Автор Тема: Домашні пологи. Тепер і в Україні можна народжувати вдома!!!  (Прочитано 12675 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline shupeniyk

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +164/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Vituseek
Цитувати
Я народила вдома троїх дітей!!! Я робила це свідомо!
Навіщо? По яких таких причинах ви так категорично не хотіли народжувати в роддомі?
Слава Богу що все пройшло добре і дітки у вас народилися здорові, а якби щось пішло не так? як би ви потім змогли жити знаючи, що через ваш вибір ситалася біда?
звісно, як би ми не готувалися до цієї події ризик є завжди, але в роддомі все таки шансів більше спасти дитинку.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
як би ми не готувалися до цієї події ризик є завжди, але в роддомі все таки шансів більше спасти дитинку.
да бо думаєтся не про ризики, а про плюси! А їх в домашніх пологах безліч! Пологовий то лікарня, а народжуння дитини одразу сприймаєтся як хвороба якась (навіть ви дівчата дуже багато кадите про ризики, і те, що піде не так). Реально після своїх пологів я це сприймаю як свято, родинне, таємниче, дуже приємне і дуже інтимне, це перші образи в дитині на все життя (є така теорія навіть). Це просто різна свідомість. Всі ми прекрасно знаємо, що в ДТП померає купа дітей щорічно, але коли пускаємо дитину на вулицю чи їдемо з нею в машині, ми про це не думаємо! Так і повинно бути, бо як тоді жити як усього боятись? І так і про пологи. В мене казали великій плід, довги пологи, можливість КС, але я вперше в житті повністю відрбуила свою інтелектуальну мозгомішалку, я просто тупо була впевнена, що нічого не станется! що я дуже легко народжу! Це було на тваринному рівні відчуття і я зовсім не боялась  d112. Тому дуже розумію дівчта, яки хочуть народжувати дома (якщо то думаючи свідомі і здорові жінки).

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
В мене казали великій плід, довги пологи, можливість КС, але я вперше в житті повністю відрбуила свою інтелектуальну мозгомішалку, я просто тупо була впевнена, що нічого не станется! що я дуже легко народжу! Це було на тваринному рівні відчуття і я зовсім не боялась  . Тому дуже розумію дівчта, яки хочуть народжувати дома (якщо то думаючи свідомі і здорові жінки).
Але ти все таки поїхала в пологовий, а не народжувала вдома.

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
якось вже переживши двоє пологів теж ніби можу сказати, що так можна і вдома родити впринципі, але рада, що родила в пологовому, навіть з огляду на те, що я б навпаки вдома не могла б виключися інтелектуально, якось тепер вдома як на роботі постійно, я б, напевно, вдома мала б бути напружена - де рушники, де то, де інше, а так хоч в пологовому відпочила, я, звичайно ж жартую, це не єдиний плюс, просто якось біля професіоналів комфортніше

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
Але ти все таки поїхала в пологовий, а не народжувала вдома.
Звичайно, бо не була впевнена  в своїх силах, все рівно прислуховувалась до оточуючих, все рівно закрадалась думка "А як вони праві?" , та і немає в нас протореного шляху для домашніх пологів (а я по своїй суті не першовідкривач, не люблю ризикувати). І теоретично я хотіла б народити вдома другу дитину, але навряд буду, бо не хочу тратити купу енергії на пояснення всім навколо, чого я так ризикую  d111, не хочу багато уваги до цього процесу і т.д. А як в жінки вся родина її підтримує, то це зовсім інше.

