Автор Тема: Знеболювання в пологах  (Прочитано 9132 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
Re: Знеболювання в пологах
« Reply #51 : 11 Вересень 2013, 22:23:39 »
lavazza_15 От в мене був К.Р. і в сусідки теж, в мого малого були і коліки і зригування.... а в сусідки малого нічого такого, а ще купа дітей які народились природнім шляхом страждають від колік... це просто не знають вже до чого приплести... от і ліплять до К.Р. і анестезії все що можна і не можна
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #52 : 11 Вересень 2013, 22:39:51 »
В   моэі   дитини   також   ніколи   не   було   ніяких   проблем   з   животиком,хоч   в   мене   була   епідуралка...ну   коли   вже   перші   зубки   почали   лізти   то   раз   були   проблеми   з   животиком   і   одна   педіатр   намагалась   поэднати   цю   проблемою   з   тим   що   я   годувала   груддю   коли   мені   капали   після   пологів,але   я   не   бачу   тут   звязку,бо   навіть   якби   б   це      і   вплинуло   то   явно   не      через   8місяців,   а   зразу...а   так   ми   з   тоді   перехворіли,   зубки   вилізли   і   болячки   відступили d112   А   взагалі   я   думаю   що   всі   дітки   різні,у   кожноі   дитини   різний   імунітет   та   організм,тому   анестезія   а   тим   більше   епідуральна   на   дитину      не   впливаэ

Offline lavazza_15

• Активна Мамка
  • Репутація: +56/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яринка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #53 : 12 Вересень 2013, 01:52:15 »
можливо то і не достовірна інформація,в інтернеті всякого можна начитатися. але все таки мова йшла лише про збільшення ймовірності виникнення проблем у маляти,а не про те,що вони обов"язково будуть. Звичайно,що є ще купу інших факторів,які впливають на дитину. Тому якщо є можливість не використовувати знеболення,є сили терпіти,думаю цим варто скористатись,а не думати наперед про "безболісні пологи".

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +151/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #54 : 12 Вересень 2013, 11:36:07 »
Цитувати
ще купа дітей які народились природнім шляхом страждають від колік...
о ця фраза про мене і мого синулю...Я родила природнім шляхом (при чому важко),а в малого коліки були страшенні,він до 3-4 міс,кожного ранку з 5 до 7 кричав так,що нерви здавали...

Offline OlgaDesiatnyk

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
  • Мій синочок-подарунок Бога...!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Святослав 1 рочок і 1 місяць
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #55 : 19 Вересень 2013, 01:29:49 »
Мені робили епідуралку,після 6 годин адської болі,я сама її молила,бо на 4 пальцях,вже тужилась від болі,а лікарка сказала,що рано,бо порвусь дуже,от і кололи,спочатку тримала хв30, мені її кололи 3 чи 4 рази я вже й не пам"ятаю,ну болі були такі,що її вистачало на дуже мало.....кажуть що матка лінива стає від знеболюючого і важче розродитись,одним словом я ще 6 год промучалась,наполовину з болями d16 і обійшлось це мені в 500грн додаткових,наслідків для мене і для дитини тьху тьху тьху поки що не було ніяких,ні коліків нічого і вже 8 зубів маємо...так що це мабуть не від цього залежить...
Я… свяжу тебе жизнь… Из пушистых мохеровых ниток… Я… свяжу тебе жизнь… Не солгу ни единой петли… Я… свяжу тебе жизнь… Где… узором по полю молитвы… Пожелания счастья… В лучах… настоящей любви… Я… свяжу тебе жизнь… Из веселой меланжевой пряжи… Я… свяжу тебе жизнь… И потом… от души подарю… Где… я нитки беру? Никому… никогда… не признаюсь… Чтоб… связать… тебе жизнь… Я… тайком распускаю… свою…

Offline Viktoriya777

• Свідома Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік i Coфiйка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #56 : 31 Жовтень 2013, 21:19:57 »
Мині теж рбили епідуральну анестизію...6 раз кололи :( якби не вона то я б невитримала ті страшні болі. Анастезіолог попався не поганий, правда і взяв 100$. Правда в мого малого були проблеми з животиком...але чи це повязано з ЕА....навіть і не знаю :xmm
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #57 : 31 Жовтень 2013, 21:32:09 »
Вікторія, а чому кололи аж 6 раз??? :xmm А чому взагалі кололи? У вас були ускладнення в пологах??

Offline Viktoriya777

• Свідома Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік i Coфiйка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #58 : 31 Жовтень 2013, 21:40:04 »
6 раз бо мені схватки визвали. а матка то не відкривалася....я десь години 2 терпіла, а потім моя лікарка покликала анастезіолога і він мені колов щогодини, бо одного уколу мені хватало на хвилин 40, а потім знову страшенна біль, то він колов поки матка повністю не відкрилась, а ще в мене плід великий був, малий 4.300 родився... :oox
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline LenaBond

• Свідома Мамка
  • Репутація: +174/-2
  • You can do anything, but not everything.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Nicolas 4 year
  • Ваше справжнє ім’я: Lena
« Reply #59 : 31 Жовтень 2013, 21:40:55 »
Цитувати
Мині теж рбили епідуральну анестизію...6 раз кололи сумний якби не вона то я б невитримала ті страшні болі. Анастезіолог попався не поганий, правда і взяв 100$. Правда в мого малого були проблеми з животиком...але чи це повязано з ЕА....навіть і не знаю xmm
divchata, ne yjavliajy iak ce narodzhyvati bez epidiyrala,  d30 V nas vsim robliat, ale koliat tilki odin raz i trybky lishajyt na ves chas pologiv i obezboliyjyche kapae postijno. Ale ne mozhna na spini lezhti, potribno na boky postijno.  ja zrazay zaprosila epidiyral  :)

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #60 : 31 Жовтень 2013, 21:45:39 »
А у вас це де??

