Автор Тема: Пологи... Як у Вас це було? - 2  (Прочитано 37723 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
Re: Пологи... Як у Вас це було? - 2
« Reply #17 : 14 Травень 2013, 23:10:49 »
Цитувати
і можливості повністю розлабити "низ"
Як я з цим намучилась d111 Тільки візьме лікар на крісло, зразу "Іванка, тут має біти розслаблено". Я кажу "Я розслабила". ВІн: "Мало! Ще більше розслаб"
А як шив, то казав, що голку поламає, бо я так напружилась "внизу" d30 Чекала неймовірної болі.
А гірше вже було тиждень-два вдома коли намагалась в туалет сходити z5 z5 z5
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #18 : 15 Травень 2013, 01:09:10 »
Цитувати
А можливо давали наркоз, тому що була післяродова кровотеча
Тому і давали наркоз,бо проводила ручну ревізію матки(а  це діло без наркозу неможна)
так, в цьому випадку загальний наркоз одразу, знаю бо таке і в мене на жаль було :( тому як мене зашивали теж не чула, зате коли наркоз відійшов то дуже боліло перші 3 дні, мусіла ставити знеболюючі свічки, при потребі казали що можуть навіть колоти знеболення.  А те що можуть зашивати під загальним наркозом навіть і не знала, ну за місцеве знеболення чула, деякі дівчата з якими я лежала казали що їм навіть не пропонували знеболення шили і все, мусіли терпіти d112 Для мене були найважчі перший тиждень-два, проблемно в туалет сходити,перші дні взагалі ледве ходила,але то ще й через загальне самопочуття...а ще шви якось так наклали що некомфортно було, чула їх ще мабуть 3-4 м і лікарка ще при огляді сказала що точно порвусь по тому шву при наступних пологах :oox підбадьорила називається d112  d30 Але нічого страшного в епізо не бачу, думаю краще її зробити ніж мати розриви

Offline Jul4uk

• Своя Мамка
  • Репутація: +487/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #19 : 15 Травень 2013, 01:33:11 »
Мене розрізали тричі в різних місцях. Зашивали під загальним наркозом, місцеве знеболююче не ризикнули давати бо маю алергію на новокаїн, лідокаїн і багато інших, відразу починаю задихатися. Особливо сильного дискомфорту не було, 1-2 тижні поболіло-понило. Але мала вже схожий досвід, 2 роки до пологів вирізали кісту в бартолонітовій залозі (ніби так називалася, зараз точно і не пригадаю). Теж по гінекології, але не внутрішня (як на яйниках), а зовнішня орієнтовно там, де під час пологів роблять розріз від дірки до дірки, але лівіше і на см 10 :oox  Ото була справжня мурдація на місяць  d16

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #20 : 15 Травень 2013, 10:51:59 »
Цитувати
Але нічого страшного в епізо не бачу, думаю краще її зробити ніж мати розриви
Ну,незнаю-незнаю  є свої плюси і мінуси в тому і тому. Бо колити рвешся, то цього взагалі не відчуваєш, так як тканини настільки натягнуті і рвуться саме втому місці де найтонші, а епізіо звичайно відчуєш. Хоча чула що можна так порватися. що лікарі потім не можутьто все "поскладати", то в такому разі думаю епізіо краще.
Ну в мене був розривчик...невеликий...то я його взагалі не відчула, а от зашивання d111
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline shupeniyk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +150/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #21 : 15 Травень 2013, 13:07:38 »
Цитувати
Бо колити рвешся, то цього взагалі не відчуваєш, так як тканини настільки натягнуті і рвуться саме втому місці де найтонші, а епізіо звичайно відчуєш.
мені робили епізіо і + до нього я ще і порвалася d112 Але я не відчувала тоді болю, може вже просто була така замучена d104 А от коли почали шкати краї матки, то я чуть не плакала, коли почула що будуть давати наркоз, то аж зраділа, що трохи відпочину і кричала щоб всі від мене відійшли поки я не засну d105 І ручну ревізію матки мені теж проводили, але мене щось нічого так сильно не боліло, я чекала набагато гіршого d27
і ще, зовнішніх швів в мене було 4, один з них десь біля 4 см (водів зовсім не було, тому так і порвалася d16), а лікарка мене менше чим через добу уже посадила на ліжко, я дуже боялася. що шви розійдуться, але все було ок, через 3 дні коли їхала додому то вже майже їх не відчувала z4

