Автор Тема: 12 травня запрошуємо відсвяткувати "Родинний Фест" + благодійний аукціон!  (Прочитано 20175 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline horo6aya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1026/-0
    • Жіночий онлайн-журнал Bestiya.Net
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: Валентинка
Милі мої мамусі!

Я хочу щось вам всім сказати написати. Я хочy сказати вам всім величезне ДЯКУЮ та низький уклін. За вашу чуйність, за доброту, за відповідальність, за велике щире серце, за відданість, за ваші "очумелые" ручки, фонтан креативності та творчі роботи. За те, що в сімейних справах ви знаходите час на таку світлу справу.

Я мушу відмітити самих стійких: Таля@ (за твою солодку участь!!!! за компанію до останньої хвилини! ти супер!!!), Ksjuha (за відданість, за доброту, за завжди гарний настрій), ЛяЛя (за неземну красу твоїх виробів), Віка (вона не форумчанка, але я обов"язково її зареєструю!! людина просто мені зателефонувала того тижня і напросилася на допомогу - відбула за прилавком до останнього покупця!!! величезне тобі дякую!!), Дівія (я вперше з тобою спілкувалася, але мені реально хочеться ще і ще - ти дуже світла людина!!), natali_z (за твій перший досвід продажу твоїх робіт - я ж казала!!!!!! а Томочка твоя -  d9 нехай моя Катя виросте такою ж умнічкою!!), pcholka (із пузіком провести на ногах стільки (!) часу - ну це треба вміти! поруч з тобою якось світло на душі ))), emeli (за сімейну участь у заходах - захоплююсь тим, як ви всією родиною витрачаєте свій час на благодійну справу), Viktorija (ти завжди поруч, ти завжди в настрої, твої ручки творять таку красу!!!), айстра (нема слів - твоя посмішка сяяла яскравіше за ті свічки, що опалювати пелюстки твоїх айстр!! дякую за секрети створення)), Любаша (казала, що хотіла побути із сім"єю ;), але до останнього віддавала свою увагу нашій справі!! дякую тобі!!), orlina (у мене до тебе взагалі якесь особливе ставлення - дуже ціную таку відданість.. тиху.. не знаю як сказати.. тихо-тихо, але розумієш що без тебе все було б не те )) і Вікуся твоя.. ну я вже казала вам ))))), rainbow (Мариночка, тобі великий уклін за початок цієї справи, за підтримку та допомогу).

Не буду перечисляти всіх, щоб нікого не пропустити.. Мартуся, я тобі вчора писала і напишу сьогодні тут: ДЯКУЮ тобі за МАМКУ!! Це така сила, така "мощь"!! Через всі негаразди ми плюнемо і переступимо!!

Нашими спільними зусиллями ми зібрали
4521грн

Сподіваюсь, що наш маленький вклад допоможе Назарчику якомога скоріше одужати!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
дуже приємно було бачити, що так багато мамок наробили стільки краси d9 молодчинки :flv дуже була задоволена перебуванням на фесті, молодці організатори d124 рада була бачити знайомі обличчя наших мамусь і познайомитися з новими, надіюся, ще зустрінемося, поспілкуємося, цьом усім :*

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
4521грн
ура!  d41 це вагомий вклад і на цьому ми не зупинимося, адже і надалі можна кидати гроші на рахунок, швидкого одужання Назарчику :flv

Offline horo6aya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
я знаходжусь під дуже великим враженням від сьогоднішньої події.. якщо чесно, то прийшла додому і розплакалась від емоцій.. дуже багато хочу сказати, але напишу в закритому розділі..

знову ж буде створена тема для продажу залишків - всі товари в мене. майстрині, напишіть чи ви хочете забрати собі свої товари чи нехай лишаються в мене і продаються.

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Валюша, а може ще організуємо благодійний аукціон через певний час і що не продалося допродасться? :xmm

Offline horo6aya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
ну так я ж і написала, що буде тема створена з розпродажем. :flv

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Валя, тобі теж величезне спасибі за твою енергійність, щирість і небайдужість.  :* Умнічка!
Від себе скажу, що вірю у те, що все що відбувається навколо нас не є випадковістю. І коли поруч організовується ТАКА подія залишатись в стороні не можливо. Хай це прозвучить егоїстично, але це для мене, як вдячність Богу за те, що я маю можливість (сподіваюсь) чимось допомогти, а не просити допомоги. Емоції справді зашкалюють. Моя дочка за один з кексів заплатила своїх 10 грн і не вберегла його - залишила без нагляду і хтось під"їв  z5. Почала ,звичайно, бухтіти. Тоді ми з нею поговорили куди пішли її гроші і які незначні її "втрати". Дитина по дорозі до дому не видала ні слова - думала! І вже біля хати спитала: "А на наступну виставку хлопчик вже зможе сам прийти, правда?" От хай так буде!
Цитувати
Вікуся твоя.. ну я вже казала вам )))))
А хто проти?! Тільки за!!! Буду до "прототипу" прискіпливо приглядатись  ;)

Offline Natka-Solo

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +145/-0
  • ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна - 19.10.2006 р. н., Ілона - 09.02.2012 р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
мені теж спообались кекси і моїй малечі взяли три і одразу ж зїли а ще конкурси ну все було дуже гарнезно дякую всім
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline rainbow

