Автор Тема: Домашні пологи. Тепер і в Україні можна народжувати вдома!!!  (Прочитано 11836 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Натуля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +130/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нелічка та Тімошка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
Так як і більшість дівчат я б не погодилася родити вдома. Навіть про таке напевно ніколи б не задумалася
Аналогічно! Це просто дурість  d104 Я не в образу  d108
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Дитячі очі говорять: "Я тебе пам'ятаю, я тобі вірю, я тебе люблю! Будь-ласка і ти мене люби..."

Offline tuchka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Я б не наважилась родити дома d128. Я боюсь родити в районній лікарні, а їду у Франківськ. Ну ж усяке буває d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Лідія1988

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
  • щаслива від посмішки малого янголятка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія народилась 26.10.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія Ф.
натрапила в інтернеті на коментар одного лікаря і хотіла поділитись з вами, так як я повністю з ним погоджуюся
Цитувати
Мета пологів - народження здорової дитини, а не самовиразитися в пологах або будь-якою ціною уникнути медикаментозного втручання або кесаревого розтину. Я розумію, що, цілком можливо, вдома ти відчуєш непередаване єдність з дитиною, яке буде порушено в пологовому будинку, коли навколо будуть дзвеніти крапельницями і просто ходити сторонні люди, але, як мені здається, це виправляється попередніми знайомством з лікарем і акушеркою, а також тим, що з ними можна поділитися своїми побажаннями щодо пологів. І вважаю, що наявність дитячої реанімації під боком істотно компенсує можливі незручності. Так як у випадку, якщо реанімація таки буде потрібною, вона по нашим дорогам вчасно ніяк не доїде, і це заздалегідь зрозуміло всім розсудливим людям.

Offline Lesya 166

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Для мене пологи дома це верх безвідповідальності d128 кому потрібна ця показуха та слідування якимось модним тенденціям...здорова дитинка і мама, от що саме головне

Offline Vituseek

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 10, Володя 5, Радомир 3.
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Я трішечки розбавлю вашу компанію. Я народила вдома троїх дітей!!! Я робила це свідомо! Мій чоловік мене у всьому підтримував (він не лікар)! До кожних пологів ми добре готувались. Пройшли курси, робили відповідні вправи, перечитали массу літератури і несли відповідальність за себе і своє маля. Всі мої хлопці народились по різному. Один на ліжку і двоє у воді. Я знаю чому я йшла на цей вчинок і це величезна тема для дискусій. Я знаю багато сімей у нас тут, які народжували так само але не афішують цього.Я знаю що мого дідуся прабабуся народила сама вдома, поки чоловік копав картоплю. Я не закликаю жінок повертатися до первісного суспільства але вважаю що жінка повинна готуватись до пологів і до материнства. Як народиться маля це важливо, а от як і що з ним буде далі  - це ще важливіше!
Щоб досягти мети, потрібно, насамперед, іти.

Offline sunny_mood

• and I've got a sunshine...;)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +489/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетянка
На мою думку, це ніяке не слідування модним тенденціям і зовсім не показуха... d104 це прагення повернутись до витоків. І таку розкіш може дозволити собі далеко не кожна жінка. Така необхідність повинна йти зсередини і саме вона є запорукою впевненості. А якщо є впевненість і нема жодних вагань (ну, тут теж необхідно бути з собою 100% чесною: не просто не мати жодного страху, а навіть й думки про те, що щось може піти не так і близько не підпускати), то все неодмінно буде добре. Особисто я, як і переважна більшість, народжувала в пологовому будинку, але якби така неймовірна людина, як Таня Миронова все ще була б серед нас, не думаю, що мені вдалося б піддатися на вмовляння близьких щодо класичного сценарію пологів, мені напевно закортіло б схопити чоловіка і податися до Тані також (Вікторіє, ви з чоловіком такі молодці, адже володієте тим самим нажаль унікальним сьогодні відчуттям впевненості вершити таїнство своєї родини власноруч!!! Я в захопленні  d9). Аргументів "ЗА!" може бути ще сила-силенна, проте кожна родина вирішує для себе особисто. У мене, наприклад, є дуже багато друзів, котрі народжували вдома, і знаєте, під час спілкування з ними не виникало навіть найменшого сумніву/вагання, що у них все вдасться, бо вони так і випромінювали якийсь потужний спокій та гармонію. До речі, що характерно, у післяпологових спогадах кожної із жінок жодного разу не проскакувало слово "біль" і усі розповіді повнилися лише світлом і позитивом, ніяких вам переживань чи втоми, чи чогось іще неприємного... d104 Є хороший фільм, носить назву "Бабичье дело". Раджу подивитись усім, хто переймається, або кого цікавить дане питання. Розсіює суб'єктив та просто робить багато речей зрозумілішими ;)         
“Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.”
― Mother Teresa

