Автор Тема: Школярі світу - а як там у них?  (Прочитано 1421 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline IrysyaАвтор темы

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +643/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Школярі світу - а як там у них?
« : 16 Травень 2013, 21:46:52 »
 d27 d27З 2004-го по 2012 рік англійських фотограф Джуліан Джермен побував в 20 країнах світу і зробив там фото 450 шкільних класів разом з учнями. Ці фотографії гарно ілюструють держави, де навчаються ці діти.

Більшу частину витрат на цю подорож фотограф зібрав за рахунок пожертвувань вдячних людей. Поїздки до 20 країн протягом 8 років обійшлися близько 200 тис., з яких 120 тис. подарували люди, 80 тис. надійшло з продажу книги, де описана власне сама подорож.

Бразилія. Школа Escola Estadual Nossa Senhora do Belo Ramo в місті Белу-Орізонті. Це типова школа  для дітей переважно робітників, що живуть в досить бідних кварталах. З цієї школи лише 8-10% дітей вступають до вузів країни.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

ще одна бразильська школа, урок географії
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Аргентина, Буенос-Айрес, 4 класс, природничі науки
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Німеччина. Школа Agnes-Miegl-Realschule в Дюсельдорфі. «Ви можете бачити, що клас прикрашений графіті - ця школа просто просякнута молодіжною субкультурою», - пояснює Джермен.

Ємен. Школа Al Ishraq Primary в місті Акаматі Аль-мегабіт. Це однокімнатна початкова школа в гірській місцевості країни. Тут одночасно навчаються діти від 5 до 12 років, старші допомагають у навчанні молодшим. Лише біля 15% дітей після закінчення цієї початкової школи продовжують навчання в середній школі, в вуз звідси не вступає ніхто d111

інша школа цієї країни

старша школа, урок англійської

США. Школа Beaumont High School, місто Сент-Луїс. Ця школа відображає реальність цього району міста, де більшість населення чорношкірі. Школа велика. Але вчителі тут підібралися досить сильні, і учні, наприклад, вивчають навіть тригонометрію. З цієї школи в коледжі та університети надходить біля 15% випускників.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Голландія. Школа Bornago College. Фотограф Джермен говорить, що з усіх шкіл світу, які він відвідав, учні цієї голландської школи були найбільш спокійними, привітно посміхалися і не боялися фотографуватися. Це 9-й клас, дітям по 13-14 років.

Роттердам, мотористи

урок історії

Іспанія. Школа Colegio de Educación Público, Estados Unidos de América Huarte de San Juan в Мадриді. У цій школі в музичному класі викладають працівники Мадридської філармонії. «Шкільні класи в Іспанії були найменші за кількістю учнів, поміж усіх шкіл, що я бачив", - згадує Джермен.

Англія. Школа Deneside Infants School в містечку Сіхем. «Це містечко і особливо район, де знаходиться школа, соціально неблагополучні, тут багато безробітних і наркоманів. Але при цьому, на відміну від інших англійських шкіл, класи дуже расово однорідні», - коментує фотограф.

школа в Бредфорді

школа в Кейлі, урок історії

Старший клас

Перу. Школа Escolar Secundaria Tiracanchi. Це крихітне село в горах. 25% людей там говорять тільки на одній з індіанських мов - кечуа. 80% жителів - селяни, 46% будинків не мають електрики. У цій школі викладає всі предмети 1 вчитель, і йому 67 років. З цієї школи ніхто і ніколи не вступав до вузу...

Інша школа в цій країні

Ефіопія. Gambella Elementary School. Це невелике село за 420 км від столиці Аддіс-Абеба. У школі 5 класів. Вчителі - найбільш шановані жителі це села, а також найбільш високооплачувані - вони отримують близько 70 доларів у місяць.

Нігерія Кано, Ooron Dutse, старший ісламський клас, рівень 2, суспільствознавство

Бангладеш. Школа Jessore Zilla School. Учні дуже пишаються своєю формою, оскільки в Бангладеш люди в формі - дуже шановні. Більшість хлопців мріють стати лікарями та адвокатами, але дійсність така, що з цієї простої школи шлях у ці сфери їм не дуже доступний. Але ось військових серед їх випускників дуже багато.

Нігерія. Школа Kuramo Junior College на острові Вікторія, недалеко від столиці Лагос. Насправді це єдиний упорядкований клас у школі, решта - на відкритому повітрі. Цей клас і меблі в ньому купленіні на благодійні гроші однієї нафтової компанії.

