Автор Тема: Як ви познайомилися з своїм коханим?  (Прочитано 17089 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lilysin*ka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +309/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик та Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Re: Як ви познайомилися з своїм коханим?
« Reply #68 : 05 Березень 2012, 14:04:26 »
olyunka5 А якщо не секрет ви в якому колективі танцювали? d130
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Тірамісу

• Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Євген - 9 років, Іринка - 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #69 : 11 Березень 2012, 16:39:21 »
Ми з чоловіком познайомились по інтернету :)
      Тоді, весною 2007, я готувалась до отримання диплома магістра, дописувала дипломну і  мучилась докорами сумління через зовсім невдалий з мого боку розрив з черговим хлопцем. Все це я робила в ту доволі довгу перерву між тим, як сиділа в інтернеті і вдавала з себе щасливу і безтурботну вже майже не студентку. Так і з якимось Романом познайомилась. Разок-другий відписала, не придаючи цьому значення. І тільки після його пропозиції зустрітися, мене ніби перемкнуло.Я сама цього захотіла.
       Рідні дивувалися , і я разом з ними, бо вважаю себе доволі консервативною у стосунках з протилежною статтю. А тут і подзвонити наважилась, і поїхати в Долину погодилась, сказавши собі і всім, хто був поряд в той момент, що це доля і я втрачу свій шанс бути щасливою, якщо не поїду. Я поїхала 1 липня 2007 року. Зустрілись, трохи розчарувались ( як це потім вияснилось), але від тоді і дня не могли прожити , щоб не поспілкуватись хоча б по телефону чи інтернету. Та й скільки там тих днів, якщо на другій зустрічі вже у Франківську ми, гуляючи по місту, переговорили про все на світі, а на третій, десь через тиждень після знайомства Він захотів зустрітись з моїми батьками. «Чому»?,- запитала я.  « Хотів би попросити в них твоєї руки. Я дуже хочу, щоб ти стала моєю дружиною!»,- відповів він. І що Ви думаєте? Я не погодилась, але й не відмовилась, попросила ще трохи почекати, але мало-помалу ми обоє повідомили своїм рідним про намір. А там, вже справа техніки.
     В результаті, 22 вересня того ж року ми обвінчались. А що далі? «Сірі будні, сварки, діти….» - скажете Ви. Ні, ми щасливі, як і у перші дні знайомства; ми закохані, неначе вперше і стовідсотково впевнені, що так триватиме завжди, допоки Він і Я…. ;)

Offline olyunka5

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +115/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #70 : 11 Березень 2012, 17:55:26 »
Цитувати
olyunka5 А якщо не секрет ви в якому колективі танцювали?
ну то був не колоектив, ми самі створили його  4 дівчини   танцювали і одна Нальтана співала...

Offline *Аля*

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +415/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Неля
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #71 : 28 Березень 2012, 18:24:07 »
Кілька років назад я потрапила на роботу до "газконтори".У нас там один веикий кабінет на два відділи.Ну от ми з чоловіком працюємо в одному кабінеті,але у різних відділах  :) Але коли я прийшла на роботу у мене були стосунки з іншим хлопцем,у мого чоловіка-з іншою дівчиною! Так ми пропрацювали 1,5 роки...за той час він розійшовся з тією дівчиною,а я з хлопцем...Почали частіше спілкуватись,потім чоловік заросив мене на каву у вільний від роботи час.Ну і ми почали зустрічатись!  :8 Ніколи не могла подуматищо він виявиться дуже романтичним і галантним! На кожне побачення приносив квіти,возив у романтичні місця... В один прекрасний день запропонував переїхати до нього!  d41 Я погодилась,ми місяць пожили разом і подали заяву до ЗАГСу....От така історія! У нас з чоловіком "службовий роман"  z4

Offline Alina2609

• Активна Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав 7.04.11, Єва 19.07.14
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
« Reply #72 : 30 Травень 2012, 23:41:40 »
Я також познайомилась з своїм чоловіком через інтернет.А через місяць після нашої першої зустрічі ми одружилися :)

