Автор Тема: Цивільний шлюб: всі за і проти.  (Прочитано 10743 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Цивільний шлюб: всі за і проти.
« Reply #17 : 02 Травень 2011, 11:43:11 »
Цитувати
розлучення як на мене більший гріх
Так, але не завжди. Коли є лише певні непорозуміння, то краще поговорити і виправити ситуацію. Але коли в сім"ї доходить до того, що колишні закохані ненавидять один одного, то краще розлучитись і не травмувати психіку дітей.

Offline gadassa

• головне, щоб головне було головним!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Марк, Лія
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
« Reply #18 : 02 Травень 2011, 11:58:37 »
Цитувати
Але ви самі знаєте (на своєму прикладі чи прикладі знайомих) скільки підводних камінців викривається у побуті.

погоджуюсь, дійсно купа камінців,чудове порівняння! тому я проти цивільного шлюбу! за рік чи два життя до шлюбу-ті камінці тільки покажуться, якісь з них викинуться, якісь ні,це як і на городі-чим довше обробляєш-тим менше камінців! а як кидатися з одного городу на інший-ніде порядку не буде d142
а як не хочеш працювати на тому городі-нема чого виходити на нього :)
так і в шлюбі-боїшся, невпевнений,думаеш:"о..це дуже камянистий грунт(((" не треба тоді і створювати сім"ю, а як приймеш рішення-то вже не шукай собі причини, щоб нібито полегшити життя собі чи то дітям розлученням, цього не буде..
з особистого досвіду скажу,що життя в шлюбі важке,трудне, з купами каміння,але якщо хоча б один ретельно працює над шлюбом-він стає прекрасним! а тим більше коли двоє настроєні на такий лад-то це супер! z4   з роками стає все легше і краще d41, а звязок міцніше!

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
« Reply #19 : 02 Травень 2011, 12:39:15 »
gadassa от бачиш, у нас з тобою та сама теза, але призвела до абсолютно різних висновків. Я за цивільний шлюб (вірніше, я не проти нього), бо отді можна б побачити чи з партнером можна дійти конструктивих бесід і той город обробляти. Бо коли виявиться, що ви з ним лебідь та рак - тоді вже буде пізно і до слів "кохання витримає все" ви не будете ставитися з таким придиханням.

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #20 : 02 Травень 2011, 12:43:57 »
А я нічого поганого в цивільному шлюбі не бачу, так можна краще взнати людину . Бо одне зустрічатися, а зовсім інше - побут  d16.  Хоча я не жила в цивільному, почали жити разом тільки після весілля.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #21 : 02 Травень 2011, 12:59:35 »
я теж не жила, в нас якось проблем в побуті не виникало. Але от знаю екземпляри, котрих мама навчила, що все подасть і воно сидить голодне при повному холодильнику і кричить, бо жінка не подає  d111 або з дитиною не гуляє, жінка візьме то мале на вулицю, а чоловік видзвонює, вертайся і іди годуй мене  d111 і нічого йому не поясниш  d111 ну і ще купа нюансів, це до прикладу було

так, можна казати, що побут зруйнував любов, але імхо, то тоді й не любов справжня. ОТ ви пожили разом та розбіглись через шкарпетки та хворобливу любов чоловіка до мамочки. Але потім ти собі зустріла нормального хлопа, ти вже знаєш на що звертати увагу, в тебе сталась переоцінка цінностей і ти не думаєш, що головне - аби він тобі вірші писав,  а все решта складеться, бо у вас, бачте, любов.

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #22 : 02 Травень 2011, 13:03:41 »
І я таке знаю jet. Але я перевчила, я вночі вставала до дитини годувати, а зранку спала, їсти чоловік сам собі бере, гріє, нічого навчився.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #23 : 02 Травень 2011, 13:13:56 »
ну значить він виявився адекватний, вітаю, а бувають такі, що жінку ще й луплять або матюками обзивають або грошей не дають, бо дитина важніша за його борщ

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #24 : 02 Травень 2011, 13:17:10 »
От і в мене була така знайома пара: жінка на декретні гроші мала утримувати себе і доньку, чоловік оплачував квартиру і компослуги. Не розумію такого, у нас гроші спільні, кому нащо треба, той на те бере (звичайно великі покупки обговорюємо)

Offline gadassa

• головне, щоб головне було головним!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Марк, Лія
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
« Reply #25 : 02 Травень 2011, 14:23:01 »
Цитувати
ну значить він виявився адекватний, вітаю, а бувають такі, що жінку ще й луплять або матюками обзивають або грошей не дають, бо дитина важніша за його борщ
Цитувати
От і в мене була така знайома пара: жінка на декретні гроші мала утримувати себе і доньку, чоловік оплачував квартиру і компослуги. Не розумію такого, у нас гроші спільні, кому нащо треба, той на те бере (звичайно великі покупки обговорюємо)

те,що таке буває теж знаю, але до чого тут цивільний шлюб, хіба б таке вилізло до справжнього шлюбу?

