Автор Тема: Пологи... Як у Вас це було? - 2  (Прочитано 35472 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +267/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк, 8.05.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Re: Пологи... Як у Вас це було? - 2
« Reply #34 : 23 Травень 2013, 23:34:07 »
Цитувати
Супер...треба їхати в Голландія на наступні роди
та то треба на до- і післяродовий період їхати, щоб "прочувствовать" всю красу  z5
от завжди мене тягнуло в Голандію, тепер маю ще одну причину  d27
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline sunny_mood

• and I've got a sunshine...;)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +489/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетянка
« Reply #35 : 24 Травень 2013, 01:11:36 »
Пятьорік (з плюсом, звісна річ ;)) за суперський текст!  z4
Цитувати
і в башці не пороблено
найслушніше судження d3 бо у більшості випадків то ж і є першопричина d16
“Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.”
― Mother Teresa

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • Tiny but mighty
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #36 : 24 Травень 2013, 11:34:24 »
Цитувати
не треба постійно магне Б6 хавати, а воно виявляється закріплює страшенно, шо потім розродитися не можна
Постійно хавати звичайно не можна, але те, що закріплює страшенно, що не можливо розродитися - це міф. Все індивідуально. Але стаття цікава  z4

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #37 : 24 Травень 2013, 13:00:55 »
Я вже читала статтю! Дуже гарна! Ы дуже класно описана ситуацыя спылкування "нашоі" жінки з тамошнім лікарем  d30. Я багато спілкувалась на великіх російськомовних форумах, а там великій відсоток жінок знаходятся за кордоном , вони найбільш активні користувачи через брак спілкування на чужині. То це просто атас як вони все описують! ті хто вперше народжує, то вони якось проникаются системою, що вагітність це не хвороба і т.д., бо завагітніли вже там, але як жінка народила впереше в СНГ, а другу вже там, то в неї просто ПАНИКА!!! Вона ж біжить до лікаря одразу після затримки, а там на неї дивлятся  d107, типу "Ти чого прийшла? приходдь за 3 місяці!" Про збереження не може бути і мови! До 12 тижня ніхто не положить ! Та і взагалі в них треба може  з інфаркотом прийти щоб на збереження попасти  z5. Коли їм розказуєшь про тонус, то вони одразу питають "Ю а фром Раша?"  d140, це їм не зрозуміти, бо для них тонус це ознака вагітності, а вже ні як не патологія. Як пояснюють ті дівчата, що там тонус матки розсматрюєтся як тренування скоротливої здатності матки, і як давати в таких випадках спазмолітики це призводить до слабкості пологової діяльності. Я в цьому не дуже розбіраюсь, але дуже логічно виглядає. Як 9 міс розслабляти мязи, то як потім родити???? Це як 9 міс проходити з руками в гіпсі, а потім одразу зняти і почати ведра з водою носити  d112.

Але хочу сказати, що саме наши люди не готові до такого відношення!!! Бо в нас страх ял люблять лікуватись  d111 d111 d111 d111, це я як лікарь кажу. Я як захожу до когось (немедиків) додому я просто пріпухаю від кількості ліків вдома!!!!!!!!!  d107  В моїй родині все життя не було навіть знеболюючих вдома! В нас взагалі ліків немає. Навіть під час місячних іноді в батьків дома питаюсь хоча б ношпу знайти, а фігушки  z5, мама каже випій 50 гр коньяку  d112. В нас довший час вдома був тільки Панадол дитячий і Еспумізан півбанки залишений ще з варіних колік  d112. Зараз правда я упакована ліками, бо як їхали на море багато чого купили, то все залишилось, стоїть тепер  d112.

Offline Олюськ@

• Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +105/-2
  • До мене - на "ти"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #38 : 24 Травень 2013, 13:17:00 »
Дуже цікава стаття z4,дійсно за кордоном зовсім інакше відношення до вагітності в простих людей та в лікарів.Недавно бачила відео в однокласниках,про пологи за кордоном ,що відбулись на 15 тижні здається,точно не пам*ятаю,то вагітна жінка,її чоловік і медики ішли на пологи-як на свято,всі були усміхнені,радісні,дитинка  народилась така як долоня завдовжки,її виходили,і через кілька місяців батьки забрали дівчинку додому :simja

