Голосування

Як ви відноситесь до буму оголених випускниць?

Негативно, це не припустимо.
Позитивно, кожен самовиражається як хоче.
Мені байдуже.

Автор Тема: А як ви ставитесь до нового буму оголених випускниць?  (Прочитано 25218 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
Ну, так... Спочатку на випускний, а потім під вінець ТАКЕ...
а ось тут я б замислилась саме на місці мами хлопця!!! Чия то вина? Хто в нього в голові створив образ жінки "прилічної"? Втомлена, незадоволена, скромно (а нас правді дуже скучно) вдгянута, "головне щоб було зручно..." - страшні бріджі, шльопки, все сіре чи чорне, щоб до вьсого підходило і на маралось, синочок на першому місці, потім батьки, потім сусіди, потім городи, потім кухня....... чоловік десь після чистки раковини і унітазу в цьому списку. Оооооо, даааааа, синочок обовзяково вибере після цього саме таку "скромну" дівчину! Ось як раз сини таких матусь і рвуться до дівчат напівоголених в образі повії, бо більш за все боятся оказатись на місці свого тата, тому і западають на повну протилежність своїй матері! А нормальній жінцці, яка думає про себе і чоловіка, і синок це бачить і знає своє місце , взагалі немає чого переживати! Ніколи син сам не схоче з напівповією їти на випускний  :flv

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Цитувати
Хлопец в 17 років вже може сам вирішувати кого під вінец вести, а не те, що на випускний! Вже в вас справжні свекрухи просинаються!
Ну, так... Спочатку на випускний, а потім під вінець ТАКЕ...
А на рахунок сміливості,  Stacey, то це більше прояв зневаги до оточуючих,ніж сміливості

Ключик, ти мене не зрозуміла, я також вважаю що вони "попутали понятия"  d27 але, ти б таке змогла зробити? У мене не вистачило б наприклад сміливості навіть заради експерименту d112 Я не сперечаюся, що ця сміливість продиктована відсутністю мозку, ну а може просто вони вирішили так прикальнутися d142 d142 d142 Звичайно що зараз всі мамусі, бабусі і татусі почнуть шептатися і кидати криві погляди, а може це свого роду антиреклама, яка також учти, змушує звернути увагу на свою персону....ну не мають вони чим іншим виділитися, а може у них просто почуття гумору зашкалює z5 z5 z5

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
Ну і брєд вже тут понаписували! Давайте дівкам в трусах дамо медаль за сміливість. А мамам хлопців, які запросто захочуть зняти з тих б.. останню малюсіньку тряпочку (яку вони називають одягом на випускний), зробимо зауваження, що вони неправильно виховують своїх синів d140 d140 d140
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline сонясоня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +365/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Софія
Цитувати
змушує звернути увагу на свою персону....ну не мають вони чим іншим виділитися, а може у них просто почуття гумору зашкалює  

це не почуття гумору,це крик про допомогу,вони нещасні -недолюблені діти,...це однозначно вина батьків... Такі діти досить часто привертають увагу(всіма можливими способами),...проявляють агресію(знущаються над іншими).....це біда...

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +595/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
б`юсь об заклад в цих "сміливиць" вишиванку, наприклад, одягти не вистачить сміливості, бо це між такими як вони не круто.
Таке враження, що сміливістю є прийти на випускний вечір адекватно вбраним.

сонясоня 100%
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ну і брєд вже тут понаписували! Давайте дівкам в трусах дамо медаль за сміливість. А мамам хлопців, які запросто захочуть зняти з тих б.. останню малюсіньку тряпочку (яку вони називають одягом на випускний), зробимо зауваження, що вони неправильно виховують своїх синів d140 d140 d140

Цитувати
з тих б.. останню малюсіньку тряпочку

Ого, Романія, ну да недолюблена дитина, ну да неадекватно одягнулася на випускний, але ж вона також чиясь донька d107 нащо ж ви так жорстоко....

Цитувати
А мамам хлопців, які запросто захочуть зняти з тих б.. останню малюсіньку тряпочку (яку вони називають одягом на випускний), зробимо зауваження, що вони неправильно виховують своїх синів

А якщо вони запросто хочуть зняти ту тряпочку з тої "б...", то хіба вони адекватно виховані???

А я впевнена що такі як вони, до тих трусів і у вишиванці зможуть вишивати z5 z5 z5 Бо їм на все пофіг d112

Погоджуюся з тобою сонясоня що це крик про допомогу, тут ти 100% права z4

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
А на мою думку дівчата ви робиті проблему  з нічого. Подивится на те, що зараз модно і в чому зараз ходять , а ці сукні це тільки більш "нарядний" варіант  d112.

А Стейсі я розумію, так багато в темці дописів ніби ми бабки на лавці під підїздом , то я вже готова майже готова тих дівок захищати, лиш би не бути бабкою старою!

