Автор Тема: Пологи... Як у Вас це було? - 2  (Прочитано 37718 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kroshka

• Своя Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юра
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Re: Пологи... Як у Вас це було? - 2
« Reply #51 : 18 Липень 2013, 19:34:40 »
Добралась і я в цю темку. Мої пологи запамятались мені мабуть на все життя так як тривали вони 2 доби. В неділю ввечері 30-го червня почались в мене легкі схватки, я почала прислухатись чи то справді воно бо пологи перші і ще не знала що то таке, коли зрозуміла що то таки схватки почала наводити марафет. В півдругій розбудила тата бо були вдома тільки вдвох - він поклав руку на живіт щоб послухати чи то дійсно схватки (тато лікар), сказав що дійсно, але слабкі. Що було дивно - це то що схватки були з інтервалом 5 хвилин, але короткі. До півчетвертої ми прибули в лікарню бо вже були сильніші схватки, подивились, а відкриття лиш на півпальця. Зранку на обході відкрилось на 1 палець ледве. Не вірили мені що в мене схватки кожні 5 хв бо сказали що я би вже була в родах, але підключили якийсь монітор що вимірює схватки і дійсно кожні 5 хв, але короткі. До вечора відкриття було на 2 пальці і на ніч мене пустили додому бо то недалеко щоб я поспала. Спати я звичайно не змогла - біль посилилась так що лежачи схватку перетерпіти не могла і кожні 5 хв вставала. Добре що вже був чоловік вдома і робив масаж спини поки я живіт гладила. Зранку в лікарні подивились - відкриття далі на 2 пальці. До обіду те саме, тому вирішили стимулювати. Діло пішло скоріше, але живіт не опускався. Тому коли я рожала то дитину з мене витискали - лягали на мене так що весь живіт в синяках був. І сказали лікарі що жоден мяз в мене не потягнувся тому мусили робити епізіотомію.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline KotiKomori

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +94/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #52 : 19 Липень 2013, 13:57:45 »
І в мене так тяжко йшли відкриття а схватки такі часті були  d111... І всетаки кесарили мене, більш як 16 год я не хотіла чекати і ризикувати...

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +263/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #53 : 19 Липень 2013, 14:11:13 »
Христина, ваша історія просто неймовірна!Дякую вам!ЗЗвичайно, всі ми десь та й чули про народження малюків іноземцями в інших країнах.але так детально і так неймовірно як ви все описали...Я так хотіла б мати багато дітей...Але на що я можу розраховувати, живучи ледве кінці з кінцями зводячи в нашій країні і з однією тільки дитиною...

Online Pozutuvchuk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +249/-0
  • До мене на "Ти"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василинка 14.01.2010р Яночка 16.01.2014р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар’яна
« Reply #54 : 19 Липень 2013, 17:33:24 »
 d100 Ой начиталася ваших розповідей тепер боюся навіть заходити в роддом d112
мамусі молодці з народженням ваших малят здоров"я міцного їм d9
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308

Offline melodika

• Своя Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана Володимир
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #55 : 21 Липень 2013, 01:22:13 »
Мар'яна, сподіваюся що ти, не дивлячись на тяжкі пологи, зважишся на ще одну дитину, а може і не одну  ;)  d27

Offline Kroshka

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #56 : 22 Липень 2013, 13:33:20 »
Може мені то перейде, але якось днями чоловік сказав "коли в нас буде дівчинка" то мені мороз пішов по шкірі  d27

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #57 : 22 Липень 2013, 19:09:15 »
Цитувати
Може мені то перейде, але якось днями чоловік сказав "коли в нас буде дівчинка" то мені мороз пішов по шкірі 
Маряна, ти думай про те, що Бозя 2 рази одне і те саме не дає пережити, тому настроюйтесь на  ПОзитив і їдьте по сестричку :flv

Offline melodika

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #58 : 22 Липень 2013, 20:16:38 »
Мар'яна, перейде і забудеться, не переживай  ;)

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #59 : 22 Липень 2013, 20:30:21 »
кожні пологи дуже різні
моя подружка першицй раз тяжко родила, то зарякалася по другу дитину іти
а так сталося, що довелося))то другі пологи згадує як казку

Offline *Аля*

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +415/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Неля
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #60 : 22 Липень 2013, 20:31:48 »
Цитувати
Може мені то перейде, але якось днями чоловік сказав "коли в нас буде дівчинка" то мені мороз пішов по шкірі
це просто через те,що ви ще не відійшли від перших пологів,які були досить недавно.прийде час,усе загоїсться/підзабудеться і знову захочете усе це пережити!  ;)

Цитувати
моя подружка першицй раз тяжко родила, то зарякалася по другу дитину іти
а так сталося, що довелося))то другі пологи згадує як казку
я теж страшно намучилась при пологах-схватки 18 годин це щось  d27 але вже в палаті(за дві години після пологів),коли лежала з донею під боком,я зрозуміла,що обов*язково хочу мати ще діток і хочу все це знову пережити! d112

Offline Kroshka

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #61 : 23 Липень 2013, 16:43:23 »
Надіюсь бо завжди хотіла велику сімю.

