Автор Тема: Як ви познайомилися з своїм коханим?  (Прочитано 18404 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline лана лістат

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +112/-0
  • Ангели є на землі і це мій Синуля)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркус,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана-Катерина
Re: Як ви познайомилися з своїм коханим?
« Reply #34 : 28 Вересень 2011, 11:21:55 »
а я зі своїм чоловіком познайомилася ще 6,5 років назад.після концерту до дня міста,ми йшли з моєю подругою Мар"яною босяком по Шевченка.потім подружка вирішила на руках походити і до нас підійшов Вагіф з своїми друзями і запитав чи вона може до самого центру дійти...він тоді мені не дуже сподобався.а йому сподобалася Мар"яна....потім він поїхав у Москву на роботу і перестали з Мар"яною.....через три роки мій хороший друг захотів мене витягнути на концерт Тартака,бо я була посварилася з хлопчиком і нікуди не виходила,так от,той Назар прийшов з Вагіфом,у мене щелепа відвисла у нього тоже,цілий вечір ми втрьох просиділи,говорили.(хоча говорив Назік,а ми з Вагіфом переглядувалися).пішли на вулицю,він взяв мене за руку і я розтаяла,ну а потім перша цьомка,обнімашка d100
потім він поїхав в Одессу на роботу на Лайнер барменом,ми передзвонювалися і цілими ночами говорили,хоч він по телефону не любітель розмовляти,а потім він приїхав і з поїзда зразу з сумкою до мене і від тоді ми разом d41 d41
а ще він сказав,що йому найбільше запам"яталося,як я його проводила на поїзд,в спортивній юпці і шпильках z5 z5
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #35 : 28 Вересень 2011, 11:23:47 »
А я з чоловіком якось особливо і не знайомилася. Моя мама купу років працювала з його мамою на роботі і відповідно я свою свекруху майбутню і її синів знала з дитинства. Ну як знала, так з вигляду і "привіт-привіт". І ще ми жили в сусідніх будинках, з мого вікна було видно його під"їзд. І взагалі на той час мені більше чоловіка брат подобався d100, може того, що він був старшим, а Олег ще дитиною d27 Потім після 7-го класу ми з Олегом вчилися в одному ліцеї в різних групах, але так само особливо не спілкувалися. Він тоді був закоханий в мою подружку, а в мене було своє перше кохання d30 Після 9 класу я поступила в технікум, і от того літа я йшла в магазин, а він стояв біля магазину з перебінтованими руками (впав тоді з велосипеда і мав купу швів), і так щось ми розговорилися і Олег запросив мене погуляти разом. В мене тоді не було домашнього телефона і він пару разів приходив по мене, але все щось не получалося зустрітися. Так пройшов десь тиждень, і нарешті 7 липня 2002 р. ми вибралися на перше побачення. Трохи погуляли, потім сіли на стадіоні і там нас "застукала" його мама і забрала додому, бо треба було випрати сорочку, в якій він був одітий, бо на наступний день він мав в ній десь грати d27 Так ми почали зустрічатися і прозустрічалися майже 6 років, а коли обидвоє закінчили інститути, то одружилися....

Offline Natali_89

• Свідома Мамка
  • Репутація: +117/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #36 : 14 Листопад 2011, 23:28:03 »
Я зі своїм коханим познайомилась в інституті, ми вчилися в одній групі. Так от через два тижня після початку навчання в однієї викладачки було день народження і ми скинулись групою на букет. За квітами пішли я, він і моя подружка. Оскільки найближче до інституту жила я, то їх вирішили закинути до мене додому. Вибрали ми досить великий букет, подружка поїхала до себе, а мій коханий (на той час він таким ще правда не являвся) взявся мене проводжати, а по дорозі напрошуватись на каву. Для мене мій дім - моя фортеця і малознайомих людей я не дуже люблю впускати, так що від його пропозиції я відмазувалась як могла: і кави немає, і мама вдома. А він мені "Нічого, з тещею познайомлюсь". Звичайно тоді я над цим посміялася. Хто б тоді міг подумати (а тим більше я!!!!), що в майбутньому його слова справдяться і моя мама справді стане його тещею d27.

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #37 : 24 Грудень 2011, 15:17:41 »
Ми познайомилися в соціальній мережі, але не з метою зустрічання. Стосунки зав'язалися згодом.
Ми 2 роки зустрічалися і цієї осені одружились d8.

