Автор Тема: Дитина, машина і велике горе.  (Прочитано 6112 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ПанакотаАвтор темы

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Дитина, машина і велике горе.
« : 22 Квітень 2013, 15:30:17 »
Тільки що прочитала цю статтю і не можу прийти в себе. Абсолютно неоднозначне ставлення і я не знаю як до цього відноситись, але в Россії минулого року була вже пара таких випадків. Так як автокрісло і незалежна мама-водій стають в нас поширеним явищем, я думаю, що за пару років ці трагедії не оминуть і нашу країну. Не пошкодуйте часу перечитайте статтю  d24

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
Re: Дитина, машина і велике горе.
« Reply #1 : 22 Квітень 2013, 15:40:06 »
Іванка,мені мама про такі історії вже давно розповідала.В Італії це вже не поодинокі випадки.А в нас чомусь прийнято залишати дітей в автомобілі в автокріслі і йти за продуктами чи в кафе,а поряд в машині залишати включений телефон чи радіоняню. d107
Вибачте,але я такого не розумію.Ми дитину ніколи в машині саму не залишали,а багато моїх знайомих дивуються,ну що тут такого d111,це ж ненадовго і так зручно

Offline O.LKA

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +278/-1
  • Слава Героям !!!! Герої не вмирають ...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артурчик, 02.03.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #2 : 22 Квітень 2013, 15:43:16 »
Іванка, я почала читати і ......... не можу ............ не можу.......... нема слів..........

Цитувати
А в нас чомусь прийнято залишати дітей в автомобілі в автокріслі і йти за продуктами чи в кафе,а поряд в машині залишати включений телефон чи радіоняню.

Господи, та хто ж таке робить, у мене навіть думки ніколи такої не було  d107 якісь ідіоти  d110, вибачте за слово, може це ваші знайомі, але іншого слова підібрати не можу і аргументів за це ніяких не прийму

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #3 : 22 Квітень 2013, 15:45:30 »
Цитувати
вибачте за слово, може це ваші знайомі, але іншого слова підібрати не можу і аргументів за це ніяких не прийму
Оля,та то немає чого перепрошувати.Я їм наводила реальні приклади,мені мама за минуле літо тільки про 2 такі випадки розказала.Але в українців поки грім не гряне,то ніхто і зважати на таке не буде.

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +876/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #4 : 22 Квітень 2013, 15:47:15 »
Важко читати,ми як мами ,думаю через одну плачемо, але таке треба читати і проговорювати,дуже шкода тих діток, така люта смерть ..  d35
І якось мені аж не віриться,що таке стається кругом, як то життя людей заганяє,що і не пам*ятають що робиться.
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Катріна

• Своя Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #5 : 22 Квітень 2013, 15:51:25 »
Просто жах... от там правильно в коментарях написали- статтю треба було назвати "Оправдания зла"... аж серце зжалось від страху...
Таку смерть ворогу не побажаєш, а від своїх батьків тим більше(((

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +386/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #6 : 22 Квітень 2013, 15:56:11 »
можна забути телефон в машині, можна забути кючі в замку, можна забути все, що завгодно, але тільки не дитину!!!!!!

нажаль це реалії нашого життя, ми завжди кудись спішимо і  щось не встигаємо зробити, забуваючи про найголовніше, що у нас є!!!!!!

а потім по ночах гойдають подушку, замість дитини і проходять курси лікування в психлікарнях!!!!!!
набагато простіше зупинитися і просто задуматися, що найголовніше в цьому житті!!!

тільки бідних дітей це, нажаль, не поверне   d107
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +386/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
« Reply #7 : 22 Квітень 2013, 16:04:00 »
Цитувати
як то життя людей заганяє,що і не пам*ятають що робиться.

то не життя заганяє, а ми самі себе заганяємо.....це вже 100%
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Катріна

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 22 Квітень 2013, 16:05:41 »
Ну дійсно можна все забути... але як дитину???? ну я чесно кажучи шокована..причому якшо її везеш у садок, то ж вона не спить... а сидить там говорить, рухається....

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #9 : 22 Квітень 2013, 16:14:03 »
Я не можу це дочитати...
Жах. Я не розумію цього взагалі. Як можна лишити дитину чи забути в машині?!!! Я просто не розумію!

Offline Катріна

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #10 : 22 Квітень 2013, 16:19:03 »
В машинах должны быть установлены сенсоры, чтобы предотвратить подобное.
Які нафік сенсори???? ви здуріли люди??? може їм тоді на дітей якісь пікалки ставити чи вмонтовувати якісь чіпи.шоб нагадувати шо у вас є там дитина???? Мене зло бере читаючи як люди вміють собі виправдання знайти!

