Автор Тема: як навчити дитину "давати здачу"?  (Прочитано 15263 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Кіра ДАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Кіра
Re: як навчити дитину "давати здачу"?
« Reply #85 : 02 Травень 2013, 16:04:43 »
Цитувати
нехай ваш тато всетаки зробить зауваження тому малому,але з таким серйозним виглядом щоб йому перехотілось таке робити.
зауваження робилося і не раз, робилося і при його батьках і без них, тільки він на них не реагує, щей коли немає поряд батьків, то біжить додому і каже, що дядя на нього насварив і починає плакати.
Про яке нормальне виховання може йти мова, коли, його мама з татом тішаться з того, що їхня дитина "неуправляєма", що він навіть свою бабусю може набити, а коли та на нього насварить, то цілий день до неї не говорити, мовляв така у нас дитина з характером. Натомість їхній старший хлопчик - причина постійних дражнень в школі, всі чомусь з нього насміхаються і не хочуть брати до компанії. Я вже думаю, що може через те вони не звертають увагу на таку агресивну поведінку меншого.

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #86 : 02 Травень 2013, 16:28:51 »
Цитувати
Але коли однорічна дитина годину тиняється по дитячому майданчику між іншими, старшими дітьми, постійно лізе то під качелі, то під гірку (сама не раз його забирала-піднімала-переставляла), і за цей час ніхто з дорослих до нього ,так і не підійшов, от цього я ніяк не зрозумію
Ну, тоді гуляйте там, де нема стільки небезпек для дитини. Нащо ускладнювати життя собі і дітям.

Цитувати
Ми в своєму дворі з мамочками кучкуємося і розмовляємо, і насіння плюємо, але за дітьми дивимось одним оком. Ясно, що я не буду стояти у сина над головою і вказувати йому: туда не стань, там не сядь, не мастися, чи ще щось в такому роді. Я можу зауваження зробити, якщо піском когось обсипає, чи валить пасочки, або якщо на холодну землю сідає, чи якісь серйозні капості робить
Мені здається, що так і треба гуляти, а не "стояти над душею" як кажуть. Тут у нас знов 2 крайності, якщо мама не бігає за дитиною, то значить їй на все наплювати і вона відпочиває від чоловіка, а якщо контролює кожен крок, то звичайно це Супер мама. Треба якось шукати "золоту середину", чому просто не тримати дитину в полі зору, а не шарпати постійно.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline таньчик 01

• Своя Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владик 4 роки,Дениско
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #87 : 02 Травень 2013, 16:40:10 »
Цитувати
зауваження робилося і не раз, робилося і при його батьках і без них, тільки він на них не реагує, щей коли немає поряд батьків, то біжить додому і каже, що дядя на нього насварив і починає плакати.
Про яке нормальне виховання може йти мова, коли, його мама з татом тішаться з того, що їхня дитина "неуправляєма", що він навіть свою бабусю може набити, а коли та на нього насварить, то цілий день до неї не говорити, мовляв така у нас дитина з характером. Натомість їхній старший хлопчик - причина постійних дражнень в школі, всі чомусь з нього насміхаються і не хочуть брати до компанії. Я вже думаю, що може через те вони не звертають увагу на таку агресивну поведінку меншого.
В такому випадку я навіть і не знаю шо більше порадити.Я б напевно перестала з ними дружити,а подружилася з якимись іншими мамусями і дітками,які дитині ближчі по духу,з якими йому буде комфортно і не будуть його кожного дня лупасити.
Цитувати
Ми в своєму дворі з мамочками кучкуємося і розмовляємо, і насіння плюємо, але за дітьми дивимось одним оком.
о і ми так робимо,але мені це теж не заважає за малим дивитися.

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #88 : 02 Травень 2013, 18:01:44 »
ховрашка, тут я мала на увазі не свого малого (мій старший), а чиюсь дитину, яка гуляла "сама по собі", поки мама її була видно зайнята чимось важливішим ;) Думаю, у такому маленькому віці все-таки треба більше приглядати за дітьми.

