Автор Тема: Відпочинок в Греції!  (Прочитано 13681 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Mum

• Гість
Re: Відпочинок в Греції!
« Reply #51 : 04 Лютий 2014, 22:31:16 »
А от наступне місце - це просто рай, найбільше враження на мене справило, краса неймовірна  d22. Півострів Грамвуса, бухта Балос. Асфальтованої дороги туди не було, тільки грунтова і дуже довга... mish Але воно варте того. Зрештою туди можна добратись і морем на паромі.
Найкрасивіше море, такі кольори казкові, фото навіть на половину не передасть, але все-таки. Місцевість дика, там ніхто не живе і цим ще привабливіша. Має дуже багату історію, але це вже кому цікаво, той почитає.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

А ще там кози дуже кумедні і наглі  d111.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

А часом навіть "мальовничі"  angel1. Отакі

Для любителів аквапарків і для тих, хто з дітьми, є декілька аквапарків під відкритим небом, з безліччю розваг, розташовані на схилах  d78  d75. Одним словом цілий день пролетить дуже швидко. Деталей не пам'ятаю, спогади лишились лише про шалені гірки  d27.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Mum

• Гість
« Reply #52 : 04 Лютий 2014, 22:33:37 »
Гарні містечка з чудовоми кав'ярнями і тавернами Ханья і Ретімно  :bo.
Вид на місто Ханья.

Порт Ханья.

Ретімно.

А це картинка, яку можна побачити в "нетуристичних" селах, повище в горах, там в тавернах сидять лише чоловіки  d112. Ми сиділи в сусідній, то на нас так поглядали ніби ми інопланетянки  d111

Mum

• Гість
« Reply #53 : 04 Лютий 2014, 22:39:03 »
Острів Санторіні реклами точно не потребує. Добиратись літаком чи паромом з Кріту, ми пливли паромом, досить приємна подорож, тільки багатенько людей на паромі. Порт малесенький, дорога з порту така, що голова крутиться як від щойно випитої самотужки пляшки ігристого вина  :oox  d27.
З мінусів - дуже кусючі ціни і паром, який затримався на 2 чи 3 години (кажуть, що це його така добра традиція), ми вже думали, що залишимось там ночувати на лавочках-столиках  d19.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для сімейного відпочинку краще західна частина острова, вона спокійніша  d78.
А якщо душа бажає нічних клюбів, танців і коктейлів то вам в Малію  d51  d93.

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #54 : 04 Лютий 2014, 22:55:02 »
Випадково натрапила на тему. Ми теж плануємо в Греції відпочивати цього літа, хочемо їхати з дитиною, тому підходить варіант тільки літаком. Мене от цікавить чи відпочинок в Греції в готелі 4+ , скажімо, все включено+переліт буде дорожче, ніж в Туреччині?

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +182/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #55 : 05 Лютий 2014, 00:24:09 »
Наталя, то все залежить від готелів, можна знайти і по такій ж ціні, як в Туреччині
але бажано брати хороший готель, особливо якщо подорож з дітьми
ми були в IMPERIAL BELVEDERE 4+ біля Іракліону, дуже потужний готельний комплекс з величезною територією, красивенним ландшафтом, з боків гори, 4 великих басейни, 1 з них олімпійський з глибиною 3 метри здається, а може й більше...
готель в місті, що для мене було пріорітетним у виборі, є куди ввечері вийти погуляти - магазини, кафешки ітд,  готелі на відшибі зразу відкидаю, люблю цивілізацію  d30
на території є навіть міні зоопарк, там ослики, козлики, черепашки і ще якісь пташки, діти завжди по дорозі на пляж зупинялись і роздивлялись
харчування дуже хороше, до "турецького" навіть не рівняється, морепродукти щодня - краби, кальмари, восьминоги...
для дітей - раааййй, морозиво безлімітно цілий день, піца, попкорн ітд...
басейн дитячий красота

пляж - пісочок, вода чистесенька
пляж дуже облаштований і дуже красивий, наш готель відносився до пляжу "Стар біч", він вважається найкращим на острові, на пляжі прогулочні доріжки, басейни, гірки, інфраструктура дуже потужна
фото темні, бо фотала ввечері, але красу розгледіти можна  d9
на дату на дивимось, бо вона не настроїна
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

басейни на території пляжу
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

а то мій біґ бразе повертався з пляжу і замітив як "студентки из Германии" красиво построїлись  z5
не міг не запєчатлєть  z5
Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #56 : 05 Лютий 2014, 08:23:17 »
Олька і скільки вам обійшовся відпочинок в цьому готелі?

