Автор Тема: Знеболювання в пологах  (Прочитано 10498 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +364/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
Re: Знеболювання в пологах
« Reply #34 : 29 Жовтень 2012, 19:51:01 »
Цитувати
але реальним, яким у нас реально користуються.
у наших роддомах якщо ви приїдете вже з переймами, то ніхто про знеболення і не подумає, тому що це останнє в списку про що треба думати під час пологів.
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
« Reply #35 : 29 Жовтень 2012, 19:59:14 »
в першому періоді якщо ще нема відкриття або незначне вколять ношпу
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #36 : 29 Жовтень 2012, 20:04:43 »
Цитувати
в першому періоді якщо ще нема відкриття або незначне вколять ношпу
Та її, що колять, що не колять, ефекту нема d27, але це все не суттєво, будь-який біль можна перетерпіти, тільки щоб з дитиною було все добре.

Offline Lyama

• Тільки після народження дитини можна зрозуміти, що таке справжнє щастя. Щастя – це БУТИ МАМОЮ.
  • Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маргаритка і Тимофійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #37 : 13 Серпень 2013, 00:37:13 »
Мені вкололи ношпу але легше не стало...  d100 d100 d100

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #38 : 13 Серпень 2013, 12:54:11 »
Цитувати
Та її, що колять, що не колять, ефекту нема хі-хі-хі, але це все не суттєво, будь-який біль можна перетерпіти, тільки щоб з дитиною було все добре.
це точно d27 краще вже взагалі нічого не колоти, тільки в екстренних випадках вже епідуралку d112
А от питалась я якось свою знайому полячку,то вона розказувала що в них знеболення взагалі колять майже всім(якесь не сильне але біль послаблює),тільки треба попросити лікаря і головне щоб не було запізно, бо до самих родів воно має цілком відійти...а от епідуралку то тільки в особливих випадках, по бажанню не колять.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #39 : 16 Серпень 2013, 18:40:48 »
От ми усі такі геройки,і народжуем без знеболення,і сумки тяжкі носимо,і сімейний бюджет суттево поповнюемо, а от в цивілізованих  краінах народження без знеболення-верх героізму. :xmm
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
« Reply #40 : 17 Серпень 2013, 20:45:11 »
так там просто для заробляння бабла на породіллях одразу пропонується анестезія, бо це ше плюс до страхівки, от так от
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Pozutuvchuk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +250/-0
  • До мене на "Ти"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василинка 14.01.2010р Яночка 16.01.2014р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар’яна
« Reply #41 : 18 Серпень 2013, 11:57:05 »
Мені взагалі не кололи нічого,якось біль перетерпіла сама ,я і тоді подумати на могла що можуть щось таке колоти при родах d112
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #42 : 23 Серпень 2013, 13:04:47 »
Заробляння бабла,чи ні а моя сестричка з епідуральною анестезіею так народила,ніби в туалет сходила,і без ніякоі болі і ускладнень.

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #43 : 23 Серпень 2013, 22:43:52 »
Цитувати
Заробляння бабла,чи ні а моя сестричка з епідуральною анестезіею так народила,ніби в туалет сходила,і без ніякоі болі і ускладнень.
Мені здається що це як кому і в кожної людини свій больовий поріг. У мене є подруги які болі при схватках ну взагалі не відчували або такі як при місячних і ще й вього лиш за 2-3 год. народили, а от у мене наприклад болі дуже сильні були коли вже стимулювати почали і якби не епідуралка,то я б просто здалась ще до потуг, бо до того мене ще довго мучили а толку не було. Тут потрібно вже дивитись по ситуації, але всім під ряд колоти також не варто ну і до потуг ще обезболення повинно відійти,бо інакше жінці важко зорієнтуватись коли тужитись :xmm А ще це є доволі небезпечне обезболення, бо навіть неточне попадання в хребець може призвести до поганих наслідків, такщо перш ніж просити таке обезболення мабуть варто добре подумати про можливі наслідки і розглянути свою ситуацію,чи варто чи ні.

Offline kiber.zljy4ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашуня
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #44 : 27 Серпень 2013, 22:24:38 »
Для інформації. Є такі люди і такий рівень больового порогу, що епідуралка не бере. Мені при кесаревому розтині спершу дали епідуральну анестизію, почали різати, а я почала все відчувати як ріжуть по живому  d111. Тоді дали загальний наркоз, під час якого по середині операції я проснулась і знову кричала, що відчуваю все по живому і тільки після 2-ї порції загального наркозу я заснула і проснулась вже після операції. Мій організм це канешно виключення із правил і такого взагалі не буває мабуть... Але анестизіолог сказав мені більше сюда не приходити і що він таке перший раз в житті бачить.