Offline melodika

• Своя Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана Володимир
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #39 : 18 Червень 2013, 17:08:22 »
От я і добралася до цієї теми. У мене пологи відбувалися по вже знайомому сценарію -без схваток  d27 а тепер по порядку : поклали мене в понеділок в акушерську патологію на передродову підготовку і для зняття песарію, в той самий день його і зняли і як тільки зняли то відкриття шийкі було вже 8 смт і лікарка мені говорить що якщо пологи не почнуться сьогодні то завтра ми тебе переводимо в родзал. В той день я ще переночувала в відділі, дівчата по палаті дуже дивувались що відкриття 8 см а мене нічого не турбує. На наступний день мене зранку подивились а відкриття вже повне і кажуть бігом в родзал, я тільки рукавички і одяг для дитини встигла вхопити. Там мене зразу на крісло, зробили амніотомію ( вскрили плідний міхур) води відійшли і майже одразу почалися потуги, не пам'ятаю скільки разів я тужилась, десь раза 3-4 і дитина народилась, прийшла я в родзал в 9 год а синочок народився в 9.20, був у мене не великий розрив але епізіотомія не робили бо було би більше швів, як зашивали то зробили знеболення, але саме цікаве почалось коли приклали малого до грудей - біль від скорочення матки був просто нестерпний це було не можливо винести, після перших пологів мене так не боліло це точно, добре що на другий день вже було набагато легше. От написала це все і думаю що на третю дитину я мабуть не наважуся хоча і ці діти у нас не плановані, просто так сталося d112

Mum

• Гість
« Reply #40 : 18 Червень 2013, 17:23:31 »
melodika,
така легка розповідь про пологи  z4
Дякую!

Offline Natalina20

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
  • Мої дітки - моя радість, сенс мого життя!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія, Юрій
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #41 : 19 Червень 2013, 16:43:06 »
melodika, вітаю, гарна розповідь, головне що все пройшло добре.
Цитувати
коли приклали малого до грудей - біль від скорочення матки був просто нестерпний це було не можливо винести
у мене теж відчуття були ще ті, я навіть всидіти не могла, але довелось трохи потерпіти, чого тільки не стерпиш заради свого найріднішого малятка

Offline melodika

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 19 Червень 2013, 21:34:09 »
Мені всі знайомі кажуть - ну ти даєш, родила обидва рази без схваток так ще хочеш щоб тебе після пологів нічого не боліло  d27

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #43 : 05 Липень 2013, 22:52:04 »
Сиджу з малятком на ручках і намагаюсь пригадати як все було... Тоді це було нестерпно боляче,а зараз вже як сон.....Так ось..... В неділю 30-го червня ходила я цілий день з легким передчуттям,що "нарешті",але подібне відчуття в мене вже було майже тиждень,тому великої уваги я цьому не придала...Але що мене найбільше насторожило,це те,що саме в цей день чоловіка відправили в наряд на добу...(а я цього найбільше боялася,залишитися сама вдома ще й з дитиною,після розповіді про швидкі пологи одної з форумчанок).... бо до цього часу йому завжди вдавалося цього уникнути,але на той день не було людей і всі працівники були задіяні....
ну от... ввечері в мене почались кров'яні виділення,що стало вагомим фактом,що це вже точно... Чоловіку не дзвоню,не кіпішую,але вдома швиденько доскладую все в сумку і вкладаю доцю спати(вирішила,так мені буде надійніше)І в 12 годині починається ниття в низу живота,які плавно переходять в схватки по півхвилини і це відчуття триває з проміжком 10-20 хв десь 2 годинки,Я набираю чоловіка ,кажу:"готуйся приїхати,бо вже почалось". Він почав кіпішувати,каже:" давай я вже їду і одразу в роддом",я кажу,:"Я ще почекаю поки схватки не будуть довшими з проміжком 3-5 хв.(бо перші пологи мене навчили,що не треба бігти в роддом при перших же схватках). Ну,слава Богу,що він приїхав і в 3-ій годині почались конкретні схватки,при яких я дала добро їхати. Ми приїждаємо під ОПЦ,а там закрито,ми стукали хвилин 10 і ніхто не відкривав, я вже думала,що ось він настав "капєц",бо схватки посилювались... і думала вже йти в міський,бо мені вже ставало всерівно... І тут виходить сонна медсестра з претензіями чому ми не дзвонимо в дзвінок  d111,а ми той дзвінок не бачили взагалі,бо навіть подумати не могли,що роддом може закриватись на ніч. ну.... нас зарестрували,прийшла сонна недовольна акушерка,яка була на зміні,сказала відкриття 3 пальці,переодягатись,робити клізму і в родзал.В родзалі мене зустрів лікар,здається, Сергій Васильович,призвіща навіть не знаю. Він мені щось там пошаманив,що після його маніпуляцій схватки стали нестримні, пробив мені води і я почала народжувати.... щось пішло не так ,бо в один момент схватки не було більше хвилини і як тільки почались,він просто почав витискати з мене доцю.Зараз ребра так болять,що деколи таке враження,що ребро зайшло в легеню і не дає дихати.... Але і це пройде.... Ну і в 4:45 донечка народилась,Було обвиття,тому,сказав лікар, було трохи проблемно...Але зараз все позаду і дивлячись на свою крихітку тільки радію d41 d41 d41

