Автор Тема: Пологи... Як у Вас це було? - 2  (Прочитано 37753 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Re: Пологи... Як у Вас це було? - 2
« Reply #102 : 18 Вересень 2013, 10:29:31 »
Це   жах,як   так   чистку   без   наркозу d16   У   мене   було   щось   схоже,правда   сказали   що   плацента   вся      відійшла,а   ручне   скорочення   та   чистку   всерівно   прийшлось   робити      так      як   була   кровотеча :(   Я   теж      думала   що   раз   на   раз   не   попадаэ,   а   то   ще   й   вдруге   таке   може   бути...це   жах,це   мабуть   найбільше   чого   я   боюсь :oox

Offline Natalina20

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
  • Мої дітки - моя радість, сенс мого життя!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія, Юрій
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #103 : 18 Вересень 2013, 18:21:24 »
Маряна не переживай, Наташа ж сказала що другий раз у неї було відшарування, але чому без наркозу, теж не розумію d104 
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Lubava

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #104 : 24 Вересень 2013, 19:06:55 »
Пам"ятаю як була вагітна, то постійно тут зачитувалась, дуже хотіла знати як у кого пологи проходили, мені це допомагало, знала чого чекати. Тому напишу про свої пологи, може теж комусь допоможе  d112
Оскільки мені поставили "сідничне передлежання", то я знала, що має бути кесарів розтин. Цілий восьмий місяць лежала на збереженні. Коли мене виписували, то сказали прийти через тиждень у вівторок (7 серпня) лягати на підготовку до операції (це мало бути 15 серпня). В суботу моя мама, брат і невістка вирішили поїхати в Епіцентр, я попросилась з ними, а вони почали мене відговорювати, казали з таким животом треба сидіти вдома, що мені буде тяжко, але я вперлась і все, сказала, що якщо вони не візьмуть мене з собою, то я викличу таксі і все-рівно туди поїду. Вони троє переглянулись між собою, подивились на мене як на божевільну і зрозуміли, що це серйозно. Так-що все-таки я поперлась в той Епіцентр, находилась там страшенно, вже й сама жаліла, але старалась не подавати тим трьом виду. Потім ми пішли в Арсен на морозиво, я, звичайно ж, взяла найбільше, мама дуже мене відговорювала, казала, що не зможу з"їсти, але сперла я його найшвидше. Потім невістка захотіла піцу і ми ще поїхали в піцерію, де я з"їла невеличкий кусочок піци і запила апельсиновим соком. Нарешті ми поїхали додому. Вечір у мене виявився трохи напруженим, я трохи понервувалась і лягла спати. Чоловік відразу захропів, а я відчула, що у мене починаються схватки. Думала спочатку, що може це тренувальні, але інтервал між ними дуже швидко зменшувався, рахувала я їх до півтретьої ночі, а тоді вирішила будити чоловіка. Коротче, всі повставали. Мама моя "страшна панікьорша", літала по хаті і страху на всіх наганяла. По дорозі до роддому менев машині так трясло, що я думала вроджу і недоїду. В приймальному поки мене оформляли, брили (не встигла це зробити вдома) і клізмочку ставили, я трохи стогнала, бо мені так було легше схватки переносити, а моя мама сказала:"Тримай себе в руках, не стогни! " d112 І я перестала стогнати  d27 Мене перевели на 5-й поверх, там прийшли лікарі, підключили до якогось апарату і сказали, що ніяких схваток у мене нема, чого це я стогну  d107 Потім прийшов нетверезий анестезіолог, провів опитування і мене забрали в родзал, там цей "чарівний" анестезіолог викликав у мене рвоту і насварив мене, що я ввечері піци і морозива наїлась. Поклали мене на операційний стіл, дали наркоз і я вже прийшла до тями в палаті,  а біля мене моє золотко маленьке і чоловік, який трохи був шокований тим, що він вже тато.  d112

Offline NataF

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +193/-0
  • життя прекрасне
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталка
« Reply #105 : 24 Вересень 2013, 19:54:45 »
Цитувати
морозиво, я, звичайно ж, взяла найбільше, мама дуже мене відговорювала, казала, що не зможу з"їсти, але сперла я його найшвидше. Потім невістка захотіла піцу і ми ще поїхали в піцерію, де я з"їла невеличкий кусочок піци і запила апельсиновим соком
ага, а я грибів смажених наїлась. і на ніч - родзал "Ромашка" на 5 поверсі. так що моя малявка до грибів мусила звикати з народження, з першим молозивом  d30

Сезон меду 2017 відкрито!