Тайвань. Школа Min-sheng Junior High School в столиці Тайбеї. Спочатку ці школярі пообідали в класі разом з учителем, а потім він їх змусив поспати 30 хвилин прямо за партами. Після цього вони погуляли на вулиці 10 хвилин і знову взялися за уроки. Втому цих дітей можна зрозуміти - у них на день по 8-9 уроків.

Токіо, Японія, 5 клас, класична японська школа

Куба. Школа Escuela Primaria Angela Landa в старій частині Гавани. Сім'ї цих дітей живуть дуже бідно, але тут хороша медицина (на рівні західних стандартів), а також у школі дітей годують безкоштовно.

По телебаченню транслюється фільм "Може Гамба" (про участь Куби у ангольської революції)

Катар. Школа Omar Bin Al-Khattab Educational Complex в столиці Доха. «Ця школа видалася мені ефективною (тут навіть є вчителі з Європи), але бездушною», - каже Джермен. Особливу гордість у учнів викликають вуса, що пробиваються.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Бахрейн, 11 клас

Росія. Школа № 63 у Калінінському районі Санкт-Петербурга. "Це були найамбітніші учні, яких я бачив за час поїздки - усі вони збираються вступати до університету. Це також були єдині учні, які ходили на підборах, у Гуччі і Прада. Цей клас був більше схожий на збори ділових людей, а не учнів," - вражений фотограф
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline IrysyaАвтор темы

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Re: Школярі світу - погляд Джуліана Джермена
« Reply #1 : 16 Травень 2013, 21:49:07 »
Уявляєте, щоб у нас була така школочка з графіті???  d27
Школа в Ефіопії - жесть d111
А от Куба викликає повагу...
шкода, що фотограф не був в "елітних" школах Києва. він мабуть там побачив не тільки Гуччі :xmm
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline IrysyaАвтор темы

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #2 : 16 Травень 2013, 22:32:30 »
А це я так розумію підготовка до школи в садочках

Уельс, математичні основи d27

Саудівська Аравія

Тайвань, Ruei Fang селища, дитячий сад, Мистецтво

Offline Консуелло

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: хлопчик 18 років
« Reply #3 : 26 Травень 2013, 13:10:54 »
Дякую. Вам плюсик. Дуже цікаво було подивитися на фото. Я працюю в школі і використаю цей матеріал, щоб ознайомити учнів.

Offline IrysyaАвтор темы

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #4 : 26 Травень 2013, 21:37:09 »
Дівчатка, щиро дякую за плюсики d100 :flv :flv :flv

мені було дуже цікаво читати цю статтю і переглядати фото. Одразу порівнюєш їх з нашими школами. більшість фото викликають приємні емоції і надію, що колись і ми до такого доживемося :)
тяжко було дивитися на африканських дітей і уявляти їх рівень життя d111
якось читала, що в Афганістані дітей до 5 років не реєструють в державних органах, тому що там жахлива смертність. причому від нескладних хворіб, оскільки там нема елементарних умов життя, найпростіших ліків, води, їжі, там тільки виживання :(

Сказали спасибо: Світлана Мостова

Offline IrysyaАвтор темы

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Мамусі! Якщо хтось віднайде цікаву інформацію щодо закордонних школяриків та шкіл - ділимося тут!!! ;)
Сьогодні прочитала замітку, яка привернула увагу, тому вирішила розширити та доповнювати нашу фототему також іншими корисними і цікавими фактами про зарубіжну освіту :)

Отож, в Бразилії вирішили вшивати в шкільну форму дітей комп"ютерні чіпи, щоб боротися з прогулами. Коли дитина проходитиме повз датчики при шкільному вході, чіп спрацьовуватиме та на телефон батьків приходитиме смс.
Якщо ж дитина запізниться на урок більш, ніж на 20 хвилин, то батьки теж будуть негайно проінформовані :)

Offline IrysyaАвтор темы

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
В Росії сільські школи забезпечені інтернетом краще, ніж каналізацією

Сільські школи забезпечені інтернетом краще, ніж каналізацією, заявив міністр освіти і науки Дмитро Ліванов на засіданні Президії Ради при президенті.

«В нас, до речі, з інтернетом ситуація краща, аніж з каналізацією», - сказав Ліванов. За його словами, лише в 7% сільських шкіл немає інтернету, в той час, як каналізації – у чверті шкіл. За словами прем’єр-міністра Дмитра Мєдвєдєва, у цьому немає нічого дивного, адже інтернет дешевший за каналізацію.

