Автор Тема: Відпочинок в Туреччині  (Прочитано 55571 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Re: Відпочинок в Турції
« Reply #34 : 29 Січень 2013, 13:50:12 »
Цитувати
Якщо зараз бронювати, то меншу доцю мені потрібно терміново в паспорт вписувати, я так розумію?
ні, терміново не потрібно, можна потім буде внести зміни :)

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #35 : 29 Січень 2013, 13:51:29 »
Цитувати
Вильоти лиш зі Львова чи і з Франківська будуть?
зі Львова  :)

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #36 : 29 Січень 2013, 19:03:26 »
Цитувати
всі ціни по ранньму бронюванню будуть орієнтовно за тиждень-півтора
чекаємо :) я сама вже з вами почала морем марити, так хочеться літа ;)

Offline Мартусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша, Владочка
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #37 : 29 Січень 2013, 19:27:57 »
і я вже так на море хочу d9
хочу теж цього разу чоловіка грузити, щоб ми забронювали, а не так як того року спонтанно d111

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Vazelinka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
« Reply #38 : 29 Січень 2013, 22:17:19 »
і я хочу на море!
Соль,а ти не боїшся бронювати?бо я щось так вагаюсь......то ж з дітьми їхати....мало лі шо може бути.....

Всегда есть "место",в котором тепло в любую погоду.Это может быть дом,может быть человек,может быть "уголок" внутри тебя. Отправляйся туда когда устал,когда нужно просто расслабиться и набраться сил,тепла. А набравшись сил, отогревшись, сумей согреть того, кто придет к тебе за теплом.

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #39 : 30 Січень 2013, 11:03:08 »
Цитувати
Соль,а ти не боїшся бронювати?бо я щось так вагаюсь......то ж з дітьми їхати....мало лі шо може бути....
дівчата, от я теж буду щось по раньому нам бронювати, того що на рах. того що з малими дітьми щось трапитись може (хвороба тощо), то ж може статися і за день - два до виїзду, так що тут не вгадаєш

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 30 Січень 2013, 13:34:51 »
Та я не знаю, чи ми точно будемо бронювати наперед, чоловік проти, а я все рахую-рахую d27
Просто в мене минулого року багато друзів по ранньому бронюванні їхали і були задоволені, правда без малих дітей)
Але то можна і за тиждень-два купити, а потім, не дай Бог, захворіти, не вгадаєш d130
Ми так одне літо були на д.н., а потім половина літей мали вітрянку, а ми чекали-чекали на ту вітрянку, нікуди не поїхали, а її так і не було d112

Offline natik_

• Своя Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик - 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #41 : 30 Січень 2013, 13:45:20 »
Настя, а страхівка від невиїзду не діє при ранньому бронюванні?
url=http://www.malecha.org.ua][/url]

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 30 Січень 2013, 14:57:30 »
Цитувати
страхівка від невиїзду
що це таке і скільки коштує?

Offline natik_

• Своя Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик - 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #43 : 30 Січень 2013, 15:08:44 »
Оксанка, я не дуже компетентна в тому питанні. Настя мабуть більше знає.
Ми цього року, точніше вже того) коли збирались їхати, то в малого була вітрянка. І налякані тим, що кругом говорили про можливість повторно захворіти, боялись щоб нас та вітрянка другий раз не накрила. Сума була немаленька, тому страшнувато було.Тоді нам розповідали про цю страхівку. Там іде відсоток від суми самої путівки + ще шось, то чоловік тим займався, то я не дуже вникала. І є певні страхові випадки, коли, гроші відшкодують, якщо поїздка зірветься. Спочатку ми справді були настроєні на цю страхівку, але потім вирішили, що хворіти ми по другому колу не будем d27 і відмовились від тієї затії)) Але є така страхівка точно. Напевне, і при ранньому бронюванні також.
url=http://www.malecha.org.ua][/url]

Offline Vazelinka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #44 : 30 Січень 2013, 18:00:44 »
це напевно дуже дорогі 5,але відгуки гарні  Ela Quality Resort Hotel  http://www.turtess.com/ru/hotel/949,  Voyage Belek Golf & Spa 5*, Botanik World of Paradise
Limak Arcadia Golf & Sport Resort 5*

