Автор Тема: Цивільний шлюб: всі за і проти.  (Прочитано 11931 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Marabella

• Своя Мамка
  • Репутація: +112/-1
  • Люблю життя, а особливо Василя Степановича в ньому
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, Ілля
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Re: Цивільний шлюб: всі за і проти.
« Reply #51 : 03 Травень 2011, 23:22:01 »
Цитувати
і зробила висновок чи є  печатка в паспорті чи нема, якщо людина твоя, то ці всі формальності нічого не міняють,
саме так,і саме в таких випадках печатка в паспорті переважно є!!! Особисто для мене,цивільний шлюб-це насамперед невпевненість пари одне в одному,і не готовність брати на себе відповідальність.
0683086060 Маша

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #52 : 03 Травень 2011, 23:53:02 »

Прочитала я цю тему вже кілька днів тому, але не знала як то краще сказати, бо відповідь би вийшла дууууже довга. Найбільше погоджуюсь зі словами

Цитувати
Я в цивільному шлюбі не жила, але не засуджую тих хто це робить.

Просто вважаю, що гріхом жити без шлюбу церковного, а печатка в паспорті це неважно. Нікого не засуджую, бо не маю ніякого права і сама не "свята" в цьому плані. Особисто я з чоловіком розписані були за 2 міс. до шлюбу і після розписки жили разом. Маю 3 дітей і я б усіма просьбами просила їх щоб вони так не робили. Можливо застарілі мої погляди, не сучасні, старомодні, але такі мої думки і переконання і головне нічого в цьому поганого немає.

Offline мамусічкаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр ангелочок)
  • Ваше справжнє ім’я: антоніна
« Reply #53 : 04 Травень 2011, 00:31:58 »
Цитувати
обисто я з чоловіком розписані були за 2 міс. до шлюбу і після розписки жили разом.
ми говоримо про цивільний шлюб, а про церковний темка є інша ;)  d8 d8 d8 d8 d8 d8 d8 d8 d8 d8 d8давайте небудем про гріхи, а про кохання d8 d8 d8

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #54 : 04 Травень 2011, 10:23:20 »
Цитувати
Особисто для мене,цивільний шлюб-це насамперед невпевненість пари одне в одному
Ну це якщо цивільний шлюб продовжується тривалий термін і люди не збираються одружуватись. А якщо пожили 1,2 чи 3 роки в цивільному, а тоді все ж зважилися на офційне оформлення стосунків, значить люди відповідально ставляться до поняття "шлюб" і про недовіру навряд чи можна говорити в таких випадках.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #55 : 04 Травень 2011, 11:11:47 »
Дівчата прочитала ваші думки і зробила висновок чи є  печатка в паспорті чи нема, якщо людина твоя, то ці всі формальності нічого не міняють,
мені здається, якщо людина твоя - то і печатка в паспорті є. Особисто в мене таке ставлення, що якби людина була проти печатки - мене б насторожила серйозність її на рахунок шлюбу і нашого майбутнього.  Так, ніби штапм нічого і не міняє, бо то не гарантія щасливого шлюбу. Але якщо людина йде ставити штамп - то для цього кроку треба реально усвідомлювати ЩО ти робиш і просто так .

Offline Marabella

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #56 : 04 Травень 2011, 11:52:21 »
Цитувати
це якщо цивільний шлюб продовжується тривалий термін і люди не збираються одружуватись. А якщо пожили 1,2 чи 3 роки в цивільному, а тоді все ж зважилися на офційне оформлення стосунків
Я щось не зовсім розумію,ми говоримо про цивільний шлюб? Чи про "пожити пару років до весілля"? Мені здається це зовсім різні речі,хоча я проти одного і другого.
І все ж таки про цивільний шлюб:
Я впевнена,що кожна дівчина і жінка завжди хоче впевненості і зтатусу ЗАКОННА дружина.Цей статус не означає,що ви будете щасливі і не розлучитеся,але погодьтеся без нього у нашому суспільстві тебе сприймають "не так". І що ж має жінка живучі у цивільному шлюбі? Має коханого чоловіка,який не має бажання узаконювати їхні стосунки,але ми-жінки йдемо на багато речей лиш би коханий був поруч і на той самий цивільний шлюб погоджуємось. А ось уявімо собі що ви кохаєте одне одного,сучасні люди без особливих принципів живете у цивільному шлюбі,і все у вас серйозно,набули якесь майно ,можливо машину,чи квартиру чи просто хорошу техніку,а можливо у вас вже є діти...і ось ваш коханий  закохався в іншу чи просто змучився від буденності і вирішив що йому самому буде краще(зараз всяке буває),він від вас йде! Питання з чим лишається жінка,або на що вона має право? Жінка яка офіційно розлучена має право щось вимагати і держава буде на її боці. А живучі у цивільному шлюбі дужжжже важко  буде щось довести (практично неможливо). Як не крутити,але ні цивільний ні законний шлюб не дає гарантії того що ви завжди будете разом щасливі,але всеж таки законний шлюб в разі розлуки підстраховує жінку.
0683086060 Маша

