Автор Тема: Не можу завагітніти!  (Прочитано 171370 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline LasivkaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Не можу завагітніти!
« : 10 Грудень 2009, 20:28:24 »
Дівчата, хочу дитину! А не получається! ХЕЛП! Що робити, я вже в лікаря була, сказала що все добре...але  чому не получається тоді? d24

Offline Luanita

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +3/-0
  • Щаслива вагітна
    • Награды
Re: Не можу завагітніти!
« Reply #1 : 10 Грудень 2009, 20:42:25 »
А скільки часу плануєш? Обстежувалась повністю, здавла аналізи на ТОРЧ?

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #2 : 11 Грудень 2009, 14:47:13 »
Аналізи здавала, пролікувалась від токсоплазми, зараз ніби все ок. П’ю вітаміни. Плануємо з чоловіком вже 6 місяців, а з того всього купляю не тести, а тампони. В мене вже руки опускаються. Що робити? Може я не ті позиції вибираю, може в мене овуляція нема? Як ви знаєте чи у вас овуляція?    d24

Offline МамаЛєни

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
« Reply #3 : 11 Грудень 2009, 15:04:06 »
Нуууу, 6 місяців це ще нічого не означає, купи тести на овуляцію. Я їх не пробувала, сказати не можу нічого за них. Сходи на УЗД, там мають сказати коли у тебе овуляція має бути, знайомі дівчата казали що на УЗД можна визначити, ну і кохайтеся як можна частіше :)))
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #4 : 11 Грудень 2009, 15:05:36 »
Та ми то кохаємся кожний день, атолку нема d16 Де ж моє малятко загубилось? Мене вже думки страшні переслідують, а дітки сняться. :(

Offline Luanita

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +3/-0
  • Щаслива вагітна
    • Награды
« Reply #5 : 11 Грудень 2009, 15:07:25 »
МамаЛєни, а ми навпаки сексом займались не кожен день, а з перервою в 3 дні, короче через день,бо вичитала в інеті що сперматозоїди дозрівають на 3-4 день, а якщо кожень день, то вони не встигають дозріти...

Offline VaniLLa

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #6 : 11 Грудень 2009, 15:10:17 »
У мене багато знайомих після моря завагітніли. Організм відпочив, зміна клімату... от і результати тепер гасають по квартирі :)) Я теж думала що завагітнію після моря, а вийшло до моря, потім на морі в воді відкисала бо мені так було легше :)

Lasivka  , а ти не перживай! Бо негатив теж впливає на організм, розслабся і отримуй задоволеня, а то ти забила голову собі тим що маєш завагітніти..Може переключись на роботу, щоб голова була забита іншим. От зараз перед святами купа роботи, от подумай про свята, а там і завагітнієш...тільки не на п’яну голову  d27

Offline МамаЛєни

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #7 : 11 Грудень 2009, 15:16:06 »
О, точно, на за свята відпочинеш, а там і малятко з’явиться...Слухай, коли у тебе місячні мають бути?

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 11 Грудень 2009, 15:18:49 »
Місячні десь через 10 днів, здаєтся. А в роботу я і так з головою, бо перед НР так завалили, що і вздихнути нема як, але тільки я прихожу додому і все..мене захоплюють думки як таракани і більше ні про що я думати не можу..

Offline МамаЛєни

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 11 Грудень 2009, 15:22:14 »
Тоді точно треба тобі набратися позитиву і то побільше, а потім взятись за діло. А цикл у тебе який? І відганяй ти своїх тараканів подалі, а то вони тебе з’їдять, краще починай поїдання чоловіка :))) і йому приємно і тобі добре. Не панікуй, ще рано!

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #10 : 11 Грудень 2009, 15:24:50 »
цикл у мене 28 днів десь..ой дівчата, ви мені так настрій підняли, дякую вам. Насмішили моїми ж тараканами...Мушу бігти зайду до вас пізніше, бо робота стоїть  d64

Offline VaniLLa

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 11 Грудень 2009, 15:28:25 »
Все буде добре, ми тут і зібрались для того, щоб і настрій піднімати собі і позитивом всіх заражати, біжи працюй, готуйся на вечір зустріти чоловіка в гарному настрої  d30

А цикл треба на 2 поділити, тобто приблизно овуляція в тебе на 11-20 день, якщо конкретніше десь на 14 день, от собі приблизно орієнтуватись можеш. 

