Автор Тема: Як все встигнути. Поради одна одній.  (Прочитано 17891 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Re: Як все встигнути. Поради одна одній.
« Reply #17 : 29 Вересень 2011, 15:12:53 »
І я щось останнім часом посуду мити не переношу, правда мушу. Готую їсти в основному коли малий спить на обід. Пилисосить чоловік після роботи, а іграшки малого я складаю, коли він ляже спати. В іншому випадку просто нема значення це робити, через хвилину буде те саме.
Правсую раз в тиждень, в основному в понеділок.
Це все робиться досить швидко, але я вам скажу, що настроюватись на це мені треба деколи ну дуже довго. Тому я зараз так, запланувала - зразу зробила. І все виходить швидко :)

Offline Yuli4ka

• Жизнь не для того, чтобы ждать пока стихнет буря. Она для того, чтобы учиться танцевать под дождем
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашулька 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #18 : 29 Вересень 2011, 15:16:50 »
Я колись все робила,коли малий спав,то була змучена постійно,не мала коли відпочити,а тепер все роблю до того як ляже вдень поспати,спочатку було дуже тяжко,він всюди ліз ,заважав,але тепер втянулась,все з ним разом робимо,наприклад пилосошу,потім даю йому,він  пилососить,а я тим часом посуду помию чи підлогу,або дам тряпку кажу витирай пил,сама  вже щось складаю. Варити теж трошки складнувато,але він може гратись чи мультики включаю. А потім він лягає спати і я теж відпочиваю :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline galyusja

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #19 : 29 Вересень 2011, 15:18:24 »
І це класний варіант. І дитина привчається до порядку :)
Але мені так не виходить, бо я стараюсь з ним завжди гуляти до сну.

Offline rosco

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +186/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #20 : 29 Вересень 2011, 15:23:47 »
А я дуже юблю прасувати, але вечером коли діти вже сплять перед телевізором, кладу дошку купу одьожок і прасуююю.Готую вобід коли малі сплять, по дому переважно всьо робить чоловік, типу пилососить, прибирає туалет, ванну, я його так наштурмуваа ще з початку сімейного життя,а от кухня, то моє, туди він не ізе, хіба що вечером посуду миє.Відкои купили пралку, а це вже аш 4міс. z5, мені трохи лекше, тільки треба на вулицю носити вивішувати одяг.На вулиці і в городі тримає порядок мій дідо, він до нас кожен день приходить і завжди на вулиці щось робить.
А ще маю дві маленькі мрії: мультиварку і телевізор на кухні. :)

Offline galyusja

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #21 : 29 Вересень 2011, 15:29:43 »
І я дуже хочу мультиварку, але мій чоловік щось проти, каже, що то дурна трата грошей :(

Offline Yuli4ka

• Жизнь не для того, чтобы ждать пока стихнет буря. Она для того, чтобы учиться танцевать под дождем
  • Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #22 : 29 Вересень 2011, 15:33:30 »
Цитувати
Але мені так не виходить, бо я стараюсь з ним завжди гуляти до сну
Я тоже стараюсь завжди погуляти,але ми встаєм рано десь 7.30 і так все робимо до годинки 10-11 а потім до 14 десьгуляєм і в цей час заодно продукти деякі купую.

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
« Reply #23 : 29 Вересень 2011, 15:34:41 »
І я люблю прасувати ввечері перед телевізором (тільки не люблю спальні комплекти прасувати, бо дуже великі), люблю пилососити. В суботу вже так повелося чоловік прибирає кухню і коридор (вилизує все до блиску), а я кімнату. А взагалі то я не дуже люблю прибирати, дуже рідко на мене натхнення находить d130

Offline Yuli4ka

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #24 : 29 Вересень 2011, 15:37:49 »
А я раз свому кажу,що він би міг колись прийти з роботи і попилососити ,то він на ме6не так подивився ніби я його попросили в космос злітати,бо він же на роботі весь день був. :(,але звичайно як дійсно треба ,то звичайно не відмовляється помогти,частенько літом після роботи ходив з дитиною гуляти,каже мені поспи,відпочинь d41

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #25 : 29 Вересень 2011, 15:46:53 »
З мультиваркою в мене щось купу їди дома ))))))))))) і сплю в обід з малюком і купу сил на ніч на роботу , тож дівчата беріть мультиварку!!!!!!!!!!!!!!!!! Чоловік думає що я якісь складні рецепти використовую, все таке ароматне а я навіть рецепт жоден не дивлюся, все на око ), в мене таке враження що що туди не закінь все в кінці буде мега смачне )))))))))))
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Offline кася

• Своя Мамка
  • Репутація: +41/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #26 : 29 Вересень 2011, 16:07:28 »
Начиталась я тут ваших порад d130, ідея з цибулькою в холодильнику мені сподобалась, але зараз я вже маю мультиварку, то і так все швидко готується. На обід закидую ,а після роботи забираю малого з садіка і вже додому не спішу, приходжу, а в чарівному горщику вже все парує d41. прасувати люблю, то прасую одразу, бо якби вранці чоловік мені сказав щоб попрасувала йому сорочку, то певно пішов би непрасований z5, або я не встигла б на роботу - поспати люблю дуже.
А з власного досвіду скажу таке  - коли у сім"ї все гаразд, то і робиться все швидко і без напруження і злості, а як щось не так, то я вся в тих прибираннях застрягаю і толку ніде нема, хіба що я злосна як пантера ходжу... Тому стосунки в родині  і гармонія з собою  - основна передумова швидкого вирішення побутових проблем. Бажаю успіху і часу на себе любимих  :*

Offline Tayana

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +149/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Оля
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #27 : 29 Вересень 2011, 16:09:36 »
І ми з донечкою прибираємо разом, тільки підлогу мию коли вона спить. Готую в обідній сон малої, посуд миємо по мірі його забруднення.
Цитувати
Обожнуюю мити ванну і унітаз,це роблю кожен день
це я також люблю, але роблю це через день, ну дуууууже люблю коли все пахне, блистить :)
Іграшки завжди складаємо разом з малою перед сном, це в нас один з елементів ритуалу приготування до сну d27
Використай код CDJ936 і економ на Для того щоб побачити посилання: Register or Login] від 5$ до 10$

Offline jetАвтор темы

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
« Reply #28 : 29 Вересень 2011, 16:37:25 »
І я дуже хочу мультиварку, але мій чоловік щось проти, каже, що то дурна трата грошей :(
це не оціниш як слід, поки не спробуєш на власному досвіді. Я от нині зробила закришку цибуля + печінка, закинула туди макарони і пішла собі по справах. При ходжу - все готове. Хвилин може 10 мені на страву знадобилося, а коло плити чи баняків скільки стояти...  А вже оце "закинула і пішла гуляти - класика"

А з власного досвіду скажу таке  - коли у сім"ї все гаразд, то і робиться все швидко і без напруження і злості, а як щось не так, то я вся в тих прибираннях застрягаю і толку ніде нема, хіба що я злосна як пантера ходжу...
з цим погоджуюсь. Коли в сім"ї гаразд і настрій гарний, на багато речей дивишся простіше і робити то все також легше, по хаті літаєш. А коли зла на щось, то роби-не роби...

Offline ЮЛА

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роксолана, Станіслав
« Reply #29 : 29 Вересень 2011, 16:54:04 »
І я готую їсти лише тоді, коли мала спить. Інші справи- прасування, прибирання можу робити і з дитиною. А от іграшки прибираю ввечері, коли Ляна уже спить.

Offline setya

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #30 : 29 Вересень 2011, 19:24:25 »
І я все стараюсь все зробити поки дитина ще сама себе чимось займає(переважно як тільки встає зранку,або після обіду), а потім коли він спить в обід маю час для себе....іноді доводиться і коли він спить щось готувати, ну тоді я вже дуже змучена ходжу...мультиварки немаю,але маю рисоварку-вони схожі по конструкції, єдине, що в мультиварці є програми і таймер, а в рисоварці лише два режими-суп і каша, і виключається сама (ще толком не поняла по якому принципу)...але вже трохи навчилась і рагу в ній робити, або мясо тушити....ну часом дійсно виручає-бо все закинула і пішла, а деколи треба трохи припильнувати,н-д, щоб не було засухе...але і то добре....
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
« Reply #31 : 29 Вересень 2011, 19:55:48 »
Цитувати
І я дуже хочу мультиварку, але мій чоловік щось проти, каже, що то дурна трата грошей сумний
а я собі МВ в кредит взяла.от і полегшує нам життя.стараюсь їжу запікати,особливо котлети,і швидко,і смачно

Offline jetАвтор темы

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
« Reply #32 : 29 Вересень 2011, 20:16:09 »
я нині перший раз з Назаром попрасувала. Він такий, що завжди мусить дивитися, вічно мені майки та рушники з-під праски тирив, один раз впікся, а сьогодні нічого.
Завтра буду цвітну морозити, з мультею то має бути швидше  z4

Offline люба10

• Своя Мамка
  • Репутація: +122/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 6 і Христинка 2
  • Ваше справжнє ім’я: люба
« Reply #33 : 29 Вересень 2011, 22:35:11 »
Цитувати
А я дуже юблю прасувати, але вечером коли діти вже сплять перед телевізором, кладу дошку купу одьожок і прасую
Це для мене якась праскотерапія, я як прасую, то заспокоююсь. раз сиділа за компом, вже мала йти спати, а ле згадала, що ще треба прасувати, то прасувала до 3 ночі. зато потім спокій все поскладано, треба йти гуляти швидко вбрався і пішов.

Для мене головне режим, тоді чистота і порядок, а як щось піде не по плану, то капець, правда чоловік все розуміє і все помиє, зварить. У нас в суботу так: я гуляю з дітьми він варить, прибирає :*