Offline melodika

• Своя Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана Володимир
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #22 : 16 Травень 2013, 14:24:20 »
Маша 86, то добре що лікарка нормальна і зразу сказала переробити а не лишати так як є, так що тобі можна сказати повезло

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #23 : 16 Травень 2013, 14:27:34 »
Цитувати
Бо колити рвешся, то цього взагалі не відчуваєш, так як тканини настільки натягнуті і рвуться саме втому місці де найтонші, а епізіо звичайно відчуєш.
Мені робили епізіо, то відчуття - ніби різали кусок тряпки. Тобто болю абсолютно ніякого. Зато коли шили, мене напевно на 1 поверсі чули і місцева анестезія мене не взяла, тобто шили по "живому". Але + цього всього - у мене жодного внутрішнього чи зовнішнього розриву

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #24 : 16 Травень 2013, 17:11:23 »
Цитувати
Ну,незнаю-незнаю  є свої плюси і мінуси в тому і тому. Бо колити рвешся, то цього взагалі не відчуваєш, так як тканини настільки натягнуті і рвуться саме втому місці де найтонші, а епізіо звичайно відчуєш
епізіо я теж абсолютно не відчула! вони ж не просто так ріжуть, а ріжуть саме там де видно що ззараз порвется! тобто на потугах це місце стає бліде бліде і блискуче - це свідчить про вже дуже сильний натяг - тому тканини там вже в сильній гіпоксії, а відповідно і чутливість в них знижена. Плюсів в тому, щоб порватись немає жодного, в порівнянні  з епізео. Єдиний дуже сумнівний плюс, так це те, що як не поріжуть то звичайно що може пронести і взагалі не порватись, хоча таке часто бачуть - коли промежина не біліє не блистить, то епізео не роблять і часто вгадують - жінка не рвется, правда вже як не вгадають не розріжуть а жінка порвется - то це вже лікар сам вважає за недолік своєї праці.
Ховрашка, ось тканину тягни в різні боки і порви то вдастся гарно зашити? а як просто порізати ножицами? А тут ще складніше, бо порвані тканини майже мертві покраях від сильного розтягнення сосудів, яки потім як пружинки прячуться в тканину і края рани вже обезкровлені. Тобто мало того що вони не рівні, що їх скласти неможливо, та ще і вони будуть загоюватись дуже довго, бо краї знекровлені і мертві. А ще і деформований край буде.
Так що немає жодного плюсу щоб порватись в порівнянні з епізео. Взагалі то епізео роблять як раз для того, щоб жінка не порвалась. 

Offline sunny_mood

• and I've got a sunshine...;)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +489/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетянка
« Reply #25 : 22 Травень 2013, 00:27:39 »
Цитувати
І мені цей спрей класно обезболив,,нічогісінько не боліло
а мене, навпаки, - не взяв і все, довелося по живому :oox
Цитувати
ось тканину тягни в різні боки і порви то вдастся гарно зашити? а як просто порізати ножицами? А тут ще складніше, бо порвані тканини майже мертві покраях від сильного розтягнення сосудів, яки потім як пружинки прячуться в тканину і края рани вже обезкровлені. Тобто мало того що вони не рівні, що їх скласти неможливо, та ще і вони будуть загоюватись дуже довго, бо краї знекровлені і мертві. А ще і деформований край буде.
ох, Іванка, гарно ж написала d77 як на судовій медицині колись z4 (я, до речі, усіх і обидвох чергових, і свою, лікарів замучила наполегливими проханнями на користь даної маніпуляції та своїми промовами з цього приводу d27)
“Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.”
― Mother Teresa

