Автор Тема: Відпочинок в Греції!  (Прочитано 13407 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline linaluchesko

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +260/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нікуся 5,3
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
Re: Відпочинок в Греції!
« Reply #34 : 28 Січень 2014, 02:03:39 »
Ми були з чоловіком в Греції мунyлого літа, дуже сподобалося. Місто Кавала, дуже класне, схоже кліматом на Крим. Хто хоче їхати з дітьми рекомендую. Місто на Егейскому морі. Дуже чисте. Їхали машиной через Угорщину, Румунію, Болгарію. Попереджаю зразу, кордони є, документи перевіряють. Для Угорщини і Греції наявність Шенген візи. З Румунії в Болгарію плили на паромі -ціна здається 7 евро за легкову машину. Інший варіанат ,як перетнути Дунай за 400 км. є міст. Це добре тим хто їде в східну частину Болгарії відпочивати. Обов,язково кyпляйте Вінетки на дорогу(це проїзний квиток для машини, за використання доріг). На кордоні Румунії і Болгарії, нас митник запитав про наявність Вінетки, якої ми не мали, то ледве я з ним договорилася за 2 пляшки грецького вина, щоб не виписував штраф на 700 евро. А крім штафу, ще хотів в чоловіка права забрати, і відіслати в Амбасаду звернення, що порушyвався закон пересування, якась там стаття.... :chitaju
Румунія, це звичайно щось. В ній поєднюється багато речей. Красиві пейзажі Карпат, які там займають величезну площу території країни. Дороги-траси в деяких селах були такі, як в нас. d112 Тільки новігатор поведе не по головній трасі що в Googlemap , кошмар)))
В Болгарії, дuвні знаки дорожні, вони стоят не за кілька метрів, попереджуючи про з,їзд чи поворот, а прямо на повороті, а деколи і за поворотом. d111 Майте на увазі в Болгарії за евро ви нічого не купите, там де ми їхали прuймали тільки леви.  d120 d120 d120
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Juliette111

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #35 : 03 Лютий 2014, 10:43:51 »
і я поділюся вудгуком))були в червні 2013 на о.Крит, летіли літаком зі Львова десь 2.5 години.Готель IBEROSTAR CRETA PANORAMA 4*,дуже хороший готель, територія велика - все чистенько, підстрижено - має 4 своїх пляжі, і багато басейнів.На пляжах дрібненькі камінчики, тому треба мати взуття спеціальне бо ноги колить,а водичка просто супер-такої чистої води я ще не бачила d107, просто прозора, але правда якась дуже солена відчуваєш себе таранькою як виходиш з води))Кухня була різноманітна, їхні оливки і сир фета просто дуже самчні.Були аніматори, всякі гуртки для дітей, вечірня програма, дисскотека, безкоштовний алкоголь (навіть деякі міжнародні напої) Ми також їздили на фабрику, де роблять оливкову олію, там можна було її купити, то я набрала і собі і мамі і сестрі, то навть не рівняється з магазинною..Багато було відпочиваючих з Європи, поляків багато і з маленькими дітьми.Відпочинком задоволена, не чекала такого від Греції, тому поїхала би ще)
отакі камінчики на пляжі
то був шторм в той день

Offline Juliette111

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #36 : 03 Лютий 2014, 10:53:17 »
ще декілька фото

[img][http://cs322330.vk.me/v322330469/27e0/NM5ELInnl_c.jpg/img]
І по ціні нам на 2-х на 10 днів вийшло десь 2400 Є

Offline LUCKY

• Своя Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка 2-03-2011 марко 14-08-2014
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана
« Reply #37 : 04 Лютий 2014, 15:20:13 »
дуже красиво,так аж хочеться вже пошвидше літа  :) d120
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Mary-Dina

• Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марьяна
« Reply #38 : 04 Лютий 2014, 15:42:50 »
Ми були рік тому на Халкідіках, півострів Касандра. Бронювали готель з сніданками і вечерями (задоволені, бо в Греції так як в Болгарії не похарчуєшся в ресторанчиках - дорогувато, хоч і туди ходили). Сам відпочинок сподобався: гарна країна,привітні люди, чисте, прозоро-голубе море, але дорога машиною - виснажлива, десь 26 год їхали d143

Offline LUCKY

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #39 : 04 Лютий 2014, 15:55:55 »
ми б хотіли цього року їхати десь в травні,підкажіть як там з погодою ?Нам багато радять краще в Іспанію,що там нібито тепліше,але я шось хочу в Грецію
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Juliette111

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 04 Лютий 2014, 16:03:17 »
та якщо їхати в кінці травня - то має бути жарко, в них помоєму сезон з початку травня (то ше такої жари не буде, але море прогріється), бо ми були в кінці червня - то спека невиносима в обід d120, просто пересижували а готелі.Я від тої жари тепловий удар получила...так що може навіть і краще в кінці травня, думаю набагато комфортніше))