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #89 : 02 Травень 2013, 18:46:37 »
     Ох, прочитала я нарешті всю тему. Знаєте, дівчата, в мене з"являються якісь двоякі відчуття, тому що хочу щоб не бився, але здачу міг дати. Я завжди вчу свого малого, що битись не можна і завжди йому пояснюю, що так не можна робити, коли він може на когось замахнутись(хоч це було раз чи два) чи іграшку в когось хоче забрати, а йому її не дають. В таких випадках намагаюсь завжди пояснити як себе вести і не лишати таке без уваги. Але здачу хочу щоб він навчився давати, в нас вже були випадки,що малого вдарив не за що один хлопчик і це було вже пару разів, малий плакав, а ось мені захотілось щоб він дав здачу,щоб такого більше не повторювалось. Правда, ми ще маленьки, тому нам ще трохи тяжко пояснити, що значить битись, а що значить дати здачу, але я буду обов"язково це пояснювати і хай дає здачу, хочу щоб він міг постояти за себе. І з радістю віддала б сина на якусь боротьбу(тільки ще треба вирішити яку, щоб там вчили саме самозахисту і самоконтролю) десь вже в школьному віці.

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #90 : 02 Травень 2013, 19:31:13 »
Цитувати
Треба якось шукати "золоту середину", чому просто не тримати дитину в полі зору, а не шарпати постійно.
З моїм малим це легко вдається, він у мене спокійний, але знаю кількох мамочок, у яких у діток точно в одному місці моторчик, ні хвилини не стоять на одному місці. То тут такий номер точно не пройде d27

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #91 : 06 Травень 2013, 12:36:43 »
Цитувати
але знаю кількох мамочок, у яких у діток точно в одному місці моторчик, ні хвилини не стоять на одному місці. То тут такий номер точно не пройде

Погоджуюся з Кнопочкою, у мене мала дуже активна, вона майже не ходить, а тупо бігає, у свій вік у неї вже сві коліна подерті (подумую вже про наколінники d30). Я не можу залишити її просто гратися, а самій відпочивати на лавці, бо на хвилину подивилася котра година, а вона вже собаче лайно до рота тягне  d111 Це по-перше, а по-друге, вона у мене дууууже "любознательная", кожну травинку питає "а що там?" - там травичка, вона зелена, а там що? - там жучок він бігає, а там що? - і так щохвилини...... z5 z5 z5 Вона ж світ пізнає, всім цікавиться, питає про все на світі, то не бачу нічого поганого в тому, щоб бути коло дитини і задовольняти її в її "любознательности"  d112

чому якщо ходити за дитиною то це обов"язково бути наглядачем, і чому ви тільки про це думаєте, ведь є і багато інших причин (окрім даної) бути поряд  d112 d112

Offline С.О.

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Оля, Ярослав, Микола
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #92 : 07 Травень 2013, 01:05:46 »
 Може я не права, але боюсь ВЧИТИ своїх ще маленьких діток давати здачу, бо вважаю, що "здача" має бути вийнятком і до цього дитина має "додуматись" сама. На мою думку, дитину треба виховувати так, щоб вона була впевнена в собі, тоді ніхто не посміє її бити та ображати. Переважно дістається діткам із заниженою самооцінкою.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #93 : 07 Травень 2013, 01:12:43 »
Ой не знаю чи вважає моя Катя що у неї занижена самооцінка, чи ні, але по голові вже раза два отримала  d30 d30 d30

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
« Reply #94 : 07 Травень 2013, 09:27:27 »
Цитувати
бо вважаю, що "здача" має бути вийнятком і до цього дитина має "додуматись" сама. На мою думку, дитину треба виховувати так, щоб вона була впевнена в собі, тоді ніхто не посміє її бити та ображати.
Моя думка така ж сама на всі 100% z4

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #95 : 07 Травень 2013, 11:10:38 »
Цитувати
чому якщо ходити за дитиною то це обов"язково бути наглядачем, і чому ви тільки про це думаєте, ведь є і багато інших причин (окрім даної) бути поряд 
Звичайно, якщо у вас такі дітки то так, але ми мали на увазі, не те щоб стаяти над дитиною, а цю гіперопіку яка зустічається досить часто, ну, типу того що я наводила приклад, Дитина не сама забирає свою іграшку може навіть не звернути увагу на те що її хтось взяв, а мама вже починає Віддайте нашу іграшку міо дитина буде плакати, або йди до цього дерева а не до цього....ну щось в цьому роді, розумієте? Просто не можу згадати всі фрази які чула від мам в парку, і думала, Боже лишіть бідну дитину в спокої, нехай зробить хоч щось, що хоче вона а не її мама.