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #26 : 22 Травень 2013, 22:16:45 »
Цитувати
Ну,незнаю-незнаю  є свої плюси і мінуси в тому і тому. Бо колити рвешся, то цього взагалі не відчуваєш, так як тканини настільки натягнуті і рвуться саме втому місці де найтонші, а епізіо звичайно відчуєш
епізіо я теж абсолютно не відчула! вони ж не просто так ріжуть, а ріжуть саме там де видно що ззараз порвется! тобто на потугах це місце стає бліде бліде і блискуче - це свідчить про вже дуже сильний натяг - тому тканини там вже в сильній гіпоксії, а відповідно і чутливість в них знижена. Плюсів в тому, щоб порватись немає жодного, в порівнянні  з епізео. Єдиний дуже сумнівний плюс, так це те, що як не поріжуть то звичайно що може пронести і взагалі не порватись, хоча таке часто бачуть - коли промежина не біліє не блистить, то епізео не роблять і часто вгадують - жінка не рвется, правда вже як не вгадають не розріжуть а жінка порвется - то це вже лікар сам вважає за недолік своєї праці.
Ховрашка, ось тканину тягни в різні боки і порви то вдастся гарно зашити? а як просто порізати ножицами? А тут ще складніше, бо порвані тканини майже мертві покраях від сильного розтягнення сосудів, яки потім як пружинки прячуться в тканину і края рани вже обезкровлені. Тобто мало того що вони не рівні, що їх скласти неможливо, та ще і вони будуть загоюватись дуже довго, бо краї знекровлені і мертві. А ще і деформований край буде.
Так що немає жодного плюсу щоб порватись в порівнянні з епізео. Взагалі то епізео роблять як раз для того, щоб жінка не порвалась. 

Панакота, такого роду коментарі і пояснення я називаю "Комаровський відпочиває" d30 Пояснила дуууууже доступно z4 z4 Від мене веееееееликий "+"!!!!!!!!!!!! Ну от не розумію, чому людині доступно не пояснити для чого епізіо, а не просто "отделаться" бо так легше шити d111 d111 d111
Тепер мені більш ніж зрозуміло...але...у мене завжди і до тепер, складається враження що ріжуть, щоб родити скоріше, бо немає у лікарки бажання чекати повністю всього процесу.... d112 d112 d112 От якось я не дуже довіряю щиросердечному піклування лікаря про мене і про мою дитину, ну типу, що то для мене і дитини так треба (хоча звичайно і не виключаю цього варіанту)

Offline Олюськ@

• Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +106/-3
  • До мене - на "ти"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #27 : 22 Травень 2013, 23:33:33 »
В кожному дописі Панакоти,відчувається,що вона - викладач,так усе вміє "розкласти по поличках",доступно і зрозуміло пояснити d124

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #28 : 23 Травень 2013, 01:00:00 »
Цитувати
складається враження що ріжуть, щоб родити скоріше, бо немає у лікарки бажання чекати повністю всього процесу....    От якось я не дуже довіряю щиросердечному піклування лікаря про мене і про мою дитину, ну типу, що то для мене і дитини так треба (хоча звичайно і не виключаю цього варіанту)
нєєєєє, ті тканини особо не заважають коли жінку тудить  d112, якщо вже рослинка може асфальт проломати коли росте, то для дитини промежена не особлива перепона))), щоб прискорити точно не ріжуть, ріжуть бо бачуть що зараз порвется.

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
« Reply #29 : 23 Травень 2013, 19:09:23 »
Прочитайте обов"язково, більш світлого і теплого тексту про вагітність і пологи ще не читала, усім всякого доброго
А як у них?
(Оповідання захопленого очевидця про ведення вагітності у Голландії)

Мене запросили до Голландії мої друзі. Вони з хвилини на хвилину чекали пологів. Мені, зізнаюся, було дуже цікаво, як у країні з давньою традицією домашніх пологів це відбувається зараз - у сучасному світі великих знань і страхів.

Те, що до дітей там ставляться трохи по-іншому, це відразу видно. Ну, де ще можна побачити тат, які гуляють з трьома дітьми одночасно? Причому вік 1, 3, і 5 років.

Можна бачити, як з легкістю справляються представники чоловічої статі з широким спектром дитячих потреб, які у нас вважаються прерогативою виключно жіночої половини людства (заміна памперсів, витирання носа).

Мама в цей час може займатися чим завгодно - прибиранням будинку, верховою їздою, або плаванням для вагітних (!).

Мої друзі з посмішкою сказали мені, що вони, чекаючи третього, здають тут ганебний мінімум. А я зі своїми п'ятьма дітьми - так просто нормальний, який претендує на повагу людина!

Угледівши живіт, що видає швидку зустріч з малюком, всі посміхаються і вітають матусю.

