Автор Тема: Не можу завагітніти!  (Прочитано 156269 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +475/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Re: Не можу завагітніти!
« Reply #51 : 31 Березень 2010, 12:36:03 »
Дівчатка, у нас теж нічого не виходило 1,5 роки.Які вже тільки обстеження ми не робили, а причину знайти не могли, поки не обстежили чоловіка. Виявилося, що справа в ньому. Як тільки підлікували чоловіка, через місяць вже тримали в руках тест з двома смужками. Ось, що я можу порадити тим, хто планує: 1) звичайно, медичне обстеження обох партнерів; 2) фолікулометрія (я робила 3 цикли); 3) вимірювання базальної температури (по температурі я ще до тесту знала, що вагітна) є дуже гарний сайт, де є таблиця, куди записуються результати вимірювань, а програма сама будує графік. Сайт називається babyplan.ru ; 4)не зациклюйтесь на проблемі, ставтеся до цього питання просто як до виконання роботи;5) сексом треба займатися не частіше ніж через день; 6) після статевого акту треба постояти в позі "берізка" 5-10 хв., а потім полежати ще 20 хвилин; 7) забудьте про дієти, харчування повинно бути повноцінним, при чому для обох партнерів; 8) і головне, не женіться за своєю мрією, вона сама Вас знайде. Бажаю всім плануючим якомога швидше завагітніти і народити здорових діточок  d103
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
« Reply #52 : 31 Березень 2010, 13:09:10 »
Цитата: irunado
може то несумістність у вас???????
я теж знала таку людину, вона теж зараз має 2-х діточок

....раніше навіть не думала, що може бути несумісність

Offline tanita_girl

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
  • ХОЧУ СИНОЧКА
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Татьяна
« Reply #53 : 31 Березень 2010, 17:49:43 »
Привіт усім....!
МАРТА ми з чоловіком перепробовали усі методи в медицині, окрім тесту на сумістнісь, мені лікарка говорила що не стоїть це робити бо наврят це є причиною. Але ось я щойно задумалась....А вдруг ....

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #54 : 31 Березень 2010, 18:03:29 »
Цитувати
МАРТА ми з чоловіком перепробовали усі методи в медицині, окрім тесту на сумістнісь, мені лікарка говорила що не стоїть це робити бо наврят це є причиною. Але ось я щойно задумалась....А вдруг ....
ой там є багато різних несумістностей!!!!!!!!!!!!!! я вже не памятаю точно, там є і щось гормональне і по крові кажись..........у мене наприклад було таке що сперматозоїди чоловіка помирали всі у моїй слизі і тому не було кому бігти до яйцеклітини  z5..сказали чекати, середовище у нас там у жінок має властивість змінюватися, або змінити клімат............ми чекали рік, і от щасливий день настав!!!!!!!!!!!!!! d41 d101
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Offline Любця

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +6/-0
  • Консультант з ГВ
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юлія - 6 років Таїсія - 4 місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
« Reply #55 : 31 Березень 2010, 23:39:06 »
Дівчатка ще до вагітності лікар сказав, що мені  тільки горобців родити і то шанс завагітніти 1 із 100. Та незважаючи на це в мене є моя Юлюська. Причому з першого разу. Не чіпляйтеся ви за це, не зациклюйтеся, "відпустіть" думки про вагітність якби вверх, до Боженьки. А Він добрий, Він поможе. А ще Вам моя порада - не робіть дітей не плануйте, а просто кохайтеся  :8

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #56 : 31 Березень 2010, 23:57:57 »
Планувати треба обов’язково  d128 і підготовлювати свій організм, інакше потім вилазять всякі хламідії, цитомегаловирус, герпеси у дітей...  обов’язково треба обстежуватись, вже коли все добре і ви впевнені що здорові, тоді і думки відпускайте ;)

Offline Romanochko

• Свідома Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #57 : 01 Квітень 2010, 00:06:49 »
А якщо і не планувати, а думка про дитинку зявилась, то хоча б вести здоровий спосіб життя - нормально хаврчуватись,багато гуляти і хоча б раз сходити обстежитись!!!! Для мене вагітність була сюрпризом,який потім перетворився в муку,бо тошнота не прходила і не проходила...не уявляю чим би це відобразилось на моєму організмі,якби перед тим я не обстежилась!! Якось так получилось,що до вагітності я здала всі потрібні аналізи,не вживала алкоголь взагалі (хоч я і так тільки деколи могла пити пиво,але) і їла їжу з городу!!! Так що про Про себе вагітну треба дбати наперед,тоді і дітки будуть здорові!!!!!

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
« Reply #58 : 01 Квітень 2010, 00:30:27 »
Танічка,все буде гаразд,в мене три подруги немогли завагітніти дуже довго,перепробували традиційну і нетрадиційну медицину- безрезультатно.А минулого року у всіх трьох, народились малята. d41

Offline Лисичка 55

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #59 : 01 Квітень 2010, 00:31:42 »
Як легко говорити, відпустіть ситуацію, коли плануеш рік-два, коли вже  є ляля, А ЯК МОЖУ ВІДДПУСТИТИ СИТУАЦІЮ Я- КОЛИ ЧЕКАЮ 12 років. Дівчата ви не уявляєте який це жах!! 12 років по 13 раз на рік по 7 днів, живеш у вічному страху., може вийшло?. А ВИЯВЛЯЄТЬСЯ НІ, і море сліз і розчарувань...........

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #60 : 01 Квітень 2010, 00:42:28 »
Цитувати
Дівчата ви не уявляєте який це жах!!

Леся,вибач що запитую,а чи недумали ви з чоловіком про всиновлення,зараз можна взяти дитинку прямо з роддому,і як показує практика за врятоване життя Боженька дарує, ще одне дитятко.

Offline Romanochko

• Свідома Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #61 : 01 Квітень 2010, 00:43:17 »
Лесь вагітною я лежала в лікарні з нирками і там була жінка,їй 42 роки...перша вагітність,заміж вмйшла в 17,народила чудову дівчинку і хлопчика!!!!!  Вона дуже чекала своїх немовлят!!!!! Дочекалась d41 d41 d41 Я розумію як Вам важко,але заради маленького майбутнього янгола ( який обовязково у Вас буде) просто візьміть Себе в руки "наповніть позитивом і частіше посміхайтесь" :) :) :) Поганий настрій,сльози не друзі для майбутніх вагітних!!!! І вірте,не здавайтесь,віра творить чудеса d77

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #62 : 01 Квітень 2010, 00:57:57 »
Цитувати
Як легко говорити, відпустіть ситуацію, коли плануеш рік-два, коли вже  є ляля, А ЯК МОЖУ ВІДДПУСТИТИ СИТУАЦІЮ Я- КОЛИ ЧЕКАЮ 12 років. Дівчата ви не уявляєте який це жах!! 12 років по 13 раз на рік по 7 днів, живеш у вічному страху., може вийшло?. А ВИЯВЛЯЄТЬСЯ НІ, і море сліз і розчарувань...........

Прочитала і менгі аж чогось мурашки по шкірі, співчуваю вам дівчата. z2
Коли не получається, тоді ще більше хочеться, але потім та дитина буде страшенно любима і бажана вами.

Цитувати
Леся,вибач що запитую,а чи недумали ви з чоловіком про всиновлення,зараз можна взяти дитинку прямо з роддому,і як показує практика за врятоване життя Боженька дарує, ще одне дитятко

І я такої думки, мені здається, що я так би і зробила

Offline Westa

• Активна Мамка
  • Репутація: +47/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #63 : 01 Квітень 2010, 15:00:28 »
Лисичка 55, а можливо вам потрібно спробувати  штучне запліднення? Ми також доооовго планували(5 років), і в Київ їхали на консультацію, вже хотіли робити ШЗ, але Бог допоміг. А що говорять лікарі?, вони ж повинні щось вам порадити, може спочатку спрбувати інсемінацію , а потім ШЗ

Offline Лисичка 55

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #64 : 02 Квітень 2010, 01:08:13 »
Дівчаиа -всиновлення дуже відповідальна справа, і люди не дадуть спокійно жити,осуди, насміхання - як цій  дитині буде???
А  про   шз думаємо, але страшенно боюся....

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #65 : 02 Квітень 2010, 01:17:09 »
Леся,які насміхання і осуди можуть бути, Ви свідомо даєте право дитині мати повноцінну сім"ю, і шанс на нормальне життя, да таким батькам треба руки цілувати за те що вони наважились на такий справді важкий крок.Я це питання також піднімала в нашій сім"ї, хоч і маю своїх діток, чоловік одобрив сказавши що ми обов"язково повернемось до цієї розмови хоч трішки поставивши своїх дітей на ноги...

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #66 : 02 Квітень 2010, 01:51:21 »
Цитувати
насміхання і осуди
та ви що  d107, таким людям дякувати і кланятись треба, що вони взяли чужу дитинку і дарують їй інше життя!!!!

ШЗ  у мене знайомі робили, зараз мають двох двійняшок і вони щасливі до небес, вагались дуже довго чи робити чи ні, страшно їм було також, але оченята малят і ручки, що обнімають кожного дня цього варті.

Все ж, думаю, що рано чи пізно ви будете мати своє малятко. Багато випадків таких є, коли або руки опускають, або всиновлюють і після цього їм дарують своє малятко...

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #67 : 02 Квітень 2010, 11:42:26 »
Я повністю згідна з Мартою і Іркою.
А чого боятися штучного запліднення, мені здається, якщо б я не могла 3р.завагітніти я б зразу робила, а у вас вже ск.часу d107
В мене є такі знайомі з двойняшками , з тройняшками.
Я вибачаюсь, а ск.вам років?