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #57 : 04 Травень 2011, 13:15:47 »
Цитувати
і ось ваш коханий  закохався в іншу чи просто змучився від буденності і вирішив що йому самому буде краще(зараз всяке буває),він від вас йде! Питання з чим лишається жінка,або на що вона має право? Жінка яка офіційно розлучена має право щось вимагати і держава буде на її боці. А живучі у цивільному шлюбі дужжжже важко  буде щось довести (практично неможливо).
Ну по закону, якщо пара разом проживає 2 і більше років, то спільно нажите майно ділиться точно так само як і ділилося б якби вони були одружені. Справа лише в тому щоб довести що вони дійсно проживали разом такий то термін.

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline setya

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #58 : 04 Травень 2011, 13:52:18 »
А я вважаю- все залежить від людини...якщо має голову на плечах-тоді можна і в цивільному шлюбі жити...а ні-то і офіційний не поможе...в мене сестра з чоловіком теж зустрілись, погуляли трохи і почали жити разом.....мої батьки були проти,тим більше чоловік від неї на 14 років старше, а їй було тоді лише 18....мама йому не раз говорила, що сестра йому не пара(молода, дурна ще, а він їй голову заморочив, вона й повелась на те,що старший, з досвідом, машиною,роботою)....а через пів року виявилось,що вона вагітна, та ще й двійня.....а він ніби теж радий, але женитись не спішив,хоч батьки мої не раз йому натякали.....потім ми дізнались,що він вже 2 рази був одружений, і має дитину(з якою ніколи не жив,але деколи провідує,розвівся з жінкою як мала лиш народилась)....ну от справа дійшла до того,що розписатись він був вимушений бо в рагсі сказали,що дітей на нього не запишуть якщо вони не одружаться...ще коли вагітна вона була на збереженні-він бігом продав квартиру бо ніби треба було кредит платити ще за неї, хоча ітак ясно, що сімейка його наговорила-боялись,що вона з дітьми певно потім буде на неї претендувати(сімейка якщо чесно дурнувати-мама і сестра,якій 40 років і без дітей і чоловіка,тато ніби нормальний,але йому там пискнути не дають)...так от який результат:....жили  вони з моїми батьками(бо його в селі і там та сестра ще живе)...батьки його приходили до дітей лиш пару раз, і то на веливе свято....поки він ще працював на поботі і нормально працював, ще можна було жити....а потім одна дитина серйозно захворіла:треба було багато грошей і догляд за нею....в цей же час його звільнили з роботи....і з того часу він сидить уже 3 роки без роботи(ніяка йому не підходить, бо не всюди і беруть вже в 40 років,а де беруть то він йти не хоче бо мало платять)...вона з дітьми на шиї у батьків, він сидить в свому селі....і при першій нагоді каже, що не збирався женитись, що це мої батьки навісли....от такий у них шлюб....робіть висновки самі..
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
« Reply #59 : 04 Травень 2011, 14:01:16 »
А я вважаю- все залежить від людини...якщо має голову на плечах-тоді можна і в цивільному шлюбі жити...
люди міняються, якщо чоловік сьогодні нормальний, то не факт, що він таким буде і завтра. Імхо, якщо в цивільному шлюбі жити, і жінка далекоглядна, то жити треба без дітей, це перша умова, ну і ніяких речей, типу квартири не купувати.

Offline Marabella

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #60 : 04 Травень 2011, 14:09:00 »
Цитувати
робіть висновки самі..
ну з цієї історії лиш один висновок напрошується,в 18 років треба слухатись маму :)
0683086060 Маша

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #61 : 04 Травень 2011, 15:38:23 »
Цитувати
ну з цієї історії лиш один висновок напрошується,в 18 років треба слухатись маму
Підтримую, я теж колись думала, що вже все знаю, маму слухала не особо.  Але через деякийчас зрозуміла, що мама була права.

