Автор Тема: Цивільний шлюб: всі за і проти.  (Прочитано 11385 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Galir

• Активна Мамка
  • Репутація: +58/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віка,16 років
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Re: Цивільний шлюб: всі за і проти.
« Reply #119 : 07 Листопад 2014, 15:16:04 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Особисто для мене,цивільний шлюб-це насамперед невпевненість пари одне в одному,і не готовність брати на себе відповідальність.
Я теж вважаю, що це своєрідний спосіб "залишити запасний вихід".При цьому більшість жінок вважають себе одруженими, а більшість чоловіків-вільними.

Offline natarosja

• Активна Мамка
  • Репутація: +91/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик, Ілюша
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #120 : 13 Листопад 2014, 13:12:56 »
я також погоджуюсь з Strepitoza
якщо люди вирішать розійтись, їх ніщо не втримає разом. Ні, можна, звичайно жити разом через силу, обов'язок і мучити один одного, але, як на мене, це не варіант. Тому це питання суто індивідуальне. А ще ніколи не знаєш, що з тобою може статися в майбутньому, життя гарантує сюрпризи :)

Offline @@nat@@

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 15
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #121 : 24 Листопад 2014, 20:29:58 »
Кожен пристосовується як йому добре, чи як в житті складається.... :love

Offline Katia1193

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #122 : 20 Грудень 2014, 14:20:55 »
Для мене особисто це не припустимо. Але в кожного своя думка.
рекомендую прочитати гарну статтю про любов

Offline eMka

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +103/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #123 : 23 Березень 2015, 17:05:48 »
Цивільний шлюб в наш час не є чимось новим і багато людей так живуть. Я особисто позитивно до цього відношуся, але це не повинно тривати вічно  d128 Пожили трохи, побачили, що підходите один одному, тоді можна і оформити свої стосунки, а якщо не підходите, то розійшлися і на цьому крапка.

Offline Анжеліна

• Свідома Мамка
  • Репутація: +36/-0
  • Життя прекрасне!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стася, 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #124 : 24 Березень 2015, 11:03:10 »
Штамп у паспорті нічого не міняє у стосунках між двома люблячими людьми  d33- моя думка. Дивлячись яку ціль ви переслідуєте, ставлячи цей штамп.  d143 Комусь треба , щоб дати прізвище дітям, комусь - статус одруженої жінки, комусь , щоб легше ділити нажите майно- як це не парадоксально звучить d105. Краще було утриматись від висказувань - не змогла papusik

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +595/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #125 : 24 Березень 2015, 11:28:52 »
я не вважаю цивільний шлюб бажанням уникнути відповідальності, штамп ніколи не заставить бути люблячим батьком, чоловіком і добрим сім"янином. штамп є, а сімейні відносини тільки на папері.

завжди чомусь думка, що в цивілному шлюбі живуть жінки без засобів для існування або з мізерною зарплтою, які можливо народили дитину від цього чоловіка, а ще й мають дитину від попереднього шлюбу, а чоловік цівільний є яка не яка, а матеріальна підтримка і як кажуть якийсь мужик в хаті, а ле й є випадки, коли цілком самодостатні і благополучні жінки живуть в цивільному шлюбі, народжують дітей і не спішать ставити штамп в паспорт, особливо, якщо він вже там був
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +240/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лисичка
« Reply #126 : 24 Березень 2015, 15:05:27 »
Особисто я проти цивільного шлюбу. Але це особисто моя думка! Я вважаю,що відносини повинні бути зареєстрованими. А не так,що сьогодні з одним,а завтра з другим цивільний шлюб......... d128

Offline Марися

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #127 : 24 Березень 2015, 15:11:58 »
Я вважаю що шлюб повинен бути зареєстрований адже будуть дітки.А діти мають народжуватись а шлюбі.Але дійсно бувають різні обставини.Саме головне щоб був мир взаєморозуміння  і любов в сімї. d8

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #128 : 24 Березень 2015, 15:22:29 »
Ясно що всім дівчатам хочеться штампу - так спокійніше, статус одруженої, весілля, всі діла...  Але чоловіки по іншому дивляться на шлюб, в них штамп викликає підсвідому тягу до свободи, яка тепер нібито обмежена. Не всі звичайно, чоловіки різні, є такі які хочуть штампу, є такі, яких в рагс не затянеш  d27 Але дивлячись на чисельність розлучень, краще вже починати з цивільного, чим через пів року подавати на розвід.
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Online Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #129 : 24 Березень 2015, 18:41:57 »
Цитувати
сьогодні з одним,а завтра з другим цивільний шлюб.
Якщо людина хоче бути то з одним, то з другим, то штамп не допоможе.