Всегда есть "место",в котором тепло в любую погоду.Это может быть дом,может быть человек,может быть "уголок" внутри тебя. Отправляйся туда когда устал,когда нужно просто расслабиться и набраться сил,тепла. А набравшись сил, отогревшись, сумей согреть того, кто придет к тебе за теплом.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 30 Січень 2013, 18:11:07 »
Мені радили дивитися по відгуках від 4.5 до 5
Гарний готель в якійсь іншій темці Настя кидала, що вони відпочивали восени, але його мали закривати на ремонт чи щось таке d143
Я ще минулого року дивилася, то шукала щоб був обов"язково дитячий майданчик і дитячий басейн для дитини і дієтичне харчування для нас)

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #46 : 30 Січень 2013, 18:56:21 »
Цитувати
Настя, а страхівка від невиїзду не діє при ранньому бронюванні?
та чого ж ні, діє звичайно

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 30 Січень 2013, 18:56:52 »
Как известно, отмена путешествия влечёт за собой как испорченное настроение, так и материальный убыток, в связи с тем, что происходит потеря фактически всех оплаченных средств за тур. Страхование на случай аннулирования поездки позволяет туристу возместить потерянные средства вплоть до возврата полной стоимости тура при отказе от тура по объективным причинам, предусмотренным договором страхования.

Страховым случаем является факт нанесения убытков Страхователю, вследствие аннулирования тура туристом, организованного Туроператором (Турагентом), согласно с условиями договора на туристическое обслуживание, вследствие:

смерти Застрахованного лица или члена его семьи;
экстренных операций, пребывания Застрахованного лица на стационарном лечении более 5 календарных дней включительно, травм тяжелой степени тяжести у Застрахованного лица, а также у члена его семьи (если есть необходимость ухаживать за пострадавшим членом семьи, при отсутствии других родственников);
повреждение, уничтожение, потеря недвижимого имущества Застрахованного лица в период действия договора в результате пожара, взрыва, стихийного бедствия, противоправных действий третьих лиц;
необходимость участия Застрахованного лица в судебном заседании или присутствия в месте такого заседания, если Застрахованное лицо является ответчиком, свидетелем или на это есть постановление суда;
аннуляция путешествия лицом, которое путешествует вместе с Туристом и указано в договоре страхования, вследствие причин, указанных выше.
Страховая сумма устанавливается в зависимости от программы страхования и страны поездки. Страховой платёж составляет от 50 грн. на каждого Застрахованного лица.

Таблица тарифов:
Страна:   Страховой платеж
на 1 человека, грн.   Страховая сумма
на 1 человека, грн.
Турция, Египет, Грузия   50,00   4 000
Израиль, ОАЭ, Таиланд, Индия, Шри-Ланка, Тунис, Китай   90,00   8 000
Финляндия, Хорватия, Черногория, Болгария   225,00   15 000
Туристу вручается Сертификат Застрахованного лица одновременно с  полной единовременной оплатой или предоплатой туристических услуг туроператору (турагенту), согласно заключенному договору на туристическое обслуживание. Страховой платёж вносится одновременно с полной оплатой договора туристического обслуживания. Территория действия договора страхования – Украина.  Страховой договор действует с момента подписания, но не раньше зачисления денег на счет страховой компании, до момента начала тура.

Франшиза договором страхования не предусмотрена.

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 30 Січень 2013, 18:58:31 »
Vazelinka. "губа не дура", це дуже класні готелі, але дорогі. за 4 000 $ на двох

Offline Vazelinka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #49 : 30 Січень 2013, 19:04:47 »
але при ранньому виходить 3200... z3
які є такого типу,трішки дешевші?

Offline Юляшка

• Активна Мамка
  • Репутація: +41/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочку 7 рочків, донечці 5 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #50 : 30 Січень 2013, 19:50:44 »
В серпні 2012 відпочивали в цьому готелі Для того щоб побачити посилання: Register or Login]  
2 дорослих + 2 дітей (3 роки та інфант(1р.5міс.), тобто платили за другу дитину тільки 50дол за переліт)
11 днів (10 ночей) нам вийшло 2000дол. (+200дол, їх нам скинула подружка-власниця турагенства)
Це ми вдруге були в 5 зірок в Туреччині з дітьми, то цей готель більше сподобався і я б його рекомндувала як дешеву 5. Це недоїжджаючи до Кемера (поселення Белдібі), під самою горою.
Перед тим були в Аланьї, там і краєвиди ніякі (море - то гарно, але з красою кемерських гір нічого не порівняти), і від аеропорту дальше.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] - в 2010 році на двох з дитиною інфантом (50дол за літак) на 10 ночей в серпні коштуало 1500дол.