Автор Тема: Цивільний шлюб: всі за і проти.  (Прочитано 11391 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
Re: Цивільний шлюб: всі за і проти.
« Reply #34 : 02 Травень 2011, 17:01:16 »
Цитувати
Тому це і хороший варіант, не сподобалось, розійшлися.
але можна так і пів життя пробувати
Краще так пробувати, ніж кожен раз одружуватись і розлучатись

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #35 : 02 Травень 2011, 17:13:14 »
Цитувати
я теж вважаю, що спішити не варто. але все одно повністю розкрити людину можна буде лише потім.
Зараз важко зустріти людину для життя. Тут треба добре поспілкуватися з людиною, побачити людину в різних ситуаціях, навіть посваритися, подивитися як в компаніях він поводитиметься, дружить чи не дружить з випивкою. На все потрібен час. якщо жінка розумна, вона не дасть себе обманути, проведе тест драйв хлопцеві... і не буде спішити.
Особисто я за розпис і за шлюб - але це має бути свідомо 2ма людьми) В нас з чоловіком все саме так. І відповідно наш малюк дуже бажаний для нас, чекаємо з нетерпінням).
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline gadassa

• головне, щоб головне було головним!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Марк, Лія
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
« Reply #36 : 02 Травень 2011, 17:54:37 »
Цитувати
а він буде болт забивати. Думаю, ти теж такого не хочеш
звичайно ні! але думаю,що пасивність з боку чоловіка викликана часто неправильною активністю жінки d27
Цитувати
Тому це і хороший варіант, не сподобалось, розійшлися
так можна всю себе і розгубити по тій дорозі-то зійшлися, то розійшлися :( а що після того як одружилися, взяли шлюб ні разу не було такого, що не сподобалося? думаю що у всіх було..
barambosya, підтримую z4
просто пожити з одним, другим і т. д це якось неправильно, скільки тоді тих спроб має бути, якщо в когось їх наприклад більше за три ;)??це ж абсурд-потім в магазині зустрічаеш-о я з цим пожила, з цим, з цим....всі не підійшли! ти-один підійшов :8.Уявляєте реакцію чоловіка? d27
і ще одне
Цитувати
проведе тест драйв хлопцеві...
не тільки ми їм тест-драйв, вони нам теж z3, не треба забувати, а коли ти чоловікові даеш тільки ту частинку серця, яка в тебе залишилася після тих спроб-то ой як важко пройти той тест-драйв..

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #37 : 02 Травень 2011, 18:08:40 »
Цитувати
а він буде болт забивати. Думаю, ти теж такого не хочеш
звичайно ні! але думаю,що пасивність з боку чоловіка викликана часто неправильною активністю жінки d27
ой блін, це та тема, що мене завжди нервує. Лише жінка має бути активна та мудра. А чоловік хто - безмовний тюфяк??? І у всьому винна жінка, бо думала, що в нього теж є мозок в голові та яйця в одному місці (ну, хто дивиться американські фільми, яйця - це признак мужності і "нетюфяковості") ? Ще скажи, що це жінка насильно чоловіка у шлюб тягне  ;)

просто пожити з одним, другим і т. д це якось неправильно, скільки тоді тих спроб має бути, якщо в когось їх наприклад більше за три ;)??
ну я не думаю, що нормальна дівчина з кожним наступним хлопцем жила б. 15 хлопців зустріла на своєму шляху, то зразу збирати манатки докупи? Пара ж не починає жити разом з моменту знайомства. Має пройти певний час коли вони зрозуміють, що їм то треба. Бо іноді комусь досить і зустрічань, крок "жити разом" вже сприймається надто серйозно, це може стати першим "дзвіночком".

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #38 : 02 Травень 2011, 18:12:48 »
Цитувати
Ну це вже треба бути повною   щоб таке сказати.
я так зрозуміла що це Кароліна не мала на увазі тебе а ту жінку яка би отак чоловікові сказала

Offline gadassa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #39 : 02 Травень 2011, 18:18:08 »
Цитувати
ну я не думаю, що нормальна дівчина з кожним наступним хлопцем жила б. 15 хлопців зустріла на своєму шляху, то зразу збирати манатки докупи? Пара ж не починає жити разом з моменту знайомства. Має пройти певний час коли вони зрозуміють, що їм то треба. Бо іноді комусь досить і зустрічань, крок "жити разом" вже сприймається надто серйозно, це може стати першим "дзвіночком
ну я так поняла ви натякаєте що таких спроб може ну десь дві, да?
чує моє серце, шо ви, захисниці цивілки, будете в мене помідорами кидати, як в якійсь там темі прочитала, але мушу сказати, що від чоловіка ДУЖЕ багато залежить,просто форум у нас мамській, тому більше на жінок акцентую,і ще ніхто з вас не писав, що з кимось до теперішнього шлюбу пожив і розійшовся, переважно хто почав жити в цивільному з тим і одружились, чи я не уважна? то який тоді толк з того цивільного, співжиття?

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 02 Травень 2011, 18:18:53 »
Цитувати
я так зрозуміла що це Кароліна не мала на увазі тебе а ту жінку яка би отак чоловікові сказала
Саме так Свєтік1983 , а що хтось по іншому зрозумів?