Цитувати
бо вважаю, що "здача" має бути вийнятком і до цього дитина має "додуматись" сама. На мою думку, дитину треба виховувати так, щоб вона була впевнена в собі, тоді ніхто не посміє її бити та ображати.
І мені це подобається.

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #96 : 07 Травень 2013, 15:09:26 »
Цитувати
На мою думку, дитину треба виховувати так, щоб вона була впевнена в собі, тоді ніхто не посміє її бити та ображати.
Золоті слова z4

Offline Кіра ДАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Кіра
« Reply #97 : 11 Травень 2013, 19:55:36 »
Ви знаєте, я поки-що перестала напрягати дитину з тим "давай здачу" і почали ходитигуляти в центр - там дитина грається в своїми однолітками без жодних проблем.Вдома, коли з ним просто розмовляю, то говорю йому, що він має бути вищим за ці розборки, може з часом він зрозуміє.......  Я бачу, що він в мене добрий і зовсім не до бійки, хоч дуже веселий і шустрий хлопчик z4

Offline Ірисик

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійко, 10 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #98 : 14 Травень 2013, 21:38:07 »
 В мене дитина дуже спокійна. Є декілька забіякуватих хлопчиків в групі. Так мені потім дівчатка доказують, що Андрійка хтось штовхнув, чи рукою в живіт вдарив, а малий раз мені каже, що його ніхто не ображає, і що виховательці він не скаже, і що віддавати не буде, бо не можна. А недавно в гостях були, так там хлопчик йому машинкою губу розбив, малого кров вмила, і він плаче, але кричить: "Це не він, він не винен!" Звідки він такий благародний взявся!? Я не вчу, щоб жалівся чи віддавав, але хоча б на перший раз на словах відпір дав. Та де там.
Все в житті пов'язано начисто,
Все міняється без вороття,
Якщо жінка змінює зачіску,
Значить, скоро змінить життя...

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #99 : 14 Травень 2013, 22:15:30 »
Цитувати
В мене дитина дуже спокійна. Є декілька забіякуватих хлопчиків в групі. Так мені потім дівчатка доказують, що Андрійка хтось штовхнув, чи рукою в живіт вдарив, а малий раз мені каже, що його ніхто не ображає, і що виховательці він не скаже, і що віддавати не буде, бо не можна. А недавно в гостях були, так там хлопчик йому машинкою губу розбив, малого кров вмила, і він плаче, але кричить: "Це не він, він не винен!" Звідки він такий благародний взявся!? Я не вчу, щоб жалівся чи віддавав, але хоча б на перший раз на словах відпір дав. Та де там.
Ірисик, у вас прямо лицар благородний росте :) Мій хоч і здачу не дає, але ябєднічати вміє добре :)

Offline Ірисик

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійко, 10 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #100 : 14 Травень 2013, 23:23:51 »
Knopo4ka, то він в татка вдався  ;) За что боролся, на то и напоролся, називається  d27
Все в житті пов'язано начисто,
Все міняється без вороття,
Якщо жінка змінює зачіску,
Значить, скоро змінить життя...

Offline galja

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +140/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іра
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #101 : 15 Травень 2013, 12:45:29 »
БАЧУ тут є різні думки. :xmm
з точки зору практичної психології: діти це відображення поведінки батьків.Тому не звертають увагу,що діється в дворі.Їм просто побарабану, вони самі так виросли(у вузькому і обмежиному світогляді).

Згадайте із свого дитинства хто мав погану поведінку і тепер , що він має(чи чого і як досягнув). Отриманий досвід до 5 річного віку супроводжує нас протягом життя.Якщо мене вчили бути розумнішою і стійкою,то відповідно я так і живу.
 Так само оточення впливає на поведінку наших дітей.Шукайте адекватних мамів, у них і такі розумні діти,і будуть безпечні ігри .
Таких нахабних треба спам"ятовувати , або і не гуляти біля них
СП Косметика з Франції Для того щоб побачити посилання: Register or Login]