Offline melodika

• Своя Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана Володимир
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #106 : 25 Вересень 2013, 12:58:37 »
Цитувати
цей "чарівний" анестезіолог
такий чарівний що дальше просто нікуди  :oox

Offline Lubava

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #107 : 25 Вересень 2013, 13:06:30 »
Я, коли побачила того анестезіолога, відразу попросила загальний наркоз, боялась, щоб він роблячи спинний наркоз, не зробив мене калікою. Через це я своє малятко побачила тільки через 2 години після його народження.  :(

Offline Вітослава

• Свідома Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарчик 05.10.2012, Наталочка 27.11.2015
  • Ваше справжнє ім’я: Вітослава
« Reply #108 : 27 Вересень 2013, 14:03:14 »
А мені ставили пологи на 7 жовтня. Я 4 ще помила всі вікна на балконах - 8 метрів погонних з обох сторін d111
5 числа моя лікарка сказала, щоб я прийшла на огляд. Я гарненько проїхалася маршруткою з пасічної, вона подивилася і каже, що може в неділю народжу, відправила на узд, там сказали, що плацента вже старіє, треба сьогодні народжувати. зНОВУ В МАРШРУТЦІ НА ПАСІЧНУ... переступила поріг в 13.00 і відчула біль.... якраз студенти мої подзвонили, з днем вчителя вітали...а я говорити не можу.... Потім знову і знову. Дзвоню до лікарки, а вона каже, ти мабуть, перехвилювалася, я ж тебе годину тому бачила, ну годинку ще поспостерігай і дзвони, якщо треба. Я одразу до чоловіка подзвонила, щоб їхав додому з роботи. Ну в 15.00 ми вже були в пологовому. Поки зареєструвалися, поки на 5 поверх в родзал "незабудка".... і 16.30 мій маленький 4кілограмовий Назарчик вже кричав від радості що народився.
Найдорожчий браслет - гумова бірочка, на якій написані вага, ріст і час появи на світ твого малюка

Offline євка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
« Reply #109 : 28 Вересень 2013, 20:07:32 »
Я хочу поділитися враженням про свої перші пологи!!!в понеділок 26 серпня я як завжди встала в 7.30-відправила чоловіка на роботу, випила чаю і дивилася мультик "губка боб",потім і в обід дивилася і протягом дня з"їла половину величезного кавуна і пачку насіння соняшника.Вечірком собі прилягла і чую щось животик так бурчить і ноє легенько,я сходила в туалет раз, потім позвонила мама і ми говорили годину я ще два рази сходила.Відчуваю щось мене так низом ноє ніби місячні мають бути, і я мамі кажу це, а мама каже то схватки-викликай швидку! а я кажу ви що мене нічого не болить то не схватки, але мама то трьох народила вона знає :)я лягла спати, а чоловік як на зло повіз  батьків в гості,в мене на серці була тривога і через 15хв я зрозуміла що то такі от вони схватки  d107 d107 d107 Я звоню чоловікові і в швидку, в 22 год ми були в ОПЦ і тут почалося :oox коли я побачила свого лікаря-такий суворий нахмурений - коли він мене оглядав, я так кричала-дуже вже боліло!!!!відправили в родзал з відкриттям 4 см-там ми з чоловіком саменькі були цілу ніч. В 3 год ночі мені дали стимуляцію і знов той лікар своїми руками мене оглядав що я від того болю просто непритомніла, ще такого лікаря жорстокого не бачила, в 6 ранку всі зібралися і давай  мене муштрувати щоб я родила-всі на мене кричуть, а лікар взагалі на мене так дивився що я думала він мене вдарить-так нервувався, каже скільки можна біля тебе сидіти, ти все не правильно робиш!я вже вся просто була розчавлена, думала що це ніколи не скінчиться. В 6.30 мене повели на то крісло і як почали мене там за ноги тянути(чуть не повитягали)я так тужилася що чуть очі не повилазили, а лікар кричить щоб я  в сторону видихала(в цей час хотіла його послати)ЧУЮ акушерка взяла ножиці такі і тільки хрусь-а лікар по ребрах пух-і моє малятко  вискочило d41 d41 d41далі звичайно шили і т.д.але це вже були цветочки проти того що було раніше.Дуже було важко,боліло страшенно, але якщо колись ще буду родити то знайду собі нормального лікаря !!!не знаю як може працювати з жінками такий нервовий і суворий!!!тепер я знаю як тяжко мама мене народила і люблю її ще більше, адже це не реальна біль!!!чоловіки нас мають дійсно на руках носити за те що ми їм приносим в життя маленьке щастя!!!РЕСПЕКТ ВСІМ МАТУСЯМ!!!!МИ ГЕРОЇ!!!!

Offline Муза

• Своя Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизаветка 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #110 : 28 Вересень 2013, 20:37:58 »
А ми приіхали в роддом на 8 ранку, зразу прийшов лікар. Боліло, але не дуже сильно. Мене оглянули, сказали що до вечора нороджу. Потім акушерка поміряла мені тиск, щось переговорила в коридорі з лікарем, прийшла і сказала, що тиск низький і зробила укол. Тоді почалося повне " затишшя"! Ми думули що то так і мае бути. Почали стимулювати і тоді почалося справжне пекло. Це від 1год. і до 6 вечора. Мала почала крутитися в животику і вирішили робити кесарсий розтин. Я була наскільки сильно втомлена, що сказала робити загальний наркоз. Маленьку я побачила лише декілька хвилин. Потім була реанімація.

