Автор Тема: Як ви познайомилися з своїм коханим?  (Прочитано 17061 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Аня2009

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Як ви познайомилися з своїм коханим?
« Reply #51 : 15 Лютий 2012, 10:33:15 »
Ми теж з чоловіком були все життя знайомі, дружили, гуляли разом, потім він закохався в мене, ми троха зустрічались(ще в школі), розійшлись , і зійшлись знову у 2005р, а одружились у 2008. Хоча десь глибоко в душі я ще в дитинстві знала, що він буде моїм чоловіком і ,навіть подружці була сказала, що я ,напевно вийду заміж за нього. ( і ще багато хто так думав)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Іва...

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #52 : 15 Лютий 2012, 10:35:21 »
Оксана, ти напевне серцем відчавала, що це твоя половинка!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Аня2009

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня
« Reply #53 : 15 Лютий 2012, 11:05:37 »
можливо, Іва.., можливо
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Sunshine

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • "Laugh everyday, even if it is at yourself"
    • Награды
« Reply #54 : 15 Лютий 2012, 13:43:39 »
А мені чоловіка Дід Мороз подарував. :) Ми на Новий рік познайомились.

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #55 : 15 Лютий 2012, 15:12:42 »
в усіх такі цікаві історії d9

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline Natalysuk21

• Дива трапляються!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +101/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #56 : 24 Лютий 2012, 10:46:48 »
Я йшла з сестрою гуляти,а чоловік стояв коло підїзда курив,так і почали з того часу зустрічатися.Зустрічалися,розходилися,сварилися,мирилися і так 6 років.так серйозно розходилися 3 рази і на 4 одружилася. :)

Offline Неждана

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
« Reply #57 : 28 Лютий 2012, 13:09:11 »
 я з своїм коханим познайомилась в суді.... z5 під час судового процесу ми були по різні боки барикад... d111 і в дебатах і на стадії судового розгляду він на мене так "наїзджав", що я готова була вбити його ( хоча в душі помітила, що він нуууу дуже для мене симпатичний як мужчина) одним словом так ми змагались практично рік і два місяці.. суддя просто там реготав з нас ( певно помітив, що пішла бійка не сторін , а особистостей) і не довівши справу до кінця ми опинились вже в ресторані ( наче обговорювання мирової d143) а далі просто вже не могли розійтись...... суд звісно я програла,  :8 а судду ми запросили на весілля.... і він на диво прийшов, що й тост говорив і всім гостям розказував про нашу спільну справу і наше знайомство.. :)

Offline ната80

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки 5 місяців
« Reply #58 : 28 Лютий 2012, 13:12:17 »
Цитувати
з своїм коханим познайомилась в суді....  під час судового процесу ми були по різні боки барикад...  і в дебатах і на стадії судового розгляду він на мене так "наїзджав", що я готова була вбити його ( хоча в душі помітила, що він нуууу дуже для мене симпатичний як мужчина) одним словом так ми змагались практично рік і два місяці.. суддя просто там реготав з нас ( певно помітив, що пішла бійка не сторін , а особистостей) і не довівши справу до кінця ми опинились вже в ресторані ( наче обговорювання мирової ) а далі просто вже не могли розійтись...... суд звісно я програла,   а судду ми запросили на весілля.... і він на диво прийшов, що й тост говорив і всім гостям розказував про нашу спільну справу і наше знайомство..

дуже гарна історія. Буває ж таке. віж мене + за історію

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #59 : 28 Лютий 2012, 13:13:06 »
Неждана,то у вас службовий роман  z3  d8

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline Неждана

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
« Reply #60 : 28 Лютий 2012, 13:22:13 »
дякую дівчата :8 але в нас не службовий роман, ми працювали в різних установах, ми точніше воювали z5 мої клієнти потім коли дізнались, що я вийшла заміж за обвинувача... сказали, що добре, що вирок був лиш штрафом а то через мої закохані очі могли і сильніше постраждати......  d100 але все добре, що добре закінчилось......!

