Липень 2011, 14:02:38 »
А моє знайомство з моїм теперішнім чоловіком - це доля. Інакше я це назвати не можу. Історія моя напевно довга буде...
Почну розповідь з передмови. Нас було три подруги - я і ще 2 мої сусідки. Я і одна з них на 3 повесі живемо, а ще одна на 5. Ми постійно тусувалися разом, та й в гості одна до одної щодня ходили. І от моя сусідка, та яка з мого поверху каже, що та інша з 5 була десь на дискотеці і познайомилася з хлопцем Олексієм. Я давай питати чи  симпатичний, ну знаєте як дівчатам все цікаво. (Мені тоді 17 років було і мені страшно один хлопець зі школи подобався.) Та подруга каже та нічого такий симпатичний, світлий, невисокий. Ну і забули про це. Потім через місяць десь я питаю як там справи з Олексієм, а подруга каже, що вони пару раз в кафе поїхали і зрозуміли, що їм "нє по путі". То було літо. Восени я поступила в університет, а в грудні у мене помирає дідусь. Я хоча б 40 днів мала бути в жалобі і відповідно всі пєсні і пляски теж відмінялися. А на той час мені вже подобався один хлопчина з універа. І от проходить 40 днів  і моя подруга підбиває мене йти на дискотеку. Ну я погодилась. Це було 31 січня 2003 року. Пішли ми на "Ура", яка тоді була в кінотеатрі космос і пішли ми туди, бо знали, що моя симпатія там частенько буває. Але в той день він не прийшов. От сидимо ми за столиком, а за сусіднім сидить якийсь мужчина в костюмі і з ним дві дівчини. Я собі думаю: "От дядя красавчик - не з одною, а з двома прийшов". Тут моя подруга пішла до вбиральні, а як поверталася, дивлюся стала і розмовляє з тим мужчиною. Я її питаю звідки вона його знає, а вона каже, що то Олексій, з яким та наша інша подруга пробувала зустрічатися. Потім ми розтанцювалися і він вже зі мною познайомився. Виявилося, що він працював в банку, тому був в костюмі і вирішив після роботи піти на дискотеку, а щоб не було скучно підбив ще двох співробітниць. Потім він запропонував разом їхати в таксі додому, ну ми й поїхали, а по дорозі він запитав номер телефону, я не хотіла свій номер дати, бо чесно кажучи Олексій мені не сподобався. А моя подружка взяла і випалила свій номер і мій, які відрізнялися лише однією цифорою. На другий день Олексій подзвонив мені (він смутно пам"ятав номери і подзвонив наугад, а додзвонився саме мені, а не подрузі). Потім він ще тиждень уламував мене піти кудись разом, а я все ламалася, якісь відмазки шукала. А потім він подзвонив і каже: "Давай або йдем кудись, або я просто вже не подзвоню, бо у тебе все якісь причини знаходяься", ну я подумала і погодилась. Так ми зустрічались майже 5 років, а тепер вже майже 4 роки одружені і маємо 1,5-річного синочка :) :) :) d41 d41 d41
P.S. Мій чоловік досі жартує, що його доля живе в моєму під"їзді, бо я вже друга дівчина, з цього під"їзду, з якою він зустрічався z5 z5 z5

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #25 : 14 Липень 2011, 16:02:40 »
Nepodarunok прикольно  z4

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #26 : 14 Липень 2011, 16:07:13 »
Алла, дуже класно z4
Дійсно, доля :)

Offline marmyladka

• Мечты сбываются,главное верить!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +318/-1
  • Я самая счастливая на свете))))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 7,5 рочків Данічка 2р.
« Reply #27 : 27 Вересень 2011, 15:28:01 »
ой цікава темка :)
ЛУЧШИЙ СПОСОБ СДЕЛАТЬ РЕБЕНКА ХОРОШИМ-СДЕЛАТЬ ЕГО СЧАСТЛИВЫМ!!
Мій тел )) 0967780592 та 0501729202

Offline marmyladka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 27 Вересень 2011, 15:30:10 »
ми познайомились через інтернет :),тоді ще була популярна програмка ICQ.от ми так надибались там в чаті потім він запросив мне в кіно в Люмєр,і так пішло поїхало :),

Offline marmyladka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 27 Вересень 2011, 15:31:08 »
раніше ніколи невірила що можна завязати тісні і серйозні стосуни через інтернет,а воно так сталось d27

Offline marmyladka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 27 Вересень 2011, 15:32:29 »
і я ніразу нежаліла про те,воно так цікаво було,спілкуєшся небачачи ніразу а тут бах і на побачення відразу :8

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #31 : 28 Вересень 2011, 10:15:59 »
А я з чоловіковою сестрою зналась ще до знайомства з ним. Ми ровесниці з нею. І батьків так трошки знала. Моя свекруха і моя сусідка, то рідні сестри. Якось була у них вдома, але чоловік мій майбутній, Руслан, був тоді в армії, а сестра його показувала мені фото свого брата, розказувала де він. Мені тоді ще було байдуже, бо я мала на той час певне років 13-14. Потім може через рік, зайшла я до своєї сусідки (моя сусідка, то його хресна мама і рідна сестра моєї свекрухи), а там якись хлопець сидить, я йому "привіт" кажу, а він мені "добрий вечір". Мені так незручно стало!...  :8 Ну тоді я його так мельком побачила і забула. Знову за дякий час, то було восени, вихідні, ця моя сусідка і моя майбутня свекруха поїхали в село, і моя мама також поїхала в село (на город, бульбу треба було копати), а Руслана лишили пильнувати його брата (сина цієї сусідки, також майже мій ровесник). Хлопцям скучно, а ще їсти треба приготувати і цей мій сусід-ровесник вирішив прийти до мене з Русланом, посидіти. Познайомились ми вже як положено з Русланом. Тоді я їх нагодувала пирогами (мама варила) і я зварила якись суп. Довго ми всі сиділи, просто розмовляли, десь до 2 год.  ночі. Аж.... поки не почули, що в двері серед ночі почала стукати моя сусідка, хресна мого Руслана..... d107 Але то шухер був!!!!  d109 Мами їхні мали можливість і вирішили вернутись, провірити їх!!!  Ну що тут почалось, не буду описувати. d105  d27 Але після того Руслан почав заходити до мене частіше. А зустрічатись ми десь почали через пів року, хоч він каже, що то все почалось від тої ночі, коли ми втрьох просиділи. d4 Тепер завжди питає, що я йому в суп підсипала, що закохався так відтоді. d8

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #32 : 28 Вересень 2011, 11:02:06 »
Ліля, цікава і весела історія :)

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #33 : 28 Вересень 2011, 11:05:49 »
Ага, є що згадати! z5