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #11 : 22 Квітень 2013, 16:20:28 »
Цитувати
Вибачте,але я такого не розумію.Ми дитину ніколи в машині саму не залишали,а багато моїх знайомих дивуються,ну що тут такого ,це ж ненадовго і так зручно
Оля, так справа то в тому, що то реально не навмисно (тобто в статті вказано, що багато випадків реально недбалого ставлення до дітей, коли батьки залишали дитину свідомо, типу, на пару хвилин, а одна мамочка використовивала машину як безкоштовні яслі для дитини - але таких батьків за смерть дитини судили і дуже строго)! А це реально рокові випадковості, бо вказані батьки були впевнені, що дитину відвезли в садок чи до няні! Дуже гарно проаналізовано те, що дуже багато факторів зіграло - недосип, багато справ, розмови по телефону, однакові щоденні дії, тобто коли ізо дня в день ти робишь однин і той самий алгоритм , то він доходить до автоматизму і при великій зайнятості, недосипу і т.д. просто напросто мозок автоматично зараховує дію як виконану, бо алгоритм один і той самий. Ну ось я к про того чоловіка який думав, що відвіз дитину до садка, вона погибаючи металась по автокріслу і тричі в машині вмикалась сигналізація!!!!, а він виглядував у вікно і вимикав її, бо бачив, що на парковці нікого немає крім нього! Тобто чоловік був на 300% впевнений , що дитини там не можу бути!
Для нас це звичайно дикість, бо в нас майже ні в кого немає того автоматизму, що мама малу дитину (справа ж в дітях до року, яки маленьки, повернуті  обличчям до заду - ті самі перші автокрісла люлечки) кожного ранку сама в машині відвозить до няні чи в садок (в штатах декрет складає 3 міс, а потім вже садок чи няня), але  ж мама все рівно не виспана, ще і працююча, ще і одна і та сама дія щоденно. Я не знаю. Мені здаєтся, що від такого не застрахований жоден.

Звичайно що справа не в тих випадків коли дитину залишають навмисно!, бо згадую як писала Снейквайф, що вона не залишає дітей дома навіть на 10 хв не тому, що в них невпевнена, а тому, що просто боїтся, що за ці 10 хв на вулиці щось може статись з нею , якась випадковість, а діти одні в хаті!

Цитувати
статтю треба було назвати "Оправдания зла"...
алеж погодьтесь, що ніяка тюрьма не йде в порівняння з муками самих батьків! мені здаєтся стаття то взагалі не про це! вона про те, що треба щось робити з тима автокріслами, щоб вони реагували на залишену в них дитину! Щоб був саме вбудуваний механізм, бо правильно там написано, що окремий прилад не одна людина не купить, бо кожна нормальна людина впевнена, що з ним такого не може статись.

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #12 : 22 Квітень 2013, 16:20:31 »
Я ще не розумію людей,коли розказуєш їм про такі випадки,пояснюєш,що не можна такого робити,а вони у себе виправдовують щось типу "ми ненадовго","ми машину не на сонці поставили" і т.д. і т.п.

Offline Катріна

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 22 Квітень 2013, 16:25:37 »
Панакота напевно ти права, але якесь таке обурення в мене це викликає...  я б сказала,що це напевно і є проблемою великих міст- життя насичене постійними стресами, втомленість хронічна...

Online Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #14 : 22 Квітень 2013, 16:27:02 »
І я не розумію як можна лишити чи забути дитину в машині??? d107 В голові таке не вкладається, в мене навіть думки такої ніколи не виниало, щоб дитину саму лишити, незалежно від віку і від часу, на який я відлучаюся, навіть якщо мені треба на хвилинку з машини вийти, я дитину беру з собою.

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #15 : 22 Квітень 2013, 16:30:06 »
Цитувати
ну я чесно кажучи шокована..причому якшо її везеш у садок, то ж вона не спить... а сидить там говорить, рухається....
Катріна! то дітки яким ще року немає!!!!!! І по правилах вони повині їздити повернуті проти руху! Розумієшь? ТИ д почитай з ким таки випадки? Тож не якісь наркоші, то реально нормальні люди - солдат, медсестра, педіатр, професор, працівник НАСА! Все просто трагічно накладуєтся, типу, як  з тою жінкою невиспана бо гляділа дітей подруги, дитина перед поїздкою заплакана , бо мала трохи простуду і капризувала, тому і заснула в машині, тобто в той час як раз навпаки дитина в неї ніколи не спить і вона привикла, що дитину чути в машині.

Я взагалі не думала про випровдання чи ні для таких людей, вони наказані самим випадком так, що більшисть думають про самогубство. Стаття  ж не про це! В нас наприклад багато випадків, коли дітки обпікаются, зтягуючи які окріп  з плити, то звичайно що батьки винні , що недогледели!!! але ж всі ми розуміємо, що це випадковість прикра, бо ми не можумо бути на 100 % думками біля плити на протязі 4 годин в день, коли в нас там суп чи чай кипить!

Offline Liloo

• Своя Мамка
  • Репутація: +211/-0
  • happymommy:)
    • Награды
« Reply #16 : 22 Квітень 2013, 16:40:49 »
ужас.. як можна жити після таких випадків...