Offline olyunka5

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +115/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #61 : 28 Лютий 2012, 13:25:29 »
Вау, наче історія з фільму...дуже гарно....+++

Offline ната80

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки 5 місяців
« Reply #62 : 28 Лютий 2012, 13:26:42 »
Цитувати
але в нас не службовий роман
я розумію ви юристи. ОТ і два юристи з однієї установи не можуть бути по різні сторони "барикад"

Offline Irunochka

• Своя Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікусічка
  • Ваше справжнє ім’я: Іринка
« Reply #63 : 28 Лютий 2012, 13:32:06 »
так цікаво...

Offline Irunochka

• Своя Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікусічка
  • Ваше справжнє ім’я: Іринка
« Reply #64 : 28 Лютий 2012, 13:39:53 »
Ой,всі такі історії цікаві... А мені мою любаську сам Бог подарував на мое 17-ліття!  d9  Ми познайомилися в кафешці,  де я святкувала ДН і чекала на зовсім іншого хлопчика,а він так і не прийшов (і Слава Богу). В тому ж кафе був чоловік з друзями, от і сподобалася я йому... Коли я розраховувалая, він підійшов і спитав куди ми йдемо, потім прийшов за нами  на дискотеку,там вже всі медлячки танцювали разом (памятаю заказав 7 повільних пісень підряд (знав власника дискотеки), народ свариться, що це таке, а він мені на вухо "я мушу натанцюватися з такою красивою дівчинкою"),   провів додому і пообіцяв подзвонити завтра ... Обіцянку свою виконав, от і вже 6 років пройшло! Він в мене дуже романтичний,тому завжди люблю згадувати наше знайомство,  ще через тиждень він привіз мені шикарних 17роз (поздоровив з прошедшим дн і 1-ий  раз поцілував)!  z1

Offline льоля 2011

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
  • моє щастя
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Оля, 05.09.2011
  • Ваше справжнє ім’я: надя
« Reply #65 : 28 Лютий 2012, 14:16:13 »
Я зі своїм чоловіком познайомилась на дискотеці. Був початок робочого тижня, однак у моєї співробітниці він був не дуже хорошим і вона захотіла розвіятись. ДОвго вмовляла мене піти з нею на дискотеку і мої аргументи що завтра рано на роботу не брали верх, а одну її пустити не могла, тому і пішла за компанію. Пізніше до нас за столик підсадили двох хлопців. Моя коліжанка вся віддалася танцям ну а мені не було куди діватися як підтримати з ними розмову. Коли вони представились я навіть не запам"ятала їх імен. (чесно кажучи голова була забита іншим) Один з них був аж за надто комунікабельний  d127(щей одружений), а на другого (мого чоловіка) я просто не звертала увагу, він і не наполягав, а просто спостерігав як я викручуюсь з провокативних питань свого товариша. А коли наша розмова чуть не переросла в сварку той другий вирішив врятувати ситуацію (це вже потім з його слів) і запросив мене на танець, а потім провів додому ми гуляли до самого ранку і я забула що завтра на роботу. Так ми "танцюємо" і гуляємо вже 4 роки :) P.S.Як виявилось пізніше він теж пішов на дискотеку тільки, що підтримати товариша і що б той не наробив дурниць.

Offline Malvina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +49/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 31.08.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #66 : 05 Березень 2012, 13:44:38 »
А я з своїм чоловіком познайомилася на весіллі, він був дружба, а я його дружка, це була любов з першого погляду..... :)

Offline Lilysin*ka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +309/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик та Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #67 : 05 Березень 2012, 13:56:01 »
Цитувати
А я з своїм чоловіком познайомилася на весіллі, він був дружба, а я його дружка, це була любов з першого погляду.....
Оце так класно!!!!Вам точно буде про що згадати!!!!!!!!!!!!!!Внукам про що розказати!! d41 d41 d41

А ми познайомилися в одногрупниці на день народженні..Моя подруга давно про нього розказувала..Він їй подобався..Вони навіть зустрічалися трошки...Але на той час вже ні..Я б навіть не подумала що все буде так!!!Це був перший хлопець якого я реально звабила!!!!! d112  Бо я взагалі дуже соромязлива з чоловіками..А тут мене чогось понесло..Сама почала говорити,потім потянула танцювати..А так ми вже весь вечір танцювали..потім поцьомались.. :8 На наступний день дуже хотілося його знову побачити....Отак ми вже 4,5 роки разом! d41 d41