так камені дійсно величезні і не під силу бувають, якщо є бажання, той сили і способи знайдуться, а бажання-це вже від кожного залежить індивідуально.
я не кажу любов просто з придихом ;) я величезний зміст за цим словом бачу:любов довготерпить ,милосердна, не шукає свого..і т. д.  жертвенна любов! вот! тільки вона поможе ті камені позбирати

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 02 Травень 2011, 14:59:38 »
Гроші в нас заробляє чоловік, я вважаю, так має бути, чоловік має забезпечувати сімю. Хоч я і в декреті також трошки працюю, але це дрібниці.

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #27 : 02 Травень 2011, 15:14:04 »
Цитувати
але до чого тут цивільний шлюб, хіба б таке вилізло до справжнього шлюбу?

Думаю, що характер проявився б і в цивільному шлюбі, і жінка зразу б вирішила чи її влаштовує така ситуація. Якщо живете разом, незалежно який шлюб, то матеріальні питання рано чи пізно виникають

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #28 : 02 Травень 2011, 15:27:21 »
Jet, правильно пишеш.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 02 Травень 2011, 15:53:31 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
до чого тут цивільний шлюб, хіба б таке вилізло до справжнього шлюбу?
вилізло б у будь-якому шлюбі, цивільному чи справжньому. Тільки в цивільному пара має куди відступати, якщо бачить, що прийти до консенсусу не вдається. Це такий собі міні-екзамен. Я розумію, цивільний шлюб - це так некрасиво та несвято, бо немає тої...ммм...як би це сказати, коли ви одружуєтесь, нема того свята в душі, що нарешті ви разом і з цього моменту почнеться казка (ну це образно). Але зате практичніше і значно запобігає нещасливій сім"ї.

) я величезний зміст за цим словом бачу:любов довготерпить ,милосердна, не шукає свого..і т. д.  жертвенна любов! вот! тільки вона поможе ті камені позбирати
я теж саме такий зміст вкладаю, але жертвенність не має на увазі рабство, однобокість ситуації, тобто я одна буду працювати над стосунками, а він буде болт забивати. Думаю, ти теж такого не хочеш.

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #30 : 02 Травень 2011, 16:01:05 »
Я вважаю, що до весілля дуже добре було б пожити разом. Так можна побачити чи тобі людина буде підходити в побуті. Одне діло зустрічатися, цветочно-конфетний період, а в житті дорослому все по іншому. Тому щоб люди не ламали собі життя - добре пожити разом, хоча б місяць -два. Головне не спішити з весіллям. І краще добре вивчити людину, якщо хочеш з нею звязати своє життя. Тому що це на все життя!

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #31 : 02 Травень 2011, 16:03:04 »
Цитувати
Тільки в цивільному пара має куди відступати, якщо бачить, що прийти до консенсусу не вдається. Це такий собі міні-екзамен.
Тому це і хороший варіант, не сподобалось, розійшлися. А коли вже є шлюб, діти особливо, тоді вже відступати нема куди, нема того вибору. І живуть разом заради дітей, або розводяться знову ж таки.

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #32 : 02 Травень 2011, 16:11:46 »
Як згадаю свою подругу, так жалко її. Познайомилася з хлопцем, за 3 дня він їй зробив пропозицію. І при чому  я його тоже знала, працював з моєю мамою на роботі. Ми з нею часто приходили до моєї мами в магазин, але сприймали його просто як продавця.  Вона не думаючи з дуру погодилася. Бо має дурну натуру спішити. І ми з чоловіком просили їх почекайте, поживіть може разом? а вони вперлися ні. Батьків загрузили, ті кредити понабирали... За міс була злагода. І вони хутко захотіли дитину, завагітніла, відбулося весілля (з його гостей не прийшло більше 15 чол - а мало бути десь з його сторони 30),  родила. Потім я дізнаюся що в них не все так гладко, він почав на неї кричати, коли ще вона була вагітна. В неї напевно через то і були важкі роди...  Але слава Богу дитинка здорова. Вона дізналася що його мама рідна боїться, що він має взривний характер. Вони живуть в горах. а до того він жив в місті, все йому не подобається. Я надіюся що Бог дасть йому розум і він спамятається. В нього хороша сімя.

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #33 : 02 Травень 2011, 16:55:34 »
Цитувати
Тому це і хороший варіант, не сподобалось, розійшлися.
але можна так і пів життя пробувати d130
Цитувати
Головне не спішити з весіллям. І краще добре вивчити людину, якщо хочеш з нею звязати своє життя. Тому що це на все життя!
я теж вважаю, що спішити не варто. але все одно повністю розкрити людину можна буде лише потім.
Вчора дивилась повтор "Хауса" і там було про єврейський шлюб. І молодий спитав у одного з лікарів, чи той любить свою дружину...той відповів, що так само любить як і коли зустрів її. А той йому і відповідає - а повинні любити більше!. То му що в спільному житті ви пізнаєте одне одного, приймаєте всі плюси і недоліки і т.д.
Ще раз повторюсь, все залежить від людей. Якщо вони не йтимуть на якісь уступки одне одному, не хотітимуть розуміти одне одного, то нічого не вийде. Особисто я вважаю, що шлюб - це священне і треба докладати зусиль, щоб його зберегти. Ну звичайно, якщо ви вважаєте, що живете з гідною людиною, яку все ж таки поважаєте.