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +317/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
Мамусі, я теж хочу всім сказати величезне дякую за вашу допомогу!!! Дівчатка, ви просто молодчинки!!!Мені аж серед вас незручно було що я нічого не напекла, ніяких виробів не зробила(але якось у мене з цим не склалося)... Дякую нашим мамусям які просто прийшли і щось собі придбали та зробили свій внесок в лікування Назара! Ви всі просто супер!!!! Мартуся, а тобі окреме величезне дякую за все що ти придумала та організувала!!! :flv :flv :flv

Offline Таля@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
    • Авторські торти Наталі Федишин
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Мамусі всім дякую за участь,за те що наробили цілу купу кексиків,печенька,дуже вам за це дякую!Дякую Марті  та Дівії за організацію,все було супер! d124 :flv

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Дякую усім організаторам і мамочкам за всебічну участь у проведенні виставки, як завжди, за приємне і веселе спілкування та нові знайомства. Не буду поіменно всіх називати, бо можу когось пропустити  d100 ВИ УСІ МОЛОДЦІ!  :flv Так часто ми почали зустрічатись, що почала звикати  d27 Хоча з двома маленькими дітками це важкувато  d78 (але ночі довгі  d142)

Цитувати
4521грн
надіюсь, що Назарчику ці кошти трішки допоможуть. Хоча думала, що зберемо більше  :( Проблема заключалась у тому, що сьогодні було дуже багато інших виставок-продажів з цікавими речами, а також багато людей не диференціювали чи це благодійна мета чи ні  d104. Також сумно, що під час проведення МК зібрали мало коштів (думали, що цим навпаки більше зберемо, ніж просто продажем кексів  d104)
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Tasiya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій
  • Ваше справжнє ім’я: НАТАЛЯ
Хочу теж подякувати організаторам даного заходу!!!! Всі такі молодці!!!!

:flv :flv :flv :flv :flv :flv :flv d41 d41 d41 d41 :flv :flv :flv :flv :flv :flv

Ми з дітками чудово відпочили завдяки старанням наших мамусь  d124 d124 d124 !!!! Листівки придбали та власноручно зробили (Валя horo6aya), печень попоїли (Віра  emeli   d124 ), на красу надивилися, гарно поспілкувалися - дякую всім!!!!  d9 :* :* :*

Offline rainbow

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +317/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
Ще хочу сказати дякую мамусі, яка зробила цю красу :) моя Полька зацінила  :flv

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
Мамочки, ви надзвичайні!!!
Ще раз переконуюсь, що наші мами найвитриваліші, найкращі і найдорожчі в світі!
Ви просто ГЕРОЇНІ! Вам потрібно дати золоту медаль за стільки добра і за таку працю, яку ви зробили!!!
В такий день - день Матері, лишили своїх маленьких дітей, чоловіка, щоб допомогти одному малюку, тут просто не вистачить слів, щоб подякувати ВАМ!
ВСІ-ВСІ-ВСІ навіть когось по імені не буду виділяти, бо ВСІ молодці, я просто пишаюсь, приємно вражена, що наші мами саме такі!!!! Ви найкращі!!! У Вас стільки енергії, стільки позитиву!!!
Величезне ДЯКУЮ ВАМ! Вітаю Вас, МАМУСІ зі святом!!!!
 :flv :flv :flv :flv :flv :flv :flv :flv :flv :flv:flv :flv :flv :flv :flv :flv :flv

П.С, Хто не бачив, що відбувалось на фесті - з нашими мамусями можна край боронити, враховуючи ті форс-мажори я відчувала стільки гордості за ВАС!
П.П.С. Кексики неймовірно смачнющі!!!  d9 d9 d9 Золоті ручки у Вас!!! А кульчики які ми купили, хто робив? Вони супер просто!!!

Offline Таля@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
    • Авторські торти Наталі Федишин
    • Награды
Цитувати
Також сумно, що під час проведення МК зібрали мало коштів (думали, що цим навпаки більше зберемо, ніж просто продажем кексів  
(кликните для показа/скрытия)
усім майстриням ще раз дякую,що виклалися на всі 100%  :flv Мартуся і тобі ще раз дякую за форум,ми тут стали вже всі як рідні! :* :flv

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +652/-0
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 5 років, Тамарочка 11 років
Цитувати
І вже біля хати спитала: "А на наступну виставку хлопчик вже зможе сам прийти, правда?" От хай так буде!
Цитувати
і мій Мітя теж запитав: "хлопчик вже здоровий тепер, мамусь?"

Ми усією сім'єю бажаємо тобі здоров'я, Назарку)))

"Миловарня Димко" - відкриваючи природнє в собі...

Offline Любаша

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +288/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизавета- 12 років і Олександр-5,5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
Дякую всім!  d124
Я така втомлена, але НАПОВНЕНА  благодаттю  d4 Ці відчуття не купиш ні за які гроші. Дякую всім, хто долучився до акціїї!! Дякую з те, що дарували радість людям!!! d77 d77
Я дійсно прийшла на виставку, принесла свої роботи і планувала піти гуляти в місто. АЛЕ не змогла вас залишити  :hi
Спілкування з дітьми це окреме таінство, це щось магічне і неймовірне. Я обожнюю дітей, вони такі чисті, щирі і кожний неповторний! Я вас дуже люблю!!!  :* :* :*
Дякую всім діткам, що приймали участь у МК-сах! Ви молодці! Дуже вправні майстри, майже шеф-кухарі!!!
Дуже приємно було бачити вже знайомих діток, приємно, коли вони впізнавали мене і казали, що їм подобається творити!!!