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #57 : 05 Лютий 2014, 08:57:47 »
Наталь, вже і не згадаю так щоб "до копійки", десь в районі 4200-4400 євро на 14 днів, але це вже зі всім (доки, візи, переліт, проживання, харчування ітд)
нас було 3 дорослих і 2 дітей, менша моя мала на той час 1,5 роки, то за неї я заплатила тільки 50Є, тобто десь по 1 тис.євро на чоловіка вийшло
Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #58 : 05 Лютий 2014, 09:16:14 »
А за дитину після 3 років як платиться 50% чи повна вартість? Я от думаю чи можна в 2500є вкластися на 10 днів?
І ще скажи, ти замовояла все в турагенстві?

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #59 : 05 Лютий 2014, 09:25:33 »
я думаю, що можна в 2500 на 10 днів вкластись, за дитину там, звичайно, рахується менше, я просто вже не памятаю скільки за кожного платилось, тільки памятаю, що до 2-х років там тільки 50Є, тому так приблизно написала
так, ми вже 6 років берем в одному агенстві, то наші знайомі, тому ні за що не переживаємо і мені так легше, бо їздити самій то все оформляти не маю ні часу ні бжання

Mum

• Гість
« Reply #60 : 05 Лютий 2014, 10:40:06 »
З готелем і цінами можна на booking.com визначитись, по реальним відгукам, а замовляти вже де зручніше  :xmm
А стосовно знижок для дітей, то залежить від готелю. Мені минулого року пропонували гарячий тур, тільки для дорослих було б супер по ціні, але виявилось, що для дітей аналогічна ціна, то вже й не так вигідно  d12

Offline Аня2009

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #61 : 18 Липень 2014, 23:49:36 »
цього року ніхто не збирається в грецію?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline neonila

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 7 років і 3 роки
« Reply #62 : 20 Липень 2014, 10:59:50 »
Ми вже були . Приїхали 30 червня.

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +153/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #63 : 20 Липень 2014, 11:16:59 »
поділіться враженнями,готелем,їжею :xmm

Offline Podolyanochka

• Чим тихіше сидить дитина, тим страшніше заходити в кімнату.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +46/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #64 : 20 Липень 2014, 12:06:05 »
Я тут відмічуся щоб слідкувати за темою, бо дуже люблю цю країну і туди можна їздити все життя відпочивати, там не тільки континентальна частина велика а й величезна кількість островів, є що досліджувати, і за одне скажу що ми були тільки на Криті і цей відпочинок був чи не найкращий, не дивлячись на те що з готелем нам не повезло.

Offline neonila

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 7 років і 3 роки
« Reply #65 : 20 Липень 2014, 16:35:43 »
Греція сподобалась дуже. Ми були в Платамоні, біля Катеріні (Фракія і Македонія) і в Агіос Іоаніс (район Піліо). Дорожче , ніж Болгарія, але море краще. По-перше, величезне узбережжя і немає такого скупчення туристів. В нас дитина 2,5 роки, тому звичайно це вносить свої корективи у відпочинок. Їхали автомобілем. З ночівлею по дорозі. Вечеря на 3-х осіб в таверні без спиртного - 30Є. Знімали не готель, а апартаменти -45Є зі сніданком, де немає території, але на березі моря та без сніданку 40Є - 200 м від моря, гарна територія, альтанки, барбекю. З 1 липня ціни дорожчі. греки в курортних містах розмовляють англійською, порозумітися можна

Offline Podolyanochka

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #66 : 23 Липень 2014, 15:08:44 »
Закину трохи фоток, а то щось така "ностальджі" найшла.
Зх. узбережжя Криту, селище Георгополіс. Широкий піщаний пляж і улюблені (не знаю з чого) парасольки. Під ними значно прохолодніше ніж під тканинними.

місцеві таверни

Гугл перекладач - ним і греки користуються))
озеро Курнас.

Offline Podolyanochka

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #67 : 23 Липень 2014, 15:27:24 »
Хай вей ту хел. Жартую))

Лівійське море (здається  d143), пд. Криту. Ми і в ньому скупалися

Грецьке весілля у ... у каньйоні( не памятаю, тре чоловіка питати, в нього гарна пам"ять)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]