Offline Оля marmyljadka

• Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +247/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Соломійка 02.07.12.
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #62 : 04 Квітень 2013, 15:41:06 »
та всі добре пишите, але є такі, що просто бояться одружувати, а попробувавши прелість цивільних стосунків - взагалі відмовляються, знаходячи на це 1000000 відмазок, типу високосний рік, нельотна погода, не та пора року, нашо захламлювати паспорт печатками, треба зачекати гарну дату таку як 12.12.12 і шоб на суботу... а самі просто не хочуть, їх і так все влаштовує

ЖІНКИ, МАТЕРІ!!!!! МОЛИМОСЯ ЗА НАШИХ ЧОЛОВІКІВ, БРАТІВ, БАТЬКІВ!!!!!! ЦЕ ЗАРАЗ ЇМ ДУЖЕ ПОТРІБНО!!!!!!

Offline Lerine

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
« Reply #63 : 21 Серпень 2013, 21:59:44 »
Зараз мабуть мода така жити в цивiльному шлюбi, нiяких зобовязань захотiли  пожили ,захотiли  розбiглись...

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #64 : 21 Серпень 2013, 22:12:54 »
Я колись думала, що цивільний шлюб - це досить непоганий варіант для пари яка бажає жити разом d30 Але кажу ж, що це було колись...по-молодості багато ще яких дурниць хотіла зробити, та добре що не зробила d128 І от зара взагалі не розумію людей,які живуть в цивільному шлюбі,особливо молодих пар які так вирішили жити та кажуть що шлюб церковний та штамп в паспорті анічогісінько не поміняє у їхніх відносинах,тому в них нема потреби d30 А на мою думку, якщо вже молода пара вирішила жити разом і планують довго зберігати свої відносити,то потрібно це якось затвердити...бо в житті всяке буває і хто його зна що там буде через пару років, ну і діти теж зявлять рано чи пізно d112 Думаю в цивільному шлюбі можуть пожити люди старші, які вже точно не будуть заводити дітей і просто хочуть пожити для себе не на самоті :)

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #65 : 22 Серпень 2013, 08:51:38 »
Цитувати
особливо молодих пар які так вирішили жити та кажуть що шлюб церковний та штамп в паспорті анічогісінько не поміняє у їхніх відносинах,тому в них нема потреби

Але ж стосунки можна оформити вже перед тим як будуть плануватися діти, а якщо просто вирішили пожити разом, то для чого одразу бігти за штампом, краще все таки спочатку спробувати, бо зустрічатися і жити разом це зовсім різні речі і може виявитися, що в побуті тобі ця людина зовсім не підходить. Якщо вже хочеться дітей, то я особисто тільки за оформлення стосунків, хоча якщо людям добре і без цього, то це їхня особиста справа.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #66 : 22 Серпень 2013, 09:02:50 »
Цитувати
Але ж стосунки можна оформити вже перед тим як будуть плануватися діти, а якщо просто вирішили пожити разом, то для чого одразу бігти за штампом, краще все таки спочатку спробувати, бо зустрічатися і жити разом це зовсім різні речі і може виявитися, що в побуті тобі ця людина зовсім не підходить. Якщо вже хочеться дітей, то я особисто тільки за оформлення стосунків, хоча якщо людям добре і без цього, то це їхня особиста справа.
Я мала на увазі цивільний шлюб на все життя, адже дехто перебуває в ньому ціле життя. А пожити пару років до одруження - це наче непоганий варіант, але знаю достатньо випадків коли пари розходились через якісь дурниці, бо знали що їх нічого не тримає d112 Такщо тут як з якої сторони подивитись :xmm

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #67 : 22 Серпень 2013, 11:13:26 »
Цитувати
Підтримую.
Але тут також варто знати, як то кажуть, границі дозволеного d27  бо дійсно чула, що багато пар вже просто звикають жити, в такому шлюбі і ніяк узаконювати свої стосунки не збираються. От в мене знайомі так жили, хоч і не можу назвати це стовідсотковим життям, посварились-пішли до батьків, яерез деякий час знов зійшлись, потім дитина зявилась,  а вони знов, то сходяться то розходяться...коротче якийсь повний хаос, от тепер жінка вже вдруге завагітніла, і вони вирішили нарешті узаконити свої почуття z5 
Мені здається просто треба оприділити якийсь період тай все, наприклад ми з чоловіком пожили разом пів року після чого він зробив пропозицію, і я зовсім не шкодую про це, бо Побут-то велика сила, коли ти бачиш людину кожен день в різних ситуаціях і різних станах, то багато чого для себе вирішуєш.
А ще недавно хтось розказував, що пара одружилась (до того зустрічались 5 років) і через пару місяців спільного життя розлучились, тому всетаки краще трішки пожити разом, щоб потім не шкодувати :flv