Online mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +117/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
ну, багато прабабусь народжувало вдома...
Я розумію, що ті, хто вибрав народжувати вдома готуються до такого дійства, література, таїнство, духовність, єдність сім"ї і дитини, все таке... Але, є багато нюансів, і це реальність.
Наприклад, в мене почалась кровотеча і через 30 хв після підтвердження відшарування я вже була прооперована. А в Києві(де ви, Вікторіє, народжували) за цей час можна добратись до пологового будинку?  d130
В ін. темі я питала саме про лікаря, який зашивав після 1 пологів, ви ж не знали його імені навіть(і під час зашивання можна інфекцію занести). І все ж, як з документами акушерки і лікаря???
ПС. Vituseek , я ні в якому разі не кажу що так як ви робили не добре, і рада, що у вас тричі все склалось. Просто, такі моменти дуже важливі.\
Доречі, багато перечитала про домашні пологи в Львові, про гарну підготовку до свідомого і відповідального батьківства.
Хоча, була там і історія про не дуже кваліфіковану дух. акушерку, яка ще й до лікаря забороняла звертатися(коли через кілька днів після пологів та жінка зрозуміла, що щось не так). Але це не відбило бажання тієї жінки знову народжувати вдома d104
А ще, напевно, комфортніше, коли духовна акушерка приходить додому на роди, тоді жінка може повністю розслабитись.

sunny_mood , але від розповідей багатьох жінок про пологи "по класичному сценарію" також віє "світлом і позитивом, ніяких вам переживань чи втоми, чи чогось іще неприємного".
Якщо коротко, я особисто не є така безпечна, і ні за що не стала б свідомо ризикувати, в першу чергу своїм малятком

Offline sunny_mood

• and I've got a sunshine...;)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +489/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетянка
Цитувати
від післяпологових розповідей багатьох жінок про пологи "по класичному сценарію" також віє "світлом і позитивом, ніяких вам переживань чи втоми, чи чогось іще неприємного"
згідна, але все ж баланс є, тобто є як те, так і інше (і іншого зазвичай нажаль більше буває... d130). У випадку з домашніми пологами того самого іншого просто не буває  d104(судячи з розповідей тих, хто народжував вдома, тим більше, мав попередній досвід пологів у пб d3. Веду мову як про тих, кого знаю особисто, так і про тих, кого читала/дивилась, гляньте фільм принагідно, справді хороша річ z4)  
“Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.”
― Mother Teresa

Online mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +117/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
У випадку з домашніми пологами того самого іншого просто не буває  d104(судячи з розповідей тих, хто народжував вдома,  
1) пологи вдома це не дуже великий % усіх пологів в Україні,
2) думаю, буває. Точніше треба питати в акушер-гінікологів, до яких в ПБ привозять з такими випадками(((. Я швидше про те, що це деколи заробляння грошей некваліфікованими людьми, шахраями,
3) якщо такі пологи пройшли з негативними наслідками, про це породілля, чи та людина яка приймала їх, не будуть афішувати, тому що всі зразу звинуватять саму жінку(чи повитуху).
 Я повністю підтримую Панакоту, « Відповідь #91. Якщо б в нас були такі умови, я б хоч подумала (ще до перших пологів), а так  d128 d128 d128