Offline shupeniyk

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
А їх в домашніх пологах безліч! Пологовий то лікарня, а народжуння дитини одразу сприймаєтся як хвороба якась (навіть ви дівчата дуже багато кадите про ризики, і те, що піде не так). Реально після своїх пологів я це сприймаю як свято, родинне, таємниче, дуже приємне і дуже інтимне,
Наведи, будь-ласка, плюси, бо я ъх щось не бачу d104
Я ныколи не сприймала роди як хворобу, але на выдмыну выд тебе дуже боялася, бо мала вже гіркий досвід і плюс до всього вагітність проходила не дуже добре... Для мене це теж свято, я не почувала ніякого дискомформу в роддомі, зі мною весь час був чоловік, ми були тільки двоє в родзалі, час від часу заходила мій лікар, все теж саме що і дома, тільки більш безпечно себе почуваєш, бо знаєш якщо щось піде не так, то тобі допоможуть.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Я схиляюсь більше до думки, що жінкам потрібно народжувати у пологовому будинку, а не дома d128  Беручи за приклад мій випадок, то якби я народжувала дома, то мене б не спасли і навіть ніяка швидка б не встигла забрати мене до лікарні :( Я веду до того, що жоден з нас не застрахований від різних післяродових ускладнень, а тим більше ускладнень під час пологів, де може постраждати і жінка і дитинка :( Зважаючи на тепершній час, на тепершній екологію і здоров'я теперішніх мамочок краще в лишній раз перестрахуватись і родити в пологовому будинку d112  Серед всіх своїх знаймих тільки 2-є родили легко і без проблем, всі решта мали або ускладення або сам процес родів важкий, екстренні КР і т.д. Тому я б ніколи вдома не родила, хай краще наді мною бігать з десяток лікарів і метушаться, від якого в мене будуть потім не дуже приємні спогади, але в разі чого спасуть моє життя і життя моєї дитини d62

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
Беручи за приклад мій випадок,
Мені здається що в основному наше ставлення до пологів вдома визначають саме пологи,які ми вже пережили. Хтось мав екстремальні ситуації, тому ніяк не може собі уявити,як можна народжувати вдома, а хтось (як я z4) відбувся "льогким испугом" тому може припускати таку ситуацію. Взагалі я думаю,що мені набагато комфортніше було б народжувати дома, бо я коли просто заходжу в лікарню то в мене вже починається легка істерика, а ще зайшовши в родзал, побачивши ці всі Радянські інструменти, то взагалі не уявляля як там народжувати. Але в процесі пологів це звичайно відійшло на другий план. Тому пологи вдома - це моя мрія, бо думаю я на таке не відважуся.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline sunny_mood

• and I've got a sunshine...;)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +489/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетянка
Цитувати
але я вперше в житті повністю відрбуила свою інтелектуальну мозгомішалку, я просто тупо була впевнена, що нічого не станется! що я дуже легко народжу! Це було на тваринному рівні відчуття і я зовсім не боялась
Іванна, краще й не охарактеризуєш механізм дій, котрий визначає правильний хід будь-яких (як лікарняних, а тим паче домашніх) пологів. Бо ж головним завданням жінки в пологах є не лише розкритися буквально (фізично), а й душевно, себто довіритися всьому що відбувається та віддатися любові до своєї дитини.  
Той самий свідомий підхід до пологів означає активну участь жінки у всіх подіях, пов’язаних з появою дитини на світ. Жінці важливо навчитися орієнтуватися в своїх відчуттях, розуміти їх зміст та мати можливість обирати той варіант поведінки, за якого вона відчуває себе максимально комфортно. І чомусь переконливішою є можливість відтворення всього переліченого саме там, де жінка на своїй території й власне почувається найкомфортніше - в себе вдома.
Та, нажаль, сьогодні
Цитувати
а якби щось пішло не так?
визначає все, що повинно відбутися.
Саме тому для більшості жінок впевненість у своїх силах та бажання/прагнення справитися зі своєю найважливішою в світі місією власноруч, не перекладаючи відповідальність на інших, залишаються недосяжними.
“Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.”
― Mother Teresa

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
я схиляю до землі голову перед тими жінками, що народжують вдома! А щодо ризику, чи всяких негативних наслідків, мами самі себе настроюють, все в наших головах ховається, невперненість в собі чи дитині чи чоловікові, якщо жінка є впевненою і чоловік під боком посилає тільки позитивні вібрації, усе повинно бути добре!)))
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline shupeniyk