Навіть незнайомі люди! Враження таке, що вагітні виконують важливу місію, яка хвилює і радує всіх. Але ж це дійсно так!

Найбільше мене вразила їх система ведення вагітних

Спочатку всі вагітні вважаються абсолютно здоровими! Усі йдуть у спеціальну консультацію, яка займається тільки здоровою вагітністю. Те, що ти чимось хворий, доведеться ще довести!

Це зовсім не схоже на нашу жіночу консультацію, де один і той же лікар приймає і хворих жінок і вагітних. Звичайно, у нього все в голові переплутається. А у них тебе всіляко орієнтують на те, що вагітність - це не хвороба, а природний стан.

Тому російським, які вважають своїм обов'язком всіляко "лікувати" свою вагітність, там особливо важко. І з боку розмова мідвайф (так у них називаються жінки, які спостерігають вагітних, приймають пологи вдома і ведуть жінку після пологів) з російською жінкою виглядає, як розмова сліпого і німого:

- Лінда, у мене постійно напругу і болі внизу живота. Може мені приймати будь спазмалітікі?

- При вагітності такий стан часто зустрічається. Хоча при огляді я не помітила

напруги. Давайте проаналізуємо ваш спосіб життя. По-перше: стільниковий телефон. Він постійно підвищує тонус матки. Я пропоную не користуватися ним під час вагітності.

Зверніть увагу на час користування комп'ютером, телевізором. Виключіть газовані напої.

Більше їздите на велосипеді і обов'язково ходите в басейн. Дотримуючись ці прості рекомендації, ви відчуєте себе набагато краще.

На обличчі написано: "Мила, від способу життя таблеток не існує".

- Лінда, може мені зробити УЗД? Я сильно переживаю, як почувається малюк.

- Ваша вагітність протікає чудово, ви дуже добре виглядаєте. З минулої нашої зустрічі малюк значно підріс. Висота стояння матки чітко відповідає термінам. Серцебиття у малюка чітке і радісне, навіть, схоже, що це хлопчик. Я думаю, що з УЗД не варто турбуватися.

На обличчі написано: у неї підвищена тривожність, починає здаватися, що їй треба дати направлення на консультацію психотерапевта.

- А може, мені тоді вітаміни попити?

- Вибачте, а у вас є можливість нормально харчуватися?

На обличчі написано: так ось чому тривога! Начебто одягнена пристойно. Треба ж! Не подумаєш, що вона недоїдає.

(Згорнути)
Медичні основи мідвайф проходять разом зі студентами університету, в якому і розташовується училище мідвайф. Їх там вчать чітко відрізняти норму від патології. Тому направлення на консультацію лікаря ви отримаєте обов'язково, якщо тільки ваші скарги пов'язані дійсно з хворобою, а не з фізіологією вагітності. Такий підхід позбавляє здорову жінку шансів на зайве хвилювання, ну, а хворі будуть спокійно спостерігатися у лікаря.

Таким чином, без нескінченної здачі аналізів (сеча і кров здаються у них тільки 2 (!) Рази за вагітність), без нескінченних УЗД (всього один раз і то за показаннями), в Нідерландах примудряються тримати всі показники по материнству і дитинству на найвищому у світі рівні.

Хоча хворих у них - хоч відбавляй! Тим більше, що середній вік жінок, які народжують давно перевалив наш показник старородящими, а саме - 28 років.

Училище і університет не даремно знаходиться в центрі найбільшого госпіталю, ближче до реальності і практиці. Та й схоже воно на храм науки. Навіть просто відкривши двері туди, переймаєшся повагою не тільки до цієї професії, а й до самого себе.

А вже студентська бібліотека в Маастріхті! Я не бачила такої ніде у нас в країні! Там студенти проводять 30% навчального часу. Нещодавно людям цієї поважної професії дано право складати іспити на звання магістрів. До цього мідвайф могли бути тільки бакалаврами. І якщо раніше в училищі викладали тільки лікарі, то зараз мідвайф на рівних зайняли місце в навчальному розкладі. Це говорить про підвищення престижу цієї давньої професії.

Всього в Нідерландах 4 таких училища.

