Автор Тема: Що робити, якщо грудне вигодовування неможливе?  (Прочитано 3158 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RoksolanKaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
мені на мейл прийшло таке питання і відповідь на нього:

Якщо грудне вигодовування неможливе, треба обрати молочну суміш, найбільш близьку за складом до грудного молока.
Всесвітня організація охорони здоров’я не рекомендує догодовувати дітей першого року життя коров’ячим молоком.
Коров’яче молоко значно відрізняється від грудного молока як за якістю, так і за кількістю харчових речовин. Воно практично не містить олігосахаридів та інших біологічно активних речовин, які сприяють адаптації та розвитку імунної системи малюка.
Коров’яче молоко містить менше вуглеводів, заліза, цинку, вітамінів С та Е, які, у свою чергу, регулюють чутливість організму до інфекцій. А також – менше незамінних жирних кислот та поліненасичених жирних кислот, дефіцит яких впливає на захисні реакції організму.
Крім того, вживання коров’ячого молока може призвести до виникнення алергії.
Тому, якщо грудне вигодовування неможливе, слід обрати молочну суміш, найбільш близьку за складом до грудного молока, відповідно до віку дитини.
Перед тим, як обрати молочну суміш, обов’язково порадьтеся з Вашим педіатром – йому добре відомі індивідуальні особливості Вашого малюка, і він у змозі підібрати найкраще харчування для нього.

які у вас думки на цей рахунок? :xmm

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
Підтримую, думаю що не варто дуже просто ставитись до того що грудне вигодовування неможливе, таке дже рідко буває, але найкраща заміна маминого молока - це суміш, молоко коров2яче не можна розглядати як варіант заміни маминого молока, таке може бути в крайніх випадках - надважке становище...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
які у вас думки на цей рахунок?
Тут навіть нема що думати, якщо ГВ таки неможливе, то тільки суміш, коров"яче молоко взагалі не можна розглядати як варіант.

Offline RoksolanKaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
Цитувати
які у вас думки на цей рахунок?
Тут навіть нема що думати, якщо ГВ таки неможливе, то тільки суміш, коров"яче молоко взагалі не можна розглядати як варіант.
ми з тобою не розглядаємо коров2яче молоко як варіант, але знаю багатьох, хто не підтримує цю думку d112

Offline Ляляна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +236/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
 І я підтримую - молочна суміш!

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Ну   колись   ще   наші   бабці   то   годували   дітей   коровячим   молоком,але   ж   в   них   просто   виходу   не   було,якщо   молока   не   ставало   або   не   було   то   приходилось   так   як   сумішей   не   було d112   А   ми,слава   Богу,   вже      живем   в   той      час      коли   дитяче      харчування   можна   придбати   на   будь-який   смак   та   фінансові   можливості...сумішей   зара   э   настільки   великий   вибір,що   навіть   дітям   алергікам   можна   підібрати   потрібну   суміш :)   Думаю,   що   якби   суміш   не   була   кориснішою   за   коровяче   молоко,то   іі   б   не   випускали   в   таких   кількостях,а   тим   більше      б   не   створювали   стільки   різних   видів   з   різним   складниками d112   Я   однозначно   за   годування   сумішшю,   у   разі   якщо   гв   не   можливе...хоч   знаю   і   таких   осіб   в   наш   час         які      дають   грудним   дітям   коровяче   молоко,вважаючи   що   воно   корисніше d104   Звичайно,що   всі   діти   все   сприймають   по   різному   і   якщо   одній   дитині   не   зашкодило   коровяче   молоко,то   в   іншоі   може   викликати   наприклад   алергію.Моя   подруга   якось   розказувала,що   колись   іі   ледве   спасли   в   реанімаціі,бо   іі   мама   по   молодості   дала   ій   попробувати   коровячого   молоко   у   місячному   чи   двохмісячному   віці :oox

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Суміш однозначно, і то має бути високоадатпована для годування. А не купити перше ліпше подешевше, бо буде таке ж, як і розведене коровяче молоко

Offline Indi

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра 21.07.14
Навіть не знаю чи це сюди чи ні...
А якщо таке: дитинка від народження на ГВ мамі необхідні антибіотики які не сумісні з ГВ альтернативи нема,дитина нічого іншого не хоче їсте кричить від голоду,  батьки обирають такий вихід: у знайомої дитина на три місяці старша просять щоб годувала обох?на скільки це нормально для діьей і мами? Хтось таке чув,щось знає?

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
якщо вже так необхідні антибіотики - то давати  суміш, але я б зціджувала молоко щоб потім відновити лактацію,  а на рахунок іншої жінки навіть не знаю ...я б напевне не погодилась, хоча чула багато історій що колись жінки і в роддомі догодовували інших дітей, знаю випадок де рідні сестри родили з різницею в місяць то годували дитину одна одної, як якась кудись відлучалась

Offline Indi

• Активна Мамка
    • Награды
ви б не погодились чужу дитину годувати чи щоб вашу чужа жінка годувала?

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +599/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
гарна суміш недешеве задоволення, особливо, якщо є потреба з самого народження, тому обирає багато молоко коров"яче, особливо якщо своя корова. і не доведеш, що так краще не робити, бо завжди аргумент - натурльне і ми всі виросли на молоці і нічого...d107
на рахунок годувальниці, то я б чужу дитину навряд чи годувала, свою хіба інші варіанти загрожували б її життю
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
Але тоді в годувальниці буде гіперлактація.
Вашій дитинці 6 міс ? Тоді суміш на ті дні, поки з організму не вийде антибіотк. Від грудей дитя в такому віці не мало б відмовитися на користь пляшки. А прикорм даєте з ложки ? А водичку як ?

Offline Indi

• Активна Мамка
    • Награды
Нє то не для моєї малої в 6 місяців я вже можу знайти чим її нагодувати)))То в знайомих така ситуація,до речі в мене є знайома яка ще в роддомі попросила чужу жінку нагодувати її дитину бо в неї ще молочко не прибуло...я дуже гидлива до такого, в переліку моїх варіантів цей варіант не те що на останньому місці б був, його б взагалі не було. Я за суміші, при чому пробувати різні яка підійде дитині, бо є діти які не всі суміші хочуть їсти, годувала б шпріцом, з ложечки з горнятка ну море є варіантів в мене...

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
А якщо таке: дитинка від народження на ГВ мамі необхідні антибіотики які не сумісні з ГВ альтернативи нема,дитина нічого іншого не хоче їсте кричить від голоду,  батьки обирають такий вихід: у знайомої дитина на три місяці старша просять щоб годувала обох?на скільки це нормально для діьей і мами? Хтось таке чув,щось знає?
Якщо вже заміняти чимось ГВ, то тільки хорошою сумішшю. А, щоб якась чужа жінка годувала мою дитину, то навіть такого припустити не можу, для мене це найгидкіше, що може бути :oox

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
якщо тій дитині 3 міс. то вона швидше за все відмовиться від грудей якщо ій тикати бутилку. В нас на форумі є форумчанка яка годувала дитину подруги. В мене питання таке що буде лікувати та мама? Що неможна почекати? Вмре без лікування?. І ще, то в інструкції майже до всіх ліків пише несумісність з ГВ, а насправді все не так страшно. Є сайти де можна перевірити ризик якщо 0 або 1 то можна непередивати.

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
Цитувати
А якщо таке: дитинка від народження на ГВ мамі необхідні антибіотики які не сумісні з ГВ альтернативи нема,
Тоді нехай годує, нічого страшного не буде дитинці.
Мене після кесаревого різним "добром" кололи і морфінчик пропонували  z5 але я успішно налагодла ГВ і нічого малій не сталось.
Я думай хай би спробувала годувати, а якщо побачить якусь реакцію суміш купити завжди можна d112
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
може напишіть які ліки вона має прийматию Я недавно приймала антибіотик і в інструкції написано що треба припинити лактацію а на сайті перевірила і ризик 0