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #73 : 31 Травень 2012, 09:19:07 »
і ми по інтернету познайомились - він мені почав писати вконтакт - я тоді туди дуже рідко заходила, і ніколи не відповідала, бо він собі таку фотку поклав, що там ніс був як у грузина, на всю аву d27 і взагалі, він там виглядав на 50 років
я навіть не хотіла спілкуватись з ним, а він все мені присилав картинки якихось зайчиків
а потім в один день написав - а я тебе сьогодні бачив там-то
от мені стало цікаво - відповіла, почали переписуватись
а потім він прийшов до нас на дитячий майданчик, в живу він мені ще більше не сподобався
але він не розумів ні натяків, ні прямої мови, що я вже не хочу його бачити - ходив хвостом і дзвонив
а потім уже я так звикла,що він мене всюди водить, і батьки мої звикли, що всюди є Андрій, і на нього можна було покластися, він все робив замість мене - кудись побігти,подзвонити,навіть ми ще толком не зустрічалися, а він пішов зі мною в садочок на збори - хотів на коридорі почекати, а вихователька подумала, що то тато і загнала його в групу - його чуть в батьківський комітет не вибрали d140 ледве відмазала, а потім легенько вихователям пояснила, що то не тато)))
а він почув на зборах, що потрібно відремонтувати павільйон на майданчику, то мовчки привіз мішок цементу, пісок, інструмент і за 3 дні все зробив
вихователі були в шоці - стороння людина, а все зробив)))
ну цим він мене підкорив остаточно
почали зустрічатись, через рік почали разом жити, а через рік одружились :)

Offline Іриска1984

• Свідома Мамка
  • Репутація: +32/-0
  • Сама щаслива Мамуся
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #74 : 02 Червень 2012, 13:47:22 »
познайомилася з своїм коханим на сайті однокласників,)))

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #75 : 02 Червень 2012, 13:55:16 »
Іриска1984 ну ти вже так все розписала, росто вмираю з цікавості, ЯК же ви такі красиві, виглядаєте ;) а є фото на Мамці? а що ти за лікар? а коли ви познайомилися, рік , я маю на увазі? пор двійнят будем потім питати. десь в інтерв"ю )))

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #76 : 02 Червень 2012, 13:57:05 »
вихователька подумала, що то тато і загнала його в групу - його чуть в батьківський комітет не вибрали d140 ледве відмазала, а потім легенько вихователям пояснила, що то не тато)))
а він почув на зборах, що потрібно відремонтувати павільйон на майданчику, то мовчки привіз мішок цементу, пісок, інструмент і за 3 дні все зробив
вихователі були в шоці - стороння людина, а все зробив)))
собі уявляю як ти червоніла  d27
z4 z4 z4 молодець, ото тато кльовський  z4 z4 z4

Offline Іриска1984

• Свідома Мамка
  • Сама щаслива Мамуся
    • Награды
« Reply #77 : 02 Червень 2012, 13:58:40 »
я просто поділилася історією свого знайомства,,і зовсім незнала ,що треба щей дати вказувати)))

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #78 : 02 Червень 2012, 14:24:37 »
Цитувати
собі уявляю як ти червоніла
я не червоніла - я була така злосна - мало того, що якийсь тіп за мною ходить як прив'язаний, ще й на збори попав d109

Offline Іриска1984

• Свідома Мамка
  • Сама щаслива Мамуся
    • Награды
« Reply #79 : 02 Червень 2012, 14:27:00 »
Цитувати
мало того, що якийсь тіп за мною ходить як прив'язаний, ще й на збори попав
та це ж кохання..він просто хотів бути з вами поруч завжди,і показати ,що любить не тільки вас а і вашого синочка.це ж так класно