Але повернемося до вагітності і до її закінчення - тобто до пологів. Мідвайф спостерігає приблизно 100 вагітних на рік. Близько 60 з них народжують вдома без ускладнень. Домашні пологи є просто національним надбанням цієї країни.

Взагалі, це виглядає просто, як і будь-яке інша справа. Наприклад, повісити нову люстру. Стара зносилася, ви купили нову.

Викликаєте через фірму майстра, він приходить, вішає ваше придбання - і робота закінчена.

Хороший майстер подзвонить і поцікавиться, як там його робота, чи не дає збоїв?

Пологи:

Так і тут. Почалися пологи - ви дзвоните в госпіталь, він надсилає вам мідвайф (пейджер для такого зв'язку - дуже зручна річ). Вона заходить, чи не раззуваясь (це мене сильно покоробило, але такі вже у них традиції, та й на вулиці чисто, як вдома), розкриває свій нехитрий валізку, запитує, чи готова камера, щоб залишити пам'ять навіки.

Тут же говорить вам купу підбадьорюючих компліментів, робить необхідні обстеження, приймає дитину, нагадує про камеру, і сама знімає зустріч дитини з батьками, зважує і перевіряє дитятко, каже "вітаю!" і йде.

Як і хороший майстер, вона нагряне до вас ще пару раз, щоб переконатися, що все гаразд. Це виглядає так звично і буденно, що всякий страх пропадає і залишається впевненість, що так було завжди і так буде завжди. Що це просто і не треба для цього нічого спеціального.

Де народжувати:

На питання: "Як ця система утворилася у вашій країні?" - Мені відповіли, що вона просто не змінювалася. А професія мідвайф була за наказом визнана медичної 190 років тому, з тих пір існують і училища та іспити, що визначають кваліфікацію жінок, зайнятих у цій професії.

Якщо у вас немає можливості народжувати вдома, або немає бажання бачити докучливих родичів після пологів, ви можете скористатися послугами родової готелю. Там, заплативши за номер, ви можете спокійно жити в очікуванні пологів, потім, так само, як і до себе додому, викликати мідвайф. Після пологів ви можете перебувати в готелі до повного відновлення, тобто скільки захочете.

За свідченнями, частина жінок (близько 10 чоловік зі ста) народжує в госпіталі спочатку. Це в основному хворі ендокринними захворюваннями і мають яскраву картину хронічних захворювань.

Близько 10 людей народжують у пологовому будинку за бажанням, навіть при здоровій вагітності. Це, як правило, іноземці. Ще приблизно 10 потрапляє туди, почавши народжувати вдома. Це часто відбувається, якщо в потугах дитина не просунувся ні на см за 1 годину. Мідвайф їде туди з ними і впродовж усіх пологів вона не залишає їх.

Враження від госпітальних палат у мене залишилося найприємніше. Все продумано, чисто, світло, та й не схоже зовсім на лікарню. Можна подумати, що ти просто потрапив у чиюсь квартиру - студію, де кухня суміщена зі спальнею. Жодних інструментів на увазі, все прибрано і нічого страх не наганяє. На поверхні з устаткування стоять тільки дитячі ваги.

Традиційно в Голландії народжують на спеціальному стільчику, який навіть у спадок передається. Але, якщо жінка отримала знеболювальне, пологи проходять на ліжку, яка, як трансформер, тут же переробляється в родову. Персоналом госпіталю і самої мідвайф прикладаються всі зусилля, щоб пологи пішли по природному шляху. Тому, для того, щоб отримати там знеболююче, тобі доведеться вислухати купу лекцій з приводу їх впливу на процес, на дитину і на жінку. 60% жінок після цього погоджуються пережити пологи природним чином. А може, поки жінка підписує необхідні документи, що підтверджують її згоду на знеболювальне, і слухає ці пояснення і переконання, процес завершується сам собою.

У будь-якому випадку через 2 години після пологів жінку відвозять додому в "амбулансе", в лежачому положенні. У них просто не існує (!) Післяпологових палат.

