Автор Тема: Пологи... Як у Вас це було? - 2  (Прочитано 34426 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Re: Пологи... Як у Вас це було? - 2
« Reply #85 : 09 Вересень 2013, 11:31:39 »
У   мене   також   багато   знайомих   народжували   у   обсерваціі   бо   саме   там   довлялись   з   лікарем,а   я   все   собі   думала   ну   як   ж   там   народжувати   і   потім   лежати,якщо   там   э   хворі   жінки d104...тепер   бачу   що   й   багато   здорових   там   народжують,але   ж   дійсно   цей   відділ   призначений   саме   для   інфікованих   жінок,мені   б   особисто   було   б   якось   страшнувати   там   знаходитись.   Я   взагалі   як   лежала      зьереженні   перший   раз   в   гінеколоіі,то   там   на   тому   поверсі   відокремили   палату   з   хворими   вагітними   на   грип...ну   реально   було   страшно   виходити   і   йти   навіть   в   туалет,бо   ті   дівчата   собі   спокійно   розгулювали   по   поверсі   і   інколи   навіть   без   масок,а   медперсоналу      було   взалі   по   барабану :oox   А   вже   як   вдруге   лежала   в   паталогіі   то   були   й   жінки   прямо   в   палаті   з   кашлем   та   насморком,так   потім   насморк   був      вже   у   всіх   в   палаті d112   Я   не   знаю,можливо   я   якось   так   пола,але   в   той   час      коли   я   лежала,то   хворих   було   достатньо...а   ще   здивував   той   факт   що   на   курси   для   вагітних   водили   всіх   разом   жінок   і   з   обсерваціі   і      здорових,   а   коли   був   карантин   то   деяких   пускали   навіть   на   поверх   провідати   (   паталогія   ОПЦ),а   священник   і   баба   з   оріфлеймом   та   шкарпетками   то   взагалі   круглосуточно   там   тусувались d30

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +701/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #86 : 09 Вересень 2013, 11:33:29 »
Для мене це загадка,бо дівчата всі лежали нормальні, але щодо того,що там інфекційних та наркоманок і ін.таких приймають-це правда,на то вона і обсервація.Тільки або це рідко стається,або дуже приховується :xmm

і взагалі-ми спілкуємось не по темі!!! d108
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #87 : 09 Вересень 2013, 11:43:57 »
Цитувати
Тільки або це рідко стається,або дуже приховується xmm
ну по перше хворі СНІДом вагітна жінка виглядає повністю здоровою і не будмаю, що вона прямо так тобі скаже, що вона саме по ций причині народжує в обсервації)))) Всі вони говорять, що домовились з лікарем, бо то їх таємниця і вони мають на неї право  d112.
А по друге, обсервація повинна приховувати здорових жінко яки в них народжують, а не хворих))))), бо саме приймаючи здорових вагітних вони порушують правила  d27.

Offline kiber.zljy4ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +82/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашуня
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #88 : 09 Вересень 2013, 16:18:47 »
Панакота, не треба перекручувати слова. Я не мала на увазі, що тепер в обсервації не приймають інфікованих жінок. Так, звісно, що вони народжують там. Я мала на увазі, що колись в обсервації народжували тільки хворі жінки, а тепер всі хто хоче.
Я коли ішла народжувати навіть не зациклювалась, що буду в обсервації народжувати - мені було фіолетово де, головне щоб біля мене був лікар, якому довіряю. В мене було кесарево, то я з палати не так часто і виходила, пару разів на коридор вийшла то взагалі таке склалось враження, що я сама у відділі. Тишина, спокій, ніде ніяких жінок не видно, лише час від часу було чути як дітки плачуть.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #89 : 09 Вересень 2013, 16:33:05 »
Цитувати
Я коли ішла народжувати навіть не зациклювалась, що буду в обсервації народжувати - мені було фіолетово де, головне щоб біля мене був лікар, якому довіряю. В мене було кесарево, то я з палати не так часто і виходила, пару разів на коридор вийшла то взагалі таке склалось враження, що я сама у відділі. Тишина, спокій, ніде ніяких жінок не видно, лише час від часу було чути як дітки плачуть.
ы я вище написала, що я все це пыдтримую ы не бачу рызницы де народжувати, але  я нічого не перекуручую ось твої слова
Цитувати
Це колись там народжували жінки з інфекційними захворюваннями і різними серйозними хворобами.