Offline Belka

• Новенька
  • *
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лілія 5, Софія 3
  • Ваше справжнє ім’я: Наталья
« Reply #111 : 13 Жовтень 2013, 10:32:52 »
Ужас! я думала що то тільки в нас бувають лікарі які спірт з палати "зичать", і з такими стандартними фразами типу не кричи, як з хлопом спати не боліло, і з відношенням таким якби ми не дітей народжували а щось таке не потрібне!

Offline ляляля

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Адріана 4 з половиною
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #112 : 17 Жовтень 2013, 00:40:08 »
Вклинюсь і я тут зі своїми пологами.... Для мене і моєї масі це було найбільшим святом. Народжувала я вдома, у ванній - романтика, напівтемрява, свічки, розслаблююча музика в плеєрі, спокійна домашня обстановка і повна пачка Раффаелло, які я по одній дзьобала в процесі перейм)) Нирнула моя доця у водичку, потім довго ми обнімались з нею в мене на грудях, перші поцілунки і знайомство з татком)) - до цього часу не можу забути ці хвилюючі відчуття - коли ти вперше чуєш, як б"ється це серденько не в тобі, а на тобі.... Коли вже доню подруга перенесла в її гніздечко на ліжку, щоб її лікар оглянула - величезний бонус! - я відразу помила голову і вся така свіженька і ароматна перемістилась до свого комочка)). Такий викид гормонів під час природніх пологів без стресу і штучних стимуляторів - ніякої наркоти не треба кілька днів. А ще - після того як подруга, татусь і лікарка розійшлись кожен по своїх справах і я залишилась одна - я цілу квартиру вичистила, тому що за ніч пологів насмітили, а я - фанат чистоти))) Любимий сказав, що я - навіжена ))))  написала і подумала, що треба буде якось переглянути відео - від пологів ще і не дивилась толком))

Offline Natalina20

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
  • Мої дітки - моя радість, сенс мого життя!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія, Юрій
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #113 : 17 Жовтень 2013, 08:35:16 »
ляляля класно :) а вас хтось готував до пологів вдома?

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
« Reply #114 : 17 Жовтень 2013, 08:39:46 »
Цитувати
у ванній - романтика, напівтемрява, свічки, розслаблююча музика в плеєрі, спокійна домашня обстановка і повна пачка Раффаелло, які я по одній дзьобала в процесі перейм)) Нирнула моя доця у водичку, потім довго ми обнімались з нею в мене на грудях, перші поцілунки і знайомство з татком)) - до цього часу не можу забути ці хвилюючі відчуття - коли ти вперше чуєш, як б"ється це серденько не в тобі, а на тобі....
Аж самій так захотілось d27
Цитувати
А ще - після того як подруга, татусь і лікарка розійшлись кожен по своїх справах і я залишилась одна - я цілу квартиру вичистила, тому що за ніч пологів насмітили, а я - фанат чистоти)))
:oox Прибирання? Мене і без пологів від думки про тряпку і пилосос тіпає d30 Не говорячи вже про перші дні з малявкою d25
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #115 : 17 Жовтень 2013, 16:51:02 »
ляляля, дуже класна історія,але я б всетаки боялась народжувати вдома :oox хоч психоролічно це дійсно пологи набагато легші і враження кращі :) Мене також цікавить чи вас хтось готував до таких пологів і взагалі наскільки реально домовитись з лікарями про домашні пологи? :xmm  Бо про пологи у ванній бачила тільки у фільмі "План Б" d30

Offline оксана7777

• В щасливій родині дружина думає, що гроші беруться з тумбочки, чоловік - що їжа береться з холодильника, а діти - що їх знайшли в капусті
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +257/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка і Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #116 : 17 Жовтень 2013, 16:58:46 »
АФІГЕТЬ, а я думала шо в нес це не реально

Offline Kseniya81

• Своя Мамка
  • Репутація: +141/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Антоніна, 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #117 : 17 Жовтень 2013, 16:59:25 »
Ой, я як згадую свої пологи, а то було 30 квітня 2010 року, то не так страшні мені були пологи, хоч і все боліло і відкриттядовго не було, а потім все було стрімко, як отих 3 дня леджання в післяродовому відділенні, коли до тебе ставився молодший персонал як до скотини, бо мол ви заплатили лікарям, то нехай вони за вами і дивляться і ще все болить і ці кровотечі... капец

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #118 : 17 Жовтень 2013, 17:03:24 »
оксана7777, реально, теж знаю одну жінку, яка народжувала у ванні вдома :)