Автор Тема: Денний макіяж  (Прочитано 12885 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline КукусяАвтор темы

• Найщасливіша мамуся...
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Денний макіяж
« : 22 Квітень 2010, 16:35:28 »
      Яким він повинен бути? У першу чергу простим і природним, але не обов'язково блідим. Адже не існує правил без виключень, і якщо вам, наприклад, ідуть яскраво нафарбовані очі й червона помада, то, можливо, це й буде для вас найкращий  варіант денного макіяжу.

Якісний денний макіяж повинен бути нанесений з особливою старанністю й акуратністю, оскільки яскраве денне світло робить помітними найменші його недоліки. Тональна основа не повинна відрізнятися від природного кольору вашої шкіри. Особливо стежите за тим, щоб не було помітно границі між кольором особи й шиї. Тіні й рум'яна також повинні бути ретельно розтушовані й не мати різких переходів.

Завжди важливо враховувати й те, куди ви збираєтеся піти. Якщо ви йдете в магазин або по інших повсякденних справах, вам підійде скромний і непомітний макіяж. Але якщо ви збираєтеся в гості або на побачення, ви, безумовно, можете нафарбуватися яскравіше.

Offline КукусяАвтор темы

• Найщасливіша мамуся...
  • Свідома Мамка
    • Награды
Re: Денний макіяж
« Reply #1 : 22 Квітень 2010, 16:43:33 »
Отже, я пропоную вам ось такий денний макіяж:

1)Починаємо макіяж з очищення обличчя косметичним молочком або тоніком.

2)Після нанесення зволожуючого крему наносимо тональну основу.
Тональний крем повинен збігатися з кольором шкіри або відрізнятися від нього не більше ніж на один відтінок. В іншому випадку замість вирівнювання кольору обличчя ви отримаєте нерівномірно розташовані плями або, ще гірше, неприродну маску.

3)Світлий коректор наносимо кісточкою під очі і обов'язково розтушовуємо. Колір коректора краще вибирати на тон світліше, ніж тональна основа, це дозволить зробити непомітними дрібні дефекти.

4)Легкими рухами наносимо прозору пудру - вона дозволить зафіксувати макіяж, роблячи шкіру рівною і шовковистою.
Для цієї процедури краще підібрати кісточку з вовни білки . Такою кісточкою зручно опрацьовувати складні місця:  ніс, повіки.

5)Наступний етап - нанесення рум'ян.
Якщо у вас ніжна світла шкіра і світле волосся -  найкраще підійдуть матові рум'яна теплого персикового відтінку.

Offline КукусяАвтор темы

• Найщасливіша мамуся...
  • Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #2 : 22 Квітень 2010, 16:44:28 »
6)Для макіяжу очей рекомендуються тіні пісочного кольору.
Вони виглядають дуже натурально і природньо, дозволяючи підкреслити форму очей, не перевантажуючи макіяж в цілому.

7)Найручніше починати з нижньої повіки.
Тонкою кісточкою наносимо пісочні тіні під нижніми віями від зовнішнього кута до внутрішнього.

8)Дуже близько до вій наносимо темні тіні по верхній повіці і, щоб не створювати різких ліній, розтушовуємо пензликом.
Якого  кольору тіні ви б ви не вибрали, який макіяж не робили б, пам'ятайте, що основна насиченість кольору завжди розташовується у зовнішнього кута ока.

9)Для того щоб накласти  пісочні тіні на верхню повіку, краще взяти м'яку кісточку, нею дуже просто можна буде зробити розтушовування.
Тіні наносимо від війкового краю до лінії очниці, таким чином затемнюємо зовнішній кут ока. Ближче до середини рухомої повіки тіні розтушовують.
Головне у макіяжі очей - правильно підкреслити їхню форму, витягнувши зовнішній куточок убік і вгору.

10)Внутрішній кут ока оформляється світлими тінями, в даному випадку білими.
Для створення форми ока використовуйте матові тіні природних кольорів.

Offline КукусяАвтор темы

• Найщасливіша мамуся...
  • Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #3 : 22 Квітень 2010, 16:45:38 »
11)Щоб візуально підняти брову і додати відкритість погляду, білі тіні накладаються і під брову.
Світлі перламутрові тіні доречні в денному макіяжі.
Головне - нанести їх легко і прозоро, не створюючи навмисного блиску, щоб макіяж не виглядав ненатурально.

12)На середину непорушної повіки, там, де білі тіні переходять в пісочні, непогано додати персикових рум'ян.
Це додасть гармонію всьому макіяжу, збалансувавши за кольором повіки, вилиці і губи.

13)Наносимо коричневу туш на нижні вії. Рухи кісточкою повинні бути зигзагоподібними, що дозволить туші лягти рівно і без грудочок.

14)Верхні вії профарбовують зигзагоподібним рухом з одночасним витягуванням вій вгору і до скроні. При цьому бажано ще й прокручувати щіточку, завиваючи вії. Спочатку це здається складним, але після декількох тренувань все вийде.

15)Отже, макіяж очей готовий. Було використано всього 2 відтінку тіней: пісочний і білий. Рум'яна персикового кольору і коричнева туш. Саме ці кольори виглядають натурально і природно, одночасно збільшуючи і підкреслюючи очі.

16)Для оформлення губ вибираємо все ті ж персикові тони. Контурним олівцем профарбовують всю поверхню губ, не виходячи за природний контур.

17)Пропрацювавши всю поверхню губ контурним олівцем, ви можете бути впевнені, що помада ляже рівно і буде довго триматися.
Світла перламутрова помада зорово збільшує губи, темна матова зменшує.

18)Крапелька блиску на середину губ завершить наш макіяж. Для денного варіанту підійде легкий прозорий блиск для губ, він додасть додатковий об'єм і зволожить губи.

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #4 : 22 Квітень 2010, 17:59:43 »
Гарно і просто!!!! z4

Offline КукусяАвтор темы

• Найщасливіша мамуся...
  • Свідома Мамка