Автор Тема: Передчасні пологи  (Прочитано 3644 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +78/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
Re: Передчасні пологи
« Reply #51 : 22 Червень 2016, 23:08:09 »
І я постою.... Послухаю. Може щось для себе взнаю, може поділюсь тим що знаю. Погоджуюсь щодо передчасних пологів. Мені б хоч тих 32 тижні..... Але і той дексаметазон поміг. На 80% мій Син сам дихав, 20% були підтримуючими.
І теж буду казати і повторювати мільйон разів - щось не то - не чекайте ранку, обставин, свято -  Різдво - не важливо!  Хай хоч світ валиться.

Сказали спасибо: Irlando4ka

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • Tiny but mighty
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #52 : 23 Червень 2016, 13:13:32 »
Цитувати
Але і той дексаметазон поміг. На 80% мій Син сам дихав, 20% були підтримуючими.
Це дуже добре! Мені зробили два курси дексаметазону в 27 тижнів, і в 31. Перша дитина дихала повністю самостійно і по Апгар поставили 7/7.  Проблема була з терморегуляцією. бо вага була маленька.

Христуся, а вам призначали Утрожестан? Він хоч і дорогий, але помічний.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +78/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
« Reply #53 : 24 Червень 2016, 23:35:47 »
Я пила Дюфастон. Дооовго пила....... В нас вроді було 6/6. Якщо то воно.
Так пам'ятаю, як він плакав. Кривиться, ротиком ворушить, ручками-ножками махає, а голосочка нема. Так його голосу й не почула, повністю був заінтубований((
Щось так мені гірко, печаль натрапила. Вибачайте за таку печальку.

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #54 : 18 Липень 2016, 23:44:52 »
Дуже важко та боляче читати таке. Щиро Вам бажаю, щоб Бог допоміг Вам. І, щоб Ви народили здорову дитинку. Удачі Вам, тримайтесь [img]http://doodoo.ru/smiles/n

Сказали спасибо: Христуся

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 1рік і 4міс
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #55 : 06 Лютий 2017, 00:22:20 »
І мені дуже боляче читати таке. Бажаю усім діточкам міцного здоров'я, а їхнім мамам терпіння і сил :flv

Online Наталя111

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Влад,Вікторія
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #56 : 17 Серпень 2017, 14:29:49 »
Першого хлопчика родила в 37 тижнів, кесерили, бо сідничне положення було, а от донечку родила в 32 тижні з вагою 1800 і 39 см, для мене це було шоком, ніколи не думала , що таке може статися і у мене. Завжди сприймала це нормально, розказували, там знайома родила 7-ми місячну дитину...трошки полежала під ковпачком, набрала вагу, і виписали додому. Може в когось і таке було, але для мене все було значно страшніше. Дитина сама не дихала по Апгару було 5 6 , тиждень була інтубована, 2 дні на сіпапі, мала невеликий крововилив і жовтушку,потім перевели на Коновальця в ВНД, і там ще 1.5 місяця.....думала що не витримаю, доню кололи всякими антибіотиками, їла через зонд, ніяк не могла привчити її до бутилочки, захлиналась, деколи міняла колір личка аж до синього, два рази робили пункцію з спинного мозку на наявність інфекції, на щастя інфекції не виявили....і ще всякого, всякого багато...Попри те виписали нас додомму з вагою 2999,зара нам 4.5 місяціі важимо десь 6 кг...вже тримаємо голівку....сміємось, приходить жінка робить масажики для профілактики....а так все Слава Богу добре. Пішло багато сил, грошей, і терпіння.....але воно того варте, так що якщо з кимось таке  не дай Бог сталося то треба обовяязково взяти себе в руки і зробити все можливе для своєї дитинки)))))

Offline Оксана55

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • http://покупочки.com.ua/
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #57 : 17 Серпень 2017, 15:20:50 »
Наш синочок народився на 33 тижні, з вагою 1.800. для мене це було дуже-дуже важко, тиждень реанімації, місяць на коновальця у недоношеному відділі. Але Дякувати Богу, все перебули і зараз мій козачок  великий і здоровенький.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +86/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #58 : 17 Серпень 2017, 18:10:38 »
І для мене було неймовірно важко.Багато ускладнень,діти не дихали,самі не їли.Всі ці зонди,капання в вену майже цілоденно,якось досягнути до виписки додому.Через три дні знову попадаємо в лікарню,в Іриночки вночі побачила кров в роті і носі.Не могли дізнатися причину,міняли діагнозу щодня.Моя мама з Тонічкою вдома,тато носить зрідженого молоко по 4 рази на день.І паралельно дізнаємося,що вже завтра терміново вирушаємо  до Києва .Оперуємо Антонінку,бо пару годин і дитино осліпне.У мене був надзвичайно тяжкий психологічний стан.Така якась безвихідь,відчай.Але і так мусиш насилу зібратися до купи і піднімати дітей,зробити все можливе не неможливе для їхнього життя.І вперед ще нас чекали судоми,неврологія,і наступні переживання за дівчаток.Видихнула я аж в 4 роки.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]