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Мені здається що в основному наше ставлення до пологів вдома визначають саме пологи,які ми вже пережили
з цим погоджуюся на 100%, мої пологи не були легкими, але я ще маю декілька знайомих, яких лікарі ледве спасли під час пологів, якби вони родили вдома, то все бі точно закінчилося трагічно.
Цитувати
А щодо ризику, чи всяких негативних наслідків, мами самі себе настроюють, все в наших головах ховається, невперненість в собі чи дитині чи чоловікові, якщо жінка є впевненою і чоловік під боком посилає тільки позитивні вібрації, усе повинно бути добре!)))
якби все було так просто... Повинно, то повинно, але не завжди получається z2
Цитувати
лікарі не лише допомагають, а й постійно втручаються в процес пологів без потреби (стимуляція, епізіо, витискання...), чим лише ускладнюють ситуацію
У нас завжди лікарі виноваті, простимулювали - погано, а якщо почнуть тягнути і це приведе до поганих наслідків - то теж вони виноваті, чого не стимулювали, кесарили, вони ж ЛІКАРІ, вони ж краще знають...

Mum

• Гість
Питання домашніх пологів було і ще довший час буде спірним, незважаючи на плюси і мінуси традиційних з медичної точки зору пологів в ПБ чи традиційних з духовної сторони пологів.
Я народила двох діток в ПБ і вважаю, що мої пологи були свідомим і природніми (з деяких дописів складається враження, що природніми і свідомими пологами є лише домашні).
Щодо перекладання відповідальності - взагалі видається недоречним коли мова йде про пологи, а відповідно про життя і здоров'я наших дітей. Виникає наступне запитання: коли в наших діток виникають проблеми зі здоров'ям ми, йдучи до лікаря, теж перекладаємо відповідальність на нього? Чи, все таки, намагаємось допомогти нашій малечі, звертаючись до спеціаліста? То може все таки варто сприймати присутність лікаря на пологах як належне, а не протиставляти їх в даному випадку домашнім акушерам, які далеко не завжди (нажаль) мають медичну освіту (і наші жінки не завжди вимагають підтвердження такої, тому що довіряють своєму духовному наставнику).
Матеріальний аспект також викликає певні сумніви. Не можу стверджувати, оскільки ніколи особисто не зверталась до домашніх акушерів на рахунок матеріальної сторони питання, але перечитавши багато відгуків, зрозуміла, що послуги є вартісні, тобто люди, які незаконно ведуть таку практику, є зацікавленими, а гроші нерідко роблять свою не дуже чисту справу. Тому важко оцінити, що саме служить мотивацією, робити добро і дійсно намагатись приблизити процес пологів до найбільш природніх (знаю, що такі люди є, від Бога, чи це домашній акушер чи лікар, але більшість із них якраз і  відрізняє така риса як безкорисність), чи банально заробити, розраховуючи не на подяку, а маючи чіткий "прейскурант".
І ще до того, що під час пологів в ПБ "інших", себто негативних моментів, наскільки я зрозуміла з дописів, набагато більше ніж при домашніх пологах. Думаю, одиниці зважаться визнати, що вибір домашніх пологів був помилковим чи навіть перелічити мінуси, і тут нічого не поробиш, така людська природа.
Це моя думка, а кожна жінка і майбутня мама краще відчуває і вирішує для себе. Я за те, щоб пологи були легкими, природніми, свідомими, незалежно від того, де і в присутності кого вони відбуваються.

Offline Vituseek

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 10, Володя 5, Радомир 3.
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Цитувати
Це моя думка, а кожна жінка і майбутня мама краще відчуває і вирішує для себе. Я за те, щоб пологи були легкими, природніми, свідомими, незалежно від того, де і в присутності кого вони відбуваються.

Повністю вас підтримую!
Щоб досягти мети, потрібно, насамперед, іти.

