Автор Тема: Не можу завагітніти!  (Прочитано 160275 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +475/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Re: Не можу завагітніти!
« Reply #119 : 06 Липень 2010, 10:17:57 »
Цитувати
Я аж уявляю як все у вас відбувається. З однієї сторони доросле життя, робота, а з другої сторони дитячі забаганки...
Уява - сильна штука, але те, що ви уявляєте не обов"язково відповідає правді d130 Не варто робити висновки про людину і її життя з одного поста на форумі.
Цитувати
А секс і оргазм - це щось прекрасне і дане тільки людям відчуття. Але у вас..
А чому Ви вирішили, що автор теми позбавлений цього прекрасного відчуття?
tanuxa правильно каже
Цитувати
Подружжя ,яке довго не може завагітніти, перетворює цей процес дійсно на роботу
Цитувати
Але це не оначає ,що там секс без насолоди і оргазму.

Знаю з власного досвіду  d108
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline LasivkaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #120 : 06 Липень 2010, 12:01:08 »
Читаю, дівчата, ваші пости і це мене дуже підтримує, вибачте що раніше не писала.  :8 І дуже дякую за розуміння!
Завагітніти поки так і не вдалось мені, але з вашою поміччю беру себе в руки і не опускаю їх.

А от слова Mary мене просто вбили! Шановна Марія, а що ви знаєте про мене, що робити такий опис мого життя і ставлення до дітей? Я прийшла на форум з порадою і відчаєм. Дівчата мене підтримують, кожен ділиться своїм досвідом. А у вас в самої який досвід? З якої радості ви собі уявляєте, як у мене все? І з чого ви вирішили, що дитина для мене це забаганка? Може ви судите по собі, бо навіть поняття не маєте, що таке дитина.

На рахунок "виростіть", це ви напевно адресуєте в першу чергу для себе. Бо коли людина так некоректно повчає, вказує і т.д., то це щось дуже схоже на комплекси, які компенсуються образою іншим людям.  d104  

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #121 : 06 Липень 2010, 13:06:34 »
Lasivka z4

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #122 : 06 Липень 2010, 15:20:12 »
Стосовно того, чому комусь відразу ж вдається народити дитинку, а комусь чекати місяцями. Я думаю, тут все залежить від Божого задуму. І суто "медичні" підходи тут не допоможуть. Зачаття дитинки - велике таїнство. Lasivka, щоро моліться і все у вас буде. Одна моя знайома розповідала, що лікарі однозначно їй твердили, що вона ніколи не завагітніє. А вийшло все навпаки. Довелось, правда, трошки зачекати на появу маленького чуда. Але ж це варто того. Щиро бажаю, щоб у вас усе здійснилося!

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #123 : 06 Липень 2010, 15:33:06 »
Цитувати
все залежить від Божого задуму. І суто "медичні" підходи тут не допоможуть. Зачаття дитинки - велике таїнство. Lasivka, щоро моліться і все у вас буде.

Теж так думаю, не мало є випадків, що лікарі кажуть одне а получається зовсім не так, родять і не по одному

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +475/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #124 : 06 Липень 2010, 16:22:00 »
Повністю підтримую Ірену і Таню. А ще всьому свій час ;)

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #125 : 06 Липень 2010, 17:30:44 »
Я вірю, що у мене все буде добре, просто моє янголятко ще в черзі стоїть  d41 Молюсь і не втрачаю надії d80

Offline Mary

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-1
    • Награды
« Reply #126 : 07 Липень 2010, 16:39:54 »
Не хочу щоб це виглядало як пояснення...
Я написала тільки свої враження від прочитаних ваших повідомлень. Перечитайте їх оком іншої людини, може зрозумієте...
І перечитайте ще раз моє повідомлення... я не мала жодного бажання вас ображати! Підтримка - це не завжди лагідні слова. Лагідні слова - це часто те, що ми хочемо почути. От тільки чи це допоможе і чи завжди допомагає...?  
Думаю, вас всі довкола жаліють і підтримують. От тільки знайте, що жалість - це останнє почуття, яке можна відчувати до людини! Цього ви хочете чи може варто подивитися на те, що може дійсно робите не так?! А правда часто буває для нас встидливою... На форумі вас жаліють ось вже пів року... От тільки подумайте чи дійсно ви цього хотіли і що вам це дало?! І мова тут не про відновлення честі на форумі, а втому що ви прийшли сюди бо шукаєте відповіді!!!
Якщо хочете жалості і від мене то я скажу вам також - мені вас жалко!  Як вам? Помогло? Відповідь для себе отримали?

Як правило результат залежить від нас і від того чи ми прислуховуємось до різних коментарів, нехай це часто нам не подобається, проте це чиїсь відчуття вашої проблеми! І  тільки від нас залежить, які коментарі ми будемо обдумувати. Я як правило прислуховуюсь більше до критики, це завжди - хтось хоче зробити мені добро, бо говорить "сумну" правду. І подобається вона мені чи ні, я її беру до уваги!
Про мене думайте, що хочете! Скажу тільки, що моя тема була для створена для чогось... відповідь для себе я знайшла і поняла дещо! Ось так працюється над комплексами! ось так я працюю над своїми проблемами!
І повірте, я знаю, що означає працювати над ними!!! Як мало хто d128

Прошу одне, не відкидайте палочку знову на це повідомлення! Якщо не хочете обдумати сказане мною, то я скажу для закінчення цієї суперечки те, що ви хочете почути - ВИБАЧТЕ! Проте за свої відчуття я не буду вибачатися! Вибачаюся за те, що написала про них...
І знову ж таки - подумайте чи добре вам з моїм вибаченням?!

P. S. Ласівко, що би там не було - я не сумніваюся, що ви будете мати дитину :)  
Але ви ще мені дууууууже швидко подякуєте за моє повідомлення... до місяця! І рейтинг мій зміните.
І я в цьому впевнена!  ;)

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #127 : 09 Липень 2010, 20:13:26 »
Я думаю тут немає навіть, що казати. Кожен хто читає ваші повідомлення робить свої висновки і чесно кажучі, немає я ніякого бажання з вами спілкуватись й надалі. І якщо ви психолог (десь читала у ваших повідомленнях) то з вас дуже поганий спеціаліст, тобто ніякий!   d142

Offline Мирославка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мирося
« Reply #128 : 09 Липень 2010, 20:39:42 »
 d107 d107 d107
Mary а ви жорстока...
Цитувати
Прошу одне, не відкидайте палочку знову на це повідомлення
Вибачте, та я не змогла аби не прокоментувати.

Цитувати
Підтримка - це не завжди лагідні слова. Лагідні слова - це часто те, що ми хочемо почути. От тільки чи це допоможе і чи завжди допомагає...? 
Думаю, вас всі довкола жаліють і підтримують. От тільки знайте, що жалість - це останнє почуття, яке можна відчувати до людини! Цього ви хочете чи може варто подивитися на те, що може дійсно робите не так?! А правда часто буває для нас встидливою... На форумі вас жаліють ось вже пів року... От тільки подумайте чи дійсно ви цього хотіли і що вам це дало?! І мова тут не про відновлення честі на форумі, а втому що ви прийшли сюди бо шукаєте відповіді!!!
Якщо хочете жалості і від мене то я скажу вам також - мені вас жалко!  Як вам? Помогло? Відповідь для себе отримали?

Ви вдумуєтесь що Ви написали? В мене склалося враження,що Ви самотня людина,яка не має друзів і підтримки ...Шукаєте в собі якісь комплекси і з ними боретесь.Мені Вас шкода...

А з  Ірен я погоджуюсь на всі 100
Цитувати
Mary, дуже легко говорити про те, що не пережив на власному досвіді. Думаю, не зовсім правильно давати поради в таких ситуаціях. Зі сторони завжди все здається просто і легко, а коли людина у ситуації - не дуже.