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +460/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #44 : 05 Липень 2013, 23:21:00 »
Вітаю Люда з народженням доці.  Прочитала вашу історію і аж сльози на очах виступили згадала і свої пологи.

Також як і ви
Цитувати
Я ще почекаю поки схватки не будуть довшими з проміжком 3-5 хв.
аж тоді поїхали в пологовий. Через 2-ві години після приїзду родила синочка.

Цитувати
Але зараз все позаду і дивлячись на свою крихітку тільки радію
  Це саме головне.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #45 : 05 Липень 2013, 23:21:17 »
Вітаю тебе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  d41 d41 d41 d41 d41 d41 d41
Знаю багатьох дівчат, яки народились в цей період (і дорослих і малих) - всі надзвичайно гарні!!! Нехай твоя буде дуже щасливою і справжньою красуньою!! (тим більше що є в кого!!!)

Цитувати
конкретні схватки,при яких я дала добро їхати.
а старшу що одну лишили? чи хтось приїхав?
Цитувати
І тут виходить сонна медсестра з претензіями чому ми не дзвонимо в дзвінок
ага))))) Будто ви туди щодня по ночах їздете)))

А як в порівнянні з першими пологами?

Яка вага і ріст?

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #46 : 05 Липень 2013, 23:29:51 »
Цитувати
Вітаю Люда з народженням доці.  Прочитала вашу історію і аж сльози на очах виступили згадала і свої пологи.
Дякую,Людочка!все,що було не так швидко забувається.....
Цитувати
Вітаю тебе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  УРА! УРА! УРА! УРА! УРА! УРА! УРА!
Знаю багатьох дівчат, яки народились в цей період (і дорослих і малих) - всі надзвичайно гарні!!! Нехай твоя буде дуже щасливою і справжньою красуньою!! (тим більше що є в кого!!!)
Дякую, Іванка!
Цитувати
а старшу що одну лишили? чи хтось приїхав?
Так,вона спить міцно і ми домовились з чоловіком,що якщо пологи триватимуть дуже довго,то щоб він обов'язково поїхав під ранок додому,але він поїхав додому значно скорше....
Цитувати
А як в порівнянні з першими пологами?
Перші тривали від перших схваток 8 годин,а ці 4 з половиною. І на перших пологах,я одразу ж при перших схватках поїхала в роддом і цей час тривав неймовірно довго,а тут порівняно я вроддомі до самих родів побула 1,5 години....
Цитувати
Яка вага і ріст?
52 см; 3 320 кг.

Offline Natalina20

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
  • Мої дітки - моя радість, сенс мого життя!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія, Юрій
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #47 : 06 Липень 2013, 00:10:19 »
Людмилочко, ти молодець! Прочитала історію на одному подиху,щасливої долі твоїй принцесі. В один момент вже все стає позаду, аж не віриться що так швидко вагітність проходить

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 06 Липень 2013, 13:36:03 »
Цитувати
Людмилочко, ти молодець! Прочитала історію на одному подиху,щасливої долі твоїй принцесі. В один момент вже все стає позаду, аж не віриться що так швидко вагітність проходить
Дякую! Це правда, вагітність пролетіла дуже непомітно,я була настільки щаслива,що практично не відчувала якийсь дискомфорт,а зараз щаслива ще більше,бо це янголяточко,яке так мило копало мене своїми п'яточками,вже посміхається до мене і я ці п'яточки можу не тільки відчувати ,а й цьомати,гладити притуляти до себе.......  d9