Всього у сільській місцевості Росії 27,4 тисячі шкіл. За останні сім років їх кількість зменшилась на 17,6 тисяч. У чверті шкіл немає спортзалів, в 19% - водогону, 15% потребують капітального ремонту, в 14% немає центрального опалення, а в 9% - їдалень.

На думку Ліванова, для вирішення цієї проблеми слід об’єднати школи з іншими соціальними закладами в одному приміщенні.

Offline Maxima

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 12 років
  • Ваше справжнє ім’я: M
Re: Школярі світу - а як там у них?
« Reply #7 : 24 Червень 2013, 16:10:55 »
Можу розказати про німецьку школу.  :hi
Діти ідуть у шість років у школу. Прші 4 роки це спеціальна початкова школа для всіх. У останньому четвертому класі починається відбір дітей. Діти з найкращими оцінками ідуть далі вчитися у гімназію (до 12 -го класу), середняки - середню школу (до 10-го класу) і ті, що лінувалися вчитися в третьосортну школу (до 8-го). Закінчиши гімназію діти мають змогу поступати в університети і вищі учбові заклади. Закінчивщи середню школу, мають змогу здобути професію і остання група має досить мало шансів на хорошу роботу.
Моя дочка уже у 6-му класі і коли я порівнюю мою школу (5-та школа Івано-Франківська) і у Німеччині, то волосся стає дибки. Якби мала б можливість то не думаючи перевела б у рідну 5-у школу.  :* Наприклад дітям не задають практично домашнього завдання, усного не задають взагалі ніякого. За цей рік діти прочитали лише ОДНУ  d107 книжку. Літературну класику у школі не вивчають взагалі. Мало хто знає з учнів хто такий Гьоте. Біологію теж вивчають по нікому незрозумілій ситемі. Почали з анатомії собаки, слідуюча тема була рослини, потім людина... Найголовними предметами є німецька, англійська, математика і друга іноземна (у нас це франц.). Загалом вивчають 3 іноземні мови. Кожна школа відрізняється подачою предметів від іншої, так само різні області країни мають різні підручники. Всього 16 областей. Кожен вчитель сам складає для свого предмета шкільну програму. І це може бути так, що паралельні класи однієї школи пишуть різні контрольні роботи на різні теми. Канікули у всіх областей різні. Ми вчимося ще до 25 липня, тоді, як на сході Німеччині діти мають вже канікули.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +480/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #8 : 24 Червень 2013, 16:35:45 »
Цитувати
Якби мала б можливість то не думаючи перевела б у рідну 5-у школу.
А чому? Невже наша система освіти хоч якось себе оправдала, так діти знають багато, і потім ці знання абсолютно не потрібні ні в житті, ні в роботі. Все таки рівень життя у німців вищий, ніж в нас, то що хорошого в нашій освіті.

Сказали спасибо: oksanatravneva

Offline Keine Sorgen

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
« Reply #9 : 24 Червень 2013, 20:59:59 »
Цитувати
Все таки рівень життя у німців вищий, ніж в нас, то що хорошого в нашій освіті.
Я бачу, як і ви всі, що, на жаль, в нашій державі, на даний (затяжний) період часу знання нікому не потрібні. Але рано чи пізно все змінюється - хтось все таки повинен робити так звану кваліфіковану роботу в усіх галузях, починаючи з сантехніка і закінчуючи науковцями - бо інакше держава пропаде!!! Наша освіта далеко недосконала, але, мабуть, набагато краща за закордонну. На місці Maxima я би теж була не задоволеною. Людина прогресує тоді, коли вона долає нові вершини, вивчає щось нове, складне а не читає 1 книжку на рік. І, як казав,  один мудрий викладач - знання зайвими не бувають.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #10 : 24 Червень 2013, 21:09:25 »
Цитувати
І, як казав,  один мудрий викладач - знання зайвими не бувають.
Звичайно, що знання не зайві, але в нас, починаючи від першого класу вже настільки загружають дітей тими знаннями, що коли в старших класах вже дійсно треба серйозно зайнятися якимось предметом, у дітей вже просто відраза до навчання, і вони думають як би списати, викрутитися, лиш би здати і в результаті в нас діти ніби теоретично розумні, але примінити свої знання на практиці не вміють. Все таки, наприклад, якщо хтось з нас серйозно захворіє, то їде лікуватися за кордон, а не навпаки, і так практично у будь-якій галузі. Я би хотіла, щоб моя дитина вчилася по такій системі як за кордоном, нехай краще в молодших класах більше грається і гуляє на свіжому повітрі, а ніж сидить цілими днями за книжками, і за пару років мала проблеми із здоров"ям.

