Автор Тема: Відпочинок в Туреччині  (Прочитано 58172 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kivi

• Свідома Мамка
  • Репутація: +63/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Re: Відпочинок в Турції
« Reply #153 : 07 Лютий 2013, 16:00:04 »
На ранньому бронюванні зараз ціни  z4

Offline Дівія

• Акушер-гінеколог!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-0
  • Время - лучший лекарь...
    • Центр свідомого батьківства "ДІВІЯ"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія Мілада
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #154 : 07 Лютий 2013, 16:01:57 »
А мені олл подобається тому, що чоловік завжди в гарному настрої d27
Ситий чоловік - жінці свято!!! d65 d23 d46
Особливо коли все подано!!!

В Європі харчування поза готелем завжди досить дорого тому якщо готель із сніданком то потрібно мінімум 1 раз десь харчуватись а інколи два і це ще назамітно потрачених 1000€...

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline natik_

• Своя Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик - 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #155 : 07 Лютий 2013, 16:03:57 »
В Греції навіть не знаю чи варто брати олл інклюзів, ми пропустили половину обідів там, і на вечерю раз не встигли. d104 Останні дні тільки уже в готелі провели.
url=http://www.malecha.org.ua][/url]

Offline Vazelinka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
« Reply #156 : 07 Лютий 2013, 16:06:41 »
в Чорногорії ми брали харчування!то на сніданки з двох наших кімнат вставала тільки я.і то через раз d30 і прив"язані через харчування ми були до готелю...тому якщо б знов туди їхала,то просто брала б тільки номер,без харчування...бо ми їздили на різні пляжі і харчувались завжди по кафе...а вечорами завжди тарились випивкою і їжею на сніданок для наших сплюхів.......

Всегда есть "место",в котором тепло в любую погоду.Это может быть дом,может быть человек,может быть "уголок" внутри тебя. Отправляйся туда когда устал,когда нужно просто расслабиться и набраться сил,тепла. А набравшись сил, отогревшись, сумей согреть того, кто придет к тебе за теплом.

Offline Сянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
« Reply #157 : 07 Лютий 2013, 16:09:49 »
Цитувати
На ранньому бронюванні зараз ціни
А в якій тур агенції ти бронюєш?

Offline kivi

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #158 : 07 Лютий 2013, 16:13:45 »
Я в Енеї обслуговуюсь (не на правах реклами z5) Але це абсолютно не пов'язані речі. Туроператор дає ж знижки - так що звертатись можна куди завгодно d112

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #159 : 07 Лютий 2013, 16:14:56 »
Цитувати
Тому єдиний мінус для дитини - довготривалий переліт
так але для нас це майже неподоланний поки що мінус, бо малу закачує в дороги жахливо  d16 (саме після 1,5 року почало). В турцію їхали на таблетках від закачування, але два рази підряд її дати я б не резикнула, а діє вона тільки 5 годин.  А на екзотику то треба було б давати на дорогу до Київа, потім навіть до аеропорта до Київа, бо їхати там 40-60 хв, а за цей час її б вже укачало, в літаку 8-10 годин, а потім ще опять на літка чи довго їхати до отелю  z2.
Цитувати
І погодьтесь, що дійсно хороший готель в Туреччині коштує зовсім не дешево. П
Де не те слово!!!

Цитувати
Орієнтовно кінець червня початок липня,на 10 днів..
а ти до відпустки привязана? Бо мені здається то занадто жарко  d111.

Цитувати
Для відпочинку з дитиною нічого особливо цікавого і не треба, головне щоб було чисто, море, пляж, готель, нормальна їжа, дитячі майданчики і чим ближче, тим краще, бо легше пройде акліматизація.
нажаль так, але вже з дитиною постарше щось можно думати і про екзотику  z3

Цитувати
Ну і додам, що в екзотичних країнах харчування далеко не дороге, навіть якщо харчуватись по кафе
з цим я теж можу погодитись на всі 100%. Більше того я б ніколи не поїхала в екзотіку на систему олінклюзів, бо це глупо! Реально обходится дешевше їсти самостійно!
але все це гарно тільки коли з тобою діти не молодше 4-5 років, бо 4-5 раз в день їх не погодуєшь в кафе, це важко. Дитна зазвичай хоче їсти вже і зараз в 2 роки, а не хоче чекати на замовлення, привичної і надійної кухні там не буде однозначно, тобто наприклад я знаю, що моя дитина гарантовано буде їсти борщ , але я там його не знайду (крім дуже дуже дуже дорогих російських ресторанів) , то я починаю замовляти якісь страви яки дитна не знати чи буде їсти, ну наприклад рибу, чи креветки. До того ж коли дитині всього 2 роки в неї купа продуктів ще не введено тому прямо вже так експерементувати не получится. А ходити в ресторани з європейською кухнею нажаль обійдеться дороще.

Але дівчата погоджуюсь з Киви, я не розумію як можно 3 і більше разів їздити в Турцію відпочивати без дітей?  d104 обжираловка не коштує тих грошей!!!!

Offline Сянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
« Reply #160 : 07 Лютий 2013, 16:15:16 »
Цитувати
Я в Енеї обслуговуюсь (не на правах реклами ) Але це абсолютно не пов'язані речі. Туроператор дає ж знижки - так що звертатись можна куди завгодно
Дякую!
Я ніколи не бронювала наперед, ось мені і цікаво,якщо забронювати готель наприклад за пів року наперед, то роблять знижки? Якщо так, то наскільки вони суттєві?