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #45 : 28 Серпень 2013, 09:59:29 »
нічого собі d107
Саша, а КР був плановий?

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #46 : 28 Серпень 2013, 11:07:11 »
kiber.zljy4ka, це жах...я думала щось подібне може бути тільки у фільмах...після перегляду фільму "Наркоз" страшенно боюсь робити бдуь-які операції під наркозом, хоч мені робили при ручному скороченні і я нічого не памятаю та мені казала що я крізь сон трохи ойкала :xmm Тепер КР боюсь ще більше, дійсно у всіх жінок все по-різному але після подібних історій стає взагалі страшно :oox
Цитувати
Є такі люди і такий рівень больового порогу, що епідуралка не бере. Мені при кесаревому розтині спершу дали епідуральну анестизію, почали різати, а я почала все відчувати як ріжуть по живому  
А ви не думали що вам просто епідуралку неправильно зробили? :xmm Бо мені перед тим як робити анестезіолог наголос, що якщо я не буду рівно сидіти і він зробить похибку то епідуралка мене взагалі не візьме і спочатку мені відняло тільки одну частину d30 через що я почала панікувати але невдовзі й іншу. А от за наркоз загальний, то дивно, хоч можливо вам дали замалу дозу,просто нерозрахували d112

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
« Reply #47 : 28 Серпень 2013, 11:31:54 »
Моя родичка два місяці тому народжувала третю дитину,то робила собі укол знеболення.каже,шо третій раз перейми(схватки,не знаю чи правильно на укр) були такі боюлчі,шо можна було лізти на стіни,вона попросила лікарку і та покликала яергового анастезіолога,він вколов їй обезболення,але каже,шо треба було сидіти і не дьоргатись,шоб вірно вкололи.потім наступив спокій,вона просто лежала на ліжку і чекала потуг,які незабаром з'явились, коли тужитись вона відчувала,а так,то болі не було ніякої,лише нив живіт як на місячні.коштувало це вче 200грн(сто лікарю,сто-укол).я от тепер теж задумалась над цим.... d30

Offline kiber.zljy4ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашуня
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #48 : 28 Серпень 2013, 18:53:07 »
Natalya, ні кесарів розтин не був плановий. Але робив його дуже хороший лікар Левицький І. В. і анестизіолога визивав спеціально, шкода що прізвища не пам"ятаю.
justmary, Я теж згадувала фільм "Наркоз" після операції. І добре, що я могла кричати, а страшно уявити, що переживав той хлопець, коли він не міг нічого сказати і відчував все, що відбувається. Це страшно.
Мені епідуралку робили лежачи - скручена калачиком. Та й перші хвилини я не відчувала болю, а потім просто ужас - згадувати страшно.
Цитувати
наркоз загальний, то дивно, хоч можливо вам дали замалу дозу,просто нерозрахували
ну да канешно... і епідуралку не правильно дали і загальний наркоз не розрахували - то вже якось не логічно.

Offline lavazza_15

• Активна Мамка
  • Репутація: +56/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яринка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #49 : 29 Серпень 2013, 01:36:40 »
бррр. оце історії...
не знаю, чи то правда, але я читала що знеболення в пологах досить великою мірою впливає на дитинку, з епідуральною анестезією пов"язують і більшу знервованість новонароджених, і збільшення ймовірності колік, коротше купу всього. так що епідуралка це аж ніяк не панацея, потім можна ще довго пожинати плоди від неї.

Offline Syanka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #50 : 29 Серпень 2013, 10:40:12 »
Тут питання таке неоднозначне.... Одним пологи проходять легко - то, звичайно, виглядає, що в обезболенні немає сенсу. А якщо важко... Треба тішитись дитинкою, прикладати до грудей - а не тиждень відходити від пологів та болючих вражень. І після важких перших пологів боятись наважитись завагітніти вдруге... Я ще не родила - важко судити. Але спокійніше було б йти в роддом і знати, що лікарі адекватні і за необхідності обезболять процес, і без негативних наслідків. Але, певно, це не про наші роддоми. Теж бачила передачі про США - там більше роздумують над плануванням дітей, ніж пологами, і цього не бояться. (думаю, всім обезболюють процес).