Те, що відбувається у них після пологів - це теж дуже цікаво. Біля будинку виставляють лелеки в людський зріст. Існує навіть спеціальна фірма, яка дає напрокат дерев'яну фігуру цій дивовижній птиці. Угледівши її кожен, хто проїжджає повз, повертає до магазину, купує листівку з подарунком і дбайливо кладе її під двері, щоб не турбувати новоспечених батьків. Ніколи не очікувала, що це настільки приємно, коли всі помічають твоє щастя і ненав'язливо радіють разом з тобою. Ну, а тато йде в спеціальну друкарню замовляти персональні листівки, де буде сказано, як ви раді своєму новонародженому, а для особливо цікавих будуть вказані його ім'я, зріст і вагу.

До речі, задоволення не з дешевих. 50 штук таких листівок коштує від 70 до 150 євро. Але традиція коштує того. Всі ці листівки вкладаються в не менш красиві конверти і відсилаються в усі країни всім друзям і знайомим. Коли мама прийде в себе, і поповнити сім'я буде готова прийняти гостей, то по тим же традиціям на стіл обов'язково поставлять спеціальні бісквіти з синьою або рожевою анісової крихтою залежно від того, якої статі народилася дитина.

Але верх блаженства - це патронажна служба Нідерландів! Після пологів до тебе обов'язково приходить ввічлива тітонька, яка протягом 8 днів забирається у вас в квартирі, ходить у магазин, пере пелюшки, готує їжу для мами (так як у неї має бути окреме меню), і стежить за малюком і мамою, складаючи графіки температури, ваги і т.д. Вона ж і дзвонить мідвайф, якщо запідозрить що-небудь недобре. При цьому мама відчуває себе повністю охопленої турботою, а всі близькі можуть насолодитися спілкуванням з маленькою дитиною під наглядом досвідчених очей. Так як на будь-які питання, що стосуються дитини, вам тут же відповідають і показують, як правильно здійснювати догляд за немовлям.

Так! При такій постановці питання - народжувати можна нескінченно.

Одне шкода, що я, як жінка, як мати не можу отримати такої підтримки у своїй країні. Чи не наполягаю, що всім треба народжувати вдома, але знаю, що є люди, які хочуть мати цю можливість. Наші жінки так само повинні мати право вибору - де народжувати і з ким. На жаль, сучасна медицина міцно записала вагітність в діагнози, і я зобов'язана йти в пологовий будинок, щоб "вилікуватися" від цієї "хвороби". А якщо я не хочу вважати себе хворою, то мене просто такою вважають всі оточуючі.

Що ж, залишається сподіватися, що коли-небудь людина, що веде мою вагітність, посміхнувшись, а не роблячи серйозне обличчя, як ніби я особливо складний випадок, скаже, що замість таблеток залізо можна підняти гранатовим соком, а тонус зняти більше відпочиваючи і менше нервуючи . При цьому він дасть мені такий настрій на пологи, що б я відчула, що це просто і буденно - народжувати. Адже це не операція, а звичайна жіноча доля, для якої ми, жінки, і народжені!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #30 : 23 Травень 2013, 20:34:58 »
Супер...треба їхати в Голландія на наступні роди

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #31 : 23 Травень 2013, 22:22:52 »
Клас, от читала ледь не зі сльозами на очах, до чого ж розвинені країни є, аж не віриться..... І я також не розумію хоч вбий, нащо здавати тааааааааааак часто аналізи під час вагітності, та я коли видряпувалася в жіночу консультацію на 3 d107 поверх, у мене вже лиш від того тонус піднімався, а коли брали кров з пальця, то матка в таааакому тонусі була, що просто капець....я вже мовчу що там було страшно душно, а у мене був жаааахливий токсикоз, і я чекала своєї черги ледь не півтори години з пакетиком в руках  d111

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #32 : 23 Травень 2013, 22:54:28 »
_ХРУСЬКА_, дуже класна стаття, але в нашій країні це сприймається просто як фантастика d112

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
« Reply #33 : 23 Травень 2013, 23:15:28 »
треба з цією думкою боротися, от серіал є Позовите акушерку, кльовий до речі, ну і про діагнози мені дуже сподобалося, не треба постійно магне Б6 хавати, а воно виявляється закріплює страшенно, шо потім розродитися не можна, і вітаміни дорожезні, штучні при чому теж виявляється не треба купувати, просто їсти нормально, і на вєліку виявляється до самих пологів їздять, і в башці не пороблено, коротше світосприйняття позитивніше, і ужасів стіки ніхто не розказує, все кльово))))
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]