Offline Keine Sorgen

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
« Reply #11 : 24 Червень 2013, 21:31:23 »
Людина живе, навчається і працює на перспективу!!! А завтра все може кардинально змінитися як в Україні так і в Європі, Америці, життя розставить свої пріоритети. Мінусів є дуже багато як у нашій освіті так і в закордонній  d104. Кожен обирає своє  ;)

Offline Maxima

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 12 років
  • Ваше справжнє ім’я: M
« Reply #12 : 24 Червень 2013, 23:30:35 »
Привіт Оксана :hi Цілком доречне питання. Я навчалася в Німеччині і була сама дуже вражена, що ВСІ вихідці із бувшого Радянського Союзу були набагато краще підготовлені у математиці, фізиці, хімії. Це нам казали самі викладачі. У українській школі навчають вчитися, як би це дивно б не звучало, але це важливий фактор, а також дисципліні. В Німеччині навчиють працювати (дітей середньої і нищої шкіл). Вищу освіту на кінці отримують лише кращі із кращих учнів, а це досить мала частина дітей.
Тому вважаю, що відбір на три різні школи досить розумний задум, де за знаннями вже у 10 років визначається майбутнє дитини.
Наші проблеми не у школі, а у куплених дипломах і нульових реформах, як і у медицині, так і в будь-якій іншій галузі. Тобто здобувши досить добру шкільну освіту подальшого розвитку не відбувається...нажаль.
Крім того, чомусь у Україні практично всі хочуть мати вищу освіту, а здобуття звичайних професій вважається чомусь, як чимось низькопробним.  d107 Чому?

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #13 : 25 Червень 2013, 08:22:07 »
Цитувати
Вищу освіту на кінці отримують лише кращі із кращих учнів, а це досить мала частина дітей.
Тому вважаю, що відбір на три різні школи досить розумний задум, де за знаннями вже у 10 років визначається майбутнє дитини.

Це дуже правильно, бо багато професій просто не портребують тої вищої освіти (так як у нас прибиральниці, продавці і т. д. всі з вищою освітою), тому краще, якщо дійсно дивляться по здібностях дитини, а не батьки віддають всі гроші, щоб дитина поступила, вивчилася і поставила диплом в шафу.

Offline Муза

• Своя Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизаветка 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #14 : 20 Червень 2014, 20:23:17 »
Дякую за темку! :flv Мені було дуже цікаво! Надіюся ще щось цікаве прочитити!

Offline IrysyaАвтор темы

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 10 Лютий 2015, 21:49:56 »
Щодня в американських школах обідають 32 000 000 дітей. Американці відомі як народність, представники якої з раннього дитячого віку страждають ожирінням. У зв'язку з цим представники організації Sweetgreen, активно борються з цією хворобою, вирішили порівняти обіди, які подають в американських школах, з обідами, якими годують дітей в інших країнах світу, щоб визначити, в чому криється небезпечний прорахунок.
І ось як виглядає це порівняння наочно.

Італія - Свіжа риба на подушці з руколи, макарони з томатним соусом, овочевий салат, багет і трохи винограду на десерт.

Фінляндія - Гороховий суп, буряковий салат, відварна морква, хліб і млинці зі свіжими ягодами на десерт.

Франція - Стейк, морква, зелена квасоля, сир і свіжі фрукти.

Бразилія - Свинина з овочами, рис з чорними бобами, салат, хліб і запечені банани.

Південна Корея - Рибний суп, рис з тофу, кімчі (корейське національне блюдо) і свіжі овочі.

Греція - Запечена курка з орсо (різновид перловки), голубці з виноградного листя, помідори і салат з огірків, цитрусові і грецький йогурт з гранатом.

Україна - Картопляне пюре з ковбасками, борщ, капустяний салат і налисники.

Іспанія - Соте з креветок з рисом і овочами, гаспачо, свіжі овочі, хліб і апельсин.

США - Картопляне пюре, курка в паніровці, зелений горошок, фруктовий десерт і шоколадне печиво.

Завдяки такому візуальному порівнянню, експерти Sweetgreen прийшли до висновку, що обіди, які подаються в шкільних їдальнях інших країн набагато більш поживні і здорові, в порівнянні з тими, що подаються в американських школах.

Offline vishenka79

• Свідома Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артем, Яна
  • Ваше справжнє ім’я: Діна
« Reply #16 : 10 Лютий 2015, 22:03:18 »
м=да ... коли нашим дітям дають ось такий обід