Автор Тема: Дитина, машина і велике горе.  (Прочитано 5685 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Оля marmyljadka

• Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +247/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Соломійка 02.07.12.
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Re: Дитина, машина і велике горе.
« Reply #51 : 23 Квітень 2013, 08:10:26 »
це просто жах... горе батькам що так нехтують своїми дітьми
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

ЖІНКИ, МАТЕРІ!!!!! МОЛИМОСЯ ЗА НАШИХ ЧОЛОВІКІВ, БРАТІВ, БАТЬКІВ!!!!!! ЦЕ ЗАРАЗ ЇМ ДУЖЕ ПОТРІБНО!!!!!!

Offline lilineth

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія, 3.02.2011; Вероніка, 19.08.2017
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #52 : 23 Квітень 2013, 10:16:00 »
Цитувати
горе батькам що так нехтують своїми дітьми
Я не думаю що батьки нехтували своїми дітьми  d112
Наприклад у мене часто таке буває, що я йду з дому і через деякий час я абсолютно не можу згадати чи я закрила двері на ключ чи ні d104 тому що ця дія доведена до автоматизму d112

я не виправдовую поступок цих людей, але й не засуджую d47

Offline Solomka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Соломія
« Reply #53 : 23 Квітень 2013, 10:48:46 »
Я не вмію водити машину, і до року ми не мали машини, то малу тримала на колінах, коли їхали в якісь машині... тепер чоловік везе малу в садік, вона завжди пристібнута до крісла. Їй 2,7 і цілу дорогу вона говорить... її неможливо забути  d112
я от сиджу і думаю, діти, особливо до року дуже люблять спати в машині. Моя педіатр навіть казала, що є батьки коли в дитини сильні коліки, не може спати вночі беруть її в машину і їздять колами, щоб дитинка заснула :xmm
Звичайно не виправдовую батьків, які забули дітей в машині, мені їх шкода, бо життя і власна совість їх покарають в міліон раз сильніше!!!!
Ми зовсім інші люди ніж американці, я особисто певно не змогла б їхати в машині сама з кількамісячною дитиною. І фактично в нас малий відсоток тих жінок, хто це може собі це дозволити як з фінансової точки зору (треба 2 машини), так і з психологічної (мама завжди перевіряє де її дитина і що вона робить, думаю не одна із нас хоча б раз в день дзвонить в садік).
Але реально ми всі прагнемо до кращого життя, всі дивимось на Європу. А Іванка, цією статтею, на мій погляд, просто хоче нам вказати ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, намотайте на вус, щоб у вашому житті цього ніколи не сталося, поставте собі пунктик в голову, який буде на рівні тих
Цитувати
базальные ганглии – помощник-автопилот.
.

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #54 : 23 Квітень 2013, 11:00:36 »
Цитувати
я думаю, що тоді треба засудити і стрелезіувати всі наши села, бо діти там у віці півроку залишають на старшого неповнолітнього брата, а діти в 2 роки самі гуляють на дворі.
Точно!
а я б реально і привселюдно, як водій, фізично карала "люблячих" матусь, які з-за припаркованих машин каляскою з дитиною зупиняють машини на переході. Не допускаю собі варіанту не пропустити пішохода навіть в неположеному місці, але реально ситуацій на дорозі море, а матусь, що спершу самі цю ситуацію оцінюють, а потім везуть дитя одиниці. Просто зверніть увагу і ви в цьому переконаєтесь. То що? Вони свідомо ризикують дитиною? Не думаю. Але як мама-водій і мама-пішохід я буваю в шоці від нашої безпечності. Саме нашої, а не чиєїсь там, бо не впевнена що я і мої діти 100 % застраховані від будь-чого.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #55 : 23 Квітень 2013, 11:12:17 »
А я маю права і воджу машину, але дитину сама ніколи в машині не повезу. Тобто варіант я і дитина в машині - це на грані фантастики.
Цитувати
а я б реально і привселюдно, як водій, фізично карала "люблячих" матусь, які з-за припаркованих машин каляскою з дитиною зупиняють машини на переході.
Я щодня це явище спостерігаю, тому сама ніколи так не робила. Спочатку сама виходила і перевіряла чи не їде машина, а вже тоді колясочку вивозила

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #56 : 23 Квітень 2013, 11:24:47 »
Цитувати
А я маю права і воджу машину, але дитину сама ніколи в машині не повезу. Тобто варіант я і дитина в машині - це на грані фантастики.
Я практично весь час їжджу сама з дитиною, не бачу в цьому нічого небезпечного, порівняно якщо їхати ще з кимось, але в жодному разі не лишаю дитину саму в машині d128

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #57 : 23 Квітень 2013, 11:29:14 »
Цитувати
Я практично весь час їжджу сама з дитиною, не бачу в цьому нічого небезпечного, порівняно якщо їхати ще з кимось,
Я не впевнена в собі як у водії, тому не ризикую. От і все

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Оля marmyljadka

• Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +247/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Соломійка 02.07.12.
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #58 : 23 Квітень 2013, 11:52:10 »
і я практично завжди сама їжджу з доцею сама, за рулем, а що ж робити, шофера не маєм, але щоб лишити її саму навіть уявити не можу. Так, інколи треба багато речей поносити, а вона заснула в автокріслі, то відкрию дверку навстіж (ще й погуляє за одно), а сама тим часом все вигружу і поношу, а тоді, вже сижу і чекаю коли проснеться - забираю і її

ЖІНКИ, МАТЕРІ!!!!! МОЛИМОСЯ ЗА НАШИХ ЧОЛОВІКІВ, БРАТІВ, БАТЬКІВ!!!!!! ЦЕ ЗАРАЗ ЇМ ДУЖЕ ПОТРІБНО!!!!!!