Offline kvitochka555

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
  • щаслива мама синочка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сергійко
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #62 : 12 Серпень 2013, 17:34:29 »
А в мене вся вагітність проходила дуже добре, тому й на пологи йшла як на свято :flv 20 липня в 2 ночі відійшли води, нумо я дзвонити в швидку, бо я трохи боялася їхати з чоловіком машиною. Тітонька диспетчер на другому кінці дроту мені сказала що міська швидка в Угринів не поїде, мовляв це не місто і все таке.Добре рознервувавшись, все-таки ми з чоловіком вирушили своїм транспортом до ОПЦ. Хоч медсестричка на приймальному і була сонна добряче, але швиденько все оформила і я зі своїм відкриттям на 4 пальці пішла в передродову палату. Схватки були сильні, але нечасті, тому моя доктор вирішила мене стимулювати...але чим далі тим гірше, відкриття повне, схватки ідуть по повній програмі, а дитинка і далі високо і потуг немає..далі вже і серцебиття в дитинки почало падати, тому мене в екстренному порядку взяли на кесарів розтин, операційну розгорнули за 5 хвилин, і нарешті о 8.30 ранку в мене народився мій синулька. Тому ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ моїй лікарці Макарчук Оксані Михайлівні і черговій бригаді що працювала 20 липня в ОПЦ, вони реально врятували життя мені і моїй дитинці, бо вже як потім виявилось. в дитини була абсолютно коротка пуповинка, і якби мене не прокесарили, а пустили в природні пологи, все могло б закінчитись дуже плачевно d124 d124 d124 d102 d79
:)))

Offline melodika

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #63 : 13 Серпень 2013, 15:20:27 »
kvitochka555 вітаю з синочком  :flv добре що у вас щасливо закінчилось

Offline vikysuk-tatysuk

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
  • vitysuk-tatysuk
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік 4 роки.
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #64 : 15 Серпень 2013, 11:38:53 »
Майбутні мамочки!!! В кожної напевне по різному але коли в тебе на руках така радість  d79 просто забуваєш все, (хоч в період коли схватки думаєш нема нічого страшнішого) d16

