Автор Тема: Домашні пологи. Тепер і в Україні можна народжувати вдома!!!  (Прочитано 11151 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
Цитувати
А мені в пологовому спокійно було. Всі на місці. І за мною і за дитиною цілодобово наглядають, можна так сказати,  я почувалась в безпеці.
Мені так само.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline irunadoАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Коли плануються домашні роди свідомо і глибоо розуміючи процес то 1% що щось піде не так. Мені теж у роддомібуло добре, та то повезло мабуть бо після родів на мене ніхто і не глянув і не зайшов лише два рази д дитини і мене це влаштувало. Але в самих родах лікарі так і хочуть вколоти окситоцин тобі чи надріз зробити і от вказування їм що не дам відвлікає роженницю від головного чим шкодиться процесу. Я 100% впервнена що якби я приїхала ще ввечері у роддма (схватки почалися об 18год.), а не о 6 ранку то мене би стимулювали всякими уколами, а так приїхала з повним відриттям і нардила.
Це все індивідуально (бажання). Мен сумн за одне, за те що всі навколо переконані в тому що винятком є безпроблемні роди, а з ускладненнями норма, насправді ж все точно навпаки. Роди це природньо так як і в туалет сходити( не спорю запори теж бувають ну не у всіх поголовно), і довіряти треба організму який сам все робить , а не лікарям, при чому довіряти не тільки в родах, а на протязі всієї вагітності, на протязі всього життя.  

І це не мода це внутрішнє бажання людини, хтось не уявляє як дома родити, а хтось навпаки.
Вчора підняла цю тему з чоловікм у розмові, він підтримав правда спершу з опаскю що то йому роди приймати та як почув що то з лікарем то за двома руками був)))), . В роддомі він був зі мною на родах і потугах теж.
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
А я рада наприклад тому,шо мені капали окситоцин.,бо схватки ставали слабшими і згасали взагалі...без нього невідомо шо би було...та і один лікар не поміг би....в мене їх було 3.юа ще повно студентів які теж допомагали,хто ногі тримав,хто рукі,бо дитину витискали,не міг малий пройти через мої кістки,занадто здоровий був для мене і без надрізу я би була порвана вся від а до я!дома я собі навіть уявляти не хочц чим би це все закінчилось...

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Іринка, я не буду спорити та думаю як би ти глибше у все вникнула то говорила б по іншому. І доречі витискання це страшна штука, цим можна страшних травм наробити і дитинці і мамі, доречі як було витискання і є проблеми з малюком т причина саме у цьому. Затихання схваток ще не привід до стимуляції плюс блокування вироботку природнього окситоцину є страх і т.д.
У мене теж затихали ( я сама була і це була ніч) і я навіть не дьоргнулася і нікого не будила а далі медетувала. В лікарні потуги слабли що лкарка стимулювати зібралася та я не дала і доказала що все добре. Тож я не боюся родити дома, і як казала мрію і то так щоб старша дитинка була присутня у сусідній кімнаті і розуміла що відбувається, дико правда d30? та я такої думки. Я абсолютно нікого не переконую, це має відчути жінка у собі глибоко це бажання, силу, впевненість, я лише висловлююся. Всі ми молдці бо даруємо життя!!!

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
Я сама знаю,шо витискання ,то дуже погано  і дуже часто призводить до жахливих наслідків(маю такого хлопчика по сусідству),але мені прийшлося,бо малий би задихнувся ...витискали моєю нічною сорочкою...але все на щастя гаразд...в малого була велика гематома на голівонці,як раз в тому місці де він пробивався через мої кісткі!Та все минулось і загоілось і ніяких проблем у розвитку,поведінці чи психіці я не бачу на щастя!Та і не боягузка я,дуже бойова баба сама по натурі і болі не боюсь взагалф,але так склалось все z5 z5 z5 z5

• Досвідчена Мамка
    • Награды
От в тому то і справа, що нас небоязливих в лікарні залякають і ми вже і не знаємо хто правий, а це блокує процеси в організмі.  z2

Offline Marabella

• Своя Мамка
  • Репутація: +112/-1
  • Люблю життя, а особливо Василя Степановича в ньому
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, Ілля
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
irunado,впевнена,що твоє переконання базується на власному досвіді не важких пологів і позитивному настрОї щодо народжування вдома. А ось наприклад у мене негативний досвід перших пологів,хоча я була настроєна на те що пологи пройдуть швидко ,безболісно і з найменшим втручанням медперсоналу,абсолютно не мала страху,приїхала в роддом зранку виспана з 8-ма пальцями відкриття.Але-слабка родова діяльність,потуг не відчувала і це не залежало від мене,робили все можливе,та донечка в процесі задихнулась і коли нарешті народилась,то я не почула від неї ані звуку....слава Господу,що була відповідна апаратура,і народившись зранку,вона почала дихати сама аж надвечір.
0683086060 Маша

