Автор Тема: Не можу завагітніти!  (Прочитано 158091 раз)

Kids dream і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
Re: Не можу завагітніти!
« Reply #85 : 11 Квітень 2010, 17:03:33 »
Оксана, а скільки приблизно обходиться ШЗ?

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +157/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #86 : 11 Квітень 2010, 18:08:02 »
3000 євро заплатила в кілініці у Києві моя сестра і має двох прекрасних карапузів, яким вчора було 4 місяці. :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline polianna

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Поліна
« Reply #87 : 20 Травень 2010, 14:02:00 »
І я,і я,і я до вас!!!!!
Я теж хоче малюка,а його все нема і нема :/
Коли виходила заміж свекруха нас допікала, що певно ми залетіли,бо весілля зробили за місяць(шафа на голову-це про нас) d27що ж люди скажуть d104
Тепер пройшло 4роки і вона до мене пристає: а шо нема бейбі? а шо не хочеш? шо якісь проблеми? може в Київ на обстеження? d109
Мені і так не легко, дуже важко коли всі твої друзі і подружки гуляють  d102 з малюками,а я...
І проблем у нас ніби не дуже,по аналізах все нормально,то що в мене вада серця

Але тут такий позитив d41 і я маю надію, що отой аіст  d103 до нас скоро прилетить ;)

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #88 : 20 Травень 2010, 17:39:20 »
Ой співчуваю  z2
Позитив це вже дорога до успіху!!!!!

А на сумістність здавали???? овуляція є ???
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #89 : 20 Травень 2010, 17:57:34 »
Співчуваю вам дівчати, головне вірити і щось для цього робити, і все получиться.

Я думаю, що саме краще просити про це Бога, встановити собі покуту чи ще щось і Боженька допоможе.
В мене одні знайомі теж не могли завагітніти, то пообіцяли молитися, точно не знаю яку, але якусь молитву до Матері Божої, поки не завагітніють і за пів року, до них прилетів аїст d103

Offline polianna

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #90 : 20 Травень 2010, 18:00:06 »
ні,а що це за аналіз?сумісність чого?де здають?

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #91 : 20 Травень 2010, 18:17:49 »
я вже толком не памятаю , їх несумісностей є багато, пошукай у гуглі  d104
у нас наприклад з чоловіком була сама легка, його сперматозоїди всі помирали у моїй слизі і так  як кислотність жінки має властивість змінюватися то нам сказали чекати а ще краще зжмінити клімат.І у нас вийшло, ми дочекалися  d41 d41
Робили аналіз у центрі репродукції, правда лікар там того, більше не маю бажання до нього іти. Він там уролог  d30
Аналіз складався з спермограми чоловіка і забору моєї слизі з шиїки матки під час овуляції.

Offline Olli Polli

• omnia mea mecum porto! :)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Юлій, 5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #92 : 28 Травень 2010, 16:07:18 »
Начиталася я попередніх повідомлень в цій темці і вирішила розповісти свою історію. Статевим життям я живу з 17-ти років. В мене було шалене 2-х річне перше кохання.. і потім болючий і довгий розрив, який не давав мені спокійно жити 3 роки. Коли я зрозуміла, що втрачаю коханого, вирішила, що зможу утримати його біля себе дитинчам (аж смішно зараз стає, коли все це згадую... гірко було тоді). Тож поки ми переживали наш затяжний фінал в стосунках - я активно намагалась... Мені було плювати, що я всього лише на 2-му курсі, що в цій країні не було батьків на той момент. Коротше, плювати мені було на все, тільки б він залишився зі мною. Результату не дивлячись на всі мої намагання не було ніякого і ця історія залишилась в минулому.
Заміж я вийшла минулого рок і цілком зрозуміло, що протягом майже 5-ти років я не була увесь час сама і також мала інтимні близькості. Дуже часто абсолютно незахищені. Я була не готова і тому тільки раділа, коли пприходили місячні. Але одного разу я втрапила з подругою до однієї авторитетної баби-гадалки. Я коли зайшла, вона спитала мене, про що я хочу дізнатись - я відповіла, що перш за все про здоровья, а тоді про все інше. Вона злила віск і серйозно сказала мені: - Ти ж знаєш, так, що ти дітей мати не можеш? d107 d107 d16 z2 d111 - от такий стан у мене був, коли я вийшла звідти... А ще море сліз. Я єдина дитина в сім'ї, тому завжди мріяла про те, що у мене буде троє діток... і тут почути таке... Ця баба сказала, що маю серйозні проблеми з яйниками, тому не можу мати дітей..
Це було правдою, бо по лікарях-гінекологах я з 14 років ходила ще з мамою, адже одного літа підхопила в озері Світязь хламідію... (доречі, частий випадок з словами лікарів. ) Отже я постійно заліковувала-підліковувала цю хламідію, потім була ерозія і постійні запалення яєчників, а за ними утворились добрячі спайки... Коротше - букет Молдавії!!!  d111 Моя подруга теж довго не могла завагітніти, а потім пролікувала хламідії та запалення і буквально відразу все вийшло... А в мене не виходило... Вже після весілля це стало моєю ідеєю фікс.. Але нічого не було. Все було даремно. Аж раптом, через пів року після того, як я в останнє лікувала запалення та спайки сталося чудо.
В цей день ми святкували відкриття мого магазину. Приїхали мої батьки і залишились у нас на ніч. Ми з чоловіком ввечері пішли в кіно на фільм "Любовь в большом городе 2" (ті, хто бачив цей філм можуть згадати, про що він та як закінчується  d27) . Та після фільму мені додому не хотілось, а хотілось чогось зовсім іншого. Тому я потягла свого чоловіка в сауну. Ми пів години їздили по місті в пошуках вільної сауни, нарешті знайшовши її ми ще пів години бігали в пошуках нічного магазину, щоби купити вина... Короче, було повно сміху (особливо те, що в тій сауні саме сауна в той час взагалі не працювала...). Це було так прикольно!!! Ми були без обручок і адміністраторша напевно подумала, що ми малолітні коханці і прийшли сюди, бо більше нам нема де (хоча в ту ніч все було саме так  d30). Короче, чудесний вечір у нас був. І нічого такого ми не планували, я навіть відразу в душ пішла... Але через кілька днів зрозуміла - все, вагітна!!!!
Тому, мораль сєй басні такова: Я вважаю, що Бог посилає дитину тоді, коли коли вважає за потрібне Він! Тому я дякую Йому за це щодня! Значить саме в цей час має зявитись на світ саме ця людина, і в неї буде своя місія в цьому житті. Але також я знаю кілька випадків, коли жінки страшенно хотіли завагітніти (при цьому мали чудових чоловіків), але десятиліттями не могли. І нарешті коли їм це вдалось - чоловік пішов..... Декому напевно написано бути або матір'ю, або дружиною...

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #93 : 29 Травень 2010, 00:53:21 »
Така цікава історія в тебе  z4
Я ще раз переконалася, що все що стається у житті все до кращого!!! Ти знайшла чоловіка мрії і Боженька вам послав маля  d41 і це прекрасно!!! Будьте щасливі!!

Offline Olli Polli

• omnia mea mecum porto! :)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Юлій, 5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #94 : 29 Травень 2010, 10:26:26 »
Ну не скажу, що це був мій чоловік мрії... (бо з мріями мене іноді трохи заносить  d27) Просто мудрість якась в свій час прийшла і стало зрозуміло, що красунчики з ідеальним тілом нехай залишаються на сторінках журналів, а вдома мені потрібне надійне плече, людина, яка заради мене готова на все. Ну, і я звичайно це ціную. Як каже мій тато - шалена любов - це у 17 років, а зараз все мусить бути виважено і стабільно. Ось саме цього мені бракувало все життя і коли воно прийшло, то дав Бог і маля у пузик  d101  d112 .
irunado , дякую за побажання!
Ми вже майже 3 місяці дуже щасливі і надіюсь що чим далі, тим щасливіші ставатимемо! Чого і тобі, і всім іншим дівчатам щиро бажаю!  ;)

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #95 : 29 Травень 2010, 10:55:46 »
Дякую ,Оля!  ;)
Коротко кажучи бажання і цілеспрямованість роблять дива!! І позитив у всьому!!  d41

ПС. Жіноче щастя і є мрією , і це щастя може дати лише такий чоловік як ти описала свого коханого тому мені і здається що він для тебе саме та мрія  :8

Offline polianna

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #96 : 01 Червень 2010, 17:59:51 »
Я ВАГІТНА!!!!!!!!!!
Я ВАГІТНА!!!!!!!!!!
В МЕНЕ БУДЕ МАЛЯТКО!!!!!!!!!
УРА!!!!!!

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #97 : 01 Червень 2010, 22:14:11 »
УРА!!УРА!!УРА!! d41 d41 d41 d41
легкої тобі вагітності!!!

Offline naddy.b

• Своя Мамка
  • Репутація: +28/-0
  • Користувач забанений!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #98 : 01 Червень 2010, 22:45:04 »
Полінка, легкої вагітності вам! Головне налаштовуйтесь на позитив, не бійтесь токсикозів - пам"ятайте, що дійсно сильний токсикоз буває лише у ТРЕТИНИ жінок. Кажіть собі, що усе у вас буде добре, плануйте все для дитинки - що купити, що руками зробити і час пролетить дуже швидко і приємно! Я вже сумую за часами, коли була вагітна, це було так класно!!!

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
« Reply #99 : 01 Червень 2010, 22:58:51 »
Поліна! Я вже писала в темі "Я вагітна!", але напишу ще раз....

Вітаю!!! d41 Уявляю, яке для Вас це щастя, планувати 4 роки і от воно - ЩАСТЯ! Легкої Вам вагітності і побільше радості від цих найщасливіших днів smile336

Offline polianna

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #100 : 03 Червень 2010, 17:02:54 »
ДЯКУЮ ВАМ!!!!!!!!!!!!!!
ДУЖЕ ДЯКУЮ!!!!!!!
ще 20 травня irunado радила здати аналіз на сумісність,а я і не знала і не підозрювала що вже вагітна.
Прийшла до лікаря і попросила дати направлення на аналіз,лікар мене оглянув і почав сміятись  z5,які направлення,яка сумісність-ти вагітна і вже на 4-5тижні.Я була в шоці d107 d104 і сказала йому - ви шо прікалуєтесь?Він назвав мене дурепою і сказав прийти за два місяця стати на облік.
До мене ше не доходило, що здійснилась моя мрія...я вийшла з клініки, і  шо ви думаєте, замість того шоб дзвонити чоловіку і росказувати що вагітна  d41 - я побігла назад d110 і щераз перепитала чи це правда,а потім доколупувала лікаря чому я незавагітніла раніше,він відповів що значить раніше було ше не час, випровадив мене за двері і закривши за мною  на ключ :8

Offline polianna

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #101 : 03 Червень 2010, 17:08:36 »
Йшовши додому я накупила ще 6штук різних тестів на вагітність і почала дома їх робити ... коли і на шостому з"явилось 2полосочки до мене дойшло

А ви не впадайте у відчай і у вас усе буде добре,просто ще ваш час не прийшов...
Молітся,просіть у Бога і все буде добре