Offline Вітка-Квітка

• Своя Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ерік,Заріна.
  • Ваше справжнє ім’я: Віта
« Reply #38 : 24 Грудень 2011, 15:48:36 »
Я свого чоловіка побачила,як тільки пішла до школи( 1 вересня).В другому класі,коли мене вчителька запитала,що я хочу на День Народження,я попросила,щоб нас посадили разом,потім і на танці разом почали ходити.В третій клас я пішла вже в іншу школу,в зв`язку з переїздом і про своє дитяче коханнячко забула.Моєму здивуванню не було меж,коли на 1 курсі я почула знайоме прізвище,зате він мене впізнав.Цілий рік ми майже не спілкувалися,а на другому курсі вже почали зустрічатися(каже чекав поки я нагуляюся).В нас навіть випускний альбом один на двох d142.Після інституту одружилися і зараз ростимо синочка-агелочка.Так,що правду говорять:судьба-злодейка і від долі не втечех d30

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +197/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #39 : 24 Грудень 2011, 18:24:07 »
це ж треба таке, світ тісний  :)

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
« Reply #40 : 24 Грудень 2011, 18:47:55 »
Я з чоловіком познайомилась в бібліотеці. Не подумайте що ми дуже начитані бо це не так. Було це в 2003 р. в Інституті менеджменту та економіки. Я була на третьому курсі стаціонару а чоловік на першому на заочці. В мене не було першої пари і я сиділа в бібліотеці і готувалась до якогось предмету, а він прийшов і сів за сусідній стіл. Мені треба було на пару а годинника в мене не було і я запитала яка година. Запитала не для того щоб познайомитись, а тому що треба було. З того часу ми нерозлучались. Чоловік кожен день приходив в бібліотеку, навіть після закінчення сесії, казав що готується до наступної хоча до того ніколи добре не вчився. Після третього курсу я перевелась в інший навчальний заклад, але ми продовжували зустрічатись. і після 5-ти років зустрічання одружились.

Offline Galjysik

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +177/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, 6.03.2011р.
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #41 : 25 Грудень 2011, 11:49:13 »
Почалося все з того, що я розійшлася з хлопцем з яким зустрічались 2,5 роки, посварилася з татом і вирішила піти з дому... d100. Зібрала речі і зранку поїхала в Чернівці шукати роботу. Ні, ви не подумайте, я не є там якось бунтаркою, чи ще щось, просто реально оцінила ситуацію яка склалася. Миритися з колишнім не хотіла, з батьками жити тяжко, якраз ще перевелася на 5 курс на заочне, а в селі, самі розумієте, ніяких перспектив.
В Чернівцях є  "молодіжна біржа праці", де я залишила своє резюме, а далі почала шукати роботу за оголошенням в газеті. І після 2 тижнів стажирування на касира в супермаркеті, якраз коли мене вже мали оформляти на роботу, подзвонили і сказали, що взяли мій номер на біржі і чи не бажаю я в них працювати економістом. Я була на сьомому небі від щастя, оскільки касиром працювати дуже не хотіла.
Там я і познайомилася з своїм теперішнім чоловіком. Після корпоративу він провів мене додому і через 9 місяців зустрічань, 07.07.2007р. ми розписалися, а в вересні вже зіграли весілля.
Ось такий службовий роман.. :8 :)

Offline Талюсик

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталочка
« Reply #42 : 26 Грудень 2011, 22:13:08 »
о у мене було весело. він напився  і знайшов сміливість і мною познайомитися))) передзвонювалися переписувалися, а на побачення ішли і в кожного була думка "лише би впізнати" ну короче все тепер добре

Offline Мамася

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +449/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик 26.04.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #43 : 26 Грудень 2011, 22:19:28 »
Цитувати
о у мене було весело. він напився  і знайшов сміливість і мною познайомитися))) передзвонювалися переписувалися, а на побачення ішли і в кожного була думка "лише би впізнати" ну короче все тепер добре 
Ого, Натуся d27 d27 d27. Я й не знала, що у вас усе починалося так весело.....
А я познайомилася з коханим, коли жила в гуртожитку (в профілакторії). Він прийшов до наших сусідо, які були його одногрупницями, вгості. Ну а я пристала з претензіями, чого це він не вітається..... d100. Потім він прийшов до нас знайомитися, ми полялякали, а закінчилося все тим, що він мав іти на екзамен у моїй спідниці :8 :8 :8. Ну звичайно, що я гола не залишилася, то була спідниця з шафи......
[/url]