Offline Natali24

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
  • Мама принцеси!
    • Награды
« Reply #12 : 11 Грудень 2009, 15:37:23 »
Ух, яка гаряча тема! Lasivka, я теж планувала довго 10 міс. Але результат на лице. І теж було у мене все в порядку. Мабуть коли має бути дитина, тоді і буде. Я вже що тільки не робила, і гадала і в церкву ходила, а потім плюнула на все і БАЦ - вагітна... То більше психологічна проблема. Мені моя кравчиня розказувала що з першим чоловіком жила 8 років і дітей не було, вже їй діагноз поставили, що не може вона мати дітей і якось на зустрічі випускників вирішила собі гульнути, думала, а і так не можу мати дітей, та і нічого не буде і так...А через 4 місяця виявилось що вагітна. З чоловіком розвелась, тепер живе з своїм однокласником і сім’я у них пречудова... А перший чоловік у неї пив сильно і любив до неї прикластись силою... Так що ти не переживай, все буде добре. Тарганів своїх лякай і думай про хороше

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #13 : 11 Січень 2010, 20:25:31 »
Кажуть, що коли хочеться дитинку і не получається, потрібно щось подарувати чиїйсь новонародженій дитині. Моя знайома так і зробила, подарувала синочку подружки костюмчик на хрестини і тепер колише своє маля.  d79 Ось така справжня казка. Можна спробувати, точно не пошкодить... ;)
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +157/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #14 : 11 Січень 2010, 20:45:18 »
Lasivka , погані думки заміни гарним настороєм, зроби собі своє море позитиву. Знаєш ми коли з чоловіком захотіли дитинку (до речі ми з ним тоді ще не були одружені, а просто разом жили), то багато говорили про це, а потім якось зібрались на екскурсію в Манявський Скит. Там місце якесь чарівне, така енергія. І як потім виявилось ми там коли молились просили у Бога прпо одне, щоб було  d102 от так. І хочете вірте , хочете ні, але через 4 тижні я в консультації і мене вітає лікар з вагітністю і ставить термін 4 тижні. Весілля у нас було заплановано на 23 травня, а прийшлось все організувати 8 лютого. От такий був весільний переполох і своя власна казка. Тепер сину 5 місяців. Вірте у хороше, у свою чарівну казку. Якщо сильно захотіти все обов"язково збудеться. Нехай вам щастить. Любіть чоловіка і геть подалі свої негативні думки. ;)

Offline naddy.b

• Своя Мамка
  • Репутація: +28/-0
  • Користувач забанений!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #15 : 15 Січень 2010, 11:37:42 »
Які знайомі переживання :-) Я теж дуже-дуже хотіла малятко, але нам доводилось планувати, коли народжувати (я не зможу надовго залишити роботу), найкраще підходив серпень або лютий. Тож я намагалась вирахувати сприятливі дні - і нічого не виходило путнього. Не вагітнілось. Спочатку хвилювалась, вже збиралась до лікаря, але подруга порадила менше на цьому зациклюватись, зробити паузу, пожити кілька тижнів без сексу.
Як раз так співпало, що у нас був страшний аврал на роботі, працювали по 14 годин, замучувались так, що вдома хотілось тільки в душ і спатки. А коли напруження пішло на спад, виявили, що у нас буде малюк :-)
Так що не треба надто сильно перейматись, тим більше, що 6 місяців - це дійсно не термін.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #16 : 18 Січень 2010, 20:20:30 »
Альонка, ти так гарно написала що у мене аж сльози з’явились. d3 Дуже хочеться вже лялю мені. Пробувала працювати в поті чола, пробувала відпочивати по повній, ми на Буковель їздили, але кожного разу тест "І"  полоска. Я вже починаю вірити що вагітна і вже симптоми навіть похожі, а виявляється що то в мене вже "ложна" вагітність. Вирішили цього разу нічого не планувати і відпочити, бо ми вже як кролики  d27