Offline kiber.zljy4ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +82/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашуня
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #90 : 09 Вересень 2013, 18:34:05 »
Панакота, дуже вже ти дискусійна баришня  d30
Повторюсь  ;)
Цитувати
Це колись там народжували жінки з інфекційними захворюваннями і різними серйозними хворобами. Зараз - якщо домовишся із лікарем із обсервації - там і будеш народжувати.
Цитувати
Я мала на увазі, що колись в обсервації народжували тільки хворі жінки, а тепер всі хто хоче.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #91 : 09 Вересень 2013, 21:57:08 »
Цитувати
Панакота, дуже вже ти дискусійна баришня  ги-ги-ги
для тебе це новина???  d27 така вже я є  d112

Рада, що ти дуже задоволена умовами яки мала в пологовому  z4

Online judi

• Свідома Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #92 : 11 Вересень 2013, 11:07:50 »
Напишу свою історію пологів. Мені сниться сон що моя дитинка витягнула з живота ручку і злапала мене за палець. тут я просинаюсь і розумію що у мене починають відходити води. Це була 3 година ночі. Я нікого не буджу а йду в душ митися а води течуть сильніше і сильніше. Подзвонила до лікаря з яким домовлялася він каже їдь на приймальну якщо ти в родах то дзвони. У мене починається паніка бо я не знаю що маю одягнутися. проснувся чоловік і ми починаємо літати по хаті. нарешті я одягнулася якісь лосіни і плаття взяли сумки і вийшли з хати. тут я згадала що треба паспорт і обмінну. паспорт знайшла а обмінну нє. Давай шукати обмінну а її нігде нема. У мене паніка і істерика. думаю а як мене не приймуть у пологовий? Чоловік вже каже їдемо без неї. Ми почали їхати а він каже ну згадай куда ти її брала і тут мене осінило що вона у бардачку в машині. Нарешті я трохи заспокоїлась. Приїхали у приймальний а води течуть як з відра я навіть не думала що їх там так багато. Поки вони почали приймати, поки прийшла чергова то вже була 04.30 ранку. Подзвонила до лікаря він приїхав і зразу мене у родзал. Так десь з 5 год почалися такі сильніші схватки. Чоловік робив масаж на спину і набагато полегшувався біль. Коли я вже хотіла тужитися а не було ще повного відкриття акушерка запропонувала вводити платифилін на схватках. Через що схватки стали менш болючі а шийка розмягчувалася.Тоді мене швиденько на крісло і буквально 3-4 потуги і моя дитинка 06.30 появилася на світ. Правда у мене був дуже тугий шов від першої дитини то мусили розрізати біля нього і потім це все разом зшивати. Я благала щоб мені зробили наркоз. Вони викликали анестазіолога а він був на оперції. Тому шили 1,5 години і тільки знеболювали лідокаїном. Це було страшніше від самих родів. Дитинка була обвита туго пуповиною тому родилася чисто синя. Але Слава Богу через професіоналізм лікаря і акушерки народилася здоровенькою.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +433/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #93 : 11 Вересень 2013, 12:13:46 »
Юля прочитавши вашу історію, перед очима  промайнули і мої роди.... Ви молодець! Гарно справилися.....  z4 А у мене чомусь дуже мало водів було,хоч всі УЗД показували норму,а лікар на родах пробивав і сказав,що жменька лишень.

Offline ванілька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +150/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: катя , андрій, павлик
  • Ваше справжнє ім’я: вікторія
« Reply #94 : 11 Вересень 2013, 13:10:34 »
Цитувати
акушерка запропонувала вводити платифилін на схватках.
прочитала інструкцію до цього препарату. Ви так спокійно це описали ніби то вітамінка.

Online judi

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #95 : 11 Вересень 2013, 14:03:36 »
Цитувати
прочитала інструкцію до цього препарату. Ви так спокійно це описали ніби то вітамінка.
мені ввели його зовсім трішки, зато швидко відбулося відкриття. адже в мене вже йшли потуги а повного відкриття не було. при родах деколи приходиться і набагато сильніші лікарства приймати в тому числі наркоз залежно від ситуації.але саме головне щоб результат був позитивний. І ще при тому коли мені його запропонували я не мала змоги прочитати інструкції а була згідна на все тільки щоб було все добре d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online judi

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #96 : 11 Вересень 2013, 14:06:36 »
Цитувати
А у мене чомусь дуже мало водів було,хоч всі УЗД показували норму,а лікар на родах пробивав і сказав,що жменька лишень.
можливо у мене було так багато бо ставили вже в кінці вагітності багатовіддя. Але їх дійсно було багато вони просто бухкали з мене і то довгий час