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #44 : 26 Грудень 2011, 22:31:14 »
А я з своїм познайомилась спочатку по смс, під час Помаранчевої революції, він був одногрупником мого кращого друга, йому не було що робити після мітингувань, от він і переписувався зі мною замість свого однокурсника, потім ми раз говорили по мобільному, а через деякий час приїхав до мого друга в гості, щоб познайомитись зі мною :8 :8 (ми по сусідству жили), з того все і почалось, ех, весело так було... d27
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline olyunka5

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +115/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #45 : 26 Грудень 2011, 22:36:52 »
А я зі своїм чоловіком  познайомилась на нашому міську озері  в 2005 році. Якраз був концерт і я мала виступати. То був конкурс якийсь. Одна дівчина співала, а нас 4 дівчини типу підтанцьовка. і От ми такі класні у вишитих сорочках та в джинсах сидимо собі на лавочці чекаємо своєї черги, бо мали виступати десь в годині 6-7 вечора, а то була лише 3 дня.... І тут підходять до нас два парубки ,один з них тепер мій чоловік.... І от ми розговорились , а я була ще  з подругою.... Хлопці розпитували нас, що тут за концерт і т.д. ми їм розказали що мали виступати...ну і вони кажуть, що обовязково прийдуть на виступ...а ми посміялись та й пішли собі....і тут настав час нашого тріумфу.... Танцюєм ми "Дикі танці" бо танцювали ми під Руслану і бачу я в першому ряду ЙОГО)))))   мало не розгубилась і не забула рухів.... але все пройшло супер.... Потім  він дуже хотів провести мене додому...але я втекла з подругою....ВВечері, коли я була вже дома він подзвонив мені і ми говорили десь годину ніби сто років знайомі.... і ось так почалася наша історія...

Offline Slava

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-1
    • Награды
« Reply #46 : 26 Грудень 2011, 23:09:25 »
а я зі своїм познайомилася в селі на канікулах d100 d100 d100  в мене там подружка з Києва приїжала і я з Тисм... ну і там він приходив на мою вулицю,закидував щовечора подвіря моє качанами від яблук, баба щоранку мене сварила, що за каалєр такий d27 я його зі злості так ненавиділа :/ за тоті яблука....а потім почали зустрічатись,сходились розходились мільйон раз..потім його з армії чекала не дочекалась а потім все одно одружились...а ще його тато і мій тато колись були колєгі дуже по молодості....
Краще зробити і жаліти ніж не зробити і жаліти...

Offline Талюсик

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталочка
« Reply #47 : 27 Грудень 2011, 19:26:17 »
я знаю такий випадок, що пара познайомилася в туалеті :) так-так... вона зайшла в чоловічий бо не встигала, самі розумієте, а він її пропустив. пізніше вони знову зустілися, доля то є доля, і як все почалося. зараз у них 2 дітей

Offline Іва...

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #48 : 14 Лютий 2012, 22:27:15 »
А ми з чоловіком познайомились на зупинці...
Стою я з подружкою, чекаєм маршрутку і тут зупиняється машина, сидять 2 хлопця і пропонують нас підвезти. Ми відмовились і з того всього сіли не на ту маршрутку. Потім коли вийшли, то побачили, що вони їхали за нами... Так почалось наше знайомство)
Він недавно мені розказував, що я добре йому кровушки попила)))

Offline двічі мамуся

• Своя Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олечка і Настінька
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #49 : 15 Лютий 2012, 00:21:04 »
О, як цікаво ви всі описуєте. Я свого коханого знаю все життя: наші бабусі жили в одному селі. На канікулах приїжджали, але я на нього не звертала увагу, бо був страший. Але одного літа я йому припала до душі, почав залицятись, вивідав мій номер телефону, часто надзвонював. І я закохалась.

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #50 : 15 Лютий 2012, 00:28:49 »
А ми познайомились у студентському гуртожитку, я тоді була на другому курсі, а чоловік уже на п"ятому.