Автор Тема: Домашні пологи. Тепер і в Україні можна народжувати вдома!!!  (Прочитано 11150 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
І я б не ризикнула дома. Не була була спокійна б, переживала. Різні випадки бувають, а в лікарні і лікарів багато, і апаратура вся потрібна.
А малому мому не одразу пуповину відрізали , тобто десь до пів метра лишили і він так на мені лежав 2 години. А тоді вже взяли, оділи, обрізали повністю пуповину. Оля, чи Ти не це маєш на увазі d143

Offline Oksano4ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Танюшка 20 років. Владік 6 рочків.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
І я погоджуюсь з дівчатами(Танюха,Іра,Оля).Не бачу переваг у народженні дитинки вдома  d104,адже різні ситуації бувають d128.Звичайно,що роддоми у нас далекі від ідеалу,тому я за те,щоб звідти пошвидше вирватись і насолоджуватись материнством у рідних стінах.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline chychyndra

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +539/-1
  • Русские не сдаются
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
И я бы не рискнула рожать дома. Никогда не можно быть уверенной что все пройдет гладко, на какой бы позитив мы себя не настраивали
Лично у меня в роддоме условия были хорошие. Мы обсудили с врачем все до мелочей. И пуповину нам обрезали только тогда, когда уже перестала пульсировать

П.С: раньше читала что если женщина вдруг родит не в роддоме, надо сохранять плаценту до приезда врачей. Это и есть главное доказательство, что родила именно эта женщина

Самый страшный зверь - девушка, сидящая на диете, при месячных, бросающая курить.

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цитувати
я впевнена щ рожу сама без проблем дома!!   а потім розкажу вам
Щось Іра ти одна така d104, ніхто дома нехотів би народжувати.Це великий ризик

Ну народеш поділешсяґ враженнями

Offline хрустик

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-1
  • Мій молодший гарбузик
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: христина
Щось дивна ця ідейка.  d143 ДУЖЕ ризиковано. А якщо щось піде не за планом...
Думаю, головне щоб дитинка була здоровенька і ... жива, а як вона народилась і де, це швидко забувається.

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
Цитувати
раньше читала что если женщина вдруг родит не в роддоме, надо сохранять плаценту до приезда врачей. Это и есть главное доказательство, что родила именно эта женщина
Я ще знаю,що всі плаценти,відправляють на якісь дослідження.І лікарі говорять,що зараз в жінок майже немає здорових плацент,всі з якимись патологіями.

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Цитувати
П.С: раньше читала что если женщина вдруг родит не в роддоме, надо сохранять плаценту до приезда врачей. Это и есть главное доказательство, что родила именно эта женщина
ага, і зберігати її потрібно в холодильнику

Цитувати
А малому мому не одразу пуповину відрізали , тобто десь до пів метра лишили
взагалі не обрізають якийсь довший час, то давно було, коли я цим цікавилась, тому точно не пам"ятаю, що там і до чого і яка суть, а зараз вже й не цікаво
бо моїм здається одразу відрізали, бо вже через півгодини після пологів ми всі чистенькі гарненькі поміряні-поважені одягнуті лежали вдвох

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Ой, я би вдома не наважилась народжувати. Мені в роддомі якось безпечніше, та й чесно кажучи в процесі родів я якось не дуже на умови дивилася. Я взагалі якась була як мішком вдарена і про пуповину навіть не пам"ятаю нічого, та й взагалі не пам"ятаю що зі мною відбувалося. Я навіть не запам"ятала, чи кричала моя дитина. От чесно - повний провал в пам"яті. Роди були не легкі і якби я народжувала вдома, навіть не знаю хто з нас з малюком лишився б живий. От стосовно виписки погоджуюсь, я би на другий день з задоволенням виписалася, але не можна було.

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Я теж майже нічого не пам"ятаю, все в тумані, я навіть не пам"ятаю моменту коли мала народилася, я це зрозуміла тільки по тому, що зразу купа лікарів забігали, добре що реаніматологи вже були на місці, а якби дома таке сталося і що робити d104

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
Колись дивилась передачу,в Росіі жінка родила в акушерки дома,іі протримали там три дні,весь цей час в неі була родова діяльність.Вона вже помирала,і якщо б іі подруга не здогадалась туди поіхати.то жінку вже б не спасли.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
Я до мамки тусувалася на одному київському форумі декілька років. Так от там дівчата писали окремі розповіді  про свої роди як оповідання. Я то все читала запоєм. І от одного разу трапилася мені розповідь про домашні пологи. Та дівчина писала, що то були перші роди, вона за все домовилася, налаштувалася сама і чоловіка підготувала. Іот почалися схватки, приїхала акушерка і поїхало. Коли вже схватки серйозні пішли, у дівчини зпали рожеві окуляри і до неї дійшло шо пахне жареним. Довго не могла вона родити. Акушерка з чоловіком і в душ її і в ванну, і шо тільки не робили, а родити не може. Викликали швидку, то лікарі потім сварили їх всіх і ображалися, що люди таке роблять, а лікарям потім рятувати дводиться, коли шансів вижити вже практично немає. Дякувати Богу врятували і ту дівчину і її дитину, але дитя вже ледь живе було і маму його з того світу діставали. В мене в скронях стукало ще довго після прочитаного і тоді я пообіцяла сама собі, що на такий експеримент нізащо в світі не піду.

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Туся

• Своя Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка, Арсен, Влада
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
Я також читала таку історію, правда в журналі!!!
Я б собі мабуть ніколи не простила, якби я прийняла рішення родити дома, і щось пішло не так.
та й думаю мої батьки би мене привели до тями і відправили би бігом в роддом  d109

Offline Crimea

• Своя Мамка
  • Репутація: +11/-0
  • Всё будет хорошо, я узнавала!
    • Награды
Цитувати
ніхто дома нехотів би народжувати.Це великий ризик
Та звичайно. І що такого страшного на пару днів перебратись в пологовий? Може трохи не так зручно, як вдома, але задля свого спокою та здоров'я (свого та дитинки) можна вже трохи і потерпіти  d104

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
А мені в пологовому спокійно було. Всі на місці. І за мною і за дитиною цілодобово наглядають, можна так сказати,  я почувалась в безпеці.

Offline Maryanka

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
А в мене кума родила сама однісінька дома d107, сходила в туалет і там відійшли води і відчула, що дитинка ось-ось появиться на світ......це в в неї 3 дитина,подзвонила вона чоловікові,що народжує а чоловік викликав швидку з мобільного, коли прибіг чоловік додому і приїхала швидка в неї на руках уже була дівчинка an266

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Цитувати
А в мене кума родила сама однісінька дома
ну це вже чисто випадково сталось - від цього ти не застрахований, та й різниця велика, коли ти народжуєш першу дитину, а коли третю

Offline Yuli4ka

• Жизнь не для того, чтобы ждать пока стихнет буря. Она для того, чтобы учиться танцевать под дождем
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашулька 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
І я б не ризикнула вдома родити,раз на раз не попадає :(, комусь пощастило і все добре а комусь наприклад буде необхідна допомога одразу і час буде іти на хвилини або секунди а необхідної апаратури нема і допомоги, потім все життя себе картати,що захотілось родити не як всі, а слідувати моді. Можна народити в пологовому будинку,на 3 день вже бути вдома,тішитись дитинкою і забути де і як ти родила d79 d102 d41