Offline melodika

• Своя Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана Володимир
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #97 : 12 Вересень 2013, 13:54:15 »
judi Юля, так детально все описала, багато тобі прийшлося пережити, але добре що все щасливо закінчилось  d79

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +249/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
« Reply #98 : 12 Вересень 2013, 15:22:54 »
Цитувати
Цитувати
Це колись там народжували жінки з інфекційними захворюваннями і різними серйозними хворобами.
чого це раніше?????? Зараз абсолютно так само - хворі інфікційним заховорюванням жінки - від простуди до СНІДу народжують тільки в обсервації   , а також необстежені неблагонадійні жінки типу циганок, бомжів - тільки в обсервацію.
А домовитись щоб там народжувати звиайно що можно! знаю багатьох задоволених жінок, яки народжували там, бо там працює їх лікар!
Хочу вставити 5 копійок d30
Якщо б зараз приймали в обсервацію тільки "призначених "для цього відділу жінок,то ,чесно кажучи,іі б уже закрили,,і ніхто не прикриває і не приховує ,що тут народжують абсолютно здорові жінки,бо ж плани і навантаження на лікарів і ліжко -дні рахуються...
Насправді не в період епідемій це абсолютно ідентичний відділ акушерсьоі патологіі,як на 4 поверсі,,,так,буває СНІД,,АЛЕ....для пологів чи операцій для таких жінок є окремих(наголошую,ним користуюиься тільки коли поступає ВІЛ позитивна жінка,або яка відмовляється в обстеженні)набір інструментів і спец одяг для персоналу,плюс всім необстеженим робиться експрес тест на ВІЛ,,,а на рахунок бомжих і повій -так,народжують в обсерваціі,АЛЕ є окремий "Боткінський родзал"де вони перебувають весь час,туди є окремий вхід з вулиці і санвузол в палаті ,,,але повірте,такі жінки трапляються раз на 2-3 міс,ато й рідше,,,напевно більшість все ж таки десь під плотом родить...циганки теж дуже рідко трапляються,,,,а на рахунок туберкульозу,то взагалі в наш час від нього ніхто не застрахований,скільки випадків,що благополучні жінки після родів роблять флюро,,а там цвіте і пахне тубік,,так що то взагалі лотерея...

Offline Belka

• Новенька
  • *
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лілія 5, Софія 3
  • Ваше справжнє ім’я: Наталья
« Reply #99 : 17 Вересень 2013, 23:44:02 »
Дівчата, почитала вашу темку і теж захотілось розказати про свої пологи! Я живу біля франківська, містом це село неповернеться язик назвати! Окремі палати є (типу сімейні, платні, родичі можуть прийти провідати) але удобства в кінці коридору! Лікар в мене був хороший, той якому довіряю. З першою дівчинкою: почула щось похоже на схватки, сумки в руки побігла в лікарню, подзвонила до лікаря, він мене вислухав сказав або оформляйся або іди до дому вечером перезвониш! Я пішла погуляла, зайшла в кафе посиділа, прийшла до дому. В годині 7 була вже в лікарні, приїхав мій доктор (а він у мене такої думки: менше знаєш краще спиш. На мої питання відповідав все добре так має бути, ще трошки потерпи) простимулював і в 22.05 я вже стала мамою. Подумала що всі мої муки закінчились. Ручна чистка  d111 і 2 тріщинки. З другою дівчинкою: прийшла на плановий огляд, докотилась десь у 12 годині,мене бігом в роддом і в 14.15 я народила (теж стимулював). Я розслабилась думала раз на раз не попадає. Ага не в мене, знов ручна чистка. Наркоз чи знеболювальне мені не пропонували, за другим разом я взнала що ця процедура без наркозу не робиться (з другою дитиною там вже вимагали підпис наркозиста). На даний момент я щаслива мама 2 здорових дівчат і це головне. а про умови і відношення персоналу навіть не буду розказувати довго і давайте про хороше :)

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #100 : 17 Вересень 2013, 23:47:34 »
Белка, а чому на авці скунс??

Белка, а чому чистка, що плацента не вся вийшла чи як???

Offline Belka

• Новенька
  • *
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лілія 5, Софія 3
  • Ваше справжнє ім’я: Наталья
« Reply #101 : 18 Вересень 2013, 09:16:52 »
В мене взагалі нічого не відходило! перший раз навіть незнаю чого так вийшло, а другий раз в мене було відшарування плаценти (величеньке), пролежала до декрету в лікарні! Мені лікар казав що то через це.