Offline Juliette111

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 04 Лютий 2014, 16:05:59 »
ось ссилка
на о.Крит найшвидше сезон починається, так що і в травні гарно відпочинете))

Offline LUCKY

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 04 Лютий 2014, 16:10:15 »
дякую,таим так і хочемо,щоб не дуже жарило,бо хочемо з донечкою їхати,але щоб і море було тепле

Offline Juliette111

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #43 : 04 Лютий 2014, 16:14:04 »
для дітей то буде якраз супер щоб не спектися на жарі))але обовязково беріть якесь взуття спец щоб на пляжі ходити, бо там такі "масажні" камінчики))хоча то і там можна купити десь за 6-8євро

Offline Mary-Dina

• Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марьяна
« Reply #44 : 04 Лютий 2014, 16:24:50 »
В мене знайомі літали на о. Крит того року в кінці травня, то казали, що в морі майже не купались - було дуже холодне, хоч температура повітря була за  +30. . . :xmm

Offline LUCKY

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 04 Лютий 2014, 16:31:33 »
от я за це і переживаю,буду ше думати,хоча прочитала що на о.Родосі найтепліше

Offline Женя С.

• Своя Мамка
  • Репутація: +57/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадейчик
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
« Reply #46 : 04 Лютий 2014, 17:07:49 »
також цього року хочемо,якщо вийде, в Грецію. Чоловік того року  був по роботі на о.Кріт - вражень купу привіз і фоток:))тому дуже цікавить, хто був, які моменти по відпочинку? За Іберостар сітку готелів чула досить багато позитивних відгуків, але дуже цікавить, хто був, де пляжі піщані?бо, на скільки знаю, переважає галька, а я не дуже полюбляю..якийсь дискомфорт..від неї..

Offline Juliette111

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 04 Лютий 2014, 17:26:27 »
на піщаних не була,там де галька мені здається вода чистіша))щодо відпочинку-то багато залежить від готелю напевно,щодо харчування - в нас було всяке різне кожен день,3рази їли і ще 2 перекуси типу, бар з досить хорошим алкоголем, згадала: БАГАТО наглих комарів, і якісь свєрчки на пальмах чи шо то, недавали спати з відкритим балконом.10сонячних днів, навіть без хмар.))обовязково купіть оливки і оливкову олію додому, ну іїхні приправи і мило дуже хороші)можна взяти велоипеди напрокат чи машину.І я жалію що ми не поїхали на екскурсію морем о.Санторіні  d143

Offline oks_ana

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #48 : 04 Лютий 2014, 17:34:30 »
ми б хотіли цього року їхати десь в травні,підкажіть як там з погодою ?Нам багато радять краще в Іспанію,що там нібито тепліше,але я шось хочу в Грецію

ми була середина-кінець червня у Греції. То почалося тепло. тиждень до нас були дощі і зимно, у морі ніхто не купався. Ми попали, коли вдень було 30-35 градусів, спектно, але не важко переносити і ще зранку море було прохолодне. Вода максимально нагрівалась десь до 23 гр. Так бодряще. Коліжанка була в Іспанії виліт у неї 8 червня, казала, що зарано, бо море холодне.

Offline oks_ana

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #49 : 04 Лютий 2014, 17:36:21 »
ми були з малою 4 р то дитина не завжди заходила у море, здебільшого, басейн. І пляж піщаний. треба дивитись готель, який поруч пляж. Греція казали наполовину - галька і пісок.

Mum

• Гість
« Reply #50 : 04 Лютий 2014, 22:27:14 »
Викладу мініфотоподорож по Кріту, хоча була там вже давненько, але тоді про діток ще навіть не думалось і могла їхати куди заманеться, а там насправді є на що подивитись.
Ущелина Самарія, дуже симпатична місцина, частина заповідника Білі гори, машиною не проїдеш, тільки піша прогулянка довжиною понад 10-15 км, ущелина дуже глибока і в деяких місцях дуже вузька, десь 3-5 метрів ширини. Колись в ущелині було поселення Самарія, але після того як там зробили національний парк людей звідти відселили.
Йти досить легко, бо коли усюди спека там приємна прохолода.
Цікаво, що прогулянка закінчується в селі Айя Румелі, куди нема автомобільної дороги, звідти тільки паромом до найближчих сіл  :no-no.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Найбільше прісноводне озеро Кріту озеро Курнас, мальовниче, але наші на Чорногорі і Свидовці значно симпатичніші.

Ще в західній частині острова є пляжі з рожевими пісками, Елафонісі  d22.