Offline ванілька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +150/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: катя , андрій, павлик
  • Ваше справжнє ім’я: вікторія
« Reply #65 : 15 Серпень 2013, 16:51:08 »
Вагітність виявилася для нас зовсім не планованою, такий собі сюрприз. трошки навіть поплакала над тестом. а потім зібралася, і настроїла себе на краще. з таким настроєм була всю вагітність. Вагітність була най важча з моїх трьох, сил не було взагалі, ледь ходила.
Була впевнена що народжу ніяк не пізніше 38 тижня, і хотіла як най скоріше, бо дітки в мене великі (4.00 і 4.150), але як минув 36 почала панічно боятися пологів. це було жахливо: розумію що мушу народити, а боюся страшно. за 5 днів до пологів лягла на денний стаціонар бо набряки були страшенні і хотіли трохи молочницю підлікувати. Подивився мене лікар на кріслі 8 липня сказав що матка готова, але ще не відкривається, можу і сьогодні народити і можу ще кілька днів походити.
В ніч з 11 на 12 боліла поясниця сильніше ніж завжди, тай мала я передчуття що таки 12 рожу, в нас 12 празник, день міста, концерти різні і чоловік приготував м"яско і язик планував когось в гості кликати. пішла я зранку в патологію, на обході лікар жартує що треба нині комусь народити бо подарунок від міської ради прогавим ( на день міста як хтось народжує то щось дарують), каже того року коляску подарували. а я думаю про себе що не хочу ні коляски ні нічого лиш би не родити.
але кажу йому про свою спину і твердий живіт, на кріслі виявилося що відкриття 2, 5 пальці і я в процесі. мене зразу в піт кинуло, ноги трусяться, паніка страшенна, чуть не плачу. взяла себе в руки, встидно, акушерка ше й знайома- мама куми, має бути все добре.
повели мене на клізму в 12 год. почала відчувати легесенькі схватки, ще пішла в душ.
в 12.30 перевели в передродову, прийшов лікар, побачив що в мене паніка намагався заспокоїти. відкриття 3 пальці, з мого дозволу пробив води, це єдине втручання яке було, але зважаючи на свій стан я боялася що зірвуся, тому погодилася, про що не пожаліла.
лікар ще перепитав скільки часу тривали 2 пологи ( 3.5 год) і пішов (він якраз в цей час в сосідній поліклініці УЗД робить), акушерка йому дзвонить коли пора повертатися.
в 12.30 пробили води, і я чомусь орієнтувалася на 3.5 год, думала як того разу витримала стільки часу то і тепер мушу. схватки почалися дуже болючі, і наростав біль з кожним разом. я не кричала і не стогнала, відігнала акушерку яка хотіла мені спину потерти, просто не хотіла щоб мене хтось чіпав і говорив зі мною. намагалася розслаблятися, не закриватися і думаю що в мене виходило добре. через 30 хв схватки були такі що я дивлячись на годинник думала що ще 3 год просто не витримаю. чомусь дуже сильно пітніла ( 1 і 2 раз такого не було), піт капав так що аж калабаня була біля мене. і тут біля 2 год я відчуваю що тисне по великому, але вирішую що то я видаю бажане за дійсне. 2 потуга- ні, так і є, тисне ще сильніше, кличу акушерку, кажу: "або я дурна, або вже тужить", вона каже : "може бути". тут по коридорі чергова лікарка до дому йде, акушерка її покликала подивитися мене. 3 потуга- чергова лікарка (ЧЛ) дивиться на ліжку каже: " так, головка вже за рукою виходить, він (мій лікар) не встигне. і почала перевдягатися в халат.
маленький відступ- мій лікар в нас завідуючий пологовим, самий " крутий", його всі бояться. але на мою думку лікар він чудовий, хоча є багато протилежних думок. з любими проблемами в родах кличуть тільки його, я з ним в чудових стосунках і страшенно чомусь боялася родити без нього, хоч і з знайомою акушеркою.
Акушерка зразу йому подзвонила, і почали всі метушитися, бігати, родзал готувати. 4 потуга- я встала з ліжка в передродовій і відчуваю що ЛІЗЕ, при тому я сама абсолютно не тиснулся. кричу. прибігає ЧЛ, і тягне мені в родзал ( по коридорі, через 2 палати), я кажу що не годна бігти, вона просить: "ну скоріше бо в коридорі народиш". видерлася я якось на той стіл, і все трохи заспокоїлося, кілька хвилин нічого не боліло (кайф, можна йти до дому), прийшов мій лікар, навіть вже не перевдягався в свій синій лікарняний костюм, натягли на нього якусь верету. 5 потуга-тужуся вже на столі, все добре, правильно, 6 потуга- тужуся, підняла на кілька секунд голові від грудей, лікар зпам"ятав, але судини на лиці і шиї встигли потріскати, бачу дитяча мед сестра маску вдіває, думаю значить ще не довго. питаю акушерку чи вже видно, каже головка вже показалася і сховалася. 7 потуга- відчуваю як вийшла головка, всі почали кричати що застрягли плечики (пекло страашенно), лікар сказав "от мале порося", і щось ТАМ робив,не знаю що, але аж спітнів, ЧЛ тиснула трохи зверху на ребра. через кілька секунд, які були найболючіші за всі потуги, ляль народився. Таак добре стало.
Поклали його на мене і почали ОХкати який великий, зважили-4.290.55 см. маю 1 розрив, плечиками порвав, бо головка вийшла сама, без епізіотомії. якби не застряг то і тог не було б.
Зараз згадую період початку потуг з сміхом-всі так кумедно метушилися, а тоді трохи була паніка що дійсно рожу в коридорі чи настоячи в передродовій.
Загалом пологами задоволена, все було швидко і без ускладнень ( про що я молилася що вечора). Чого всім бажаю.

Offline melodika

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #66 : 15 Серпень 2013, 21:13:54 »
Цитувати
Вагітність виявилася для нас зовсім не планованою, такий собі сюрприз. трошки навіть поплакала над тестом
як мені це знайомо  d27
я от прочитала твою розповідь про пологи і так ніби сама знов родила, так детально ти все описала

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #67 : 15 Серпень 2013, 21:41:58 »
ванілька, дуже гарна і дослівна розповідь...читала і наче сама була там d30 І дуже розумію як це страшно йти на роди не вперше) І бачу у вас щоразу більше малятко було, а я все-таки надіюсь що другий мій ляль буде точно меншим d3, бо перший крупним був d112 Ви молодець, що три рази наважились на такий подвиг! :flv