От у мене як було...також стимулювали, руками вона розкривала кілька раз шийку, ну так було боляче...але не можу сказати що нестерпно, терпимо... І тільки після пологів я зрозуміла те, про що читала вагітна, що ж це таке природнє знеболення, бо весь період пологів ніби був в тумані, абсолютно не було відчуття часу, все як плило... І зараз думаю, все ж таки яка природа мудра, як все гармонійно продумано  z4

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #61 : 31 Жовтень 2013, 21:54:18 »
Ну мені наприклад теж тільки раз кололи, десь мабуть на годину,але то вже була якраз остання година до повного відкриття в якій я вже від болі просто відключалась та мені лишили катетр в спині, вже потім я зрозуміла чому...не були в певнені що сама народжу так як плід був великий і в разі чого дали б ще дозу і прокесерили. Не знаю як буде цього разу, але саме від стимуляції в мене болі були просто нетерпимі :oox, до того коли матка сама розкривалась я ще терпіти могла. А те що пару разів можуть колоти навіть й не знала,мені взагалі анестезіолог сказав що вколить раз,якщо не подіє то переколювати не буде d104

Offline OlgaDesiatnyk

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
  • Мій синочок-подарунок Бога...!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Святослав 1 рочок і 1 місяць
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #62 : 02 Листопад 2013, 10:57:49 »
мене разів 4-ри кололи,вистачало до 40хв,болі були адські,думала не витримаю....
Я… свяжу тебе жизнь… Из пушистых мохеровых ниток… Я… свяжу тебе жизнь… Не солгу ни единой петли… Я… свяжу тебе жизнь… Где… узором по полю молитвы… Пожелания счастья… В лучах… настоящей любви… Я… свяжу тебе жизнь… Из веселой меланжевой пряжи… Я… свяжу тебе жизнь… И потом… от души подарю… Где… я нитки беру? Никому… никогда… не признаюсь… Чтоб… связать… тебе жизнь… Я… тайком распускаю… свою…

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +182/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #63 : 13 Листопад 2013, 21:49:57 »
Цитувати
А у вас це де??
в Америці, наша Лєна там живе
мені моя подружка, що теж там живе, розказувала, що там всім епідур. застосовують, а вона відмовилась, бо хотіла все відчути,
на що весь персонал дуже здивувався  z5
а коли вже почався реальний біль, то вона просила, щоб що небудь вже вкололи, а вони сказали, що на цій стадії вже не можна нічого, треба терпіти тепер  d27
Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.

Offline LenaBond

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #64 : 13 Листопад 2013, 22:37:32 »
Цитувати
Цитувати
А у вас це де??
в Америці, наша Лєна там живе
мені моя подружка, що теж там живе, розказувала, що там всім епідур. застосовують, а вона відмовилась, бо хотіла все відчути,
на що весь персонал дуже здивувався  ха-ха-ха-ха
а коли вже почався реальний біль, то вона просила, щоб що небудь вже вкололи, а вони сказали, що на цій стадії вже не можна нічого, треба терпіти тепер  хі-хі-хі
tak , ce pravda, jakwo bydesh prositi  narodzhyvati bez epidiyrala, to potim e moment wo vzhe ne mozhna iogo robiti, ia cherez te voni ne robili. V mene podryga narodzhyvala, vona narodila tak shvidko, wo koli vrachi opamiatalis, to epidiyral vzhe bylo pizno robiti  d27

Ce pravda , robliat epidyral vsim , ale vin we i dorogij tyt, ja zaplatila za rodi ta 3 dni v likarni lishe 1800$ a inshe 16000 oplatila straxovka, kozhen den perebyvannia v roddomi ce des 1000$, tomy dejaki divchata vipisyjytsia na naspypnij den pislia rodiv, i pishyt zajavy , wo voni vipisyjytsia za vlasnojy zgodojy

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #65 : 14 Листопад 2013, 00:47:52 »
Цитувати
Ce pravda , robliat epidyral vsim , ale vin we i dorogij tyt, ja zaplatila za rodi ta 3 dni v likarni lishe 1800$ a inshe 16000 oplatila straxovka, kozhen den perebyvannia v roddomi ce des 1000$, tomy dejaki divchata vipisyjytsia na naspypnij den pislia rodiv, i pishyt zajavy , wo voni vipisyjytsia za vlasnojy zgodojy
Але це ж в принципі і ризик, бувають правда дуже рідко і післяпологові ускладнення які й саме починають проявлятись на 2-у добу, тому бажано 3 дні пробути,як мінімум, щоб лікарі могли прослідкувати стан породіллі :xmm

Offline LenaBond

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #66 : 14 Листопад 2013, 01:19:05 »
Цитувати
Цитувати
Але це ж в принципі і ризик, бувають правда дуже рідко і післяпологові ускладнення які й саме починають проявлятись на 2-у добу, тому бажано 3 дні пробути,як мінімум, щоб лікарі могли прослідкувати стан породіллі xmm
ja pogodzhyjys, ja z Nicolasom 3 dni byla v likarni

Offline Syanka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярослав
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #67 : 14 Листопад 2013, 21:43:43 »
Ого, Лєна, ти правильно нулів написала - 16 тисяч заплатила страхівка?! Родити - дороге задоволення у вас. А якщо ще хтось немає страхівки, то родити хіба вдома...