• Досвідчена Мамка
    • Награды
До пологів я говорила все те саме що і зараз, пологами все лише закріпилося і відчуття гордості за себе було довгим що нікого не слухала і робила як треба. Винятки є і навіть у плоговому вмирають діти.
Тему я створила, щоб повідомити кому цікаве це питання зі сторни закону, і аж ніяк дискусії не вести, мені це не цікаво так як не мені вирішувати де і кому родити. Тут як завжди нападають всі в кого все погано було а в кого все добре тихо насолоджуються. У  мене більшість подруг народжували вже так з тої більшості двох планово кесерили і одну стимулювали всі решта самі тож не все так поган  :)

Offline Marabella

• Своя Мамка
  • Репутація: +112/-1
  • Люблю життя, а особливо Василя Степановича в ньому
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, Ілля
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Іра,я зовсім не мала на меті нападати,просто поділилась своїм не дуже радісним досвідом. Я й не кажу,що все-погано (можливо зі сторони так виглядає :() Вибачаюсь,якщо моє повідомлення здалось занадто негативним,тому поділюся ще й позитивним досвідом:другі мої пологи пройшли чудово-хоча по прогнозам лікарів хотіли кесарити,а я прийшла в родзал і можна сказати "виплюнула" малого і почула довгоочікуваний крик дитинки при народженні,моїй радості не було меж!!!!!!!!!! Та я вдячна Богу за ці два такі різні досвіди у моєму житті!
0683086060 Маша

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Я б хотіла дома родити, лиш чоловік чи би погодився!? Навряд.

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
Я б не ризикувала народжувати вдома. І насамперед тому, що не маю медичної освіти, відповідно, не можу адекватно оцінити всі + і - .
Недавно дивилась передачу. так от, за статистикою, кожні десяті пологи вдома закінчують смертельно (не травматично, а саме так, на жаль) для дитини чи мами. Причин є багато. І всі вони індивідуальні. Але, якщо ви вже зважились на таке, уся відповідальність не на тих, хто поруч, а саме на вас.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Цитувати
та і один лікар не поміг би....в мене їх було 3.юа ще повно студентів які теж допомагали,хто ногі тримав,хто рукі,бо дитину витискали,не міг малий пройти через мої кістки,занадто здоровий був для мене і без надрізу я би була порвана вся від а до я!дома я собі навіть уявляти не хочц чим би це все закінчилось...
У мене теж так було. Ще потуги слабкі були по 10 сек замість 40 і мені просто не вистачало потуги щоб витиснути дитину, тому витискав лікар. Гематоми не було, а були крововиливи в очі і в малого і в мене. Але ми живі здорові саме завдяки лікарям. Я впевнена в цьому і на другі роди теж поїду в лікарню

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

• Досвідчена Мамка
    • Награды

Особисто я плюсів бачу багато для себе у домашніх родах.

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
теж дуже статистику виставляють не зрозумілу
А що у статистиці може бути незрозумілого?
Цитувати
Особисто я плюсів бачу багато для себе у домашніх родах.
Це твоє особисте право і твій вибір. Але, думаю, говорити про + і - можна лише тоді, коли спробуєш реально.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
незрзуміло те що не правдива статистика.
І спробую реально домашні пологи, нащо ж мене так цитувати я ж і кажу що то моя думка і відчуття.Власне і говорю, що на такі пологи треба іти свідомо і дуже підготовленою психологічно як настроєм так і знаннями, а ні в якому випадку бо це модно чи ще там чого. 

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
І спробую реально домашні пологи
Це твій вибір.
Цитувати
незрзуміло те що не правдива статистика.
Значить, якщо б результати були прекрасні, то статистика - чудова, а як ні - то навпаки. Так я тебе зрозуміла?
Іра, сперечатись з тобою не буду. Так як сенсу не бачу в цьому. Але якраз статистичні дані і декілька передач про невдалі домашні пологи переконали мене в неприпустимості їх (для мене!!!).

• Досвідчена Мамка
    • Награды
а смертельні випадки в плоговому  чи каліцтво після прививок не відштовхують???? телебаченння це самий брехливий засіб масової інформації!!!!!! Його не варто дивитися не те що вірити d30
І якби ти почитала всі пости вище то би пбачила щ я не сперичаюся ні з ким, я всього лиш твідповіла на твої звернення до мене.

і щдо стаптьистики почитай інші дослідження і статистики.