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
« Reply #129 : 10 Липень 2010, 14:40:39 »
Психотерапія дуже часто допомагає  у випадку, коли в сім"ї довго не народжується дитинка. Не подумайте, що реклама, але до мого чоловіка (він психоаналітик) колись ходила жінка на терапію (звичайно, що прийшла вона не з тим, що немає дітей, АЛЕ В ПРОЦЕСІ ВИЯСНИЛОСЯ, що має багато страхів.., добре я не знаю, бо існує анонімність між лікарем і пацієнтом)-а зараз вона бавить дитинку і щаслива мама.

Online Fantazzy

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #130 : 10 Липень 2010, 15:20:21 »
Mary, дивно читати такі пости. Ви знаєте, моєму чоловікові сказали, що він ніколи не матиме дітей. Вдумайтесь - ніколи. Зараз, через 2 роки, я трохи інакше ставлюсь до цього питання, а після такого діагнозу в мене при простому погляді на дітей сльози навертались і в грудях пекло. Як Ви думаєте, моє бажання мати дитину теж від того, що я ще не виросла? І те, що ми 2 роки працюємо над цим питанням також дитяча забаганка?

Offline !Maryana!

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
« Reply #131 : 11 Липень 2010, 15:32:18 »
Я не могла завагітніти 3 роки.Пережила багато різних аналізів, процедур та ми з чоловіком все пережили. В самому кінці мені зробили операцію(лапороскопію)і взавдяки цьому та енсемінації ми завагітніли. Народила здорового синочка, якому зараз вже пів року. кого цікавить детальніше діагнози, лікарі, і.т.д.пишіть я обовязково відповім! d103

Offline Бусынка712

• Новенька
  • *
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #132 : 30 Серпень 2010, 13:10:35 »
привіт Lasivka!....у мене ж така проблема такщо ти не сама!....я якось уже змирилась з цим...почали з чоловіком планувати в грудні минулого року....і ось я завагітняла в лютому така рада ....щастя море...дуже дякувала Богу! d101....але тут через місяць матка відкинула плід...це така травма...гірше я себе ще ніколи не почувала(....це десь тиждень сліз...і от з червня знову планую але покищо без результатів...такщо не падай духом в нас все вийде) ;)
Хочу в отпуск...на 9 месецев)

Offline lenok

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
« Reply #133 : 30 Серпень 2010, 17:45:21 »
Привіт Всім!!! Теж планували маля цілий рік, призначали купу ліків, стимулювали яйники---нарешті вагітність...яка завмерла на 4-му тижні(((( Зараз все спочатку...Бажаю Всім побільше оптимізму та віри!!!

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #134 : 11 Вересень 2010, 22:22:46 »
Дівчатка  ви всі завагітнієте , просто треба відпуститись...Поїдьте з чоловіком кудись на море, відпочиньте, погрійтесь у пісочку та подихайте водорослями-завагітнієте і місяця не мине...От побачите...А ще хочу порадити, тут в Болгарії в місті Бургас є цілю.щі грязі і солені червоні озера...Я чула по телеку що в Європі таких одиниці і всі вони (ну щоб потрапити тудии) платять гроші....Тут ви можете  безкоштовною.....Просто приїзджаєте на море і ходете на це місце.....безкоштовно поки що-для людей...Сюди і німці і англійці приїзджають....Коротше кажучи тут жінки  лежать матяться грязями і вагітніють...Все в комплексі-море, кохана людина, розслабуха....Приїзджайте наступного літа-і будете вже за місяць  мати в пузіках гарненьких малят.... d101

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #135 : 11 Вересень 2010, 22:24:33 »
я живу в бургасі-і хто захоче приїхати порадимо де можна дешевше пожити і покажимо місця-їх знають тільки місцеві болгари і іноземцям не дуже показують