Автор Тема: Як все встигнути. Поради одна одній.  (Прочитано 16126 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ollya

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
  • я мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Re: Як все встигнути. Поради одна одній.
« Reply #119 : 19 Листопад 2012, 12:02:56 »
щодо прибирання, то приходиться кожен день (так як тільки переселились в нову кв. і меблів практично немає), тому потрібно підтримувати порядок. посуду люблю мити, і мию практично одразу (не переношу гори брудної посуди в мойці).
щодо приготування  d111, то тут починаються проблеми, витрачаю багато часу, бо і сніданок, і обід з собою на роботу дати, і вечеря (а чоловік на рах. їди трохи прикрий, тільки його мами їда йому подобається d105, а у всіх решту не смачне, в мене в тому числі, все не так готую d111). ніби і стараюсь дещо заморозити, але все-рівно часу на приготування йде багато + десь щось збігло, і плиту мити потрібно.
почитала пости, і вирішила, що хочу мультиварку, може тоді більше часу появиться , і чоловікові може почне моя їжа подобатись d100 а не тільки його мами d16

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #120 : 19 Листопад 2012, 12:44:41 »
Цитувати
і чоловікові може почне моя їжа подобатись а не тільки його мами
Ollya, ти молодець, що так стараєшся, я теж багато часу проводжу на кухні, бо чоловік дома конкретно снідає, обідає і вечеряє, але якщо б він хоч раз сказав, що не сподобалось (не досолене, за солодке і згоріле не рахується, то я й сама розумію, що напартачила d100), я б страшно образила d141 і більше не готувала, хай би в мами їв d105

Offline Ollya

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
  • я мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #121 : 19 Листопад 2012, 13:04:41 »
Дякую Penelope :), але якщо людина до 30 років їла тільки мамину їду, то тут складно, а якщо ще й його мама любить порозказувати, що в мене все не так, і я все її повинна питати d111
я ж роблю по-своєму. щодо недосоленості, то я спеціально сильно не солю (все-таки готую разом для всіх, а не окремо для малого, + колись сиділа на дієтах і їла несолону їжу; + його батьки говорять про чоловікові радикуліти, відкладення солей, то для чого сильно солити, нехай не солить вона, і розмов про болячки менше буде, а не мене перевиховувати d105).
щодо готовки його мами і моєї, неодноразово розмовляли, і сварились і т.д. d143,
я можливо не супер повар, та тим не менш практично всім, хто з моєї сторони, моя їжа подобається, щодо всіх з його сторони, то одна критика, більш нічого d109
та все-рівно поки-що стараюсь, надіюсь знайдемо свої рецепти, які подобатимуться йому.
щодо його мами, то пару раз чула від неї висловлювання, що вона всіх своїх подружок їсти навчила варити d140 принципово не хочу варити як вона, а то ще й на мене почне таке наговорювати (сумніваюсь що  це допоможе від наговорювання, але... d16)

а ще тут дівчата писали на рахунок списків, допомагає справді в організації часу, не займаєшся всякими дрібними дурницями...

Offline Linda86

• Новенька
  • *
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #122 : 19 Листопад 2012, 18:27:08 »
Мій колист мені притикав тим, що мама готувала те чи інше, я йому сказала щоб йшов до мами їсти те що вона готує.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #123 : 19 Листопад 2012, 18:37:51 »
Цитувати
пилосос то кожен день, просто діти їдять. а потім по тому хлібу чи печеньку топтатися, то якось неправильно 
я не розумію навіщо дітей з їжою в руках пускати  d104, в мене їжа можлива тільки за столом.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #124 : 19 Листопад 2012, 18:42:02 »
Я слава Богу не свіхнутая на прибиранні, мені достатньо 2 рази в тиждень поли помити, не розумію навізщо стільки корисного часу витрачати на домашне господарство  d104, для мене миття підлоги кожен день при відсутності повзаючої дитини це якось ну не знаю ні чим не ліпше ніж в ігри гратись на компі - цей час реально можно проветси з користю для себе і родини!!!

Offline MTV

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • А теперь коротко о Главном - Я СЧАСТЛИВА!!!
    • www.besttraining.com.ua
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Майя
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна Муравйова-Недоступ
« Reply #125 : 19 Листопад 2012, 19:46:02 »
для економії часу я маю в морозилці домашні пельмені і голубці. А хто що ще заморожує?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline i_rene

• Свідома Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #126 : 19 Листопад 2012, 19:49:04 »
Я роблю вологе прибирання кожен день, інколи через день, люблю, коли в квартирі чисто і свіжо. Чоловіка навчила складати за собою речі, а ще часто він миє посуд за нами  z4
Щодо приготування їжі, то ні він, ні я не вибагливі, їмо щось простеньке, хоча сам процес готування я люблю) але з народженням дитинки стало дуже мало часу, тому щось смачненьке готую на вихідних, поки татко гуляє з дитинкою.
Загалом, часу мені вистачає, скоро думаю, ще краще зможу все розприділити і продовжу готуватись до сесії і займатись своїм хобі  :)

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #127 : 19 Листопад 2012, 19:51:27 »
MTV, заморожую все, що можу, вареники з різними начинками, котлети, голубці, фарширований перець, бульйон, фрикадельки, сирники, порізане на шматочки м'ясо (порціями на 1-н сніданок), уточню, що це все тільки для чоловіка, бо він сніданок готує сам з припасів з морозилки і холодильника d112

Offline i_rene

• Свідома Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
« Reply #128 : 19 Листопад 2012, 19:53:46 »
прочитала попередні повідомлення дівчат:
спискам - так! економія часу дуже відчутна! звечора пишу для себе що маю зробити наступного дня, і список покупок чоловіку даю зранку)