Offline natik_

• Своя Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик - 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #59 : 23 Квітень 2013, 12:50:05 »
Поки дочитувала цю статтю до кінця, то вже бачила, що коментів тут трохи мамусі позалишали... і навіть не сумнівалась, що більшість з них буде такими. Багато хто тут своє обурення викладав навіть статті не дочитуючи d104. Саме у випадках таких трагічних не можу зразу ляпнути, що засуджую цих батьків, що вони скоти, дибіли і т.д. . Не можна одразу висновки такі робити. Мені їх щиро жаль :(. І я повністю сторонник тої думки що Панакота та Кокосик. 
Про батьків, які свідомо залишають діток у машині, про що теж тут говорилось, то інша тема.
url=http://www.malecha.org.ua][/url]

Offline Наталі-наталі

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +486/-0
    • ПРОСТО ПОСУД
    • Награды
« Reply #60 : 24 Квітень 2013, 23:25:27 »
Я не дочитала статтю до кінця,бо відразу оохопив мене жах і почала боліти голова d16.Звичайно,тут є вина батьків,але мені ї
х більше шкода,а ще більше шкода діток.Але від цього не застрахований ніхто.Просто,справді у нас це явище не поширене
Цитувати
Я особисто жодного разу крісло навіть найперше не ставила спинкою вперед, завжди лицем дитини вперед, можливо і не правильно, але так я завжди бачила чи дитина спить чи їй не жарко і не червона під час руху .Але в нас і не так строго з цим як в Америці
Аналогічно!Хоча крісло повернуте передом не фіксується так міцно,як повинно бути,для  мене це набагато кращий варіант,ніж коли воно повернуто задом і я не бачу своєї дитини.А от мої знайомі вийшли із ситуації по іншому-прикріпили ще одне зеркало біля заднього вікна з боку дитини,щоб мали змогу її бачити,це також як варіант

Offline fragile

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Надія
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #61 : 25 Квітень 2013, 09:16:23 »
Вчора в ТСН був сюжет, 2-річна дитинка спала в авто (батьки виїхали на поле саджати кортоплю), чомусь авто загорілось, поки батьки побачили і кинулись рятувати, дитинка дуже сильно обгоріла (95%). Так що і в нас трагедії трапляються, але осуджувати тут нікого не можна, от що, потрібно було у дитинку вдома залишити саму? чи на сиру землю покласти спати? чи  не саджати ту картоплю? Такі батьки покарані на все життя і їхня совість ніколи не заспокоїться, це набагато гірше, ніж будь-яка тюрма, вже мабуть краще відсидіти, якщо б той камінь з душі впав, але він ніколи не впаде, тому потрібно бути уважним, стараись передбачати, не залишати, але хіба ж від усього вбережешся? інколи ситуації бувають такі, що ніякий сценарист в жодному фільмі жахів не придумає, чи просто збіг (як про сир в статті, коли всі "пазли складуться", тому тут навіть з найобачнішими батьками може відбутись будь-що, але, як кажуть, береженого Бог береже. Не думаю, що тут хтось наплювательси відноситься до своїх дітей, яких так нелегко виносити, народити, доглядати... але не все в наших силах і ми, батьки, не роботи, і дитину не запрограмуєш. Таке життя...

Offline Туся

• Своя Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка, Арсен, Влада
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #62 : 25 Квітень 2013, 12:46:46 »
Віра, повністю з Вами згідна! Якби ми знали де "впадем", то собі б постелили. Я навіть згадую як ми в шкільному віці, поки батьки на роботі чи на городі по деревах лазали, і по ярах ходили.... то що говорити про маленьких діток. Я от істи варю на кухні, а дітки граються в хаті, і я постійно над ними стояти не можу, то в мене малий вилазив на стіл, а потім на комод ( це при тому, що я що 5 хв заходу в кімнату дивитись, що вони роблять), а якби впав не дай Боже? То получється, що я погана мама, що не додивилась?     Та мені навіть цікаво, чи є така дитина, яка б з ліжка до року не впала, це навіть при тому, що мама в тій самій кімнаті знаходилась. 
Правда, батьків мені дуже жаль, як з таким дальше жити я собі навіть не уявляю. Я як з ліжка дитина впала місця собі не знаходила, почувалась винною, що не догледіла, а тут таке...

Offline NataZZZ

• Активна Мамка
  • Репутація: +34/-0
  • 0985093112
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, 7
« Reply #63 : 30 Жовтень 2013, 12:12:31 »
Цитувати
Якби ми знали де "впадем", то собі б постелили
Цілком згідна з цим. Навряд чи якась мама свідомо би довела своїх дітей до такого. На жаль, темп життя інколи притуплює нашу свідомість, вже потім аналізуєш певні обставини і розумієш, що робила дурницю, а в той момент як "заорало".