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #80 : 03 Червень 2012, 16:03:11 »
я невважаю себе неземною красунею,так вважає мій коханий(як і любий чоловік свою дружину), і я просто поділилася історією свого знайомства,,і зовсім незнала ,що треба щей дати вказувати)))
та я без підколів, чесно ;) реально захотілось вас побачити ))) А дати не треба називати, то мені стало  цікаво )) Ну не хочеш - не називай, просто мене зацікавила твоя історія

Offline Юци

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #81 : 03 Червень 2012, 19:54:44 »
Ой, дівчата.  а я з своїм чоловіком познайомилась по телефону. так-так, саме так. хоть це смішно не звучить.
я вчилась на першому курсі коледжу. і пішла на день міста з моїму друзями. в хлопця моїє подружки був друг який вчився в військовому училищі в одесі. не аони з ним говорили по телефону. ну мій чоловік питай в цього яна хто там є. ну той перераховує а потім такий каже: "ми знайшли для тебе жінку". потім як виявилось шо чоловік в нього все про мене розпитав і навіть поприв сфоткати. а я навіть нічого і не підозрювала. потім він взяв в нього мій номер телефону. і почав до мене дзвонити. через пару днів тих дзвінків запропонував зустрічатись. я собі тако думаю: хай собі бідний курсантік думає, хай тішиться думкою шо в нього дівчина є, він і так раз в рік приїжатиме в відпустку. ну той все. а сама про своє думаю, де би то погуляти, куди б то сходити (ну мала, дурна студентка тіпа модна). d27 так тривало 2 роки
закінчив він вже той інститут і направили його служити у Львів, і після випуску була відпустка і тодв він запропонував вийти за ньогозаміж. я правда в шоці була, того не очікувала. ну але... сталось як сталось.
він досі гнівається на мене шо я з ним "понарошку" перший час зустрічалсь. а він виявилось з першого разу в мене закохався і як мав у Львів йти служити, то вирішив шо якшо ми не одружимось то я пішла би до іншого. і через рік у нас було весілля. атака то надзвичайна історія. :)

Offline ЛЮБОВ81

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Євгенія 14років,Максим 3,5роки
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #82 : 21 Червень 2012, 13:53:21 »
Я зі своїм чоловіком познайомилась на літньому майданчику,я була на роботі і зайшла до продружки,вона працювала барменом на літньому майданчику.а він в цей час сидів і пив пиво з друзями,нас познайомили друзі,на другий день він поїхав на море і через два тижні почав приходити на мою зміну до мене на роботу і постійно запрошував мене з ним зустрітись,йому на той час було 24 мені 26 років,і мене на той час вже була дочка від першого шлюбу,і на решті коли я погодилась з ним зустрітись ,я на першому побаченні запитиала:" якщо ти просто погуляти,то це не до мене,бо мені не 16років і розваги мене не цікавлять,а якщо з серйозними намірами то ми можемо продовжити наше спілкування".Чоловік мій був в шоці,але зразу мені відповів,що він з серйозними намірами ,а не секс на один день. Він не раз десь і в гостях може згадати.як йому я сказала прямо в очі,що він аж розгубився.Після цього ми з ним прозустрічались рік і одружились, і я дуже рада що я зустріла свого чоловіка,бо він в мене дуже добрий,рішучий і я його люблю!!!

Offline Наталя***

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Женічка 17.06.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #83 : 21 Червень 2012, 14:58:28 »
Ми з коханим познайомились у ЗАГСі. Були свідками на весіллі друзів.
Причому, що цікаво, гуляли часто однією компанією і ніразу не бачились.
Якось доля не зводила, зате вже як зустрілись, так і понеслось-
з першого дня знайомства почали зустрічатись, рівно за місяць було освідчення, а рівно за рік наше весілля-
в цей самий день рік після знайомства вже ми розписувались.

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +173/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #84 : 21 Червень 2012, 15:43:39 »

Цитувати
і ще раз пересвідчуюсь, що те, від чого ми найбільше втікаємо і засуджуємо, приходить у наше життя, аби змінити наш світогляд і показати життя з іншої сторони...
то є істинні слова!!!! А як сприйняв Ваш батько донецького зятя?