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
А я не розумію для чого ризикувати здоров"ям і життям дитини тільки для того, щоб народити вдома d104 (нікого не засуджую, бо це особистий вибір кожної жінки), але для себе не можу побачити жодних плюсів домашніх пологів. Якщо вже так не хочеться потрапляти в пологовий, то в крайньому випадку можна домовитися щоб швидше виписали, якщо все пройшло без ускладнень, не так вже й страшно побути 1-3 дні в лікарні, але головне, що в разі виникнення непередбачуваних ситуацій в дитини буде шанс вижити, а з дому то ж просто нереально буде швидко добратися в лікарню. А словосполучення "духовна акушерка" я взагалі не можу сприймати, мають бути тільки хороші кваліфіковані лікарі, на жаль не всі такі, але все таки знайти можна. А щодо того як народжували в давнину, то ще треба запитати бабусів, яка тоді була величезна смертність серед немовлят, ніхто ж тоді дітей не лікував і навіть не задумувався чому вони вмирали, мені завжди бабця стара казала, "померло, значить було хворе чи народилося мертве та й все".

Offline NourElShams

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Я вважаю що народжувати вдома треба заборонити законом. Навіщо ризикувати своїм здоров"ямі здоров"ям дитини. Може умови в пологовому не ідеальні але терпимі і хоч якась медична допомога присутня. Наприклад я дуже задоволена роботою лікарів які мене кесарили і дуже їм вдячна. Як на мене пологи вдома це дуже безвідповідально і це велика дурість. Навіть ідеальна вагітність може закінчитись далеко неідеально. Моя вагітність була ідеальною, жодних скарг і недомагань, а в кінці кінців мене кесарили.

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +345/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Старшенькій 10 років, манюні 1. 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цитувати
А я не розумію для чого ризикувати здоров"ям і життям дитини тільки для того, щоб народити вдома  (нікого не засуджую, бо це особистий вибір кожної жінки), але для себе не можу побачити жодних плюсів домашніх пологів. Якщо вже так не хочеться потрапляти в пологовий, то в крайньому випадку можна домовитися щоб швидше виписали, якщо все пройшло без ускладнень, не так вже й страшно побути 1-3 дні в лікарні, але головне, що в разі виникнення непередбачуваних ситуацій в дитини буде шанс вижити, а з дому то ж просто нереально буде швидко добратися в лікарню. А словосполучення "духовна акушерка" я взагалі не можу сприймати, мають бути тільки хороші кваліфіковані лікарі, на жаль не всі такі, але все таки знайти можна. А щодо того як народжували в давнину, то ще треба запитати бабусів, яка тоді була величезна смертність серед немовлят, ніхто ж тоді дітей не лікував і навіть не задумувався чому вони вмирали, мені завжди бабця стара казала, "померло, значить було хворе чи народилося мертве та й все".

Підтримую усе що написано. Ти ніби прочитала мої думки. Я б ніколи в світі не народжувала б дома. Це завчасно наражати себе і дитину на небезпеку , а якби пішло щось не так що тоді робити і кого винити. Тут в роддомі де купа лікарів і персоналу стаються різні ситуації а тут духовна наставниця що вона буде робити в екстренній ситуації. Коли тим більше кожна хвилинка чи секунда має значення.