Offline Strepitoza

• Активна Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #130 : 25 Березень 2015, 11:09:21 »
Погоджуюсь з Oksana_Rus, все залежить як Ви ставитись до цивільного шлюбу, в нас більшість його сприймає як зустрічання, ставлення таке, що от захотів і розійшовся. Але тоді це не цивільний шлюб. Я прожила в цивільному шлюбі майже чотири роки, жодного разу не думала, що я просто можу обернутися і піти, бо я знала, що це моя сім"я, незалежно чи є штам в паспорті. На даний час ми вже оформили шлюб в РАЦС, але це абсолютно нінащо не вплинуло. В мене таке враження склалося, що жінкам, саме їм, потрібен штамп в паспорті, бо в іншому випадку чоловік втече. Але це моя думка, я нікого нідочого не закликаю, просто склалася думка, що ті, хто в зареєстрованому шлюбу якось зневажливо ставляться до жінок в цивільному шлюбі. Але в кожного своє бачення і ставлення до цього.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #131 : 25 Березень 2015, 22:15:26 »
я погоджуюсь з Юлею в тому, що краще все ж пізнати одне одного в повсякденному побуті. Людина, для котрої важливий власний стан щастя в сім"ї, а не сам факт штампу в паспорті, котра знає собі ціну і вміє дивитися в майбутнє, не буде гнатись за тою печаткою, бо вона розуміє що то не гарантія нічого, а може й гірше вийти. Різні люди на штапм реагують по-різному, хтось усвідомлює відповідальність, а хтось навпаки дратується, бо "перекрили кисень". Я мабуть схиляюсь до того, що краще обговорити заздалегідь скільки пара приблизно проживе в такому шлюбі, чи 6 місяців чи рік чи скільки там. І тоді краще можна буде оцінити куди стосунки йдуть, наскільки змінились і т.п. Не знаю чи якийсь универсальний алгоритм дій, але мені такий варінт здається оптимальним.

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка 7 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #132 : 25 Березень 2015, 22:35:00 »
Цитувати
Я прожила в цивільному шлюбі майже чотири роки, жодного разу не думала, що я просто можу обернутися і піти, бо я знала, що це моя сім"я, незалежно чи є штам в паспорті.
і я теж! коли ми зрозуміли, що хочемо дитинку, оформили свої стосунки і в загсі і перед Богом! 
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline ЛВікторія

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роман 10 років
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #133 : 05 Січень 2016, 11:35:03 »
Ми з чоловіком живемо в цивільному шлюбі вже 9 років, дитині 8 років. З першим чоловіком прожили 6 років, дітей не мали, був і штамп в паспорті, і брали в церкві шлюб (про що зараз дуже шкодую), розлучення було дуууже важким для мене.  Теперішній чоловік теж був одружений (і штамп і шлюб). Розмова про те, щоб оформити стосунки була один раз, коли я завагітніла, вирішили, що почекаємо. Але коли думаю, що треба буде оформити офіційно наші відносини чомусь мені стає дуже страшно, здається, що зразу все зіпсується. Живемо душа в душу, розуміємо один одного з пів слова, звичайно сваримось як і всі. Але оформляти все офіційно НЕ ХОЧУ, боюсь

Offline Morska24

• Активна Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #134 : 05 Січень 2016, 16:13:06 »
Штамп у паспорті нічого не міняє у стосунках між двома люблячими людьми  d33- моя думка. Дивлячись яку ціль ви переслідуєте, ставлячи цей штамп.  d143 Комусь треба , щоб дати прізвище дітям, комусь - статус одруженої жінки, комусь , щоб легше ділити нажите майно- як це не парадоксально звучить d105. Краще було утриматись від висказувань - не змогла papusik
от..от зараз багато моїх знайомих живуть душа в душу, а оформляти стосунки не спішать, бо мають статус матері одиночки, незнаю наскільки це розумно, бо думаю що мене б ті копійки не загріли, тай як дитині в майбутньому пояснити.. це звичайно особиста думка d104

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +595/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #135 : 05 Січень 2016, 18:14:46 »
Цитувати
от..от зараз багато моїх знайомих живуть душа в душу, а оформляти стосунки не спішать, бо мають статус матері одиночки, незнаю наскільки це розумно, бо думаю що мене б ті копійки не загріли
не копійки ;)
Цитувати
тай як дитині в майбутньому пояснити..
важко дитині пояснити чому тато маму більше не любить чи навпаки, і нащо вони тоді її народили, а вигадати пояснення на відсутність штампу в паспорті не проблема

юридично просто дитина не може претендувати на спадщину від батька та ін моменти
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра