Автор Тема: Кодування ожиріння!  (Прочитано 7043 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ООлеська

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +75/-0
  • Життя минає навіки без всякої надії на повернення.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ю 10 С7
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
Re: Кодування ожиріння!
« Reply #34 : 28 Квітень 2013, 11:59:43 »
Цитувати
а якщо не хотіти прикласти зусилля, то і кодування не допоможе
знаю по собі , захотіла скинути 20 кг після родів за літо і скинула, ніякого кодування і голодування, просто правельна система, зараз би ще не мішало скинути з 15 та я не маю бажання, гниль якась напала :oox :oox :oox
Те, чого немає, завжди здається кращим за те, що в тебе є. В цьому полягає романтика й ідіотизм людського життя.
Еріх Марія Ремарк
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline багатодітна мама

• Активна Мамка
  • Репутація: +101/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко-4роки,5місяці,Андрійко і Наталочка-1рік,4місяців.
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #35 : 28 Квітень 2013, 12:10:50 »
Цитувати
а якщо не хотіти прикласти зусилля, то і кодування не допоможе
знаю по собі , захотіла скинути 20 кг після родів за літо і скинула, ніякого кодування і голодування, просто правельна система, зараз би ще не мішало скинути з 15 та я не маю бажання, гниль якась напала :oox :oox :oox
Ви модчинка! :flvРідко кому вдається взяти себе в руки,і похудати! z4А якщо не секрет,то скільки кілограмів ви набрали за вагітність! :xmm
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #36 : 28 Квітень 2013, 12:47:59 »
Цитувати
Дуже гарно ти зараз виглядаєшь, але я не бачила тебе коли ти була повненькою. А як ти худаєшь? Тільки на системі?
Ой дякую  d100Після Ігорка сиділа на гречаній дієті то дуже схудла, а після неї не накинулась на їду а просто перейшла на дієтчне харчування, просто тоді ще не знала що таке система.А після Софії Система - 60 мій вірний друг, вона і допомогла  :)
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ООлеська

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #37 : 07 Травень 2013, 22:17:08 »
Цитувати
А якщо не секрет,то скільки кілограмів ви набрали за вагітність!
не секрет 45 кг це мега вага чуть з роддома не вигнали та куди їм було діватися я родила вже :oox :oox :oox :oox
Те, чого немає, завжди здається кращим за те, що в тебе є. В цьому полягає романтика й ідіотизм людського життя.
Еріх Марія Ремарк

Offline багатодітна мама

• Активна Мамка
  • Репутація: +101/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко-4роки,5місяці,Андрійко і Наталочка-1рік,4місяців.
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #38 : 07 Травень 2013, 22:34:03 »
ООлеська,в мене не має слів d107!Ви взагалі тоді МЕГА МОЛОДЕЦЬ!

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #39 : 07 Травень 2013, 22:50:54 »
Цитувати
не секрет 45 кг це мега вага чуть з роддома не вигнали та куди їм було діватися я родила вже
а я думала що більш ніж я вже ніхто не набирав...в роддомі теж всі яйкали коли чули про 24кг)) Ну ви просто молодець що взяли себе в руки і втратили лішні кг d124 Це ще один доказ що все в наших руках і не потрібно ніякого кодування z4

Offline ООлеська

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 08 Травень 2013, 00:39:37 »
Цитувати
Ну ви просто молодець що взяли себе в руки і втратили лішні кг  Це ще один доказ що все в наших руках і не потрібно ніякого кодування
дякую, та мені ще треба скинути та кудись моя сила волі пішла спатоньки, так усе в наших руках, та зараз мої руки чимось іншим зайняті, та я вже стала на ту дорогу d53 d53 d53
Еріх Марія Ремарк

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #41 : 08 Травень 2013, 00:48:23 »
Цитувати
..в роддомі теж всі яйкали коли чули про 24кг))
та чого! Я сама 26 набрала! Ы багато народу знаю в таких самих межах набирали!

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
« Reply #42 : 08 Травень 2013, 15:08:27 »
дівчата, а я щось ніяк не може зрозуміти як це можна набрати 45 кг? Тобто це що були такі періоди, що по пару кг в день чи як? d104тобто як так швидко за 9 місяців можна збільшити вагу, в мому розумінні навіть якщо дуже багато їсти,  то неможливо итак швидко набирати вагу чи це якось зумовлено гормональтними змінами?
   Я з першою вагітністю набрала 10 кг  ( з 53-54 до 63-64), з другою трошки більше, але вже стартова вага і більше була :), але вже реально було важче, саме думаю і від ваги також, а як же ж хто набирає так юбагато, то вагітність, напевно, тго дуже важко d16

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #43 : 08 Травень 2013, 16:02:27 »
Цитувати
дівчата, а я щось ніяк не може зрозуміти як це можна набрати 45 кг? Тобто це що були такі періоди, що по пару кг в день чи як? тобто як так швидко за 9 місяців можна збільшити вагу, в мому розумінні навіть якщо дуже багато їсти,  то неможливо итак швидко набирати вагу чи це якось зумовлено гормональтними змінами?
Гавля так під час вагітності коли такими темапами вага набираєтся, то зумовлено затримкою рідини. Ось ти кажешь, що за вагітність 10 кг набрала, а я тільки за день пологів 12 кг скинула! - бо вога зайва вийшла і ще 5 кг дуже шкидко пішли за тиждень після пологів. Звичайно що і жира багато коли набираєшь 20-40 кг, але жира там ну мкксимум 15 кг чистих (що набрати за 9 міс можливо і не будучи вагітною), а все решта то затримуєтся жид\кість.
Доречі мені не було фізично важко і з 26 кг  d104 

Offline ООлеська

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #44 : 15 Травень 2013, 23:30:51 »
я гіпертонік могла за тиждень 2 кг набрати , набряки жахливі d16 d16 перед родами стрімко просто на рівному місці від кожного глотка води напевно набирала, ось і результат а плюс нестримне бажання щось жувати, з другою вагітністю не пила не їла і набрала 15 кг , і чого.......мала родилася така маленька 3100 , при першій дитині 4200...от і закодуй мене d27 d27 d27
Еріх Марія Ремарк

Offline Natalo4ka-vit

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-1
  • Самый большой подарок от БОГА - это наши дети!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #45 : 16 Травень 2013, 00:16:07 »
Цитувати
а що незрозумілого? це дуже гарний заробіток на людях, які не мають сили волі та чекають "чарівного пендєля", якій вирішить всі проблеми..
це про мене. я під час вагітності майже не набрала нічого, а от рік після родів .................... коли пішла в декрет...... почалась жара. тепер я стараюсь їсти по мінімуму вже другий рік, але все марно. не худшаю ні на кг. мені вже соромно буде в купалник одягтись (72кг ). цікаво а скілки це коштує.
Замуж надо выходить по-молодости, по-глупости, по большой любви или по залёту. Потому что повзрослеешь, поумнеешь и поймёшь, что идеальных людей нет, а не идеальный тебе не нужен.

Offline С.О.

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Оля, Ярослав, Микола
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #46 : 17 Травень 2013, 23:33:35 »
Я кодувалась від ожиріння у 2004році. Тоді моя вага була 75кг. Через рік я скинула 17кг. До початку 2007року вага залишалась без змін. Потім була вагітність, за яку я набрала 30!кг, тому що почала їсти і заборонені продукти, і не могла навіть контролювати кількість калорій. Я би не радила нікому кодуватись, бо після цього треба дотримуватись встановлених норм харчування, згідно яких на 3місяці потрібно повністю виключити ряд продуктів (хліб, цукор, рис і багато інших), а потім вживати їх в малих кількостях. Крім того, обовязково мають бути 1-2рази в тиждень розгрузочні дні(кефірні, яблучні, овочеві). Поки діє "код" - легко, потім - важко.
Щоб слідкувати за кількістю калорій і харчуватись правильно не обов'язково кодуватись, просто поставити ціль і слідувати їй. Доречі, мені подобається "Система мінус 60" Катерини Мириманової. Я за 2місяці схудла на 8кг

Offline MoniK

• найщасливіша дружина та мамуся!
  • Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
  • Зародження життя-це безцінний дар небес!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #47 : 17 Травень 2013, 23:42:15 »
Цитувати
Поки діє "код" - легко, потім - важко.
так, так це правда, моя мама раніше хотіла теж піти на це кодування, слава Богу її вчасно відмовили від цієї процедури. Вона просто звернулась до якогось хорошого дієтолога і їй розробили певну програму, там навіть більше вона була спрямована на правильне та здорове харчування,але вагу вона теж втратила, втрачала повільно але 10кг пішло...зараз теж намагається дотримуватись його щоб не набрати і самопочуття помітно покращилось :)

З чого починається Щастя?
З смужок на тесті твоєму,
З УЗД що сердечко покаже,
З того, що тепер ви вдвох... :)

Offline Lilysin*ka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +309/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик та Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #48 : 06 Червень 2013, 09:41:46 »
А я б точно кодувалася б,якби в мене вага була дуже велика.Наприклад,якби потрібно було скинути 30 кг.Бо в мене є психологічна залежність від їжі..Я заїдаю горе і радість.Не вмію зупинятися..Наїдаюся до жахливих болей в животі!!!Не вмію зупинитися...
Худну важко..Вже 3 місяці хожу на фітнес,після нього і в більшості днів після 6 не їм,але ще не скинула нічого..Ну там кг можливо...е
В мене такий організм,що я мушу їсти шлише овочі та фрукти,щоб схуднути..А я люблю м'ясце з картопелькою..Крім того хліб я не їм вже роками.Рідко сірий.Макарони їм раз в пів року...
Але кодуватися все ж не піду,бо мені скинути треба 10кг..Надіюсь і без кодування справлюсь..

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #49 : 06 Червень 2013, 11:10:59 »
Ой, Ліля, давай разом худнути, бо я теж хочу 10кг і теж не можу скинути  d104, в піст їла тільи овочи -фрукти , навіть хліда не їла і скинула тільки 2 кг.  :( На кодування теж не пішла би.

Offline Lilysin*ka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +309/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик та Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #50 : 09 Червень 2013, 13:09:39 »
Давай!!!!Треба правда дієту підібрати...І сили волі багато! d53