Offline Vituseek

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 10, Володя 5, Радомир 3.
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Я вважаю, що в кожноъї людини повинен бути вибір! Те, що в нашій країні нема фахового забезпечення для проведення домашніх пологів це інша справа. Але в мене завжди на пологах були кваліфіковані спеціалісти. І ця золота лікар, яка була в мене дома на пологах прийняла у нас у Франківську ще не одні домашні пологи. Останньої доречі (про кого я знаю) народжувала вдома лікар неонатолог, працівниця пологового будинку, в якої перші пологи закінчилися кесарево (через маленьку дрібничку у лікарки що приймала пологи зміна закінчувалася). Так от вона ЛІКАР після першого кесарського народила другу дитинку вдома у воді! От в неї я розумію був ризик.
У нас я вважаю практично не розвинена культура материнства, дівчаток не готують бути мамами, вони не знають як потрібно себе поволити під час пологів. Я думаю найважливіше тут, це не те де людина народжує а як вона це робить! Мій вибір був абсолютно свідомий. Я років з 16 знала,що буду народжувати вдома і ще далеко до одруження і вагітності перечитала купу інформації про пологи і пологові центри природніх пологів. Звичайноризик присутній завжди, і в пологовому він не менший.
А про безвітповідальність попрошу дівчат не писати, можливо ті хто свідомо ідуть на домашні пологи більше відповідальні тих хто нічого не знаючи кричить у пологовомі зробіть щось зі мною. Все від людини залежить. Я багато спілкувалась з лікарями. І прекрасно розумію їх. Набагато легше вколоти стимуляцію, підтиснути, розрізати, підкрутити голівоньку, ніж чекати поки жінка сама природньо народить.
Зважте на те, що першого сина я народжувала 19 років тому, коли розмов про сімейні палати ще не було, а пологовий нагадував тюрму суворого режиму. Зараз там відбулося багато змін на краще. Але я лишаюсь переконаною прихильницею домашніх свідомих пологів!   
Щоб досягти мети, потрібно, насамперед, іти.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Цитувати
А про безвітповідальність попрошу дівчат не писати, можливо ті хто свідомо ідуть на домашні пологи більше відповідальні тих хто нічого не знаючи кричить у пологовомі зробіть щось зі мною.
Але ж можна відвідувати курси і бути повністю готовою до пологів, але при цьому народжувати в пологовому, нічого ж не зміниться, просто для підстраховки буде реанімація і відповідна апаратура, що ж в цьому поганого d104, все таки вдома ризик набагато більший, от якщо в дитини не буде серцебиття і дихання чи в мами почнеться кровотеча, то що тоді робити в домашніх умовах? швидка буде їхати довго, а машини в нас переважно зовсім не обладнані для того, щоб надати всю необхідну допомогу по дорозі, тому все таки в реаліях нашої країни це величезний ризик. І навіть якщо вагітність була ідеальною і мама готувалася всіма можливими способами до пологів, все одно завжди щось може піти не так, від цього ніхто не застрахований.

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
от і я про це думаю - ніхто наперед не скаже тобі,як підуть пологи d130 а як треба буде терміново кесарити - тоді що?

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
от якщо в дитини не буде серцебиття і дихання чи в мами почнеться кровотеча, то що тоді робити в домашніх умовах?
Оксана, а ти знаєшь, що в умовах районної лікарні майже неможливо спасти жінку і дитину при екстремальній ситуації??? Але багато жінок родить там!  ;) А ще хочу сказати, що в наших пологових (а він в нашому місті порівняно дуже гарний! як порівнювати з аншими містами України) вмерають кожен рік жінки і діти , а як народжувати у Ізраїлі чи Лондоні то їх би спасли! То що тепер називати безвідповідальними всіх тих, хто народжує у нас в місті?  d112 Бо чесно кажучи вони ризикують і дуже сильно! в нас немає можливості провести екстрену опаерцію на серце дитині, а в Київі є. І так далі! Завжди є ризик і завжди є шляхи його подолати! але це нескінчений шлях, бо можно народжувати як королева, а все рівно втратити дитину чи здоровя і життя  d112. Тому я далеко не так мислю.

Як медик я категорічно проти доимашніх пологів (чяерез неготовність суспільства, через неможливість організаціїї того процесу, через купу шарлатанів в цій сфері), але як жінка я на таке би пошла. І знаю купу жінок які можуть на таке піти. Але знаю і більшисть жінок, які  б хотіли, але їм точно не можна!!!! Бо для них це просто модна забавка. А хто це має вирішувати? Ніхто. тому наше суспільство точно ще не готово на офіційному рівні.  z2

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Цитувати
тому наше суспільство точно ще не готово на офіційному рівні.
Ну от в тому то й справа, що не готове. Звичайно, що ризик є всюди, але навіть в районній лікарні щось та й можуть зробити, а вдома ж взагалі нічого d104, а як подивишся на ті наші швидкі допомоги зсередини, то ж аж страшно стає, не то що не зможуть допомогти по дорозі, а хто знає чи взагалі зможуть довезти, а дороги і культура на дорогах, в нас багато машин пропустять швидку? чи вона зможе якось об"їхати затор d104 Просто ризик як на мене неоправданий, якщо можна його хоч трошки зменшити, народжуючи в пологовому, то чому ні.