Автор Тема: Цивільний шлюб: всі за і проти.  (Прочитано 10717 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Re: Цивільний шлюб: всі за і проти.
« Reply #68 : 22 Серпень 2013, 11:28:30 »
У мене нейтральне ставлення до цивільного шлюбу, як факту, хто, як хоче, так робит d112ь. Особосто для мене він не прийнятний, я б відчувала себе не захищеною, в якомусь підвішеному стані, чи, що , та й якось то все не серйозно мені виглядає, всетаки шлюб-сім"я спільне майно, бізнес, таке всяке, а так, що кожен по окремо d104

Offline Strepitoza

• Активна Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #69 : 22 Серпень 2013, 11:34:58 »
Цитувати
Зараз мабуть мода така жити в цивiльному шлюбi, нiяких зобовязань захотiли  пожили ,захотiли  розбiглись...

Я знаю багато люлей, які так само роблять, хоча офіційно одружені, то з'їжджаються, то роз'їжджаються і не стримують ніякі штампи, шлюби.
Деколи в мене постає питання, невже людям додає впевненості в стосунках штамп в паспорті? Якщо пара хоче розійтись, то її не стримає ні штамп, ні діти. Насправді, все ховається в справжніх почуттях одне до одного, довірі, терпінні, а тут, нажаль, це не залежить чи офіційно одружений чи ні.  

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #70 : 22 Серпень 2013, 11:41:18 »
Цитувати
Деколи в мене постає питання, невже людям додає впевненості в стосунках штамп в паспорті?
тут питання вже не в почуттях а в юридичній захищеності обох сторін. Попробуйте нгрмально поділити майно в цивільному шлюбі d142 ви так затаскаєтесь по судах, що вже й будете готові віддати все, щоб тільки збутись цього.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline miss pozitive

• Своя Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #71 : 22 Серпень 2013, 11:43:35 »
розкажу вам живий приклад

моя зведена сестра в Києві, якій зараз 21 рік, познайомились два роки тому(це тобто їй було 19) з таким же самим 19 річним хлопцем! прозустрічались 3 місяці(обоє студенти) і захотіли попробувати жити разом. на що батьки не погоджувались. і не дозволяли їм одружуватись, бо казали, що рано. в результаті ті зачали дитину спеціально, щоб вже одружитись. народилась в них дитинка, і тепер почались всі прєлєсті сімейного життя, до якого вони були не готові. чоловік ще освіти не має, працює офіціантом, а то й взагалі по пару місяців не працює, і живуть в батьках на шиї і на дитячих грошах. почав свою тещу чуть не бити, і  виганяти з хати.(з ЇЇ ХАТИ) і вона їх обох вигнала до його батьків. тепер живуть з ними в гуртожитку, в двох кімнатках, де ще є сестра розлучена з сином.
і тепер сестра плаче, жаліє, нащо ми одружувались і хоче вже розлучатись... d16

я не є прихильником цивільних шлюбів,але мені здається, якби вони пожили разом, то б не наламали таких дров.

Offline miss pozitive

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #72 : 22 Серпень 2013, 11:45:17 »
а ще одна моя знайома завагітніла, і вони не розписались, щоб брати більше грошей на дитину, як мама-одиначка. ну тут вже свої таракани в голові в них d112

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
« Reply #73 : 22 Серпень 2013, 11:49:45 »
Ну, дівчата, ми ж всі розуміємо, що пожити разом якийсь рік -два перед одруженням і цивільній шлюб, то різні речі, я теж жила до одруження з чоловіком разом, як пише ховрашка, це був певний етам стосунків, який благополучно скінчився і почався новий!
Цитувати
а ще одна моя знайома завагітніла, і вони не розписались, щоб брати більше грошей на дитину, як мама-одиначка. ну тут вже свої таракани в голові в них
Мій чоловік ніза що б на таке не погодився

Offline Женя С.