Offline gadassa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 02 Травень 2011, 18:19:42 »
Цитувати
z3ну да,я так і поняла

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 02 Травень 2011, 18:24:08 »
Цитувати
то який тоді толк з того цивільного, співжиття?
Не треба бути такими категоричними, можливо комусь це допоможе.
Я в цивільному шлюбі не жила, але не засуджую тих хто це робить.

Offline gadassa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #43 : 02 Травень 2011, 18:28:46 »
Цитувати
але не засуджую тих хто це робить
судити не треба нікого, я і не сужу, просто говорю всі проти, як звучить наша тема:всі за і проти :)

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #44 : 02 Травень 2011, 18:48:38 »
[ще ніхто з вас не писав, що з кимось до теперішнього шлюбу пожив і розійшовся, переважно хто почав жити в цивільному з тим і одружились, чи я не уважна? то який тоді толк з того цивільного, співжиття?
я взагалі помітила, що як мамки писали, з ким був перший статевий контакт - з тим і одружились. Ну, це з написаного так видно, а може хтось про свій досвід і не писав... Я теж думаю, що не треба бути такою категоричною, бо от у більшості нас є так, але ж ми - то лише невелика вибірка. Є ще дівчата в нашому місті, є із східних областей, в них там вроді не таке "пуританське" виховання. Та й наступне покоління може бути більш продвинутим, аніж ми, тому я б не казала, що толку нема.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #45 : 02 Травень 2011, 22:47:39 »
Цитувати
ще ніхто з вас не писав, що з кимось до теперішнього шлюбу пожив і розійшовся, переважно хто почав жити в цивільному з тим і одружились, чи я не уважна? то який тоді толк з того цивільного, співжиття?
А толк такий, що пожили і побачили, що дійсно вживаються разом і побут теж разом нормально витримують. :) Що коханя коханням, але сімейне життя дуже відрізняється від букетно-конфетного періоду.

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
« Reply #46 : 02 Травень 2011, 22:59:10 »
Цитувати
до теперішнього шлюбу пожив і розійшовся
   ну в мене таке було і я не вважаю,шо в цьому є шось погане!але на щастя ми перше пожили разом(перед тим зустрічались довго),а не одружилися...хоча любов була безмежна(як нам тоді казалось)а потім виявилось ,шо хлопець "трошки" не дружить з головою і в кінці кінців опинився в тюрьмі...я рада,шо не звязала свою долю з такою людиною!тому шо навіть якби ми були в шлюбі і одружені,то я би не терпіла того всього....я себе не на помойці знайшла! d112

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 02 Травень 2011, 23:04:55 »
після цього я почала зустрчатися з своїм теперішнім чоловіком,незабаром почали жити разом...а чому б і ні?в мене квартира,я жила сама,то навіщо ходити туди,сюди якшо можна проводити весь час разом,а не по пару годин всього!потім ми одружилися,в нас народився найркащий малюк у світі і я з впевненістю можу сказати,що ми найщасливіші в світі!!!(тьфу-тьфу-тьфу) d41 d41 d41 d41

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #48 : 02 Травень 2011, 23:07:48 »
Алла я з тобою згідна)) z4
Я коли зустрічалася з своїм майбутнім чоловіком, я зразу відчула що ця людина якраз мені підходить для життя. Він був щирим зі мною і я з ним. Мені з ним настільки було просто, спокійно. Пригадую ми ще один тест зробили, малювали 10 кіл і писали наші цінності. І що ви думаєте наші життєві цінності зійшлися. А це говорило, що ми дуже підходимо один одному.
Дай Бог щоб була любов і після весілля. Дай Боже кожному просинатися ранком, бачити коханого чоловіка і дякувати долі що вона звела докупи. Щоб заслужити собі хорошу долю, треба щодня просити : Бодженько подаруй мені людину, з якою я зможу прожити все життя, щоб в нас було взаєммо розуміння, любов, повага. Якщо щиро просити, Боженька неодмінно послухає і так буде. Сьогодні ми святкували наші 2 роки розпису з нашими батьками).
А спорити що жити до весілля погано чи не погано немає смислу. Є такі ситуації, коли молоді люди настільки спішать, необдумують все наперед, батьків грузять щоб ті їм весілля робили, батьки купа бабла витрачають, а потім діти розходяться. І таких історій багато.
Особисто у нас все було по плану) в кінці грудня  чоловік зробив мені пропозицію. В середині січня злагода. Знайшли кафе на кін серпня. А розписалися в травні бо чоловік працював вахтою, і інакша дата нам не підходила.

Offline мамусічкаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр ангелочок)
  • Ваше справжнє ім’я: антоніна
« Reply #49 : 02 Травень 2011, 23:41:16 »
Дівчата прочитала ваші думки і зробила висновок чи є  печатка в паспорті чи нема, якщо людина твоя, то ці всі формальності нічого не міняють, особисто в нас, що жили ми до розпису разом, що після - нічого не змінилося, бо ми знали, що будемо разом завжди! тому любіть одне одного без ніяких заборон ;)

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #50 : 02 Травень 2011, 23:47:35 »
Цитувати
любіть одне одного без ніяких заборон
це точно!!!Кохайте на всі сто,будьте кохані!!!І бережіть один одного!Незалежно від того одружені ви чи живете цивільним шлюбом d41