Доречі мені шокда не тих дівок, а ти "прилічних" дівчаток, яким батьки навязали свій погляд на красу і вони прийшли в скучних сукнях з минулого сторіччя, яки їх батькам здаются верхом елегантності і цнотливості  d30. І стояли вони в сторонці, гляділи на ціх дівок і тупо заздріли! Мало того, поки ці дівки купались у визнанні і слюнявих поглядах чоловіків (в цьому віці цього цілком достатньо), ті скромно і без смаку вдягнуті дівчата через відсутність хочаб якоїсь уваги вже потім в кінці випусконого від образи і задрості дали себе полапати у всіх місцях (а то і більше) свому пяному однокласнику, лишь би було що згадати окрим сірості і невизнання  з цього випускного  z5. Ну чесно слово дівчата, ну то ми ж тут всі молоді ще! ви що не памятаєте себе в цьому віці?

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Цитувати
б`юсь об заклад в цих "сміливиць" вишиванку, наприклад, одягти не вистачить сміливості, бо це між такими як вони не круто
ну то головне, щоб ми своїх дівчаток виховали так, щоб вони вважали крутим саме вишиті сукні і вишиванки!  :flv

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Цитувати
А якщо вони запросто хочуть зняти ту тряпочку з тої "б...", то хіба вони адекватно виховані???
Ти що Стейсі як самі дівчата в ций темці вважають, що такий одяг дає привід до згвалтування, то про що може бути мова? Звичайно що синочок бідолага невинний
! то дівка винувата!  d111

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
(кликните для показа/скрытия)
От з цим згідна на мільйон відсотків. Але питання "популярності" не лише в тому, в чому прийшла на випускний, і такф варіанти грайності, є ж і середина...Це саме казала мамі, бо маю цього року сестру-випускницю.

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
такий одяг дає привід до згвалтування
не дає привід, але по крайній мірі провокує на "непристойні пропозиції"
Але це причал таких же обмежених і розпущених хлопців(чоловіків). Бо зав"язати стосунки з розумною і самодостатньою дівчиною значно важче, ніж перепихнутися з цілком доступною( а в такому одязі, погодьтеся, випускниця більше змахує на шльондру чи навпаки абсолютно затюканою батьками і закомплексованою
Те, що "вона була так вбрана" (а скорше всього не тільки вбрання, а й поведінка була відповідною)  не є поясненням згвалтування, але ж  дівчата в такому вбранні повинні усвідомлювати, які емоції та інстинкти вони можуть викликати у протилежної статі... і скорше всього саміхочуть від них цього.
 Надивляться фільмів про "крутизну" першого сексуального досвіду на випускному... тільки хтось струснеться і поправить спідничку, в когось невдалий сексуальний досвід. А комусь вистачає розуму асоціювати закінчення школи і перехід в доросле життя з абсолютно іншими речами, то таким дівчатам й не прийде в голову з"явитися на випускному мало не голими.
вибачте, якщо трохи грубо

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Дывчата а як вам така мода на випускний?  d27

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
щось не зрозуміла про що ти :xmm
якщо про вагітну то це вчителька напевно, ну лєнта в неї трошки інша ніж в випускників

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Не знаю, я це з Рагулыв  взяла, ось з таким було заголовком d104
Цитувати
Я чесно шукала вчора нову "павлоградську випускницю", але вочевидь зараз уже інший тренд.
Хоча може ви бачили когось цікавого?

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Дывчата а як вам така мода на випускний?

Нажаль дуже часто зараз таке трапляється, і я думаю на неї не менше було поглядів косих ніж на тих дівчаток напівоголонех d104
У мене була одна однокласниця яка вже після 9 классу народила, тоді я думала от героїня, круто вона вже мама.... а зараз мені шкода таких людей і їх дітей d104

Цитувати
щось не зрозуміла про що ти
якщо про вагітну то це вчителька напевно, ну лєнта в неї трошки інша ніж в випускників

Ааааааааааа, прикол, прочитала пост Наталі, а й дійсно, вона ж без білих панчох, то дійсно вчителька  z5 z5 z5 z5 z5  d30 d30 d30 d30 d30

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
я думаю якщо би вона була випускниця вона би точно була вдіта так як і ін однокласники ну і її б напевно не поставили першою у стрій :xmm лєнта якась інша ніж в хлопчини того, все таки думаю це вчителька

одним словом цього разу в тої мармулетки невдалий прикол d30

Цитувати
У мене була одна однокласниця яка вже після 9 классу народила, тоді я думала от героїня, круто вона вже мама.... а зараз мені шкода таких людей і їх дітей
і я таку знаю, зараз їй 24 і уже 3є дітей

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Цитувати
і я таку знаю, зараз їй 24 і уже 3є дітей
d107 ну нічого собі :oox Хоч зі мною на збереженні теж лежали двоє жіночок, в одної 6-а дитина у іншої 5-а, а їм було десь в районі 31-32 роки, то теж розказували що першу дитину дуже рано родили...вже не пригадую в скільки :xmm
Ну особисто для мене в шкільному віці вагітніти це вже занадто d16 хоч зара такі випадки на жаль дедалі частішають :(