а про свою морозилку я забула...)))) треба буде наморозити якось вареничків  :)

Offline jetАвтор темы

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
« Reply #129 : 19 Листопад 2012, 20:03:45 »
приєднуюсь про підлоги

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #130 : 20 Листопад 2012, 10:00:45 »
Цитувати
Мій колист мені притикав тим, що мама готувала те чи інше, я йому сказала щоб йшов до мами їсти те що вона готує.
і в мене така ситуація була після весілля d27 Сказала,щоб топав їсти до мами, як ні то приймаються тільки ненавяжчеві пропозиції по покращенню меню, а не критика ;) Але вареників щонеділі зранку він так і не добився d27
А мультиварка дуже полегшує життя - рекомендую z4
Цитувати
А хто що ще заморожує?
Я морожу заправку для супу. Перець і помідори перетираю на ножах в комбайні. Розливаю цю масу по зіп  пакетах і в морозилку, але так щоб пакети були плоскі і при потребі можна було відламати шматочок. Ще ідеально коли є окремо терта заморожена морква.
В мене в чоловіка бзік- зранку він має зїсти суп z1 Тому готую цю страву через день. Коли немає часу все чистити - різати: дістала заправку і натерту моркву з морозилки, порізала цибульку і в мультю, обжарила, залила бульйоном,закинула картоплю+якусь крупу - включила на тушення і через годину суп готовий :)

Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Сказали спасибо: ♡Таня

Offline мамуся Анастасійки

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +406/-3
    • Награды
« Reply #131 : 20 Листопад 2012, 15:04:56 »
Мультиварка це супер  z4всім рекомендую,хочу ще одної мульті але вже декс 60 d112

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #132 : 20 Листопад 2012, 15:08:24 »
2 мульті - це взагалі прєдєл мрій d27 В мене мультя і пароварка. Коли багато треба готувати використовую 2 агрегата.
Ще не уявляю життя без посудомийки d9 Посуду мити ненавиджу d109
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Online GGevko

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +263/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашуня , Женічка
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #133 : 20 Листопад 2012, 15:20:22 »
Цитувати
я не розумію навіщо дітей з їжою в руках пускати  не знаю, в мене їжа можлива тільки за столом.
У мене так було поки діти були малі і мама сиділа в дома. Зараз нажаль далеко не так, прихожу у вечорі і розумію що мої діти встигли поїсти біля компютера, біля телевізора, і біля ігрушок. Вони звичайно з татом стараються замести сліди своїх злочинів, але у мами глаз алмаз. Спочатку сварилася, а тепер вжей рукою махнула. Хоч час від часу роблю "построєніє" всім, щоб не розслаблялися.
096-824-11-08

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #134 : 20 Листопад 2012, 19:02:36 »
ну, на рахунок прибирання, я взагалі не фанатична, максимум два рази в тиждень, а то і раз d112, для мене це не проблема, "творчєскій беспорядок" - це про мене, хоча чоловік в мене ну дуже чистюля і педант, перед тим як ми одружилися в нього книжки були в алфавітному порядку, а шкарпетки на кожен день тижня d111, а як почали жити разом то я спустила його на землю d30. я не пилосошу, пилисосить чоловік, якщо не пропилисосить, то я просто підлогу мию і все, ну і ще душ. кабіну миє чоловік якоюсь хімією від нальоту, ну я теж його не пилю, як помиє так помиє. посуду миє посудомийка, але деколи и руками доводиться мити d104, якщо мию руками то посуду не витираю, окрім там сервізів або бокалів, ну чим не користуюсь кожен день.
не прасую нічого крім того що вдягаю безпосередньо сьогодні, ну і якщо можна не прасувати, наприклад джинси, то не прасую.
на рахунок їди, то переважно дома тільки снідаєм і деколи легенько вечеряїм, але, їмо тільки свіже зготовлену їжу, "Вчорашнє" їмо рідко. чоловік не готує взагалі, навіть чай сам не робить. на сніданок стараюсь готувати щось щоб поїли усі, наприклад вівсянку (ну там вже хто з чим) і бутерброди з сиром, і малий їсть і ми, ну не завжди так виходить, але час економить. взагалі стараюсь готувати таке щоб могли їсти всі, супи наприклад варю для всіх, доречі хороша економія часу, я супи варю переважно овочєві, без зажарки, нарізала овочі, прям в кастрюлі потушила в маслі, потім залила кипятко і він собі вариться, швидко, зручно, корисно z4
ну а на вихідні вже готую щось смачненьке і якщо є час то щось печу.
останнім часом роблю так, ми з малим встаєм десь в 7.30 і я має десь 30 хв. - годину коли Тімур може сам бавитись або мультікі дивитись, я в цей час ставлю варити суп на обід і щось прибираю, наприклад ванну кімнату, а коли встає чоловік - то він з Тімуром, а я готую сніданок, якщо до того часу не встигла
за покупками їздемо десь раз в тиждень в Велмарт, коли вертаємся до дому, преважно я іду з Тімуром. на базар ходить чоловік, овочі і все таке купляти (якщо я встигаю то я іду), а ще в чоловіка є чувак на базарі він продає мясо, ми в нього раз в тиждень берем мясо для собаки (доречі він його ріже на шматочки і пакує по кульочкам по 500грам, а раніше я це сама робила d111) і кажем яке мясо для нас потрібне, він все купує і підвозить нам під офіс, просто купу часу економимо z4

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #135 : 20 Листопад 2012, 19:05:49 »
а ще купую різаний сир і різаний хліб