• Своя Мамка
  • Репутація: +57/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадейчик
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
« Reply #74 : 22 Серпень 2013, 12:15:29 »
Погоджуюсь з Люче на всі 99%:), проте, 1% залишаю все-таки на те, що варто хоча б 1-2 роки пожити разом, спробувати побутових буднів разом, бо суджу по собі:)притирка була дооовгою:)особливо, коли у кожного свої звички, принципи, а хтось з ними змиритись не може:)і переважно на таких дрібницях і розпадаються сімї в перші роки сімейного життя.Головне, щоб цей процес (проживання разом) не затягнувся:)

Offline miss pozitive

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #75 : 22 Серпень 2013, 12:17:55 »
ми з чоловіком жили до весілля тільки пів року(і то після того, як він запропонував одружитись) але і цього було достатньо, щоб зрозуміти, твоя це людина чи ні d112

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #76 : 22 Серпень 2013, 12:25:52 »
Цитувати
а ще одна моя знайома завагітніла, і вони не розписались, щоб брати більше грошей на дитину, як мама-одиначка. ну тут вже свої таракани в голові в них
Нєєє, як на мене це вже повний дурдом d111

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #77 : 22 Серпень 2013, 12:35:33 »
     Ми з чоловіком завжди були за те щоб пожити разом перед шлюбом, тому що завжди думали так само як Ховрашка і  Oksana_Rus. Але так склались обставини, і ми абсолютно про це не жаліли жодного разу, що ми спочатку одружились і потім почали жити разом  d112. Але в мене була абсолютна впевненість в чоловікові, а у нього в мені. І в нас ніколи не було проблем пов"язаних з цим, були просто не великі сварки пов"язані з побутом, вони і зараз іноді бувають  d27
    І я дуже рада, що склалось саме так, тому що тільки зараз розумію(ми одужені вже чотири з половиною років), якщо почали жити, то не відомо чи одружились би взагалі(тому що нас обох могло таке життя влаштовувати).
    А штамп в паспорті чи церковний шлюб, на мою думку, такі стримує людей від розірвання стосунків. Тому що в цивільному шлюбі розійшлись і все, а в такому, то можливо ще десять разів подружжя подумає і тільки тоді зробить висновкі. Мені, наприклад, приємно відчувати, що нас з чоловіком зв"язує щось більше ніж проживання разом, та і йому так само це приємно  :)
    А ще наведу приклад, моя дуже хороша подруга вже 7-8 років живуть разом в цивільному шлюбі. Вони почали так перевіряти чи зможуть жити разом(вони двоє були прихільниками пожити разом до шлюбу) і це вже затягнулось ось на якій довгий термін. Зараз дівчина вже дуже хоче одружитись і діток мати, але у шлюбі, а хлопець не хоче одружуватись , тому що вважає що нічого не зміниться і його все влаштовує. Тепер на цьому фоні в них дуже багато сварок і непорозумінь.  d112

Offline Женя С.

• Своя Мамка
  • Репутація: +57/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадейчик
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
« Reply #78 : 22 Серпень 2013, 12:36:04 »
Ховрашка, є і такі кадри, особисто знаю чоловіка, в якого 2 діток і не розписались навіть, щоб от так замутити по грошах...як сказав-була шокована..

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #79 : 22 Серпень 2013, 13:03:57 »
З поідлом майна в офіційному шлюбі не менше і є дуже багато нюансів, це кажу з власного досвіду, тому це не агрумент для мене. Але коли в сім"ї є дитина, то мені якось просто приємніше бути офіційно одруженою. Ми з чоловіком почали жити разом коли мені було 19, а йому 20, то звичайно, що ні про який шлюб не могло бути і мови, бо обоє студенти і нікому той штамп в паспорті не потрібен. Майже через 2 роки ми одружилися і через рік народилася дитина, для мене це найоптимільніший варіант.