Offline sunny_mood

• and I've got a sunshine...;)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +489/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетянка
Цитувати
перекладання відповідальності
Оленко, думаю тут варто читати не питання фаховості (ти і сама прекрасно знаєш, що комусь один фахівець дуже вправно допомогає, а комусь, буває, навпаки...), а питання дати побути собою і прислухатися до своїх відчуттів, в той момент, коли жінці це як ніколи необхідно (звісно маю на увазі жінку, котра почувається здоровою та вагітність котрої протікала без ускладнень).   
Цитувати
а кожна жінка і майбутня мама краще відчуває і вирішує для себе. Я за те, щоб пологи були легкими, природніми, свідомими, незалежно від того, де і в присутності кого вони відбуваються
а ось тут я з тобою абсолютно погоджуюсь.
“Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.”
― Mother Teresa

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +440/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
тикну і я свої 5 копійок. Я була впевнена, що пологи у мене будуть легкі і без ускладнень. Хоч і пролежала в лікарні перед пологами 2 тижні (тиск був високий) і наслухалася всяких різних історій, але намагалася про них не думати, і була впевнена, що в мене буде все по іншому, легко і просто. Пологи і справді пройшли не дуже важко, були трохи проблеми, оскільки доня народилася 4,1 кг і було важко розродитися, але загалом все добре. Хоча...після пологів почалася кровотеча. В родзалі мені прокапали, здається, 4 капальниці, родила я в 10-20, а в бокс мене завезли в 5 год вечора. Тому, не зважаючи на всі плюси домашніх пологів,  в дома я б родити другу дитинку не наважилася.
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Дівія

• Акушер-гінеколог!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-0
  • Время - лучший лекарь...
    • Центр свідомого батьківства "ДІВІЯ"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія Мілада
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Цитувати
У нас я вважаю практично не розвинена культура материнства, дівчаток не готують бути мамами, вони не знають як потрібно себе поволити під час пологів
З цим погоджуюсь так як працюю в цьому напрямку вже більше 8 років... Особливо вражає молодь... Яка навіть не знає елементарних правил гігієни, не говорячи про вагітність чи пологи!!! Але це все в першу чергу середовище сім'ї...
І навіть зараз в роботі виникають ситуації, що жінка зовсім не готова до материнства і навіть уявлення не має про пологи будучи вже вагітною.
Але зараз у нас є тенденція до того що модно... Тому на даний час наше суспільство ну зовсім не готове до домашніх пологів... І я звичайно як лікар знаючи всі можливі ускладнення категорично проти... Бо на перший погляд адекватна жінка в пологах може дати психоз не говорячи про всі інші ускладнення!!!

Цитувати
Я народила двох діток в ПБ і вважаю, що мої пологи були свідомим і природніми (з деяких дописів складається враження, що природніми і свідомими пологами є лише домашні).
Mum ваше повідомлення в мені викликало таке захоплення... Так як кілька днів читаю цю тему і в силу певних обставин не хотіла нічого дописувати...
Кожне Ваше слово це проста доступна істина але нажаль не кожний може це побачити бо має свою в чомусь суб'єктивну думку!!!

Offline Marabella

• Своя Мамка
  • Репутація: +112/-1
  • Люблю життя, а особливо Василя Степановича в ньому
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, Ілля
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Цитувати
І я так думаю посмішка якщо жінка впевнена в собі і в своїх сила, то все пройде якнайкраще супер
Я теж так думала коли вперше народжувала,ні страху,ні сумнівів,а тільки впевненість що все буде добре. Чоловік поруч,роди свідомі,настрой прекрасний! Але моя дитина народилась не дихаючі,саме вчасне надання допомоги вятувало мою доцю. На другі пологи я йшла і зі страхом і з хвилюванням,і взагалі я реально боялась! А народила швидко і без ускладнень синочка-4200гр. Тому думаю не завжди ми в силі "предугадать" як пройде процес пологів.
0683086060 Маша