Offline melodika

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #49 : 07 Липень 2013, 23:01:13 »
Люда, вітаю! добре що все склалося благополучно і твоє малятко же на ручках у тебе  d102 а тепер пологи згадувати вже дійсно набагато легше, я писала що на третю дитину не зважусь- а тепер хто знає, хто знає...  :xmm

Offline pepsi

• Активна Мамка
  • Репутація: +19/-0
  • Двічі МАМА!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ерік і Роберт
  • Ваше справжнє ім’я: Наташа
« Reply #50 : 12 Липень 2013, 19:41:36 »
Вот і я вирішила пригадати свої перші пологи, можливо так готуюся до других  z5 ще не скоро, але треба нагадувати, щоб бути розумнішою, сподіваюсь  d30

Про вагітність довго писати, в 2-х словах, все протікало нормально, йшов 40-41 тиждень, я чекала з дня на день, але лікар вирішив мене покласти на стаціонар, щоб не було переноса, та й резус конфлікт спостерігати, в лікарні я не ночувала, тікала додому і молилася, щоб пологи тільки не вночі розпочались, але доля така мабуть була. Опівночі відчула перші схватки, дуже слабенькі, бо завжди прислухалась до організму і давно чекала їх, покупалась, зібрались з чоловіком і поїхали, повернулась у свою палату, так як ніби всю ніч там і була  d27 розбудила сплячих лікарів, вони підтвердили, що я таки народжую і повели в род.зал, але спершу на інтимну процедуру - клізму, ох і потріпала вона мені нерви   d27 по дорозі до род.залу прокололи мені пузир, і почалась жара, це десь була 3 година ночі, саме з тих пір мені було "дуже весело" до род.залу ледве дойшла, лікар бігав туди сюди, чоловік намагався допомогти, але мені тоді нічого не хотілось, акушерка хороша була, заспокоювала. Всі вправи про дихання, які я вичитала я про них забула, та й дихати не хотілось, так боляче я переживала схватки, але потім, коли дали фітбол, якось легше стало, з 6-8 коли начебто і схватки були самі потужні, але я їх терпимо перенесла, хоча були моменти, коли кричала, що нехай роблять що хочуть, кесарево, анестезію хоч якусь, або простий варіант - битою по голові  z5 але нехай заберуть ці болі від мене, лікар дивився на мене як на психопатку, і байдуже тікав, казав що до іншої рожениці йде. Анестезію не хотів давати і все, тільки пізніше йому за це подякувала, чоловік був в шоці, не знав як допомогти, але морально мені вистачало, бігав він по всім моїм проханням привести лікаря. Коли діло дійшло до потуг, то лікар сказав, щоб я хвилин 15-20 зачекала і не тужилась, бо у нього екстрене кесарево намітилось, ось це був жах, от як можливо себе стримувати коли йдуть потуги, я рвала і метала від злості, чоловік тільки й караулив лікаря, щоб привести до мене, і нарешті він прийшов. Потуги мені здалися насолодою, після кількох годин схваток болючих, родила в 3-4 потуги, за 15 хв.

перші відчуття були не зовсім такі як чекала, дитинка добре, але головне, що вздихнула з полегшенням, що все закінчилось, дивилась на цей маленький комочок і не розуміла нічого, що я відчуваю до нього, злилась через це на себе, добре, що все пройшло без ускладнень, перший крик був і все нормально. Але коли малий лежав на животі, лікар сказав, що треба трішки зашити, сказав що без розривів, але тріщинки трохи є, зашивав звісно без анестезії, а я завивала від болю, не знаю чому так, все тіло моє трусило від болю, і вже коли все було зроблено, я нарешті почала відпочивати, малого приклала до грудей і нарешті відчула задоволення, розслабилась.
Глянула на чоловіка, і стало смішно, було таке відчуття, що саме він родив а не я  d140 далі сіла на телефон і почала роздзвонювати мамам і відправляти смс всім іншим.

Намагалась цю розповідь зробити стислою, бо якби всі емоції описувала, то на кілька годин читання вистачило б  d30