Offline Lerine

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #80 : 22 Серпень 2013, 14:32:19 »
Мені чоловік коли зустрічались пропонував жити разом.  я якость то мимо вух пропустила, бо знала який скандал мене б чекав удома, тато в мене лояльно до того відноситься, а от мама  d16, так що почали жити разом після одруження.

Offline Анют@

• Своя Мамка
  • Репутація: +47/-0
  • Любима и люблю )))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синуля 2008 р.
« Reply #81 : 22 Серпень 2013, 15:04:30 »
Притирка у побуті буде в будь-якому випадку, незалежно від стану шлюбу (цивільний чи офіційний). Але в цивільному не сподобалось щось, розбіглись і так можна з одним партнером, з другим, з третім і все життя "пробувати пожити разом". А вже в офіційному шлюбі таки відповідальності більше.

Є знайомі, котрі "Одружились" взявши тільки церковний шлюб, так прожили (якщо це можна назвати спільним проживанням) років з 10, народився син, чоловік періодично жив у мами, бо та була нібито хвора, хоча просто не відпустила його до сім*ї і в доросле життя, та не відчув тої відповідальності глави сім'ї.   
А в один прекрасний день чоловік просто не прийшов додому, і все... бо його нічого не тримало. Звичайно, це не виправдання і штамп би не врятував стосунків, але як один з факторів міг би вплинути на ситуацію.

А жити разом, мати дітей і неодружуватись - це для мене особисто - неприпустимо. Сім'я має бути сім'єю, з штампом (по бажанню шлюбом), спільним прізвищем і малюками. d78

Краще з мудрим загубити ...

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +345/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років, 8 місяців
« Reply #82 : 22 Серпень 2013, 15:23:02 »
Я познайомила з чоловіком мені було 18 чоловікові 20 через 5 місяців ми подали заяву в загс. Якось навіть думки не було просто жити разом. На той час для мене це було не припустимо. Мені здається так можна не один рак пожити з одним потім з другим і завжди буде щось не влаштовувати, бо зустрілися дві різні людини в кожного свій характер принципи. Не пройшло і року після знайомства ми вже були одружені взяли шлюб у церкві  притиралися один до одного і зараз проживши 8 років можливо дещо не влаштовує, але вчимося один одного розуміти, щось міняти в собі чи партнеру.

Мені здається і більшість дівчат пише що всетаки коли шлюб і штамп трохи людей стримує це(можливо я не права) не маю з чим рівняти бо до чоловіка нікого немала. А тимбільше коли є діти і бути не розписані, от у являю була б я не розписана і донечка підростає як їй це пояснити чому тато з мамою не одружені.

Цитувати
А жити разом, мати дітей і неодружуватись - це для мене особисто - неприпустимо. Сім'я має бути сім'єю, з штампом (по бажанню шлюбом), спільним прізвищем і малюками.
погоджуюся 100%

Offline Анют@

• Своя Мамка
  • Репутація: +47/-0
  • Любима и люблю )))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синуля 2008 р.
« Reply #83 : 22 Серпень 2013, 15:34:18 »
Цитувати
А тимбільше коли є діти і бути не розписані, от у являю була б я не розписана і донечка підростає як їй це пояснити чому тато з мамою не одружені.

А наш місцевий менталітет? d16 Постйно ловити на собі погляди знайомих, родичів, у кожній інстанції пояснювати (бо наші держслужбовці за словом в кишеню не лізуть і про таке можуть безцеремонно питатись). Та й сам факт одруження, традиція, коли обмінюєшся обручками з коханою людиною.
Краще з мудрим загубити ...

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +345/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років, 8 місяців
« Reply #84 : 22 Серпень 2013, 15:42:13 »
Оооооооо наші люди такі що дай тільки щось обговорити.  Зараз з часом з віком все міняється мені зараз байдуже одружені не одружені  як хто хоче собі живе. Для себе я вирішила так. І не жалію про це.