Offline kivi

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #161 : 07 Лютий 2013, 16:18:28 »
Я так розумію (не працюю в цій сфері:)), що знижки пов'язані не з тим, що пів року наперед, а саме перед початком літнього сезону діють знижки на бронювання певних країн, а саме Болгарія, Чорногорія, Хорватія. За ці країни знаю 100%. А в інші країни то чесно не знаю чи дешевше швидше бронювати. Скоріше можна просто попасти "на шару" - останні кілька місць і т.д.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #162 : 07 Лютий 2013, 16:19:37 »
Цитувати
так але для нас це майже неподоланний поки що мінус, бо малу закачує в дороги жахливо   (саме після 1,5 року почало).  В турцію їхали на таблетках від закачування, але два рази підряд її дати я б не резикнула, а діє вона тільки 5 годин.
Іванка, і що допомагають таблетки? Бо в мене Настя нормально переносить будь-яку дорогу, а я то щось страшне, нема такого транспорту де би не укачувало d111 Раз купувала якісь таблетки (на них літак намальований), то ефекту не відчула, лише спати від них хотіла цілий день.

Offline Vazelinka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
« Reply #163 : 07 Лютий 2013, 16:20:15 »
Сянка,там десь вже писали,чи то в темці про Болгарію.....що якщо до кінця грудня бронюєш-  то -20%,то кінця березня-  -15%.як який готель і як яка країна

Всегда есть "место",в котором тепло в любую погоду.Это может быть дом,может быть человек,может быть "уголок" внутри тебя. Отправляйся туда когда устал,когда нужно просто расслабиться и набраться сил,тепла. А набравшись сил, отогревшись, сумей согреть того, кто придет к тебе за теплом.

Offline kivi

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #164 : 07 Лютий 2013, 16:20:21 »
Цитувати
бо малу закачує в дороги жахливо  
щиро вам не заздрю. Як згадаю свої поїздки в дитинстві  d106 Просто переросла і все.

Offline Pasadena

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #165 : 07 Лютий 2013, 16:24:11 »
Цитувати
Іванка, і що допомагають таблетки? Бо в мене Настя нормально переносить будь-яку дорогу, а я то щось страшне, нема такого транспорту де би не укачувало  Раз купувала якісь таблетки (на них літак намальований), то ефекту не відчула, лише спати від них хотіла цілий день.
А в мене така ж ситуація після вагітності, навіть півгодини машиною, то для мене випробування на міцність.

Offline tanuxaАвтор темы

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #166 : 07 Лютий 2013, 16:27:42 »
Цитувати
ми все по ранньому бронюєм, економія до 30%

Offline Lilysin*ka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +309/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик та Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #167 : 07 Лютий 2013, 16:27:50 »
Цитувати
а ти до відпустки привязана? Бо мені здається то занадто жарко
та ніби й не...Чоловіку краще в вересні,але ж там садочок.. d130
Але мама хоче їхати з нами,то вона привязана..

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #168 : 07 Лютий 2013, 16:28:53 »
Цитувати
бо в них дуууууууууууже гостра кухня
та в цьому то не проблема, зроблять не гостру, але ось інгрідієнти саме в місцевих дешевих закладах  d130 чи ти його вводив чи ще не вводив  d112? В них же навіть картоплі немає, тільки батат, а його б моя дитина не їла точно знаю.
Цитувати
ціни на європейську кухню абсолютно не відрізняються від місцевої.
в  нас відрізнялись, не суттєво, але як ти привязаний до кафе 4 рази на день то вже велика різниця виходить.
Цитувати
- бо і "все включено" там є, і європейська кухня присутня і ціни доступні.  
Ківі це все реально ти права, але коли їдешь з дитиною старше 4 років, якій хочаб пояснити щось можна. Бо моя дитина в Турції їла тільки борщ і пельмені  d107, то де б я це взяла на \шрі-Ланке. Але я думаю, що за рік-два точно можна їхати!

До того ж є ще така штука як "дитина захворіла на відпочінку" (не дай Бог) нікому, то коли ти в Турції наприклад проблем з мовою не буде ніяких! Я вже не кажу що можно сісти і швиденько за пару годин бути вдома! А на екзотиці? Мало того що ти нічого не розумієшь, так і поїхати нікуди не можешь.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #169 : 07 Лютий 2013, 16:47:38 »
Цитувати
Іванка, а в якому готелі ти відпочивала минулого року? Як там було Варі, сподобалось?
Блін, зараз запитаю в чоловіка
 Queen's Park Tekirova 5*
Находится в Кемере - це певно єдину куди варто їхати в Турції , бо то гори - і гарно і дуже мягкий клімат і надзвичайно чисте море. Отель нормальний. Харчування гане, мясо звичайно не соєве і кожен день і декілька видів, риба обовязково і тунец в тому числі, але я б не сказла що найкраще (але то і не ті гроші щоб було найкраще). Все інше без претензій. Отель конкретно сімейного типу повністю російського типу )тобто іноземців немає взагалі!!! - це для нас було спочатку неприємною новиною, але через те, що готель сімейний проблем з алкоголем у відпочиваючих не було), дружина влачника українка, народжувала як раз тоді  z5, міні діско повністю на російській мові, всі няні російськомовні, песні були українськи  d30. Їхати туди без дитини немає ніякого сенсу.
А варі то ясно що сподобалось, дітям взагалі все подобаєтся))).

Цитувати
В чорногорію????? о, то вже треба щось думати!!!

Цитувати
А в інші країни то чесно не знаю чи дешевше швидше бронювати.
Мені здаєтся, що раннє бронювання за рахунок переліту ще сильно здешевляє, бо це практика авіакомпаній.

Цитувати
Іванка, і що допомагають таблетки?
нам дуже допомогли, бо вона як якісь маленький нарік сиділа і повільно вертіла головою, але дитина точно як під кайфом, тому було б страшно давати дві підряд! А як називаются таб. не памятаю, така плоска паперова упаковка.

Цитувати
Просто переросла і все.
так слава Богу це переростаєтся.